Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ľudstvo sveta žije v modernom 21 storočí stále bez demokracie


Ľudstvo sveta žije v modernom 21 storočí stále bez demokracie

Money MouthĽudstvo sveta žije v modernom 21 storočí stále bez demokracie, pretože ho totálne ovládajú korporácie a oligarchovia z rôzných zemepisných diaľav našej planéty. Jedno viem iste, že bohatý moslimovia, sionisti, kresťania, budhisti, hinduisti, komunisti sa správajú k ľudstvu sveta dnes aj v minulosti, ako Ty najšpinavší predátori a fašisti a že to nie je demokracia. Dôkazov je veľmi veľa aj v 21 storočí.


Keďže ľudstvo sveta si nedokázalo vytvoriť spoločenský demokratický systém na ochranu svojich práv a tiež, aby si vyriešilo ľudskou cestou demografiu a následné ochránilo ekosystém , toky, oceány, pôdu, atmosféru, tak s určitosťou viem ako bežný človek našej planéty, že sa bude meniť klíma našej planéty a pribudne na našej planéte nový fenomén ľudstva našej planéty, environmentálny, náboženský a sociálny utečenci.

Ak ide o demografiu, tak v roku 1900 žilo na našej planéte 1,5 miliárd ľudí, dnes v roku 2015 ich žije vyše 7 miliárd. Pozrite si dokument:


Planeta Země v roce 2100 DOKUMENT CZ

https://www.youtube.com/watch? v=ZzWEKWhqH90

Čo je súčasná demokracia? Môj názor je, že je to len sofistikovaná diktat úra, totalita nášho sveta.


Demokracia vo svete nie je, ani nikdy nebola. Demokracia je vôľa ľudu a ta je len v Švajčiarsku, kde už v dávnej minulosti občanom Švajčiarska dovolili mocenské finančné a politické elity sveta si vytvoriť ideu, obraz spoločenského žitia občanov v ich krajine, a cez referenda dovolili občanom Švajčiarska si vytvoriť demokratickú legislatívu a hlavne krajinu stability a prosperity a skutočnej demokracie pre všetkých ľudí Švajčiarska, a to z dôvodu,

že tam v tejto stabilnej krajine Európy si mohli elity z parlamentov, vlád, prezidentov čiže všetkých diktatúr a totalít nášho sveta si mohli ukladať svoje špinavé peniaze, ktoré ukradli od svojich občanov z dani občanov či z korupcie, nakoľko záujmové skupiny z vlád a parlamentov všetkých krajín sveta si napísali a schválili, a to bez súhlasu občanov v referendách ÚSTAVY, Volebný zákon bez možnosti priamej voľby s imperatívnym mandátom (odvolateľnosti voleného politika), Zákon o vykonávaní referenda, len aby mohli ovládať vo svojich krajinách tvorbu legislatívy, Média, Justíciu, Generálneho prokurátora, Políciu, a hlavne voličov občanov z ktorých si urobili bezbranné neškodné ovce otupené mediálnou propagandou, ktoré im ochotne chodia k slobodným voľbám legitimovať ich diktatúru a totalitu.

Toto nie je demokracia.

A tak som zaslal na ústavný sud SR sťažnosť v hromadnom emaily:

From: Jozef Varga [mailto:vargajozef8@gmail.com]
Sent: Monday, May 25, 2015 11:11 AM
To: 'ivetta macejkova'; 'otto brixi'; 'predsednicka@concourt.sk'; 'dagmar.meskova@concourt.sk'; 'podpredseda@concourt.sk'; 'ivan.mikus@concourt.sk'
Cc: ........................................ .........................

Subject: Sťažnosť k Ústavnému sudu SR vo veci diskriminácie volebných práv občanov SR...

Dobrý deň páni predsedníčka ústavného sudu SR,

pani Macejková, Ústavný sud SR.

Obraciam sa na Vás a na Ústavný sud SR vo veci diskriminácie zo strany poslancov NR SR vo veci občianskych práv občana, občanov SR z volebných zákonov SR.

Každý Slovenský občan je platca dani nášmu štátu, ktorého vo veci občianskych práv zastupuje NR SR a Ústavný sud Slovenskej republiky.

Keďže Národnou Radou SR sú občania SR, aj JA diskriminovaný volenými zástupcami v NR SR od vzniku Slovenskej republiky dodnes tým, že nemôžu chodiť k voľbám a vybrať si z troch volebných práv voliča, občana SR, tak už dávnejšie, možná i zo 20 rokov už nechodí k slobodným voľbám v priemere až 45 % voličov SR čo by chceli voliť, ale nemôžu z dôvodu, že si nemôžu vybrať spôsob, ako chcú voliť:

1.Voliť jednu politickú stranu z pluralitných strán

2.Voliť priamo osobu zakrúžkovaním vo volebnom hárku bez pravá na imperatívny mandát.

3.Voliť priamo osobu s pravom voličov na imperatívny mandát tj, mať volebné pravo na odvolanie voleného zástupcu, ak sme mu prestali dôverovať čo je mám občanom odoprete z volebného zákona.

Kde je napísané a uzákonené v medzinárodných ľudských a občianskych právach medzinárodného spoločenstva alebo v právnych norách SR dámy a pani ústavný sudcovia, že ja alebo ktorý koľvcek občan SR mám, máme dôverovať celé štvorročne obdobie cudziemu človeku, ktorého ja alebo ďalší občania SR nepoznám, nepoznáme jeho morálne, charakterové vlastnosti pre výkon ústavného zástupcu občanov.

Keďže aj JA a ďalších 40 % voličov, občanov Slovenska chceme sa zúčastňovať na voľbe svojich ústavných zástupcov, tak žiadam Ústavný sud SR o nápravu vyššie uvedeného práva občana a občanov SR tým, aby ústavný sud vydal nalez, že občania, voliči SR z volebných ich práv sú diskriminovaný tým, že nemožu sa zučastnovať slobodných volieb, nakoľko vo volebných zákonoch Slovenskej republiky absentuje aj možnosť isť voliť priamo s pravom na imperatívny mandát.

Ďakujem a verím, že ústavný sudcovia, ústavný sud takýto nalez vydá a doručí prezidentovi SR, vláde SR, ministerstvu vnútra SR a hlavne NR SR.

S úctou k Ústavnému sudu SR občan SR

Jozef Varga

PS

Petícia za rozšírenie volebných práv občanov SR.

http://www.peticie.com/peticia _za_rozirenie_obianskych_volebnych_prav_ obanov_srAuthor: Jozef Varga # VybiVufi22
Slovensko2015-05-261
-
 58%  ( 2 people voted )
+
Zcela souhlasím s tvrzením, že lu
dstvo sveta žije v modernom 21 storočí stále bez demokracie, pretože ho totálne ovládajú korporácie a oligarchovia z rožných zemepisných diaľav našej planéty.
Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných a moudrých politiků, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Podobné globální problémy je nezbytné začít účinně urychleně řešit, .Globální problémy je možné úspěšně řešit pouze v rámci efektivní globální organizace. OSN měla být takovou organizací, ale dnes už je zcela zřejmé, že OSN neumožňuje celosvětové problémy efektivně řešit. Je čas nahradit OSN novou globální organizací, kterou by mohla být celosvětová demokratická vláda. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která politikům umožní dohodnout se na tom, co bude v budoucnosti následovat. Globální centrální světovláda založená na demokratických principech by mohla nastolit trvalý mír na celém sv, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU.
Jedna možná cesta vzniku celosvětové demokratické vlády je uvedená v následujícím článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopi
s-vsem-lidem-na-planete.htmlMiloslav Dedek # LafiToju89
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-05-27 13:31:44 5f55d306

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Proč je nežádoucí silný stát? (2/3)


Proč je nežádoucí silný stát? (2/3)
Jelikož jsem dostal rozsáhlý materiál, v němž státista socialista vypočítával všechny možné i nemožné důvody, proč stát musí být velký a silný, zkusím to vyvracet thesi po ...
Rozprávky o znižovaní dlhov už len na dobrú noc.
Brýle pro milovníky soukromí
Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0192 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo