Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Obama zaútočí na Bielorusko cez satelity


Obama zaútočí na Bielorusko cez satelity

 

Americký prezident Barack Obama podpísal Zákon o demokracii a ľudských právach v Bielorusku. Dnes o tom informuje denník Gazeta Wyborcza.

V tomto právnom dokumente sú vyznačené hlavné priority politiky USA voči Bielorusku. Ide medziiným o podporu elektronických masmédií v bieloruskom jazyku.

" Prezident by mal podľa názoru amerického kongresu naďalej podporovať televízne, rozhlasové a internetové vysielanie v jazykoch, na ktorých sa rozpráva v Bielorusku, pomocou rozhlasovej stanice Slobodná Európa, Hlas Ameriky, Európsky rozhlas pre Bielorusko a televízny kanál Belsat ", –  cituje text dokumentu Gazeta Wyborcza.

http://slovak.ruvr.ru/2012 /01/05/63416664.html

USA naštartovali zrejme protibieloruskú "ofenzívu" druhým variantom nátlaku, keďže sa zdá, že obyvatelia Bieloruska nenaskočili na žold pre bojovníkov za demokraciu a la USA, ako sa to Američanom darí takmer všade. Preto to chce vziať Barack Obama "cez éter" – teda použiť klasickú taktiku rozleptávania mediálnymi kanálmi. Prečo zrazu tak razantne? Nuž – už podľa nasledujúceho videa – niet sa čomu diviť... USA nemajú radi takéto "výprasky".

Lukašenko Američanom: Prečo ste zničili Irak?


Lukašenko dostal Bielorusko z krízy


Po otvorených výzvach niektorých Slovenských politikov, najmä po návšteve prezidenta Busha na Slovensku, vznikla u mňa túžba osobne sa zoznámiť na tvári miesta zo súčasnou situáciou v Bielorusku.
Táto túžba bola vystupňovaná aj priamymi výzvami niektorých predstaviteľov tretieho sektora na Slovensku o tom, že po vzore Juhoslávie, Gruzínska a Ukrajiny, sa nielen pripravujú, ale chcú sa aj osobne podieľať na tzv. "farebnej revolúcii" v Bielorusku.

Zaujímali ma najmä otázky:

*     prečo do vnútorných záležitosti v Bielorusku chcú zasahovať ľudia z tretieho sektora na Slovensku;

*    v záujme koho a čoho chcú tak postupovať;

*   aké metódy svojho "revolučného" pôsobenia chcú používať;

*     odkiaľ berú na túto činnosť finančné prostriedky;

*    čo chcú pre Bielorusko priniesť pozitívne keď sa im máli skutočnosť, že za posledných 10 rokov pod vedením Lukašenka Bielorusko vyšlo z takej istej hospodárskej krízy v akej sa Slovensko ešte stále nachádza, bola obnovená poľnohospodárska i priemyselná výroba, krajina sa stala jedným veľkým staveniskom, prebieha obrovská modernizácia priemyslu, zdravotníctva a školstva, zdravotníctvo a školstvo je stále bezplatné, neustále rastie životná úroveň občanov a popritom všetkom si Bielorusko obdivuhodne vytvára štátne finančné rezervy.

Môj záujem o situáciu v Bielorusku bol o to väčší, že som sa pred dvomi rokmi, ako pozorovateľ zúčastnil v Bielorusku referenda a už vtedy som videl diametrálny rozdiel medzi informáciami podávanými slovenskými masmédiami, a skutočnou realitou v Bielorusku.

Ak naše masmédiá, vtedy i teraz, tvrdili a tvrdia, že referendum, či voľby boli zmanipulované a nedemokratické, opak je pravdou.

Počas mojej pozorovateľskej misie v Brestskej, Gomeľskej a Minskej oblasti vo funkcii zahraničného pozorovateľa som navštívil desiatky volebných miestností.

Uskutočnil som stovky osobných rozhovorov s občanmi Bieloruska. Doslova som vsakoval volebnú atmosféru. Vymenil som si skúsenosti a názory na demokratickosť a regulárnosť volieb s desiatkami zahraničných pozorovateľov z rôznych krajín.

Na základe týchto skutočností musím konštatovať, že som sa nestretol zo žiadnymi prejavmi nátlaku zo strany vládnej moci na občanov Bieloruska. Nevidel som, a pri rozhovoroch s inými pozorovateľmi sa mi ani raz nestalo, aby som bol upozornený na porušenie zákonnosti a či dokonca ústavnosti volieb.

Obdobne na tlačových besedách, stretnutiach z novinármi, ani raz som nezaznamenal žiadne konkrétne pripomienky a či námietky k porušeniu platných právnych predpisov.

Vzhľadom k týmto dôvodom je pre mňa zarážajúca skutočnosť, že niektorí predstavitelia OBSE, bez uvedenia akýchkoľvek konkrétností vzniesli pripomienky k priebehu volieb. O tomto stanovisku sa v novinárskych kruhoch šíril vtip:"Voľby boli neregulárne a nedemokratické, lebo bolo zlé počasie". Nuž čo, keď sa hľadá dôvod a iného niet, tak postačí aj takýto.
Čo sa týka mojich návštev volebných miestností a rozhovorov s občanmi, získal som úplne iné poznatky.

Samotný akt volieb mal vysoko slávnostnú atmosféru a jednoznačnú snahu občanov Bieloruska osobne, svojim vlastným pričinením sa podieľať na budúcnosti svojej krajiny. Občania prostredníctvom voľby prezidenta volili budúcnosť Bieloruska!


Myslím, že percentuálny rozdiel v získaných hlasoch jednotlivých kandidátov je jasným dôkazom čomu voliči dali prednosť. Pri mojich osobných rozhovoroch dominovali odpovede typu: "volím budúcnosť Bieloruska, volím politickú stabilitu, ekonomický rozvoj a sociálne istoty". Jedna stará pani mi povedala výstižnú vetu: "Zažila som vojnu a viem čo je to bieda, keď sa pozriete po okolitých krajinách, všade je chudoba. U nás za žije dobre. Máme rozumných ľudí."

Taká je skutočná hodnotová orientácia občanov Bieloruska.

Okrem iného pre mňa bola príjemným prekvapením skutočnosť, že k voľbám prichádzali neorganizovane no masovo mladí ľudia. I vďaka ich hlasom prezident Lukašenko získal 83% všetkých hlasov. Pri viac ako 92% účasti voličov na voľbách a takom obrovskom víťazstve prezidenta Lukašenka je priam smiešne hovoriť o možnej manipulácii a či zneužívaní právomocí zo strany vládnej moci.

 

Volebné výsledky sú jednoznačné a hovoria v prospech toho politického kurzu ktorý reprezentuje prezident Lukašenko .

Je to národná a štátna nezávislosť, slovanská vzájomnosť, ekonomický rozvoj krajiny, rovnocennosť a vzájomná tolerancia záujmov v zahraničnom obchode, bezplatné zdravotníctvo a školstvo, trvalý rast životnej úrovne občanov a sociálne istoty.

To všetko sú hodnoty ktoré občania Bieloruska stotožňujú s osobou prezidenta Lukašenka.

Majú pravdu, pod jeho vedením sa za desať rokov Bielorusko dostalo z morálnej, politickej a ekonomickej krízy, do ktorej túto prekrásnu krajinu dostal Šuškievič a jeho pro-západne orientovaní pochlebovači.

Jeho zásluhou si našlo cestu stability a trvalého hospodárskeho rozvoja. To sú dnešné reality Bieloruska či sa to strojcom "farebných" revolúcií páči a či nie!

Moje skúsenosti z Bieloruska ma privádzajú k tomu, čo si mohli Slováci na vlastnej koži vyskúšať:

Západní politici hovoria o tom, že Bielorusko potrebuje slobodu a demokraciu. V skutočnosti však chcú, aby Bielorusko rozpredalo svoje strategické podniky, aby rozdrobilo svoju ekonomiku, oslabilo ju natoľko, aby ju mohli západné spoločnosti pohltiť a zarábať na obyvateľstve tak, ako sa to deje na Slovensku. Kým štát vlastnil Slovnaft, SPP, VSŽ, neustále nám zdôrazňovali potrebu "liberalizovať" našu ekonomiku, pretože to je údajne cesta k prosperite. Predaj podnikov však viedol k zvýšeniu cien, nedostatku zdrojov v štátnom rozpočte a nekonečným výhovorkám vlády "nemáme dostatok zdrojov na zdravotníctvo, školstvo..".

Žiadna vláda, ktorá dnes myslí na občanov, nemôže a nie je na západe považovaná za demokratickú.

USA aj EÚ sa predbiehajú v kritike Bieloruska. Obhajujú záujmy niekoľkých stoviek ľudí na Októbrovom námestí. Tí istí politici súčasne dokážu odignorovať požiadavky stoviek tisíc štrajkujúcich pracujúcich v krajinách západnej Európy (štrajk proti vláde vo Francúzsku, demonštrácie v USA proti mučeniu väzňov v Iraku a na Guantanáme...).               (očami medzinárodného pozorovateľa)

http://suvisl osti.eu/Vychodna-Europa-327/bielorusko-3 32/1154-Po-dvoch-rokoch-opat-v-Bielorusk u-1154

 Author: Marek supka Balaz # VugyWyqe05
Svet2013-07-1911
-
 82% ( 18 people voted )
+
Lukašenko je vyslovene nebezpečný hlavne preto, vedie krajinu, kde je čo ukradnúť - sprivatizovať a tiež preto, že je príkladom ako efektívne a nezávisle viesť krajinu.
Koxo # XynaLasa04
-
 79% ( 24 people voted )
+
2013-07-19 07:55:34 d4254112
Neskutočná drzosť od toho židovského poskoka!

Peter Novak # DigiQihy47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-19 08:52:40 4e008307
Niet väčšej svine, ako keď sa z otroka stane otrokár. A osobne by som bol veľmi rád, keby sme aj na Slovensku mali takého Lukašenka a nie tie nenažraté prasce, čo nás tu od "revolúcie" vypaľujú.

Peter Novak # MipeQejy78
-
 68% ( 12 people voted )
+
2013-07-19 09:41:20 54102036
akonáhle sa štát vzdá " slobody a demokracie", teda tzv. západných hodnôt .... zrazu to ide. Hmmm. Ozaj, a čo je to vlastne za hodnoty? Myslím konkrétne. Nejako ma nič nenapadá. Voľný trh je deformovaný a manipulovaný, podvodné konanie bežnou praxou, podpora anarchie, rozvratu rodiny, bezbrehý konzum, zadlžovanie a žitie nad pomery, lživé, manipulatívne a neetické médiá. Kríza ako normálna súčasť života. Bohom sú peniaze. Zmysel a hybná sila zisk ...

Nuž ebem Vám už na to. Ja už nie, lebo viem že treba inak. Uvidíme, koľko nás bude ...

smartang # BohuPyki56
-
 81% ( 16 people voted )
+
2013-07-19 12:22:44 d90c3016
Lukašenko je osobnosť a skutočný vlastenec,ktorému asi nieje ukradnutý osud vlastného národa. Nie tie naše sračky u ktorých vlastenectvo končí pri kladení vencov.
Máme plný parlament tzv. poslancov,...ale žiadna osobnosť!!!...

cobra # WykeXala95
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-07-19 15:20:50 55f814c2
cobra-tak pracujme na tom,aby sme boli osobnostami my,obcania Slovenska!:-)
julo # GopoMipy89
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-07-19 16:37:48 6dec7d9e
loading...
Lukašenko sa odmieta podrobiť základnej myšlienke trhového systému a tzv. "demokracie" a to je: Štát je zlým vlastníkom." V praxi to znamená, že vyrovnaný štátny rozpočet nie je cieľom trhového systému a "demokracie", ale cieľom trhového systému a "demokracie" je úplné rozkradnutie celého štátu - doslovne, a uvrhnutie jeho obyvateľov do stavu biedy, chudoby a vysťahovalectva. Vyrovnaný rozpočet štátov východného bloku bol nožom v chrbte trhovej ekonomike a "demokracie" zotročovania. Najdemokratickejší štát na svete je najviac zadlženým štátom a žiaľ, aby získal prostriedky na svoju existenciu je nútený vojensky napadať štáty, ktoré sú stabilné a majú sebestačnú surovinovú základňu, alebo predajom štátom vlastneného nerastného bohatstva, vedie serióznu ekonomickú politiku voči vlastnému obyvateľstvu. Najdemokratickejší štát a jeho nohsledi sa za celú svoju existenciu sa zmohli len na drancovanie a zotročovanie obyvateľov Afriky, Indočíny a to ekonomickým tlakom a po získaní ich nezávislosti týchto štátov prišli na rad vojenská okupácia, agresia a bezduché bombardovanie infraštruktúry suverenných štátov. Po Afrike, Indočíne nasledoval Východný blok a budú nasledovať všetky štáty, ktorých politici realizujú a spravujú svoj štát doslova v mene svojho občana. Každá tyrania má však svoje obdobie vzniku, rozmachu a zániku, pričom je historicky dokázané, že obdobia tyranie sa neustále skracujú a tak aj obdobie "demokracie" má svoje časové obmedzenie. Tak ako vznik kresťanstva bol symbolom niečo nového, a trvalo 300 rokov, pokiaľ bolo kresťanstvo štátom uznané, tak aj iný systém ako "demokracia" bol načas potlačený.
Regency # KyjiHibo22
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-07-19 19:29:41 c35b6e51
Nízko hodnotený príspevok


Jozko # TukoFuby74
-
 30% ( 10 people voted )
+
2013-07-21 08:23:14 bca7e244
dalsie alter ego? ked ta to bavi

Fero # LifuRoru61
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-21 08:38:52 5ab6fb7f
Každý kdo to trochu sleduje že u nás byla Schwarzenbergem uznaná běloruská menšina. Uznání té ukrajinské předcházelo oranžové revoluci.

Rada byla rozšířena po žádostech vietnamské a běloruské menšiny, jejichž zástupci se jednání poradního orgánu vlády dosud účastnili jako hosté. /Bělorusy/ Američany bude v radě zastupovat Adam Kalita z občanského sdružení Pahonia.

běloruské info zdroje:
http://belarus24.by/[/ur
l]
http://telegraf.by/
http://br.by/
http://ont.by/news
Mail # FyhuDugo94
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-25 01:40:45 58648e79
ked mu Slota gratulova po volbachl,tak ho kazdy kritizoval,ze podporuje diktatora.vsetci sa mu smiali
zaclona # WylyWumu17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 20:09:14 5b2f9c91

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   tr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0408 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage