Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

OBAMA OBHAJUJE ŠPEHOVÁNÍ NA INTERNETU


OBAMA OBHAJUJE ŠPEHOVÁNÍ NA INTERNETU

Americký prezident Barack Obama v pátek vystoupil na obranu programů, které americké tajné služby používají k sledování informací na internetu a obsahu telefonních rozhovorů.

Podle Obamových slov, je nutné najít rovnováhu mezi zájmy národní bezpečnosti a nedotknutelnosti soukromí občanů.

Dříve ředitel amerických výzvědných služeb James Clapper přiznal, že vláda skutečně získává údaje o uživatelích od internetových společností.

 

Americká vláda přiznala špehování: Sbíráme data z celého světa

Americká tajná služba NSA a Federální úřad pro vyšetřování (FBI) jsou napojeny přímo na centrální počítače několika internetových společností, a to s jejich souhlasem. Mezi nimi je i oblíbený Google nebo Facebook a jedna z největších internetových společností na světě Microsoft. Americká vláda tímto způsobem získává citlivé soukromé informace a osobní komunikaci mezi občany. Tvrdí přitom, že tak chrání občany. Touto cestou si mimo jiné zajišťují přístup k videozáznamům, fotografiím, e-mailem, dokumentům, kontaktním údajům, videím, chatem, rozhovorem a vůbec všem souborům. Více ZDE.

 

Americká vláda monitoruje veškeré telefonní hovory, všechny e-maily a každou internetovou aktivitu

Velký bratr se dívá na vše, co děláte na Internetu, a poslouchá všechno, co si říkáte telefonem. Každý jednotlivý den v Americe americká vláda zachytí a uloží 2 miliardy e-mailů, telefonních hovorů a dalších forem elektronické komunikace. Bývalý zaměstnanec NSA vystoupil před veřejnost a popsal, co se přesně děje. O těchto dozorčích aktivitách referovaly i prominentní novinářské organizace, jako je Washington Post, Fox News a CNN, ale vypadá to, že by to někoho moc vzrušovalo. Buď si většina Američanů neuvědomuje, co se opravdu děje, nebo to už prostě akceptovali, jako součást moderního života. Jak to ale skončí? Více ZDE.

Zdroj: czech.ruvr.ruAuthor: ru # QimoVyka58
Amerika2013-06-1014
-
 62% ( 3 people voted )
+
pametam sa asi pred mesiacom bolo v neoficialnych mediach fotka na ktorej mal obama jazvy na lebke.ake byvaju po operaci mozgu. zeby mu robili nejake zasahy v mozgu aby posluchal.alebo mu odstranili nejaku acst napriklad zodpovednost.alebo logicke uvazovanie?.mozno to bola podmienka ak chce byt prezidentom.teraz je zneho chodiaci mutant ovladany na dialku. robi hanbu vsetkym cernochom.

janka z gurunu # NevuCola06
-
 61% ( 8 people voted )
+
2013-06-10 11:52:46 5b7f55a9
Takže volebné Obamovo heslo: "Yes We can" sa zmenilo na "Yes We scan"...aké trefné...

Bertold # FuliXuju84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-06-11 10:56:45 4e623dde
Som človek, ktorý sa rozhodol maximálne vystúpiť z radu a preto vás všetkých žiadam, aby ste zálohovali moje materiály kým tam ešte sú. Dlho tam nebudú a ja budem trestne stíhaný týmto podlým systémom za tento odvažný krok.
http://www.fully
allgood.com/


Tomas Vik # RakuKexa64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-20 16:30:59 d4255002
Tomáš nebudete.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 16:37:58 57c596fc
Skôr príslušné vyšetrenie by bolo žiadúce...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 16:56:32 bc7b649f
Podľa § 261 Trestného zákona "kto verejne prejavuje sympatie k fašizmu alebo k inému podobnému hnutiu uvedenému v § 260 alebo verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť zločiny fašizmu alebo iného podobného hnutia uvedeného v § 260, potresce sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky." System s tym tak vybabral a nie je to ziadna nahoda ale sionistami nariadeny fakt. Ked len spochybnovanie, nie to este popieranie je trestne tak tu nieco nesedi. Malokto tu popiera a nebol na tento zakon dovod. Ludia ani nevedia ze je nieco take v zakone a pod akym prisnym trestom. Ten zakon nie je dielom ludi zeby ho chceli, ale ze ho chce niekto ktoa sa boji ze pravda ho znici a holokaust je zaklad toho jeho chramu. Ak sa ten prevali padne vsetko, uz nikto nebude viac verit systemu v ziadnych oblastiach, od zhodenia dvojiciek, cez masmedia, podchytene prosionisticke vlady az po farmaceuticky priemysel. Vsetko padne. Preto sloboda slova tu uz neplati. Dlhe roky som tento podly system vysetroval, viem na milion betonov ze sa holokaust nikdy nestal. To co ukazuju su mrtvoly ktore zomreli na epidemiu tyfus, za toto ale mozu spojenci ktory prehnane bombardovali zo vsetkych stran nemecko. vznikli problemi s dodavkami liekov a potravin do taborov. Su to obete spojencov a vobec ich nie je 6 milionov. to bol tajny exodus do izraela a usa, kde si zmenili na anglicke alebo hebrejske meno a povodne polske alebo ine europske zostalo pripisane k splynovanemu a spopolnenemu cize nedokazatelnemu.

Tomas Vik # RakuKexa64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 17:01:45 d4255002
loading...
Tomáš, naozaj sa Vami nebude nik zaoberať, nebodaj trestne stíhať.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 17:07:44 57c596fc
Aby som to ešte uviedol na pravú mieru: Pochybnosti o holokaustošoch autorovi nevyčítam, len vyjadrujem údiv nad jeho priam paranoickým strachom z vlastného ohrozenia čo potom vyzerá, akoby si tým chcel zbytočne vynucovať pozornosť. To by sa totiž musel cítiť ohrozený aj každý, kto si napríklad po vojne všimol podozrivého nárastu počtu partizánov, ktorých sa odrazu odkiaľsi vyrojilo toľko že by vydali aj za tri protislovenské povstania...
P.S.: Len pre úplnosť dodávam, že jeho zistenia nepoznám a zo zásady neklikám na žiadne odkazy z tejto stránky.

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-06-20 18:53:16 bc7b649f
Nedostatok endorfínu/stresových hormónov sa dá namiesto plnohodnotných životných zážitkov - ako ich zdroja, nahradiť vytvorením vonkajšieho pseudonepriateľa, pocitu ohrozenia a výnimočnosti. No nebude to fungovať. Pocit zadosťučinenia, vonkajšej úcty a obdivu od okolia treba budovať na tvorení reálnych potrebných hodnôt. Toto mi pripadá silené, zbytočné a s nulovým prínosom pre okolie, no najmä pisateľa. Stráca svoj drahocenný čas, v živote človeka limitovaný...
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 19:37:08 57c596fc
no chlapci, nie som nejaky paranoidny, ale ocividne neviete o co ide. iste nepoznate pripad Vladimira Stworu. to vas definitivne odbije
http://www.oldweb.rozhlas.sk/inetportal/web/index
.php?lang=1&stationID=3&page=showNews&id=73762[/ur
l]
Nabuduce sa radsej zinformujte a potom veselo vymudrelo vypisujte. Je mi ale divne, ze ludia ako vy co chodia na taketo stranky zrazu nevedia aka spina je system. Kennedy tiez viedol informacnu kampan a ako dopadol. ocividne nepoznate podlost systemu. co mena ako david irving, ernest zundel, rudolf germar a kopec inych. pozistujte si. Pandemonium kde si ty vycital ze mam priam paranoicky strach z vlastneho ohrozenia. to co je ze poznam ten zakon a viem co to znamena ked mienim verejne viest tuto moju informacnu kampan. tak sa uz zobud. vynutit pozornost chcem to si uhadol, ale nie na seba ale na problematiku, pretoze ocividne nevies ako je velmi dolezite skumat podvod menom holokaust. su to zaklady systemu, ktory keby sa vo velkom odhalil tak vsetko padne, od zhodenia dvojciek, cez MMS az po Kennedyho ci Hitlera. Uz nikto by viac neveril systemu v ktorom sa nachadza. Holokaust je najvacsou achylovou patou sucasneho systemu a preto ten zakon. David Cole je dokonca zid a bolo mu udajne vyhrazane smrtou, za zahadnych okolnosti potom zmenil svoj nazor. Pozri si jeho video o holokauste a pochopis ze taky clovek neexistuje aby zmenil nazor zo dna na den bez udania napr. ze sa mylil a pod.
Dr Hujer vypocul si si moju hudobnu tvorbu napr. moj album Nekonecne vedomie? Potom pochopis tuto cestu som uz davno a dlho skusal v budovania ucty a obdivu. Toto su moje hudobne diela ktorych som autorom:
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=YXvPcE0f_uE


ht
tp://www.youtube.com/watch?v=aK7GclnDNiw


ht
tp://www.youtube.com/watch?v=Oey7_c1dnKo


Mam ich desat na albume a najdes ich na tej mojej www v sekcii diskografia.
Ak ti to pripada silene co teraz robim tou mojou informacnou kampanou, tak ver ze sa nemylis, ale nemam inu moznost ako viest moju informacnu vojnu proti systemu. nie je to sebahladanie alebo co sa mi tu snazite podsunut. Nemozem za to ze system rozhajdakava hip hopom, hollywoodom, reality show a inymi somarinami ludi u ktorych potom moja snaha o prebudenie vypada do kosti presne tak ako si ju opisal. Ale ak mas lepsi napad ako zalarmovat ludi tak sem s nim. Ja totizto neinformujem len tu na dolezite. Nulovy prinos je tvoj komentar. Tvoje hlavne prve komentare sposobily u Pandemia ze som daky paranoik. Nie som ale bojujem ako sa len da, narozdiel od vas.

Tomas Vik # RakuKexa64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-20 20:27:58 d4255002
Tomas, veľa šťastia.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 20:41:03 57c596fc
Vdaka. V blizkej buducnosti ho budeme potrebovat vsetci.

Tomas Vik # RakuKexa64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-20 21:54:22 d4255002
Na žiadny link z tejto komickej stránky aj tak nekliknem, sorry. Cit pre triedenie informácií mi to nedovoľuje. Preto sa o tvojich aktivitách odtiaľto nedozviem. Kiež by si ich prezentoval aspoň gramaticky korektne a nie so základnými chybami, ako v tejto diskusii. To je vlastne aj dôvod, prečo obsah automaticky odmietnem. Kto nevie dať dôstojnú formu svojej myšlienke, nemôže očakávať môj záujem...
Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-06-20 23:40:46 bc7b649f
Tomas, šťastie, alebo iný to nazývajú anjel strážny je potrebný každý deň. Nielen v budúcnosti.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-21 14:28:08 57c596fc

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šes   štyr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA


KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA
Snaha českých a slovenských televizí vyždímat z televizních diváků a kabelovek co nejvíc peněz a vykolíkovat si národní vysílací prostor likviduje zbytky československého televizní...
Vláda jednorožců
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Najčítanejšie za týždeň

Nikým nechtění, nikam nepatřící


Nikým nechtění, nikam nepatřící
V posledních letech se čas od času objeví snaha o integraci Cikánů do společnosti. Tyto snahy jsou doprovázeny euforii, odmítáním, znechucením, přeceňování i podceňováním. Jsou ...
Nenápadný půvab buržoasie
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS

Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech


Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech
Myšlenka komparativní výhody je nezbytnou součástí intelektuální výbavy každého ekonoma. Na 200. výročí vydání „Zásad politické ekonomie a zdanění“ salutuje tento sloupek úsp...
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
United Airlines - důsledek státní regulace?
KRYPTO 7: CO PŘIŠLO PO SILK ROAD

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Systém úplného soukromého vlastnictví ve svobodné společnosti by zajistil mírové prostředí, ve kterém by spravedlnost byla nejvyšším principem a nikoliv výjimkou (jako je tomu dnes...
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Prvé prikázanie regulátora: nezakážeš
Vláda jednorožců

KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS


KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Občas si někdo Kubu idealizuje jako úspěšný model nekapitalistického státu. Minulý měsíc ale výzkumný ústav NORC při Chicagské univerzitě zveřejnil studii veřejného mínění kubá...
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch
V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Osm cizích Zemí teleskopu Kepler v obyvatelné zóně


Osm cizích Zemí teleskopu Kepler v obyvatelné zóně
K lednu 2015 má lovec exoplanet Kepler na kontě 1 004 potvrzených planet a 4 175 nepotvrzených kandidátů. Je mezi nimi i Kepler 438b, planeta u červeného trpaslíka, jejíž velikost odpoví...
Agresívne plánovanie daní z príjmov právnických osôb a daňové úniky
Cesta k socializmu
50 000 eur do ruky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0309 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles