Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Obama: sex, klamstvá a kokaín?


Obama: sex, klamstvá a kokaín?

Nuž, náš americký prezident – vodca »slobodného sveta«. Ak by sme verili luďom – ktorí by to mali vedieť – tak je ten dobrý Barack Obama kompletne sfalšovaný. Pritom vôbec ani nehovorím o jeho sfalšovanom rodnom liste. Avšak aj jeho existencia ako muža a otca rodiny je podľa toho možno sfalšovaná. Jeho údajná priateľka z mladosti si teraz otvorila ústa. Podľa nej bol Obama nápadný predovšetkým troma znakmi: koksom, klamstvami a teplými priateľmi. Takéto spomienky majú aj iní Obamovi známi. Jeden vyhlásil verejne: »Ja som Obamovi vyfajčil.«

Čo tu značí »Barack Obama«? Spomienky Mie Marie Popes na dnešného amerického prezidenta začínajú tým, že ho vôbec ako »Baracka Obamu« nepoznala, ale ako »Barry Soetoro« – meno, ktoré sa už viackrát objavilo v diskusiách o Obamovom skutočnom pôvode. Američanka Mia Marie Pope, ročník 1963 hovorí, že Obama, alias Soetoro patril koncom 70-tych rokov k jej partii mládeže na Hawaji, kde sa spolu pohybovali na pláži Waikiki. Ako je známe, mal sa Obama aj na Hawaji narodiť, totiž v Honolulu. Rodný list sa však ukázal ako sfalšovaný. Na »narodení ako Američana« (predpoklad pre úrad prezidenta) existuje mnoho pochybností. Popesovej výpovede sa k tomu hodia.

Pope povedala pre Online-TV-Show The Manning Report, že Soetoro sa vždy označoval za »zahraničného študenta«. Na Hawaji sa Soetoro, podľa Popeovej, pohyboval v homosexuálnej scéne, ktorá tam už v tom čase prekvitala. »My sme poznali Barryho, bolo všeobecne známe, že sa ešte nikdy nezaujímal o dievčatá; pre mňa, ako mladé dievča bolo jasné, že sa Barry zaujímal výlučne o mužov.« Mimo to bol Barry »chorobným klamárom«. Jeho lži boli všetky motivované egoisticky a slúžili mu pre vlastnú inscenáciu. »Vyzeralo to tak, ako keby bol neschopný v hociakom vzťahu byť úprimný.« Teda perfektná kvalifikácia pre politika.

Mimo to bol Soetorov konzum kokainu témou vo vtedajšej partii. Naviac sa vždy »venoval tým starým bielym mužom«. Mládežníci predpokladali, že tak prichádzal aj ku koksu. »Inými slovami mal sex s týmito starými mužmi, a tak prišiel aj ku svojmu kokaínu«, hovorí Pope.

Žiadne prepojenie na budúcnosť

Obama teplý? Neuveriteľné! Pritom to však nie je nijakým spôsobom zakázané. Klamať vlastnému národu a svetu a hrať mu divadlo, to by si mal sám od seba zakázať. Pritom väčšina týchto národov je heterosexuálna a možno by mala problém s politikmi, ktorí na základe svojej sexuálnej orientácie nemôžu byť previazaní s budúcnosťou prostredníctvom vlastných detí. V Nemecku máme už niektoré takéto vedúce figúry, pričom len málo z nich je menovite známych (medzi nimi Guido Westerwelle, Barbara Hendricks, Klaus Wowereit, Volker Beck a.i.).

Jedna webová stránka napočítala spolu tucet súčasných a ďalší tucet bývalých homosexuálnych poslancov Spolkového snemu. Mimo otvorene lesbickej ministerky životného prostredia Hendricks sa nikto zo súčasného Merkelovej kabinetu k svojej homosexualite nepriznal. Ale existujú niektorí horúci kandidáti bez toho, že by boli predložené »dôkazy«, alebo vlastné vyhlásenia. K tomu patrí spolkový minister Peter Altmaier práve tak, ako spolková kancelárka Angela Merkelová. Sú to síce neoverené fámy, avšak napriek tomu si môže národ robiť svoje predstavy, kým je vlastne ovládaný. Obzvlášť, ak sexuálna orientácia členov Kabinetu a politikov v žiadnom prípade nie je egál, ale môže umožniť vyvodiť logické závery na ich správanie v budúcnosti. Pretože problém je ten, že homosexuálni a bezdetní politici nie sú na spoločnej lodi s väčšinou verejnosti, ktorá má starosť o svoje potomstvo. Nakoniec, vlastné deti otvárajú celkom novú perspektívu na svet. O čo menej politikov disponuje touto perspektívou, o to nebezpečnejšie to môže byť pre naše deti.

Zabudnutý svedok

Pre USA to samozrejme platí tak isto. Možno by to tam bolo pre občanov tiež zaujímavé, ak by ich prezident bol v skutočnosti teplý a pri jeho manželstve s Michelle Obamovou by sa jednalo o zdanlivé manželstvo. A dôkazová situácia vo veci Obamu je výrazne lepšia, ako vo vzťahu k našej spolkovej kancelárke, o ktorej sexuálnej orientácii kolujú len fámy. A o to viacej by bolo zaujímavé, ak by úradujúci prezident nielen ako mladistvý, ale ešte neskôr, ako senátor za štát Illinois ilegálne kozumoval drogy. V skutočnosti nestojí zmienená Mia Marie Pope so svojimi výpoveďami v žiadnom prípade samotná. Interview Popeovej vyvolal ďalšieho, skoro už zabudnutého svedka pre Obamovu homosexualitu do povedomia, totiž (podľa vlastnej výpovede) bývalého Obamovho milenca Larry Sinclaira, ktorý 2009 zverejnil knihu o svojich skúsenostiach s neskorším prezidentom USA: Barack Obama & Larry Sinclair: Cocaine, Sex, Lies and Murder? V preklade: »Barack Obama a Larry Sinclair: Kokain, sex, klamstvá a vražda?«

Dve »línie« s Obamom

Začalo to tým, uvádza Sinclair, že mal začiatkom novembra 1999 dve rande s Obamom – ten vtedy už samozrejme nebol žiadnym mladistvým, ale mal 38 rokov. Podľa jeho knihy, zdržiaval sa Sinclair svojho času niekoľko dní v Chicagu. Večer využil limuzínový servis a spýtal sa šoféra, či niekoho pozná, kto by mal chuť na spoločnosť a mohol mu ukázať Chicago. Šofér na to telefonoval a zaviezol ho k jednému baru: »Keď som vystúpil z limuzíny, videl som jedného štíhlo stavaného, pekne odeného, svetlokožého čierneho s veľkými ušami.« Vodič mi ho predstavil ako: "môj priateľ Barack Obama".

Meno, ktoré Sinclairovi nič nehovorilo, pretože vtedy bol Obama práve len členom Senátu štátu Illinois, niečo zrovnateľné s nemeckým Krajinským snemom. V bare sme sa bavili asi jednu hodinu a vypili niekoľko drinkov: »Ja som povedal, mohol by som potrebovať na prebudenie jednu, alebo dve línie. Obama sa ma spýtal, či mám na mysli ›koks‹, a potom čo som prisvedčil, odpovedal, že môže nejaký zohnať.«

Muž so záľubou pre crack

Následne sa odviezli prenajatou limuzínou na jemu neznáme miesto. Obama opustil voz s 250 dolármi od Sinclaira a vrátil sa s jedným »eight-ball« kokainu (1/8 unce = 3,5 gramu). »Ja som si natiahol pár línií a krátko na to vytiahol Obama crack-fajku z vrecka nohavíc. Obama fajčil crack, zatiaľ čo ja som na zadnom sedadle limuzíny vykonával na ňom orálny sex. Potom sa Sinclair nechal zaviesť späť ku svojmu hotelu. Nasledujúci deň sa Obama prekvapivo objavil v hoteli, kde sme znova konzumovali kokain a mali sex.

Až do 2004 nemal žiadnu potuchu, s kým mal vtedy čo dočinenia: »Väčšina ľudí nebude očakávať, oslavovať s osobou, brať drogy, mať dvojitý One-Night-Stand a tú istú osobu niekoľko rokov neskôr vidieť v televízii hovoriť na stranickom zjazde Demokratov. Ale presne to sa mi stalo. Až do 2004, než som videl stranícky zjazd Demokratov v televízii, nemal som žiadne tušenie, kto bol ten crack fajčiaci frajer z Chicaga s veľkými ušami.«

Ale až, keď sa Barack Obama 2007 prezentoval ako čistý muž a kandidát na prezidentský úrad, urobil on, Sinclair rozhodnutie, konfrontovať ho s jeho crackovou minulosťou. Chcel dať »Barac- kovi Obamovi príležitosť, priznať svoj ilegálny konzum drog ako dospelý«. V opačnom prípade ho verejne označí za luhára. Zámer, ktorý neskôr označil za svoju »najväčšiu chybu«.

Obama ako »záchodový buzerant«

Potom po Sinclairových údajoch začala očierňovacia a tlačová kampaň voči jeho osobe. Naviac informoval aj o najmenej jednom podivnom úmrtí istého Obamovho frajera a dôverníka menom Donald Young: »Muž, ktorý zomrel zo žiadneho iného dôvodu, ako toho, ochrániť imidž Baracka Obamu. Jeho skorá smrť zabránila, že svet nespoznal Baracka Obamu čím bol: záchodový teplúš ...« Skutočne sa Obama dostáva do spojitosti s celkovo troma prípadmi smrti v homosexuálnej scéne Chicaga.

Donald Young bol dirigent zboru v Obamovom Chicagskom cirkevnom zbore. Young a dvaja ďalší teplí členovia obce, koncom 2007, keď nastal Obamov nástup za prezidentského kandidáta za demokratov, náhle a nečakane zomreli, informuje spravodajská stránka Pata Dollarda. Podľa toho bol Young a jeden ďalší 23. decembra, respektíve 17. novembra 2007 riadne popravení. Tretí zomrel 26. decembra 2007. Údajne na otravu krvi, zápal pľúc a AIDS. V interview s bulvárnymi novinami The Globe tvrdí Youngova matka Norma Jean Young, že jej syn bol zavraždený, aby bol Barack Obama ochránený pred odhaleniami o jeho sexuálnych vzťahoch k nemu.

Alebo viedol Sinclair snaď sám difamačnú kampaň voči Obamovi? Možno ešte na objednávku politických protivníkov? Totiž prinajmenšom bol tento muž viackrát predtým trestaný a sám konzumoval ilegálne drogy. Po druhé jeho obvinenia poslúžili nepochybne Obamovej demokratickej protikadidátke pri primárkach, Hillary Clintonovej. Clintonovej tábor sa však obrátil na Sinclaira až potom, čo on tieto drogové obvinenia zverejnil. Podľa známej spravodajskej stránky Wayne Madsen Report bola Clintonová stopnutá s hrozbou: »Ak by Clintonovej ľudia vyniesli túto homosexuálnu záležitosť na verejnosť, otvorí Obamov tábor otázku, či Hillary Clinton v skutočnosti nie je lesba.«

Spomenutá kniha, v ktorej Sinclair svoje výčitky opakuje slovo za slovom vyšla v roku 2009, vrátane (za účelom dôkazu) podrobného opisu Obamových genitálií – od ktorého by som vás chcel tu ušetriť. Za pravdivosť hovorí, že túto knihu je možné dodnes kúpiť na trhu.

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: pravdatv.com http://www.protiprudu.org/obama-sex-klam stva-a-kokain/

Poznámka redakcie:
Tento článok radím do rangu "bulvárnych" textov. Dlho som uvažoval, či ho vôbec zaradiť. Ale nakoniec – bez vetra sa ani lístok na strome nepohne. Upozorňujem však čitateľov, aby nepokladali informácie uvedené v článku za overené, 100 percentné fakty.Author: Juraj Borsky # HapuPewo81
Svet2014-07-071
-
 68%  ( 9 people voted )
+
Je to otázne, ale už len tá predstava ...

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-07-09 16:16:40 bc15024e

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Venezuela a Nikaragua nabízejí Snowdenovi azyl


Venezuela a Nikaragua nabízejí Snowdenovi azyl
Bývalý spolupracovník amerických tajných služeb Edward Snowden, který má být v USA souzen za ohrožení národní bezpečnosti, by mohl získat azyl ve Venezuele nebo Nikaragui, naznačili...
He he he
Tri roky Teátro Roberto
Vysoké daně sociální rovnost nezajistí

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0234 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage