Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať


Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať

Keď som toť nedávno napísal text o mysli Ivana Valentoviča, čitateľ mi poslal mail. Poradil mi, aby som sa snažil byť šarmantný a vyhýbal sa silným slovám, keďže na konci článku som ministra zdravotníctva poslal do horúcich pekiel. Táto rada je relevantná. Beriem si ju v poslednom čase k srdcu pri písaní do papierového TRENDU. Snažím sa vyhýbať emocionálnym výlevom a slovám ako boľševik, aj keď sa tlačia na jazyk, respektíve na klávesnicu (grobian je výnimka, podľa mňa odôvodnená).

Prečo tento úvod? Dnes sa touto radou nebudem riadiť. Naopak. Chcem byť tak sprostý, nahnevaný, neobjektívny a agresívny, ako mi môj cit pre samoreguláciu dovolí. A zároveň poruším nepísané pravidlo politicky korektného novinára, že kritizovať treba politikov, nie ich voličov. Chystám sa uraziť vás, voličov vládnej koalície, najmä SMERU. Dúfam, že niektorí z vás čítajú blogy etrendu.

Takže, prvé, čo chcem povedať, nie je šokujúce. Ako šéfredaktor zarábam plat, o ktorom sa vám, vodcovým ovečkám, môže väčšinou len snívať (pre zvedavých - nebojte sa, nejde o žiadne státisíce mesačne). Manželka má lekáreň, a tiež sa jej nevodí zle. Práve sme sa presťahovali do nového, väčšieho bytu. Starý, jednoizbový, sme predali, teraz si môžeme pohodlne zariadiť nový. A kúpil som si plazmovú televíziu (Pioneer, keby ste chceli vedieť). Manželka má vlastné auto, ja mám služobné (Audi, keby ste chceli vedieť). Týmto všetkým chcem povedať, že vždy, keď sa váš vodca, či jeho verní sluhovia, rozhodnú bojovať proti takzvaným bohatým, osobne sa ma to dotýka.

Na druhej strane, nový byt znamená dvojnásobnú hypotéku a dvojnásobné mesačné náklady. Okrem toho sa manželka chce vrátiť z materskej do práce. Čo znamená platiť pre našu dcérku opatrovateľku, ktorá stojí peniaze, lebo na škôlku je ešte malá. Navyše, ako šéfredaktor musím byť zamestnancom firmy. Teda moje možnosti optimalizovať daňové a odvodové zaťaženie sú mizivé. Nechcem tým nariekať, že sa mám zle, to nie je pravda. Ale chcem týmto povedať, že vždy, keď sa váš vodca a jeho sluhovia rozhodnú bojovať proti takzvaným bohatým, a zoberie mi tých pár tisíc korún ročne, nie je to suma, nad ktorou len tak mávnem rukou.

Ako každého človeka, aj mňa ovplyvňuje politika. Väčšinou latentne, ako pozorovateľa, ktorý je s ňou denne v kontakte a sporadicky zavíta na nejaký úrad, alebo do štátnej nemocnice. Veľa vecí ma rozruší, ale nie je to extra osobné. Po pravici môže vládnuť ľavica, ktorá má o svete inú predstavu. Tak to v politike chodí. Ako človek so záujmom o ekonómiu viem, že bubliny, ktoré váš vodca vymýšľa - novela Zákonníka práce, znárodňovanie v zdravotníctve a podobne - tejto krajine agregátne škodia. No stále to nie je niečo, čo by ma vyrušovalo v súkromnom živote.

Ale človek má bod zlomu. Hranicu tolerancie, po ktorú je ochotný prijímať politiku ako hru s pravidlami neprinášajúcimi vždy výsledky, aké osobne preferuje. Môj bod zlomu - tak sa mi to dnes javí - je návrh na zrušenie stropu pre odvody do Sociálnej poisťovne. Naozaj nechápem, prečo by som mal byť zasa chudobnejší o pár tisíc korún ročne preto, lebo vy sa pred volebnou urnou neunúvate nachvíľu rozmýšľať. Nechápem, prečo mám zarábať menej (a môj zamestnávateľ platiť viac) len preto, aby ste sa doma pred televízorom tešili, ako váš vodca naložil takzvaným bohatým.

Pravda je taká, že ma môže poraziť od jedu, ale veľa s tým neurobím. Mám rád prácu, mesto, kde bývam, máme tu priateľov a rodinu - skrátka ani váš vodca ma neprinúti odísť. Hreje ma aspoň jedna myšlienka - ak sa nič dramatické nestane, ak sa mi bude dariť, budem naďalej zarábať oveľa viac, ako väčšina z vás. Bez ohľadu na to, či tu váš vodca bude ešte ďalších osem rokov. A v konečnom dôsledku na vlastnú politickú slepotu doplatíte viac ako ja.

Takže... Urazil som vás? Dúfam, že áno. Snažil som sa. Aj keď je to slabá odplata. Toto sú len slová na monitore počítača. Vy moju rodinu okrádate o peniaze.Author: Rado Bato # VyjuHavi31
Slovensko2014-09-0731
-
 41% ( 24 people voted )
+
http://1meditaciawzsk.slobodnyvy
sielac.sk/pesimizmus-a-negativizmus-to-je-choroba-
slovenskeho-naroda/m4/p39/b365

Ak sa opýtate cudzinca čo je pre Slovákov typické, odpovie Vám, že pesimizmus a negativizmus. Za túto našu duševnú chorobu sa máme prečo pred cudzincami hanbiť. Je to veľký a vážny hriech Slovákov a Slovenského národa a mali by sme sa v tom napraviť. Je veľkou chybou a je veľmi nesprávne, že sme negativistický a pesimistickí, máme myseľ plnú negativizmu a negatívnych myšlienok.
Neustále všetko kritizujeme a všímame si len to negatívne. Neustále nadávame na politiku ako tam je všetko zlé a hrozné, a veľmi sa nad tým rozčuľujeme. A ak sa aj udeje v politike niečo pozitívne, tak to si vôbec nevšimneme – na to sme predsa slepí. Nevážime si napr. ani to, že Slovenskí politici sa zatiaľ najrazantnejšie vyjadrili proti prítomnosti vojsk NATO s pomedzi všetkých krajín Európskej únie. Vôbec si nevšimneme to, že Poľský premiér je druhý Vasiľ Bilak a neuvedomujeme si to, že u nás je to lepšie – a buďme za to radi.

franco # MohaDinu60
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-09-07 17:18:03 5057d10a
Psychológ Daniel Marko povedal nasledovnú: skutočné je len to, čo je v našej mysli.
Preto snažme sa myslieť pozitívne. Aj keď sme v nejakej negatívnej životnej situácii, snažte k tomu pristupovať z čo najviac pozitívnym prístupom ako sa len dá. Zmiernite si tak utrpenia v ťažkej situácii. Naopak negatívnym myslením, aj keď sa stane niečo zlé, si nesmierne priťažíte a spôsobíte x-krát viac utrpenia ako to k situácii reálne zodpovedá.
Snažte si čo najviac všímať pozitívne veci. Zaostrite zrak na pozitívne veci. Neplňte myseľ negatívnym, plňte ju pozitívnym. Tak sa zbavíte utrpenia a budete šťastní. Nemajte obavy o svoju osobnú budúcnosť, pretože tak si spôsobujete utrpenie a plníte sa negatívnymi myšlienkami. Buďte v prítomnosti.

Slováci sú veľmi nešťastní, ale existujú aj omnoho chudobnejšie národy, ktoré myslia optimisticky a sú omnoho šťastnejší.
Učme sa od iných národov ich optimizmu. Máme sa čo od nich učiť ako drobní začiatočníci.
Už len od Čechov sa máme čo učiť, tým že sú etnicky len 50% Slovania (genetické výskumy hovoria, že Česi a Slováci sa významne od seba líšia), ich mentalita je úplne iná, sú to nesmierne viac pozitívny a optimistickí ľudia.

Zo šamanského hľadiska, my ľudia tvoríme svojou mysľou túto realitu. Každá negatívna myšlienka, ktorá je v nás, negatívne ovplyvňuje realitu, čo sa potom prejaví negatívnymi udalosťami či už v politike, ekonomike alebo v prírodných katastrofách. My si neuvedomujeme akú silu má naša myseľ a zaobchádzame s ňou veľmi nezodpovedne, keď ju plníme všetkým negatívnym. Ubližujeme tak nielen sebe ale aj druhým. A okrem toho by sme sa mali naučiť aj niečomu inému ako nadávaniu na politiku – aj iné viac pozitívne veci existujú.
Naučme sa pozitívne myslieť. Buďte pozitivistickí. Slováci veľmi radi dávajú budúcnosti najhoršie možné prognózy. Nie, naopak buďte pozitívni, majte silnú vieru a verte, že budúcnosť bude pozitívna, že všetko najlepšie dopadne ako môže. Vaše slová, nech sú len plné pozitivizmu a pozitívnych prognóz.

Na Slovensku vôbec nie je na chybe politika. Na chybe sme my sami. Politici sú nič. My sami Slovenský národ, ľud tvoríme túto realitu svojou mysľou. Ak sa máte zle, nesťažujte sa na politikov. Sťažujte sa na seba samého, že ste negativistický.
Nesnažte sa meniť politiku. Držať transparent na demonštrácii vie aj opička. Nemeňte politiku, zmeňte seba. Ak chceš zmeniť tento svet, zmeň najprv sám seba.
Nenadávajte na politiku, nadávajte na seba, že ste negativistickí. Naučte sa pozitivizmu.
Nemyslíte si, že niečo zlé že v politike. Sami si za to môžete čo sa deje v politike!! Politika je len obrazom vašej mysle plnej negatívnych myšlienok.
franco # MohaDinu60
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-09-07 17:19:16 5057d10a
Nie som síce volič Smeru, ale naštval ma tvoj primitivizmus, s akým tu "vodcuješ" a obviňuješ tu niekoho, že ťa okráda. V podstate sa tebe ani nedá vynadať, len stanoviť diagnózu. Postav si otázku, debil, o koľko si ty okradol milióny občanov Slovenska podporou strán, ktoré v rámci tzv. "rovnej dane" iba zvýšenou DPH na potraviny (o inom pre istotu nepíšem) platia radovánky tvojich chlebodarcov. Mal by si si to vedieť spočítať, veď sa "zaujímaš o ekonomiku". Kto tu koho viac okradol?! Byť tebou, držím hubu a chodím po kanáloch.

JKPT # LifuHexa43
-
 68% ( 15 people voted )
+
2014-09-07 17:50:10 b228be2e
Jediná skupina ľudí ktorých si urazil sú všetci tí, čo pracujú ako šéfredaktori. Okrem toho veľmi pochybujem že teba sa týka problém progresívneho zdanenia. Jediné dôverihodné je, že máš niečo dočinenia s etrend pretože tam je takýchto primitývnych a bezduchých sračiek požehnane. Tento článok má absolútne nekonštruktívny obsah ktorý nič nerieši a jeho jediným cielom je urážať. Aj keď dosť pochybujem že si trafil cielovú skupinu. Ale ty budeš asi celý nejaký pomýlený.
Moc sa mi ani nechce plýtvať slovami na takýto kus hovna, ale nedá mi to. Osobne nezastávam progresívne zdanenie, ale pozitívny je fakt že existuje aspon nejaký náznak riešenia problému príjmovej diferenciácie. Okrem toho ovca si jedine tak ty a tebe podobní, pretože šikovnému človeku s nadhladom je úplne jedno či je pri moci ten či onen.
Btw. pán šéfredaktor pozri sa kde všade na svete je systém progresívneho zdanenia. Ale to ty určite vieš.
Zdar

Miso Piso # LiqiTira42
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-07 17:57:53 59adecaf
Jednotlivec sa manipuluje ťažko, masy naopak dosť ľahko. Tento sociálne psychologický fenomén nikto zatiaľ nevysvetlil. Za komunizmu tu bol orwelovský režim, kedy sa vládlo brutálnou silou. Dnes je vo veľkej časti europy Huxleyovský režim: Naučiť ľud milovať svoje reťaze.
Som rád že na Slovensku sa to ešte nepodarilo.

General Guderian # TyroMury04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-07 17:59:50 55e4ddce
guderian-"Za komunizmu tu bol orwelovský režim, kedy sa vládlo brutálnou silou."
Nechajme bokom,ze komunizmus tu nebol,ale zaujimalo by ma,na com stavias to vladnutie "brutalnou silou".Nenajdem ti teraz zdroj,uz je to davnejsie,ktory naopak tvrdil,ze v porovnani s tym brutalnym rezimom je dnes pocetny stav silovych zloziek ovela vacsi.Takisto neviem,zeby sa demonstracie rozhanali tak,ako zinscenovana gorila,ci pochod v Sarisskych Michalanoch(to len ako priklad) a kriminalita bola na ovela nizsej urovni.
Takze mas pravdu v prvej vete,masy su lahsie manipulovatelne a dnes,za cias fasistickeho rezimu slobody a demokracie,je to obzvlast viditelne.Pre tych,co odolali prepracovanej propagande.

julo # GopoMipy89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-07 18:20:38 6dec7950
loading...
to gen. guderian. na svk už su ludia naučení milovat svoje retazce. k retazom(ak myslíš tie čo ja) je už len krôčik.

ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-07 20:39:31 b2124ad2
autor sam napisal ze sa ma dobre, a bude sa mat aj v buducnosti dobre, podla mna iba pokial je tam fico, a on je potrebny ako nastroj cenzury na poste sefredaktora, ktora je potrebna lebo fico, a fico a fico a fico, esteze ten fico nevyhral volby na prezidenta, to by bola ozajstna pohoroma ze pan sefredaktorko, to by sme tu asi ani tych vojakou nato nemali, to by bolo naozaj strasne a nebezpecne, esteze vyhral volby ten filantrop a uspesny podnikatel, vyhral vdaka takym ,,novynarom,, a ,,sefredaktorom,, ako ste vy, musite byt na seba hrdy...xixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-09-07 20:42:45 56186deb
Pan autor:

Si sikovny a skvely muz. Aj zene sa Ti dari.
Mas sluzobnu audinu, zena vlastne auto. Ty obrovsky plat, zena lekaren...
... dokonca aj opatrovatelku pre malicku!
Pochvalil si sa s cim si mohol. Ale aby sme ti neskutocne zavideli, este si zabudol uviest kolkokrat tyzdenne mas sex.

Az potom tu vsetci zacneme skapinat na ukrutnu zavist!

CAPKO # HugoLere77
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-08 08:39:55 b228be36
A co sa tyka Fica, tak toho som neznasal odjakziva. To jeho EGO!!!
V prezidentskej kampani som prehovoril zopar somarov, co mu chceli dat hlas, aby ho dali radsej Kiskovy.

Dobre som urobil!!!
Az teraz sa ukazala FICOVA prava tvar! Myslim, ze lepsieho kandidata na premiera Slovensko nema!
Uplne som presvedceny, ze moja naivita pre Kisku zabezpecila, ze som volil spravne a aj mojou zasluhou zostal pan Robert Fico v kresle premiera.
Lebo to ako sa postavil proti USA, EU a smradom co zapredali vlastny lud, musi presvedcit kazdeho priemerne inteligentneho cloveka o jeho zameroch pre SR!!!

Pan Fico, neposerte si to a mate minimalne z jedneho odporcu - privrzencu!!!

CAPKO # HugoLere77
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-08 08:49:09 b228be36
CAPKO, co je to za "sefa" vykonnej moci, ktory je tak nespochny, ze nema moc ani nad menou vlastnej krajiny a dovoluje ju vydavat sukromnikom? ti su skutocna moc, nie ta babka menom Fico
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 08:54:11 d9777929
Fero, zial nemozem na teba reagovat, lebo prispevok co som Ti napisal mi dolezite.sk odmietlo publikovat...
... niekolkokrat som moj prispevok presiel, ale nenasiel som v nom ziadnu nadavku, vulgarizmus ani nic, co by mohlo byt zakazane!!!

CAPKO # HugoLere77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 09:26:16 b228be36
Admin, ako sa dozviem slova, vyrazi a slovne spojeni, ktore tvojich chlebodarcov irituju a zakazali ti ich publikovanie?

CAPKO # HugoLere77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 09:27:39 b228be36
capko bude tiez jednoduchy cloviecik a na takych vie sudruh preceda co plati :P

Yanath # VepeBeke80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 09:38:01 559f68d2
CAPKO, skus preformulovat ked ti to neprechadza. popripade zakazane slovo sa moze skladat aj z casti slov po sebe iducich a oddelenych medzerou.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 09:41:49 d9777929
Cenzúra na dolezite.sk - mám s ňou svoje skúsenosti. Už niekoľko dní sa tu pokúšam začať debatku na tému referen-da oRodiNke, no adminko je zjavne proti...
Dávam za pravdu diskutérovi, ktorý to tu nazýva Kabaretom :D
meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 09:58:26 3ec5f340
V prípade pocitu cenzúry skúste svoj príspevok slohovo formulovať inak...
Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-09-08 10:20:42 d4254112
Dôležité.sk už vykráda 7 rokov staré články http://blogy.etrend.sk/105163/rado-bato/mili-volic
i-smeru-dajte-sa-vypchat
Na toto bola najvtipnejšia odpoveď tu
http://myslanov.blog.sme.sk/c/125616/Tragedia-sefr
edaktora-Trendu-Rada-Bata.html

celý text:
Šéfredaktor Trendu Rado Baťo bloguje. Podľa názvov jeho článkov je zrejme, že ide o monotematický blog, ventilujúci frustráciu autora z povolebnej traumy slovenskej pravice. Nič nezvyčajné, veď z podobných pohnútok začalo blogovať množstvo ľudí aj tu, na blogu SME. Šefredaktor Trendu je predsa len výnimočnejší, má štýl. Monotematickí „antifico-blogeri“ sa od neho majú čo učiť. V čom teda spočíva jeho tragédia? *

tragédia...
Šefredaktor Trendu si zaslúži pochvalu. Potom, ako mu v júli praskli nervy, celkom otvorene napísal čo si myslí. Super! - povedal som si - konečne nejaký úprimne píšuci novinár. Bodaj by bol vzorom aj pre ostatných, veď toto tu potrebujeme ako soľ.
Článok mal názov „Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať“.
Cítite tú uprimnnosť? Ten skutočný hnev? Ale poďme k dôvodom.

Šefredaktor analyzuje fakt, že bude chudobnejší. Vďaka voličom starny SMER.
„Naozaj nechápem, prečo by som mal byť zasa chudobnejší o pár tisíc korún ročne preto, lebo vy sa pred volebnou urnou neunúvate nachvíľu rozmýšľať. Nechápem, prečo mám zarábať menej (a môj zamestnávateľ platiť viac) len preto, aby ste sa doma pred televízorom tešili, ako váš vodca naložil takzvaným bohatým.“

Svoju situáciu hneď aj správne analyzuje – „ Pravda je taká, že ma môže poraziť od jedu, ale veľa s tým neurobím.“ – a tak sa aspoň úprimne rozhodne uraziť voličov strany Smer.

(Odľahlo mi, nechce uraziť mňa.
Naposledy som volil v roku 1998. Poviem to verejne, aj keď sa naozaj nie je čím chváliť. Volil som Mikuláša Dz. a jeho zlepenec, po dlhom váhaní, aj to len preto, aby niekto konečne odstavil Mečiara. Mikulaš a jeho zlepenec to dosiahli. Hurááá.
Moja radosť ale trvala žalostne krátko, zahlušili ju všetky nasledujúce aféry a podvody, neprehľadné tendre, korupcia, Palackovia, Kaníkovia, vláčiky, nevypísanie referenda o vstupe do NATO, a v neposlednom rade zatiahnutie mojej krajiny do agresívnej vojny, odporujúcej medzinárodnému právu, ktorej výsledkom je len dodnes viac ako 80 000 mŕtvych civilistov.)

Pokračuje nahnevaný šéfredaktor Baťo:
„ Chystám sa uraziť vás, voličov vládnej koalície, najmä SMERU.… Ako šéfredaktor zarábam plat, o ktorom sa vám, vodcovým ovečkám, môže väčšinou len snívať… Manželka má lekáreň, a tiež sa jej nevodí zle. Práve sme sa presťahovali do nového, väčšieho bytu. Starý, jednoizbový, sme predali, teraz si môžeme pohodlne zariadiť nový. A kúpil som si plazmovú televíziu (PIONEER, keby ste chceli vedieť). Manželka má vlastné auto, ja mám služobné (Audi, keby ste chceli vedieť).“

No, neviem kde je tá urážka voličom. Zatiaľ je to len autoprezentácia mladého úspešného muža, ktorý spolu s manželkou tvrdo pracuje, aby mali doma veľkú plazmovú televíziu značky PIONEER. Takú ale dnes môže mať aj volič Smeru, keď si ju zoberie cez Quatro. (Začnite splácať až o 3 mesiace! *-)

Dôvod, prečo tu opisujem článok z júla je ten, že na „Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať“ zareagoval na svojom blogu Edo Chmelár.
Chmelára poznám, je to môj priateľ, a takisto nie je volič strany Smer.
V článku „Prečo podporujem politicky korektný jazyk“ vysvetľuje, prečo je článok Rada Baťa „dnom suterénu novinárskej etiky“, a prečo má „infantilné črty“.

Vo svojom „zatiaľ poslednom článku“ Baťo reaguje na Chmelárovu kritiku – „ Zatrpknutý ľavicový intelektuál vracia úder“.
Hmm.. Chmelár ako nevolič Smeru asi úder nedostal, a na strane druhej, len jeden môj osobný postreh.
Označenie „ľavicový intelektuál“ je v pohode, ale ako „zatrpknutý“?
Pán Baťo asi Chmelára nikdy naživo nevidel, pretože ide o človeka, ktorý má vždy podozrivo dobrú náladu, a „úsmev na perách“. Dôvodov môže byť veľa, jeden z nich možno aj ten, že prednáša na vysokej škole, kde sú jeho poslucháčkami mladé a pekné študentky, čo ja viem.

Zatrpknutý mi skôr príde šefredaktor Baťo, ktorý sa na blogu posťažuje aj nato, že:
„ Na druhej strane, nový byt znamená dvojnásobnú hypotéku a dvojnásobné mesačné náklady. Okrem toho sa manželka chce vrátiť z materskej do práce. Čo znamená platiť pre našu dcérku opatrovateľku, ktorá stojí peniaze, lebo na škôlku je ešte malá. Navyše, ako šéfredaktor musím byť zamestnancom firmy. Teda moje možnosti optimalizovať daňové a odvodové zaťaženie sú mizivé.“

Dvojnásobná hypotéka osobnej pohode nepridá, to je pravda.
Kto ale tvrdo pracuje, ten ju splatí. Všetci vieme že luxus, napríklad dobrá plazmová televízia značky PIONEER, v kapitalistickej spoločnosti nie je zadarmo.
Nevoliči Smeru držíme palce.

Na záver článku „Milí voliči SMERU, dajte sa vypchať“, ktorý považujem za blogové „highlites“ roku 2007, sa autor Baťo pýta voličov Smeru:
„ Takže... Urazil som vás? Dúfam, že áno. Snažil som sa. Aj keď je to slabá odplata. Toto sú len slová na monitore počítača. Vy moju rodinu okrádate o peniaze.“

Záver

Voliči Smeru, prestaňte šefredaktora Trendu okrádať o peniaze!

Pán Baťo.
Na vašom mieste by som okamžite predal plazmovú televíziu značky PIONEER, a peniaze použil na splátky dvojnásobnej hypotéky.
Ja viem, že je to drzosť, radiť sefredaktorovi Trendu, čo robiť sa peniazmi, ale o peniaze mi nejde.
Vaša tragédia je totiž v tom, že keď „plazmovú televíziu značky PIONEER“ nepredáte, budete na nej ešte minimálne ďalších 6 a ½ roka pozerať na Roberta Fica.dvl # GyguRude09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-08 12:19:31 d551abad
To bude sranda ak si Bugár(MOST) a KDHci povedia(2016) že lepší vrabec(SMER) na 4 roky v hrsti, ako holub(zlepenec II.) na streche, to bude úplná tragédia a modrobolševici budú kvíliť a nariekať, že katastrofa a koniec sveta nastal :DDDDD
DonFiciaK # ReciCyja86
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-08 12:58:25 4e62e212
Pandebil, mal by si sa aj naďalej podpisovať "Déčkami", lebo tvoje vysokoprínosné príspevky začínam prehliadať. Alebo sa ti už úplne DoDrbala klávesnica?
sudo # XoxuDija47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 16:29:49 55edea15
Huffnejdžl, ja ho výstižne ohodnotím :-DDD

Lol!

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-08 18:03:14 d405c1fd
Autorovi
Keď sa preberiete z toho dobre plateného novinárskeho ošiaľu a zistíte, že ste dlhé roky nerobili nič iné iba štekali na jednej strane koterca na psov z druhého koterca a zistíte, že bos je niekde inde a momentálne sa rozhodol vám nedať žrať, alebo zo zábavy vás poslal na "psie zápasy" tak potom napíšte ozajstný článok, blog alebo neviem čo.
To už ale môžete zistiť, že vám vymenil koterc za špinavú dieru, vašu fenu dal pripustiť k inému psovi.
Takto ale môžete dopadnúť ak budete štekať len na suseda a nebudete pozerať na ostatných a hlavne na bosa, či sa nemení na hroznejšieho zvera ako sa vám kedy prisnilo.
Prosím berte to len ako metaforu, rozhodne nemám v úmysle vás urážať. Skôr len apelujem na svedomie. Dúfam, že nie je neskoro.

Hockenberry # NogaWyji14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 19:32:53 3ec5f340
Aha tak Pandebil si už opravil klávesnicu, no to ma podrž aký je to odborník.
sudo # XoxuDija47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 20:42:39 55edea15
Bado - máš pocit, že Fico ide po bohatých ? Tak sa teš ako po nich pôjdeme my, keď sa chopíme moci... Okrem konfiškácie majetku vám zakrútime krkom !

bazooka # RaceBagi30
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-08 23:29:19 6de61f52
Lol! Tak to bol dobrý fór na dobrú noc.

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-09-09 00:14:10 42f95118
No teda Pandebil, len dúfam že si nám od toľkého smiechu nezaspal naveky. To by ma veľmi mrzelo. Neviem si tento "kabaret" bez teba predstaviť. LOL!
sudo # XoxuDija47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-09 07:00:54 55edea12
Admin


Cenzúra na dolezite.sk Už niekoľko dní sa tu pokúšam začať debatku na tému referen-da oRodiNke, no adminko je zjavne proti...
Dávam za pravdu diskutérovi, ktorý to tu nazýva kabaretom


meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-09 08:03:32 d5b58294
Ja neviem, ale okrem "tvorivého" opisu diania vo vlastnej rodine ..autor si nedal námahu ..čosi odborného, ekonomicky podloženého či "predvolebnými drizdami humorne okoreneného diania", čosi naznačiť-usmerniť!Ľutujem "nášho" prezidenta ak SMERY ktorými sa bude uberať jeho rozhodovanie, na základe "poradcovstva" tu etablovaného --šefredaktora... bude akceptovať!Ale čo už , boli tu aj INÉ persony s hlbšími "plytčinami" ....a mali sa nadštandardne...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-09 18:30:27 58d4289b
Na nátlak spoluprísediacích v našej krčmičke , ospravedlňujem sa autorovi za to čo som napísal vyššie! Moji spolu besedníci mi otvorili oči! Totiž nepochopil som že autor to myslel presne opačne// pre menej---ako som aj ja/....o 180stupňov//! Teda preto si HO vybral aj prezident , že všetko čo mu povie -poradí je v konečnom dôsledku --presne opačne---ahááááá ? Ta ne...?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-09 18:56:47 58d4289b
Si robite prdel!?

Takyto c-h-u-j a poradca prezidenta?

CAPKO # HugoLere77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-10 12:39:56 b228be36
Určite ---po dlhšom čase --- začínate ... CAPKO77--- mať plnú pravdu ! Len ten --p.o-m-l-č-k-o-vý je nahradideľnný ----//poklekla pře ním a líbala mu ../ LEM ROCHA /límec rúcha.... Teda LEMROUCH!Verím že si to dáte aj v budúcnosti ....... vďaka
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-10 19:03:04 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ať si EU vytře pozadí, tady žijeme svobodně.


Ať si EU vytře pozadí, tady žijeme svobodně.
Počítám, že jste se již doslechli o posledním návrhu EU postavit se proti zbraním. EuroKomisaři spolupracují s fanatickými zakazovači, a jejich oficiální zprávy jsou jedna děsivěj...
Transatlantická dohoda ako útok na demokraciu
Sloboda prejavu vs. sloboda po prejave
FBI proklíná šifrování telefonů od Applu a Googlu: To „lidem umožňuje být mimo zákon“

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0789 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles