Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NEJVĚTŠÍ HROZBOU DNEŠKA JSOU NOVOKOMUNISTÉ, KTEŘÍ JAKO „DEMOKRATÉ“ SLAVÍ 17.11.


NEJVĚTŠÍ HROZBOU DNEŠKA JSOU NOVOKOMUNISTÉ, KTEŘÍ JAKO „DEMOKRATÉ“ SLAVÍ 17.11.

Tak zase přišel 17. listopad. Stbáci a komunisté už přišli položit své věnce a zapálit svíčky. Neomarxisté, považující se za pravici, zdůrazňují odkaz zeleného prezidenta, a jak musíme být věrní Evropskému svazu, který vedou komunisté, kovanější než ÚV KSSS.

Jak se vlastně má dnes na tento svátek dívat člověk tzv. nevyhraněný? Který není komunista, neobdivuje Rusko, ale nechce s ním válčit, vidí chyby západu, nevzývá EU, ale chce dobrovolnou spolupráci Evropanů?

Je to těžké. Dnešek nepřeje nikomu, kdo nechce být ve škatulce. Buďto jste proevropští humanisté nebo putinovští agenti KGB. Nic mezi tím prostě neexistuje.

Musíme si tedy vytvořit vlastní význam tohoto svátku. Ať už to bylo tehdy s předáním moci jakkoliv, vezměme si z něj ten symbol svobody.

Připomeňme si, že ve vládě sedí agenti StB, převlečení komunisté znovu vymýšlejí, jak cenzurovat svobodu projevu, a že největší hrozbou dneška jsou novokomunisté, kteří se považují za liberály a strážce demokracie.

Ať je to motivace, pro všechny, kteří nepatří do škatulky, aby se nevzdávali. Abychom jim jen tak nevyklidili cestu.Author: MIROSLAV JAHODA # BufeGutu38
Slovensko2016-11-1817
-
 67% ( 8 people voted )
+
Pozrite si čo si ta lúza dovoľuje, vôbec si neváži tých čo ju živia.Fuj.

znepokojeny kapitalista # PuwoPyxa68
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-19 06:53:51 c0a066a4
Neboj sa znepokojeny kapitalista, nic ti nehrozi, sloboda a demokracia nas vzdy ochrania pred sockami... Pozri, jeden telefon Kalinakovi a uz aj toho Pirosika nasi chlapci vezu na ideologicke usmernenie do cely predbezneho zadrzania... Curacke socky si mysleli, ze budu mat aj slobodu po prejave, debili, ved mi ich oducime sa odchylovat od nami vytycenej ideologickej linie, hajzlov jednych zasratych... Dali sme im poznost sa divat na Rakuske banany a mandarinky, tak co by este chceli... ? Ak bude treba, dame ich vsetky vystrrielat a bude pokoj... Potom tu ostame uz len my kapitalisti a budeme si moct konecne zacat v pokoji tvorit hodnoty...

Tymto pozdravujem zaryteho obhajcu pravicovo liberalnej slobody pred prejavom, FcKensieho... FcKensie, uvazovali ste uz niekedy na zasadani vasho UV liberalnej slobody o tom, ze zaruka slobody pred prejavom, asi nebude celkom to iste, ako zaruka slobody prejavu, teda zaruka slobody aj po prejave...? Ja mam pocit, ze to to iste asi celkom nebude...?


vesely kapitalista # LoquMese38
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 10:08:21 50017450
Najvacsou hrozbou dnesnych dni su jednoznacne vypatlani mladici, ako aj, sudiac podla jeho fotky nizsie, tento 13-rocny narodny buditel, autor textu vyssie... Jedinou mojou utechou je, ze co si ti blbci navaria, to si aj zozeru a ja uz teraz viem, ako budu z toho grcat, este aj z usi im budu striekat zvratky... :-DDD

Cim to asi bude, ze cim mladsi je nejaky curak, cim menej prezil, cim menej ma skusenosti, cim nizsie ma vzdelanie, cim menej vie o historii, cim obmedzenejsia je jeho schopnost mysliet, tym vacsim je odbornikom na komunistov, StB-akov, UV KSSZ, neomarxistov, atd...? Ano akumulatori sukromneho kapitalu, mate uplnu pravdu, celonarodna imbecilita mladeze, dosiahnuta vami sposobenym volnotrhovym upadkom urovne skolstva, je najlepsou zarukou zachovania vasej totality a efektivneho sirenia vasej propagandy...

Uz len jedna poznamka pre admina tychto ultra-pravicovych "alternativnych" stranok... Preberanie clankov z praveho prostoru nestaci, este sem potrebujes dotiahnut aj armadu vysinutych, aku tam maju oni... Sem chodi alebo malo vysinutych, alebo nemaju odvahu nic napisat...? Pod tym istym dristom na pravom prostore je teraz uz 130 nadsenych reacii, tu len 3, od 2 autorov a aj tie nie su pravicovo ideologicky spravne... Ako sa hovori, ak curaci nechcu prist na Mohamedove stranky, Mohamed musi napisat script, ktory bude vsetky reakcie curakov z praveho prostoru automaticky vhadzovat aj na dolezite... Mam ti napisat ten script..? :-DDD


hola ruka # QepoTyda68
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-19 10:21:04 50017450
Tym "autor textu vyssie" som myslel text podpisany Miroslav Jahoda, to len aby nahodou nedoslo k dezorientacii niektorych dedinskych myslitelov na tychto strankach... :)


hola ruka # QepoTyda68
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 10:27:43 50017450
Zaujímavé! A že to stojí niekomu za námahu zamýšľať sa o tomto dni a inému zas infantilne kontrovať obrázkami a videjkami. Koho to už len zaujíma? Mne nič nechýba. Pravda, ešte včera som mal vážny problém čo s dneškom, no dnes už viem že sa preveziem do Čiech na kultúrnu akciu. Pentagram už mám vyleštený. Za socíku by sa dalo vyraziť akurát tak vo zväzáckej košieľke s červenou hviezdičkou na nejakú tú povinnú azbučnú zrúdnosť na počesť VOSR, lol! Teraz vás ponechám vášmu jalovému mudrovaniu na tému iného novembra. Ja zatiaľ idem, ako obvykle, kultúrne žiť.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 11:32:34 bc7b649f
Admin, hovoril som o potrebe dotiahnutia sem armady vysinutych, nie o nasadeni sem jednej vysinutej stalice tohto fora... Maciak ti to tu z biedy nevytrhne, toho uz asi davno ani nikto necita...? Aby normalni ludia navzdy stratili zaujem o navstevovanie tvojich stranok, musis to tu zaplavit stovkami jemu podobnych curakov... :-DDD


hola ruka # QepoTyda68
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 12:18:58 50017450
loading...
Láryfáry, Gejz, s tým zásahom sa nič lepšieho vzdorákom nemohlo stať. Šak ktlebom takéto nepríjemnosti už ako pomohli... Normálne uvažujem, či zásahovku nie priamo Piroš vyjednal. Hneď pri povoľovaní protisystémovej akcie na príslušných liberálnych orgánoch, hehe. Ale pre mňa aj tak najúdernejšie boli tie čísla s tými nastajlovanými soc.dem fičúrmi. Po stehne som sa plieskal...! Úchchch, že dámy a páni...! Na proletárskom zraze...!

A tak musím smutne konštatovať, že darmo ten posilňujúci policajný zásah, keď Vzdor hodlá na barikády v koalícii so zmäkčilými hipstermi...No, možno by ich tam aj dostali, keby v tylovom zabezpečení bol akreditovaný aj nejaký schopný kaderník, a markytánky by mali v ponuke aj nejaké coolové parfémiky ...

Takže žiadne strachy, znepokojený kapitalista je iba neskúsený kapitalista. Pri ďalších prejavoch demokracie už ani brvou nepohneš.

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 13:34:07 59ad0c66
Je stát důležitější než člověk?

pro-me-neni # HynyNika03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 13:44:19 4e8898e2
Vážení spoluobčania,
Slovo exekúcia sa stalo v našej spoločnosti niečim, čo hlboko zasahuje do našich životov,ale nie je to len slovo, ale je to zároveň aj zbraň, ktorá ničí a zabíja samotných občanov nášho štátu. Toto slovo spôsobuje rozpad rodín, chudobu, sociálnu likvidáciu a zároveň aj likvidáciu života človeka.
Áno sme si vedomí, že každý, ktorý svoje potreby pokrýva finančným zabezpečením z rôznych bánk, alebo iných finančných inštitúcii berie zároveň na seba aj riziko, ktoré predstavuje slovo exekúcia. Ale nie je obeta za toto riziko príliš veľká?a to samotné životy a rodiny v našej spoločnosti? Je naozaj potrebné, aby občan, ktorý sa dostane do finančnej tiesni bol vystavený tak obrovskému riziku bez toho, aby mal čo i len najmenšiu právnu podporu?
NIE, NIE JE!!!
Nie je potrebné, aby občan, ktorý nezvládal splácať svoje dlhy musel nakoniec skončiť na ulici, na pokraji spoločnosti ako sociálne slabý, alebo v tom najhoršom prípade ukončil svoj život. Preto sme sa my občania rozhodli zorganizovať toto referendum, ktoré rozšíruje práva občana do takej miery, aby svoju ťažkú finančnú situáciu nemusel riešiť niečim nezvratným, ale aby mohol svoj život nasmerovať tak, aby sa z tejto finančnej tiesni dostal spôsobom, ktorý mu zachováva aj dôstojný život.
Poporte preto túto snahu a šírenie týchto slov, aby sa tak mohla vyvolať nielen vážna diskusia o tomto nebezpečenstve vychádzajúce zo slova exekúcia, ale aj vyvolať samotné referendum, ktoré by rozšírilo práva nás všetkých do takej miery, aby strata alebo čokoľvek iné, ktoré nám zabezepčuje finančný príjem nebola pre nás aj stratou poslednou.
STOP ŠÍRENIU CHUDOBY A SAMOVRÁŽD PRE EXEKÚCIE
SLOVENKY A SLOVÁCI ! Za rok 2014 bolo podľa oficiálnych štatistík Ministerstva spravodlivosti vybavených 548 888 žiadostí o exekúciu, pričom koncom roku 2013 evidovalo Ministerstvo spravodlivosti 2 829 941 nevybavených exekúcii ! Teda takmer 3 milióny ! Zdroj: httl://www.iness.sk/stranka/9716-komu-slúžia-exe
kúcie.htlm . Z toho pramenia: -rozpad rodín -hmotná núdza -chudoba -občania bez domova -sociálne samovraždy. Zmenou zákona dokážeme:
1.) Súhlasíte s tým, aby vymáhanie dlhov fyzických osôb bolo zverené novozriadeným štátnym exekútorským úradom?
Ustanovením inštitútu štátneho exekútorského úradu zabránime súkromným osobám, súčasným exekútorom, aby doviedli dlžníka k sociálnej likvidácii a obohacovali sa na jeho nešťastí.
2.) Súhlasíte s tým, aby výška odmeny-poplatku za vykonanie exekúcie štátnym exekútorským úradom bola 3% z vymáhanej istiny?
V súčasnosti je výška odmeny pre exekútora 20%! V konečnom dôsledku sa dlžná suma navýši práve o túto sumu. Exekútori sa nemôžu obohacovať na úkor nešťastia iných ľudí. Preto odmena pre exekútora bude 3% z celkovej dĺžnej sumy.
3.) Súhlasíte s tým, aby štátny exekútorský úrad v prípade uspokojenia pohľadávky veriteľa predajom nehnuteľností, mohol začať konať až po uplynutí 36 mesiacov od začatia exekúcie?
Podľa súčasného zákona je možné exekuovať nehnuteľnosť ihneď po začatí exekúcie, zmena tohto zákona zabezpečí pre dlžníka dostatočný čas (3 roky) na získanie finančných prostriedkov, práce, a tak mu bol zachovaný dôstojný život bez toho, aby sa ocitol v hmotnej núdzi.
4.)Súhlasíte s tým, aby čiastka vo výške minimálnej mzdy nepodliehala exekučnému konaniu a prostriedky v uvedenej výške nemohli byť zadržiavané a ani nijak nemohlo byť bránené povinnému v nakladaní s nimi?
Terajšia ochranná hranica , teda čiastka, ktorá musí občanovi v exekúcii zostať je stanovená na životné minimum (súčasných 198 eur) . Táto čiastka je pre občanov likvidačná a nepostačuje ani na základné potreby pre život. Zmenou zákona o ustanovení minimálnej mzdy ( súčasných 405 eur ) zabezpečíme občanovi právo na dôstojnejší život v exekúcii.
5.) Súhlasíte s tým, aby čiastka vo výške mesačného minimálneho dôchodku nepodliehala exekučnému konaniu a prostriedky v uvedenej výške nemohli byť zadržiavané a ani nijak nemohlo byť bránené povinnému v nakladaní s nimi?
V súčasnej dobe je výška minimálneho dôchodku ( súčasných 311 eur ) pre dôchodcu nepostačujúca ani na pokrytie základných potrieb (strava, bývanie, zdravotná starostlivosť). Samotné exekuovanie tejto výšky dôchodku je pre dôchodcu sociálnou likvidáciou.
Slovenky, Slováci ! Toto referendum je o živote každého z nás. Každým rokom na Slovensku rastie počet obyvateľov, ktorí
musia svoje potreby riešiť buď hypotékou alebo spotrebnými úvermi a žiadny terajší zákon nechráni spotrebiteľa pred neschopnosťou splácať úver. Preto Ťa vyzývame k spolupráci pri zbieraní podpisov pod túto petíciu. Oslov touto petíciou svojich najbližších, priateľov a kolegov a spoločne zastavme šíriacu sa chudobu na Slovensku. Poznámka: Dbaj nato, aby petícia bola vypísaná čitateľne, nesmú byť na nej skratky a musí byť vyplnené PSČ.
Adresa na stiahnutie petície:
slobodnyobcan.sk

facebook: STOP šíreniu chudoby a samovrážd pre exekúcie

zdenko # SemeSuwi79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 15:22:59 b91d9c26
A my si myslíme /aj v našej krčmičke/ , že treba BOJOVAŤ ...tak ako v 89...síce už za slobodu a demo--kraciu ani tak nie ---málokto totiž dnes už nevie čo to je ...Ale dajmä tomu za "REKORYTARYZÁCIU" ...taký tí "PRIVATIZÉRI"...čo vedeli kedy , komu majú dať "všimné" ...a dnes hajajáj šantia si aj po Seychelách alebo čušia "pod chrastou"... ... Teda bojovať a bojovať ...a čo keď motyka...ono aj "budaj " čiapky ešte vyrábajúúúú.Ono čo tou vlastnou prácou rôzny tííí DMD , oceliarenský , či bankérsky boss--ovia šup šup..z čerešne ...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 18:56:16 58d4289b
A keby sa tak človek dostal za BOJ do basy..nevadi ..veď v base je dnes ...slušne, a keď sa priplatí /či to "uherák, malborky"/ , je šanca že bude rehabilitovaný a potom buch buch do pŕŕs "ja som bol u toho" a minimálne v parlamente...a samizdatna...tak Anton Koniaš...a jezuita... atd...Teda boj ...a dačo sa už len "okotí"...a koryta /a rekorytaryzácia / sú nachystané aj pre najväčšie svine...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-19 20:01:38 58d4289b
FcKensie, o akych barikadach kecas...? Toto je predsa uz slobodou, demokraciou a liberalnou integraciou statov, rozumej vzdanim sa statnej zvrchovanosti jednotlivych statov, davno absolutne vylucene... Akekolvek snahy o oslobodenie sa od totalitneho systemu kapitalu, by dnes okamzite narazili nielen na tvrdy odpor domacich ozbrojenych zloziek, ale aj na odpor slobodu a demokraciu chraniacich ozbrojenych zloziek celeho zapadneho sveta... Ze vraj barikady, hned by sme boli humanitarne vybombardovani...

Ludia dnes mozu uz len snivat o tom, ze by mohli dosiahnut akukolvek zmenu... Pirosik to povedal velmi jasne, ludia si dnes mozu len zanadavat a ist domov, to je vsetko... Ako sa ale ukazalo, aj v tomto liberalne procesy slobody prejavu daleko precenil... Liberalna sloboda prejavu evidentne zarucuje len slobodu pred prejavom, teda ludia si dnes mozu uz len mysliet co chcu, samozrejme pod podmienkou, ze o tom nebudu nikde nahlas hovorit, to je cela ta dnesna liberalna sloboda prejavu... Takuto slobodu prejavu ale mali aj vazni v kazdom koncentraku... Dokonca si myslim, ze ju mali daleko vacsiu ako my dnes, ze dozorcovia im nemali dovod branit cokolvek povedat, ved to na ich situacii aj tak nemohlo nic zmenit... Ani ziadny prejav Pirosika nikdy nic nezmeni a napriek tomu sa niekto natolko prelakol pravdy, ze ho kazal dat zbalit policajtom...

Toto je mozne obalit do akychkolvek slov, zavrazdenie cloveka je mozne liberalne nazvat aj ochranou slobody, implementaciou liberalnych procesov, bojom za prirodzene prava cloveka na slobodu a demokraciu, zjednavanim poriadku, cim len liberalne chces, to si tu predo mnou nemusis precvicovat, ja uz poznam kazdy liberalny kyd, u mna vrazda aj tak navzdy ostane len vrazdou... Tu nie je nutne sa odvolavat na historicke fakty a argumentovat, ze kapitalizmus je len vyssim vyvojovym stupnom otrokarskej spolocnosti... Uplne postacuje sa logicky zamysliet nad nevyhnutnymi dosledkami akumulacie kapitalu v rukach jednotlivcov... Ak jednotlivcom bude umoznene akumulovat kapital, ten im vzdy bude do ruk davat moc nad ostatnymi a boli by debilmi, ak by ju aj nevyuzivali vo svoj prospech a jednotlivec nikdy nebude mat dovod sa zamyslat nad dopadmi svojho konania na kohokolvek ineho... Tu mas zvratenost kapitalizmu jednoznacne lopaticky vysvetlenu... Akekolvek PR kecy na tuto temu, su len prazdnymi PR kecami...

Ak akykolvek spolocensky system bude bezat na hospodarskom systeme zalozenom na principoch otrokarskej spolocnosti, tak ten spolocensky system bude nutne musiet byt tiez otrokarskym... Otroci v kazdej otrokarskej spolocnosti budu zakonite nespokojni a ich nespokojnost sa bude s casom aj zakonite stupnovat... Prave z toho dovodu sa sucasna kapitalisticka otrokarska spolocnost snazi zavadzat metody coraz blizsie k tym kedysi uplatnovanym v povodnej otrokarskej spolocnosti... Toto sa vsade okolo uz aj niekolko dekad intenzivne deje... Presne z tohto dovodu tu predsa mame boj s terorizmom, islamistami, buzerantami, fetakmi, neomarxistami, bolsevikmi, Putinom a neviem este kym...? Cim viac nepriatelov, tym lepsie, tym viac obmedzeni slobody je vtedy mozne alibisticky pod ruskom udajnej ochrany slobody a demokracie zavadzat, len o toto sa v tom celom jedna... A ty tomu vsetkemu nadsene tlieskas... Tlieskas propagande proti ludom namiereneho systemu, nereformovatelneho systemu, postaveneho na principoch otrokarskej spolocnosti, tlieskas najhorsej moznej forme totality, totalite sukromneho kapitalu... Otrokarsku spolocnost nie je mozne vylepsit reformovanim jej na liberalnu otrokarsku spolocnost, alebo socialno demokraticku otrokarsku spolocnost, alebo na ludovu otrokarsku spolocnost, alebo ospravedlnovanim jej nejakou novou alibistickou propagandou, otrokarsku spolocnost je mozne vylepsit len jej definitivnym vykopnutim na smetisko dejin, kam aj vzdy patrila... O tomto bol moj pozdrav pre teba...


hola ruka # QepoTyda68
-
 65% ( 7 people voted )
+
2016-11-19 23:57:40 50017450
Dakujem,FcKensie za povzbudenie a vždy ma poteší , keď zistím, že je stále dosť čurákov chápajúcich zákutia demokracie a slobody . Boh prinás stoj.

znepokojeny kapitalist # FumeSejo78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-20 06:00:17 505cfd6c
Náhodou, aj nám v kčmičke sa FcKensie68 ../fuckenzi/ ľúbi.Pokúša , čosi vie , dá sa zniesť--je znášanlivý ... A vážne ho brať ..to je vec názoru---srandy si robí z "antiliberalistov " ---a pokušenie vždy je závisle od príležitosti...keď sa naskytnú...No nemáme pravdu...Sme však presvedčený že čosi o "liberáloch" kdesi si načítal a "bubnuje " aby zistil kóóóľko oponentoch sa nájde...a keď ich nebude ani jeden tak prestane bubnovať...,bude počúvať iných "bubnovať". Ta ne sranda....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-20 09:48:54 58d4289b
Gejza, ty si jednoducho tragéd. A k tomu veľmi netrpezlivý tragéd. Len pokoj, evolúcia prebieha, Piroš je jedným z jej protagonistov. Viem, viem, hyperaktívnych kolektivistických masérov uspokojuje iba veľký spektakulárny rámus, ktorého začiatok už tradične musí dať na známosť celému svetu hromový výstrel z nejakého krížnika, hehe.

No, situácia objektívne je taká, že normálni ľudia jednak neznášajú revolúcie, a jednak chvalabohu veľmi dobre vedia, alebo aspoň tušia, že individualizmus (pomocne ho nazvime kapitalizmom) a kolektivizmus (pomocne ho nazvime ho socializmom) sú neoddeliteľnými aspektami toho istého problému, čo je bytie, jestvovanie, fungovanie. Pointa je tá, že ani pravicová, ani ľavicová diktatúra tieto antagonizmy nevedala dať do uspokojivej rovnováhy. A teraz sa podrž, až liberalizmus sa o to začal pokúšať. Že má svoje úskalia ? A čo nemá...

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-20 10:27:01 59ad0c66
Klopi, konečne trochu ľudského tepla, hehe. Z veľkej časti výstižné, ale o liberalizme som si prečítal až vtedy niečo, keď pod tlakom verejnej mienky som si začal uvedomovať, že čosi so mnou nie je v porádku. Prissám, prešiel som aj zoznam diagnóz, ale keďže k "téme" som tam nič nenašiel, tak som ostal tak, hehe.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-20 10:46:42 59ad0c66
Najväčšou hrozbou je bezhotovostná forma peňazí, ktorá dovolí elite totálnu kontrolu nad touto populáciou. Ak získajú kontrolu je s nami AMEN.

Hello # KageCala08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-21 10:28:20 b28f7144

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

Prečo jazdím Uberom


Prečo jazdím Uberom
Klasickí taxikári sa búria, lebo prichádzajú o zákazníkov. Bez ohľadu na to, do akej miery sú v práve a kto všetko im fandí či nefandí, proti Uberu sú bezmocní.
DALŠÍ „BEZVADNÝ“ NÁPAD Z BRUSELU: HARMONIZACE A NAROVNÁNÍ SOCIÁLNÍCH DÁVEK PRO MIGRANTY
Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje
POZOR NA PRÁVA, KTORÉ VÁM CHCE PRIZNAŤ ŠTÁT
Najčítanejšie za týždeň

Budúcnosť Slobody


Budúcnosť Slobody
Už storočia sa bojuje o slobodu, či už slobodu vierovyznania, pohybu alebo slobodu ako takú. Teraz mám však pocit, že ľudia rezignovali, respektíve majú iné priority. Spoločnosť sa ...
DALŠÍ „BEZVADNÝ“ NÁPAD Z BRUSELU: HARMONIZACE A NAROVNÁNÍ SOCIÁLNÍCH DÁVEK PRO MIGRANTY
Juncker: Žádná jiná země už nikdy neopustí EU! O to se postaráme
Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje

Zo slobody profitujú všetci - aj tí, ktorí ju nemajú


Zo slobody profitujú všetci - aj tí, ktorí ju nemajú
Jeden z najväčších mýtov ekonomického rozvoja je, že z kapitalizmu, alebo ako to ja radšej nazývam, z ekonomickej slobody, profituje iba úzka skupina ľudí, zatiaľ čo väčšina na ...
Stát jako náboženství (2/2)
Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje
EUROZÓNA JAKO ŽALÁŘ NÁRODŮ?

Kauza Čistý deň | Subvenčný podvod – zariadenia si menili deti i platby


Kauza Čistý deň | Subvenčný podvod – zariadenia si menili deti i platby
Kauza Čistý deň, ktorá znechutila celé Slovensko, prináša nové odhalenia. Podľa poslankyne SaS Natálie Blahovej známe resocializačné zariadenie spáchalo subvenčný podvod. Výmenou ...
POZOR NA PRÁVA, KTORÉ VÁM CHCE PRIZNAŤ ŠTÁT
Zákaz predaja je nebezpečný ekonomický populizmus
Prečo jazdím Uberom

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE


TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
Tyler Cowen v nejnovější knížce naložil Americe. Z podnikavého národa selfmademanů, kteří se nebáli pádu a šli po každé příležitosti, se stává národ bačkorů.
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem
Spíše než Trumpovu zeď

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú


Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú
Slovensko v poslednej dobe zažíva návrat mečiarizmu. Korupčné kauzy na najvyšších miestach sa nevyšetrujú tak, ako by sa mali vyšetrovať, zločinci si užívajú svoje nakradnuté ...
Human Rights Watch varuje: Za zabití člověka robotem nebude nikdo zodpovědný
Svet je lepší vďaka Uberu, nie vďaka politikom a úradníkom
Európska únia tento mesiac zakáže lacnejšie „neefektívne“ bojlery

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0365 s
Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage