Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?


Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?

Pevne verím, že čitatelia budete tolerantní aj k iným názorom

V staroveku neboli muži heterosexuálni tak ako dnes, ale boli bisexuálni http://en.wikipedia .org/wiki/History_of_homosexuality

Teda staroveký muž sa okrem toho, že sa zaujímal o ženy, sa zaujímal aj o mužov.
Kým súčasní ľudia by štandardnú bisexualitu u mužov považovali za totálnu zvrhlosť a neprirodzenosť, zasa práve naopak staroveký muži by považovali za zvrhlosť a úchylku vyložene heterosexuálnu orientáciu. Jednak by výlučný záujem o ženy považovali za zhýčkavanie a rozmaznávanie žien, ktoré by tak dostavali neúmerne a nadmerne vysokú pozornosť od mužov. Ďalej by považovali za absurdné absenciu všetkých výhod, ktoré homosexualita prináša

V staroveku, ak by nikto začal verejne hlásať, že bisexualita je niečo neprirodzené a zvrhlé, považovali by ho za totálneho blázna. Nemyslite si, že ak by ste sa vrátili do staroveku a začali ohlasovať vaše "silné" argumenty, že homosexualita je zlá, že by ste niekoho vôbec presvedčili – práve naopak nikto by si vás ani nevšimol a považovali by vás za blázna. Aj apoštol Pavol bol pred 2000 rokmi extrémne kontroverzný v tom, že kritizoval homosexualitu a preto, musel na označenie vzťahu medzi mužmi použiť len veľmi opatrné a nepriame slovo arsenokoitais (čo znamená slovo spiaci s mužom), hoci existovalo aj priame pomenovanie na homosexuála (eromenos)
Kto má teda pravdu? Starovekí bisexuálni muži alebo súčasní ľudia?

Kým nevedomá laická verejnosť má na homosexualitu primitívny homofóbny názor, odborná verejnosť považuje homosexualitu za niečo normálne. Dokonca vo vedeckých kruhoch je uznávaná aj psychologická teória najuznávanejšieho psychológa Sigmunda Freuda, o vrodenej bisexualite, že každý sa rodí ako bisexuál.
Muži boli, sú a vždy budú bisexuálni. Bisexualitu zrušila až najhrôzostrašnejšia ideológia v dejinách ľudstva, ideológia šírená krviprelievaní a násilím. Ide o kresťanstvo. Cirkev proti homosexualite oficiálne začala byť až od 11. storočia, teda od vrcholného duchovného úpadku ľudstva, kedy mala cirkev najväčšiu moc (doba temna).
Poznámka: Bolo to obdobie/fáza aj najhrubšieho a najviac krvavého pokresťančovania Slovanov (na Slovensku sa o to postaral svätý Štefan). Žiaden národ nebol proti tak brutálne násilne a krvavo pokresťančovaní ako Slovania.
Takže nezabúdajme aj na toto: o odstránenie a vykorenenie bisexuality zo spoločnosti sa nepostarali žiadni ľudia spontánne a prirodzene, ale postarala sa o to najsilnejšia ideológia zla v dejinách, ktorým bolo kresťanstvo. A cirkev k tomu ľudí neprinútila dobrovoľne, ale nasilu, pod hrozbou trestu smrti.

Súčasná spoločnosť neuznáva normálny a prirodzený pohľad na sexuálnu orientáciu, pretože pretože heterosexualita nie je celkom normálna – vyhubilo ju až násilné kresťanstvo. Spoločnosť sa na homosexualitu díva z kresťanského uhľa pohľadu.
Ba dokonca aj nejaký najradikálnejší ateista, ktorý si myslí, že s kresťanstvom absolútne nemá nič spoločné, v skutočnosti kresťanom čiastočne je, pretože uznáva kresťanský pohľad na sexuálnu orientáciu. Kresťanstvo je v naše spoločnosti tak veľmi silné, že ani radikálny ateista, celkom kresťanstvo neodmietol

Možno si niekto povie nasledovné: "no dobre, niečo na tej bisexualite bude, ale heterosexualita je aj tak prirodzená a bisexualita neprirodzená, veď podľa výskumov je ich len 4% mužov, teda drvivá väčšina sú heterosexuáli."
Táto vec má v sebe jeden háčik. Homosexualita medzi mužmi funguje na úplne inom princípe ako heterosexuálny vzťah – tieto dve veci nemôžeme porovnávať. Dievča začína túžiť po vzťahoch a byť sexuálne aktívna až v priemere asi v 15 rokoch a preto heterosexuálne vzťahy sa začínajú až od 15 rokoch veku dievčaťa (partnera má zväčša v rovnakom veku alebo staršieho).
Vzťahy medzi chlapcami sú o úplne niečom inak. Chlapec už v matkinom brucho dosahuje erekcie, takže je v podstate je aktívny už od narodenia. Preto bisexuálni chlapci majú vzťahy medzi sebou o mnoho skorej ako je to v heterosexualite a ich preto po vzťahoch túžia medzi sebou už od 10 rokov. Sexuálna orientácia u chlapcov sa formuje najviac intenzívne medzi 9-12 rokmi života. Ak sa v tomto veku chlapec nedozvie, že vôbec nejaké homosexualita existuje, alebo sa dozvie len negatívne informácie o homosexualite (aké je to hrozné a úchylné), tak potom logicky ho bisexualita neosloví. Ďalej ak chlapec nevidí žiaden vzor, nikdy nevidel ako sa muži milujú, hladkajú, objímajú, bozkávajú, ak neuvidí krásu vzťahov medzi dvoma mužmi, asi ťažko ho môže bisexualita osloviť. Ak z chlapca vyrastie dospelý jedinec, potom bude z neho logicky zväčša heterosexuál a nie bisexuál. A počas života má už sexuálnu orientáciu stabilnú a meniť ju nebude

Muž, ktorý nie je bisexuál je psychologicky zmrzačený. Žena mužovi vo vzťahu žiadnu lásku nedá (a nie je ani schopná dať), dáva ju len muž. Muž potrebuje aj lásku prijímať a to je možné len vo vzťahu medzi dvoma mužmi. Muž potrebuje lásku prijímať a potrebuje sa to naučiť, pretože inak sa z neho stane psychologický mrzák

Výhoda homosexuality je aj v tom, že pri nej prebieha intenzívna výmena energie – je to energetizujúce, čo je zo šamanského hľadiska niečo veľmi prínosnéhttp://velky.slobodn yvysielac.sk/homosexualita-ako-cesta-k-a stralnemu-cestovaniu/m4/p39/b346
A možno ešte nevieme koľko výhodách homosexuality nevieme a boli nám skryté
Zo šamanského energetického hľadiska je sex zo ženou pre muža nevýhodný a znižuje to mužovi vibrácie. Žena je zraniteľnejšia pred negatívnou energiou, ktorá ide z vesmíru ide na zem a veľa jej nasaje, žena má v sebe omnoho viac negatívnej energie ako muž. Sexom sa tá negatívna energia dostane do muža a to je pre neho veľmi zlé.

V staroveku si muži brali ženy, len z dôvodu plodenia detí a z dôvodu pevnej rodiny. Muži nebrali manželstvo ako nástroj uspokojovania a vášne. Tým, že nič od ženy neočakávali, nič od ženy nežiadali a preto nemali dôvod na rozvod. V staroveku bola rodina nesmierne stabilná, dokonca aj manželská nevera bola trestaná. Rodina fungovala na úžasne harmonickej úrovni – rodičia sa nerozvádzali a deti žili v harmonickom v stabilnom a pevnom prostredí a bezpečí rodiny. Neskôr prišla cirkev a všetko zruinovala. Žiadna ideológia, žiaden -izmus tak nezničil rodinu ako kresťanstvo a cirkev
Ak by boli muži dnes bisexuálni, nemali by sme drzé, arogantné, zhýčkané a neúctivé ženy k mužom. Muži dnešnej doby sa naučili nenávidieť sami seba, keď tolerujú ženskú aroganciu a drzosť (sám žasnem keď to vidím).
Ja osobne poznám mnoho príbehov, kedy sa vo vzťahoch zachovali nečestne ženy k mužom, ale nepoznám zatiaľ ani jeden prípad, kedy by tomu bolo naopakAuthor: ondro # MejyDire83
Komentáre2014-07-0886
-
 8% ( 61 people voted )
+
Nestarám sa o milovníkov mužských svalov, ale je to propaganda buzerantizmu. Mňa netrápia ani kuchynské roboty, ani jeačky.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-07-09 11:19:15 b22997bd
Skoro som sa z obsahu dovracal.


Je to naopak, ženy sú oveľa viac citovo založené a preto zraniteľné. Sú tiež viac oddané a verné vo vzťahoch. Samozrejme, že výnimky existujú v každej situácii.


Tento autor je chorý a potrebuje kazajku, navyše kastrácie.


Toto je práve typ „buzeranta“, ktorý je nebezpečný, lebo svoju sexualitu nepovažuje za svoje súkromie, ale ohrozuje ňou ostanú spoločnosť a hlavne duševné zdravie mladých ľudí.


Autor tu poskytol dobrý argument prečo v niektorých krajinách homosexuálov, ktorí sa vyžívajú verejne v perverzite a obťažujú mládež, vešajú na verejnosti.


Osobne by som navrhol kastráciu ako prvý pokus o vyriešenie jeho dilemy.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 71% ( 18 people voted )
+
2014-07-09 11:36:23 5c11d7cc
Hmm.. Drísty. Dostal som sa po druhú vetu.

Teplí hľadajú spôsoby ako ospravedlniť svoju úchylku. Vraj boli muži bisexuálni..
Možno pár zvrhlíkov, určite nie všetci. Teda škoda to aj ďalej čítať.

No toto # DyvuVeqi71
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-07-09 11:36:44 b2286f85
máte silnú nenávisť voči iným názorom, hoci nemáte žiadne argumenty

No toto: tak to je úžasné že si až tak veľmi dogmatický netolerantný k inému názoru, že nie si schopný si ani prečítať tento článokondro # LicuTyti72
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-07-09 11:43:57 5057d10a
Z týchto buzňáckych kecov chytá človeka emetický záchvat. Na tomto doj.banom svete chýba už len propagácia kanibalstva a prudký rozvoj reštaurácií s konzumáciou človečiny. Veď to je rovnako "normálne" ako teplošenie - vyskytuje sa to v prírode a v his-tórii by sa tiež našli stopy...
Yruslao # XifoBuxa05
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-07-09 11:56:12 3ea9bd48
Hehe.. A čo si pán Ondro pod pojmom tolerancia predstavuje ? Máš to v hlave popletené, nie som povinný čítať kazdý paškvil a ani tolerovať zjavné nezmysly. Navyše na nezmysly sa neargumentuje, na nezmysly sa klope na čelo.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-09 11:59:22 b2286f85
loading...
Ondro, prečo sa mi zdá divné, že máš rovnakú ip ako Franco, ďalší propagátor "analytiky". Väčšinou to svedčí o tom, že si jedna a tá istá osoba. Aj štýl písania je rovnaký. To príliš nesvedčí o vyrovnanej osobe, ktorá má za sebou dlhú a najkvalitnejšiu meditačnú prax. ;-)
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 12:00:16 42f95118
No dríst.
V staroveku bolo otroctvo, zabíjanie detí ktoré sa nepáčili rodičom, zabíjanie sa v gladiárorských hrách pre potešenie más a in vymoženosti. Hádam ích preto nebudeme zavádzať dnes?
Proti homosex. bisex. LGBT nemám vôbec nič pokiaľ sa venujú svojím chúťkam v súkromí, otravuje ma keď potrebujú svoju orientáciu dávať na javo verejne vo všeljakých tých ích pochodoch. Ja som hetero a demonštrovať za to nepotrebujem. Ďalej, ešte som sa v živote nestretol s nejkým diskriminovaným lgbt alebo homos., nikto po ních nechce aby pri prijímaní do zamestnania alebo hocijakom inom oficiálnom styku priznávali svoju orientáciu, kolonka "sexuálna orientácia" v dotazníkoch nikdy nebola, tak neviem čo vlastne chcú.
Kresťanstvo nebolo pri šírení o nič násilnejšie než akákoľvek iná ideologia, Islam, komunizmus, nacizmus…Je vidno z akého tábora je autor. Zas si potreboval ktosi kopnúť.


General Guderian # TyroMury04
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-07-09 12:03:37 55e4d24f
hanbite sa, že svojou mysľou ste ešte v cirkevnom stredoveku. Vo svojich názoroch ste rovnako dogmatickí ako kostolné ovečky.
Pozrite ako sa to riešilo za cirkevného stredoveku: každý kto mal iný názor bol bez diskusie popravený, a nikto sa nebavil či má alebo nemá daný človek pravdu. A podobne je to aj s vami. Nie ste schopní argumentácie, ani diskusie len si veríte v slepé dogmy - veď vy viete čo je "najsprávnejšie" a čo je "pravda" - veď aj cirkev to najlepšie "vedela"
Tiež aj vaša tolerancia je na úrovni svätej inkvizície - nie ste schopný ani len počuť a zapchávate si uši pred iným názorom

ondro # LicuTyti72
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-07-09 12:08:51 5057d10a
Krovak: môj wifi internetový poskytovateľ je jeden z najväčších na Slovensku a pripája sa na neho niekoľko desiatok tisíc domácnosti. Pri wifi je typické, že je tam statická IP, ktorú ma niekoľko tisíc domácností celkom rovnakú. A už som si všimol, že je tou viacero ľudí s touto IP

ondro # LicuTyti72
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-07-09 12:17:48 5057d10a
Písal to naozaj on! V tej jeho buzíckej správe o stave LGBT spoločnosti sú rovnaké hrúbky, ako v jeho zúfalých diskusných výkrikoch. A aby som nezabudol: som ondrofób...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-07-09 12:34:36 d4254112
Hehe . A Teba nikto ani nepopravil.. Jednoducho Ťa ignorujú. :-))
Drízdaš o tolerancii a sám netoleruješ to že ľudia majú iné názory a iný postoj k danej téme.. :-)))
Chudáčik.. Tvoj názor predsa musia aj tolerovať aj si vypočuť ináč sú stredovekí barbari.
No toto # DyvuVeqi71
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-07-09 12:40:45 b2286f85
ze by som sa stotoznoval kompletne s myslienkami v tomto clanku sa povedat neda. ale davam bod autorovi za odvahu napisat ho. moj nazor je, ze neexistuje ziadna zvratena, alebo nespravna sexualita ... agresivne komenty len podciarkuju autorov point - spolocnost je mocne stigmatizovana krestanstvom, a plody nenavistneho cirkevneho programovania su v spolocnosti hlboko zakorenene.

ci sa vam to mili "spravnosexuali" paci alebo nie. peace

kaktus # GosyLebu71
-
 50% ( 6 people voted )
+
2014-07-09 12:41:54 d4189ab2
http://www.lifenews.sk/content/odhalen%C3%A9-in%C5
%A1tit%C3%BAt-rodovej-rovnosti-na-mpsvar-dostal-4m
ili%C3%B3ny-eur
filip # WyboCeci64
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 12:42:31 4e62d139
4% je nehorazne prehnany sprosty mytus,je naivne sa spoliehat na wikipediu, treba viac hladat, lenze kazdy selektuje informacie ako sa mu hodia, pre mna je toto buzerantsky zvast argumentaciou hodny tak casopisu bravo
meno8 # XoluCadi21
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 12:43:56 59ad19c1
Ako je možné, že takýto chorý človek dostal vôbec možnosť otravovať vzduch ? Je to chorý človek a je potrebné, aby sa liečil a nie tu rozdával rozumy. Urobte mu službu a pošlite za ním nejakého dobrého psychiatra, sám sa z toho nedostane.
fero # QotyGady15
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-09 12:59:20 cc1b3a22
Ondro: a tvoj ctený wifi internetový poskytovateľ (...) podľa teba priraďuje všetkým jednu IP? he, hehe. A čisto náhodou aj "druhý" miestny "analytik" má isto rovnakého providera aj rovnakú IP. A to nie len teraz ale aj minule. A tú o červenej čiapočke nepridáš?


Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 13:00:46 c35b0e59
Neviem ci sa mam smiat alebo plakat, to snad nestalo ani za ten komentar.
Ale zaujal ma prispevok od Ge
neral-a Guderian
-a :
"V staroveku bolo otroctvo, zabíjanie detí ktoré sa nepáčili rodičom, zabíjanie sa v gladiárorských hrách pre potešenie más a in vymoženosti. Hádam ích preto nebudeme zavádzať dnes?"
Ja to vidim inak: Otroctvo tu uz prakticky je, len otroci to este nevedia. Deti, ktore nechces, mozes zabit vpohode uz pred narodenim. Na Gladiatorske hry mas analogiu vo futbale, zatial ...
Paralel so starovekom je viac nez dost a vobec ma to netesi :-(

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-09 13:27:54 bc78020a
mas pravdu, len sa to inak nazyva....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 13:33:19 59ad5d21
Krovak: informatika je asi fakt to posledné čomu sa rozumieš

fero: no veru, to by skôr teba zavreli psychiatri do blázninca ako mňa, pretože tvoje názory sú veľmi choré. Homosexualita sa nikde nelieči a nedá liečiť.
Najväčšia kresťanská organizácia ktorá sa zaoberala liečbou homosexuality bola zrušená, pretože ideologicky skrachovala. Viac tu
http://en.wikipedia.org/wiki/Ex-gay_movement


Existujú extrémne kontrovezrzné ex-gay organizácie, ktoré sa pokúšajú liečiť homosexulitu. Mnohé tieto organizácie ponižujúco skrachovali, pretože homosexualita sa nedá liečiť. Mnohí šéfovia s ex gay organizácii vystúpili a potom sa sami stali kritikmi týchto kontroverzných terapií a ospravedlnili sa za spôsobené psychické škody na "pacientoch". Viac tu http:/
/en.wikipedia.org/wiki/Ex-ex-gayondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 13:41:41 5057d10a
Ondro: nuž áno, ja som taký informatik amatér. Iba ma to živí. Ale snažím sa vzdelávať a tak viem, že si treba všímať detaily. A takým detailom je napríklad prirodzená reakcia človeka na nejaké tvrdenie. A napríklad pri Tvojich reakciách som si všimol zaujímavú vec. Nepovedal si - úplne prirodzene "ja nie som franco a ani ho nepoznám" (napríklad), ale začal si kľučkovať a zdôvodňovať ako je možné aby dvaja ľudia mali rovnakú IP. A áno v prirodzenej snahe neklamať si ani nepoprel, že tu ako franco nevystupuješ.
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 13:52:03 c35b0e59
debilko z trápnym nickom "zdravyrozum": pochopiteľne, že v staroveku nebolo nič idealistické. Čo sa týka tých zabíjaní detí, na tom je len málo pravdy, to je len nejaký mýtus - v praxi sa to stávalo len málokedy.
Ale teraz k pointe: kultúra v nepokresťančenom staroveku bola na omnoho vyššej úrovni ako kresťanský cirkevný stredovek plný morálneho úpadku. Cirkev šírila kresťanstvo násilím a zabíjaním, ľudia boli pod hrozbou trestu smrti násilne pokrstení. Inkvizícia potláčala akékoľvek nepohodlné názory.
Hygiena v cirkevnom stredoveku bola na takej hroznej úrovni, že sa začala šíriť morová epidémia.
Nevestinec bol na každom kroku http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_prostituti
on#Middle_Ages

Takže ktorá kultúra bola na tom lepšie? Tá kultúra ktorá, ktorá vykynožila bisexualitu alebo tá staroveká bisexuálna kultúra? Tvoje argumenty sú totálne hlúpe, nevieš ani trochu rozmýšľať

ondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 13:55:47 5057d10a
radsej byt debilko, ako mat cicinu v zadku, ono frustracia teplosov je len a len z toho, ze su obycajni p.ici bubovia a tak si nasli aspon nejaku nahradu.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-09 13:58:03 59ad5d21
Čo to čo to ? Horúci či teplý problém sa preniesol na cirkevný stredovek a jeho hriechy ?

Téma bola predsa o inom.. Písalo sa tu hore že v histórii boli všetci muži bisexuáli, iba teraz sú vraj pošahaní.. :-)

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 14:01:10 b2286f85
Kaktus: Ďakujem za rozumný príspevok. Jediný tu máš ty ten komentár, ktorý za niečo stojí ktorý má hlavu a pätu :) :)
Presne potvrdilo, čo som už písal v samotnom článku, že aj takí ľudia, ktorí si myslia, že totálne nemajú nič s kresťanstvom spoločné, sú čiastočnými kresťanmi a oblasti sexuality a orientácie.
Cirkevná dogmatickosť ešte stále nie je vykorenená zo slovenskej spoločnosti.
Ak by som napísal takýto článok v budhistickom Thajsku, tam by sa nikoho ani nenapadlo sa nad tým pohoršovať – to sú ľudia, ktorí sú otvorení pravde, nepoznajú žiadne dogmy a dogmatické myslenie je im cudzie. To nie sú tak zablokovaní ľudia ako ľudia zo Slovenskej kresťanskej kultúry

ondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 14:06:15 5057d10a
V Thajsku ludia asi nie su len otvoreni pravde....
Tam si vraj treba dat pozor na sex so zenou nad 150 cm, urcite to zena nebude, ale franco asi vie, o com pise, kedze podla vsetkeho do Thajska rad cestuje...

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 14:10:58 59ad5d21
Homofóbne komentáre tu majú bezpochyby len ľudia zo staršej generácie, kedy ešte bola homosexualite považovaná za niečo totálne hanebné. Mladšia generácia sa už na to díva inak, v dnešnej dobe je úplne bežné, že na škole chlapci robia nasledovné bisexuálne srandičky.
https://www.facebook.com/phot
o.php?fbid=779135962138976&set=a.437672172952025.1
12556.100001277378868&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo
.php?fbid=645978415439053&set=a.144020795634820.14
903.100000807013947&type=1&theaterondro # LicuTyti72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 14:44:18 5057d10a
.
ondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 14:46:27 5057d10a
Franco či Ondro tak buď konečne otvorený tej jednoduchej pravde, že nie každému ste sympatickí a aj keby ste sa postavili na hlavu tak tým nič nezmeníte. Navyše omáčka okolo tolerancii už začína u prihriatych smrdieť pozitívnou diskrimináciou.. Spomínam si na jeden film už neviem ako sa volal, ale bol tam černoch..
A toho bolo treba tolerovať... Čokoľvek vyviedol tak každý nad nim kývol rukou ako nad chráneným zvieratkom. Na konci filmu sa niečo vážne vyšetrovalo a ten černoch povedal že to spravil on..
A všetci že aha.. No a tak sa už nič nevyšetrovalo.. :-))

Takto si predstavuješ tú toleranciu. ?

Jedného dňa budeme aj my tu nad Vami kývať rukou ako nad tým černochom, neboj sa, aj toho sa dočkáš..

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 14:49:17 b2286f85
A neklam, viem veľmi dobre čo si o Vás myslia moje neplnoleté deti.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 14:50:57 b2286f85
franco a stolicu mas dobru?
Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 14:51:32 59ad5d21
Zdravyrozum
Bohužiaľ, musím súhlasiť, dnes je to však tak nejak jemnejšie, elegantnejšie, ale rovnaká podstata.
Človečina smrdí...

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 15:00:02 55e4d24f
Ondro tvoja reakcia na mna je ucebnicovy pripad toho, ako si hlasne truby LGBT vysvetluju pojem tolerancia :-D
Hlavne, ze od nas ju ziadate ...


zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 15:03:45 bc78020a
Homosexualita je chyba v programe. Bisexualita tiež. V staroveku považovali za normálne aj mučenie. A čo sa týka slova "homofób" je to úplná somarina, ondro, nikto sa vás, buzíkov, nebojí, len sa to niektorým hnusí.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 15:11:41 bc15024e
Homosexualita sa sice nelieci, lebo tym hore vyhovuje zvrateny svet, je to vsak choroba, vsetci,, co ste prihriaty, mate zvacsenu hypofyzu. Po prelieceni by vas ani nenapadli zvratene chutky proti prirode.

ejha # MuhaDame18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 15:16:31 5b7f343c
Pozor!
Treba rozlisovat HOMOSEXUAL a S-K-U-RVENY BUZERANT!!!

Ja mam par znamych homosexualov, ale oficialne o tom akoze neviem. Nechvalia sa tym a nenatahuju mi vtaka na hajzli v krcme. Co robia doma ma nezaujima. Ak mi zavolaju aj o polnoci, ze potrebuju pomoc - pomozem ako kazdemu inemu kamaratovi.
Skratka respektujem ich a aj inych homosexualov. Je to uchilka za ktoru nemozu.

No ale s-k-u-r-veni buzeranti co manifestuju v uchilnych farebnych slipoch a olyzuju sa na ulici a vykrykuju chceme dietatko - to maju u mna zratane!
No ale takychto zvrhlikov podporuju "urcite skupiny" a presadzuju medzi mladymi sprostymi deckami, ze je to normalne.

Ich ciel:
1, rozvrat rodiny
2, rozvrat moralky
3, rozvrat nabozenstva - teda niecoho comu ludia veria /nepolemizujem ci boh existuje, len poukazujem, ze ciel je rozvrat moralky, ktoru ako tak nabozenstvo drzi pri zivote - a to nie len krestanstvo/

A potom z chuja ako je horeuvedeny autor, pomyleny v nazoroch sa stane z homosexuala /s ktorym by som isiel kludne na pivo/ S-K-U-RVENY BUZERANT...

capko # KivySoke83
-
 79% ( 14 people voted )
+
2014-07-09 15:47:23 5f6664f7
GAY PRIDE
Koniec koncov, homosexualita - je degenerácia, degenerácia je pomalá smrť, roztiahnutá cez niekoľko generácií. Veď to sú žijúce mŕtvoly. Mali by plakať, ale oni sú šťastní a hrdí.

Grigorij Klimov # DipaXeta85
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 16:17:10 5f671574
Inak sami sa ponižujete tými hlúpymi komentármi, ktoré sú plné nenávisti.
Znovu len používate tie isté otrepané argumenty, ktoré sú jasne argumentačne spochybnené či už v samotnom článku alebo v komentároch. Môžete sa aj roztrhať, ale pravda nie je na vašej strane

Projekt LGBT neuznávam, viac o ňom píšem tu
http://velky.sl
obodnyvysielac.sk/rodova-ideologia-a-transexualizm
us/m4/p39/b358


ondro # LicuTyti72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 16:37:14 5057d10a
ondro, a na čej strane je pravda? Na tvojej? Používaš metódu malých detí, volá sa to: "Dôkaz úporným tvrdením". Nehanbi sa za to, že sa ti páčia muži. Skús vyhľadať pomoc. Minimálne by si sa zbavil tých stresov a výčitiek a možno by ťa aj vyliečili.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 16:49:11 bc15024e
"Kto má teda pravdu? Starovekí bisexuálni muži alebo súčasní ľudia?"

skor by som polozil otazku : Kto ma pravdu, sucasni ludia alebo buzerant co pisal wiki ?
hyena # TojoNyxo18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 16:52:20 4df7e2cd
Onro, máš svoj názor, svoju orientáciu, si buzerant nie bisexuál. To je jasné. Máš pravdu len v jednom. Kresťanstvo bolo našim predkom drasticky vnútené. Slovanom ale homosexualita ani bisex, nebolo tolerované. Aspoň o tom neviem nič. KON RITA. Alebo dnes zrozumiteľnejšie, zákon RITA Slovania prísne dodržiavali, pretože to boli doporučenia od našich prapredkov. Pokiaľ im Svarog, Višna, Rod a Ra M Cha ukázali správnu cestu ich duchovného, duševného a telesného vývoja, nik o tom nepochyboval. Zákony stvoriteľa nikto nespochybňoval. Prečo aj, veď boli aj sú len v náš prospech. No a keď spomíname kresťanstvo, židovskú filozofiu a dejiny, boh stvoril Adama a Lilit, potom Evu. Lilit sa nepodarila. Takže dve ženy. Alebo sme niečo nepochopili?
milan # PesyMihy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 17:38:14 57f4f91b
Cudujem sa vam , ze tu stracate cas s touto ZASRATOU BUZNOU. Dnes oxidoval i na SV a tak ho tam blokli. Navrhujem adminovi dolezite.sk , aby konal podobne . Myslim ze su daleko dolezitejsie temi ako sem dava tato chora BUZNA.
Ondro,... ja za seba,...,, prajem ti nech si len zdravy a nech sto krat za den seres , to je horsie ako keby si umrel,,.


milan # MatoRica16
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 18:58:11 4f9f5acd
Ondro máš body za odvahu. Ten Kaktus to pekne vystihol. Väčšina tu diskutujúcich pramálo alebo vôbec nečítala žiadne knihy z obdobia staroveku. Podľa nich už vtedy bolu všetci buzeranti, všakáno aj Alexander Veľký, bez tiež ktorého by ani to kresťanstvo ako základ súčasnej európskej civilizácie neexistovalo.
mino678 # RocuByle08
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 20:10:45 3ec5f3c1
Rozhodol som sa zapojiť do tejto debaty a sám sa tomu čudujem. Článok som is prečítal už ráno a počas dňa som si stránku občas "refrešol" aby som sa pozrel na zaujímavé komentáre. Prekvapený som však nebol ani raz nebol, hold slovenský národ nikdy nesklame. Musím sa postaviť na stranu autora a podporiť ho. Nie však v plnom rozsahu a ani netvrdím, že to čo píše je pravda, budem len operovať s tým, že to pravda môže byť. Jednoduchý dôvod je ten, že nikto z Vás, ktorý ste sa mu snažili oponovať a presadzovať svoje vysoko subjektívne a ovplyvnené názory nedokážete položiť jeden pádny argument, pre ktorý by tento článok nemal byť pravdivý. Pokiaľ takýto argument neprednesiete, tak je skrátka všetko čo je v článku možné. Nevravím pravdivé, ale možné. Osobne si myslím, že takýto argument, ktorý by článok na plno vyvracal ani neexistuje, pretože nikto z nás nemôže naplno tvrdiť ako to bolo v minulosti s otázkou sexuality a vlastne ani ničoho iného. Všetko sú to len Vaše dohady, špekulácie, veci, čo ste niekde čítali, ale nič z toho nie sú relevantné dôkazy. Všetky tie informácie, ktoré sa na interne vyskytujú, alebo ste ich niekde čítali môžu byť prekrútené a nepravdivé. Nehovoriac o historických listinách. Myslím, že sa nedá veriť ani človeku, ktorý stojí pred Vami, nieto človeku, ktorý žil pred stovkami a tisíckami rokov.
Čo sa týka kresťanstva a jeho dogmatického vykladania istých vecí, to je zase iná vec. Spravili monho chýb, zbohatli na našej hlúposti, ovládali nás, pretože sme im to dovolil a vtĺkli nám do hlavy čo chceli, aby sme boli taký ako chceli. Nezhadzujem veriacich, ani neviru ako takú, ale vyslovujem otvorenú nedôveru, voči církvy ako inštitúcii. Či je skutočne biblia hodnoverná, alebo nie, nech posúdi každý sám. Ale pokiaľ si niekto myslí, že nejaká ultra významná kniha, nebola pozmenená viac ako 2000 rokov, tak je naozaj naivný. No, ale to by bolo na dlhšiu debatu. Ale aby som potvrdil vec, ktorú napísal autor - áno, je to tak, že máme kresťanstvo takmer všetci "pod kožou". Už len náš právny a morálny systém je veľmi poznačený kresťanstvom a preto je tu značný a myslím, že len veľmi ťažko vyvrátiteľný predpoklad, že otázka homosexuality tiež.
Nech už chcel autor článkom povedať, alebo naznačiť čokoľvek, tak na to má proste právo. A nech už je autor akokoľvek starí, či mladý a nech má akú chce orientáciu, snažil sa byť ako tak korektný. To sa bohužiaľ nedá povedať o Vás ostatných, ktorý ste na článok reagovali. Samé hlúpe, neinteligentné, neprofesionálne, ničím nepodložené, subjektivizované, nadradené a niekedy až rasistické a diskriminačné odpovede. Musím povedať, že keď si človek prezrie reakcie a podobné články, veľmi skoro pochopí, prečo je dnešná spoločnosť tam kde je so Slovenskou na špičke. Ľudia takmer neschopný písať sa snažia presadzovať svoje názory a vyjadrovať sa k veciam o ktorých nemajú pražiadny prehľad. Až stupídne sú niektoré reakcie Vás občanoch, ktoré hraničia často až s imbecilitou, aj keď to možno radšej prisúdim úzkoprsosti a obmedzenosti. Príspevky od "Milana" svedčia o jeho vysokom stupni uvedomenia a inteligencie. Z jeho slov srší skutočná múdrosť. Dobre, teraz už skončím so sarkazmom. Osoba na úrovni pračloveka sa snaží niečo povedať vážnou formou a pritom človekovi s akou takou inteligenciou to iba vyčarí úsmev na tvári.
Pán "Capko" písal niečo o rozvrate náboženstva, morálny a rodiny. Nie, že by som ho chcel uraziť, či niečo podobné, ale jeho reakcia je opäť krátkozraká. Rozvrat rodiny? - Akej, prosím Vás? Tej, kde rodičia celý deň pracujú alebo pijú, nemajú čas na deti, potom sú na nich len nervózny, nevrlý, slovne ich napádajú a možno aj bijú? Alebo ten, kde rodičia deťom všetko doprajú a tým kazia ich charakter a v konečnom dôsledku im ničia život? Nebuďme naivný a neargumentujme tým, že to sú ojedinelé prípady. Ba naopak, niečo iné je ojedinelý prípad. Rozpad morálky? - Opäť ... a akej? Televízia, internet, reklamy, počítačové hry, absencia čítania kvalitnej literatúry, celková ľudská spoločnosť, samotný rodičia a konzumný svet ničia morálku tak, že nejaký homosexuálny pár bozkávajuci sa na ulici, alebo sa držiaci niekde v parku je naozaj zanedbateľný. Dnešné deti vedia v 10 o sexe, bulváre a hlúpostiach viac ako niektorý 20 ročný. Takto by som mohol písať ešte veľmi dlho, ale aj keď to vyznie veľmi nadradene, valná väčšina z Vás by aj tak nepochopila pravú pointu.
Páčil sa mi príspevok jedného pána, myslím, že to bol "Rafael" - vyjadril sa k problematike análneho sexu, čo je fakt výsmech. Čoraz väčšia časť mužskej populácie sa venuje análnemu sexu. Heterosexuálny muži do toho nútia svoje partnerky, alebo si aspoň istými praktikami vylepšujú zážitok z vlastnému orgazmu. Nieje to otázka zvrhlosti, ale otázka anatómie. Aspoň trochu študovaný a inteligentný človek by to mal vedieť.
Už to, ale chcem uzavrieť - Myslím, že autora článku, nemusia trápiť reakcie týchto ľudí. Ani jeden z nich nepreukázal štipku umu, či inteligencie na to, aby sa dal ich názor označiť ako relevantný, či hodnotný. Žijú si svoj život, podporujú masové vyhubenie ohromného počtu živočíšnych druhov, podporujú masové klčovanie lesov, žijú proste ako parazity spoločnosti. Čo viac, ako parazity planéty. Keď sa parazit, snaží vyjadriť svoj názor, k podstatnej veci, vždy to iba rozosmeje.
Realita je také, že homosexualita, tu proste je a preto je prirodzená. Vyskytuje sa v ľudskom pokolení konštantne už tisícky rokov, preto by som ju zrovna za úchylku ako takú neoznačil. A to pre jeden prostý argument - vyskytuje sa aj u zvierat. Zvieratá nemajú taký stupeň sebauvedomenia a preto nepodliehajú sexuálnym úchylkám. A predsa sa u nich homosexualita vyskytuje. Naznačuje to len jediné - že je to prirodzený stav. Ten, kto chce odsudzovať, alebo netolerovať niečo prirodzené, či by to chcel nazývať úchylkou, je vysoko obmedzený hlupák a jeho chovanie je čisto rasistické a veľmi dogmatizované spoločnosťou.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}
Adam # JoleMafa54
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-07-09 20:15:41 3e18543e
http://sociopress.cz/partaci-historie-muzske-vzaje
mnosti-ve-fotografii/

Dneska je to považované za totálne buzerantstvo a to vás teší buzoši . Mám pocit že máte gec namiesto krvi z tolkého fanatizmu a fakt myslíte penisom.

vypItaa placacka # NyraLymo60
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 20:52:14 55d8bc65
ondro, nesúhlasím s tebou. homosexualitu dodržiavala a dodržiava aj katolícka cirkev. mnohí kňazi pederasti si vyberajú za partnerov práve chlapcov vo veku okolo 10 rokov. (taktiež sa to praktizovalo v kláštoroch, takže kresťanstvo nepotláčalo homosexualitu, ale v istej forme ju udržiava až dodnes.)
proti homosexualite je len uchylný právny systém, ktorý tým chlapcom nedopraje skutočnej mužskej lásky a potom po 20 a viac rokoch to vytiahnu a právnici prenasledujú kresťanov za homosexualitu.
takže to máš akési pomýlené.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 21:05:22 b2292be2
Otázka do normálneho pléna: Je radiátor Ondro premenovaná buzna Montenegro?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-07-09 22:45:43 bc7b649f
pandemonium.
Teraz je gamatkou, aby ho nebolo spoznať.

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-09 22:59:44 55d8bc65
Autorovi načisto hrabe.. Alebo je žid... Židia, my, totiž chceme všetkých Gójov demoralizovať, utopiť v sieti lží a predsudkov. Gójovia sú tak hlúpy, že im ani nedôjde akých hlupákov z nich robíme.
pre # TojuJybe86
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-09 23:17:26 c35b0dd9
Caute zapájam sa lebo večšiu debilinu ty buzer*ntský k*kot jeden hnusný teplý som nečítal. Tie obrázky robia ludia s toho dôvodu že to je posmech. Mne osobne buze*anti vadia ked prezentujú svoje názory. Ty *ebil hlúpy poj*baný načo tam pochoduješ ked tvrdíš že si sa s tým narodil. Co chces viac. Načo by sa moje deti mali pozerať na to ako chýtám (co sa nestane) nejaké skur*ené chlpaté nohy chlapské do ruky, alebo ich hladám. Pocuvaj ty *ebil poj*baný! Si skazený K*kot ktorý bol odsudzovaný v spoločnosti alebo sa nevedel zaradiť do kolektívu alebo nevie čo má robit od dobroty. Je* chlapov do riti nikoho to nezaujíma ja nepíšem články o svojej frajerke alebo o našom vzťahu tak mi povedz naco prezentujete túto svoju vadu. Ste hanba spoločnosti, ste odpad a úbohé nuly ktoré otravujú život ľudom. Naco potom píšeš články ty blbec blby poj*bany? Myslíš si že si to ludia prečítajú a zistia že sú buz*ranti? Nie vaša podstata je v tom že Koko* ako ty sa s tým musí narodiť. Tak Kurv* ked si dosiel na to ty ze si j*bnutý buz*rant tak tý co sú podobne j*bnutý dôjdu na to tak isto aj bez týchto tvojich článkov. A jedine človek ktorý je narušený a hľadá nejaký smer v živote a nájde tak sa pridá k Vám po jeho 30 rokoch života. Vlastne psychicky narušený človek si po tomto môže povedat ze je homoš. ( ospravedlňujem sa za gramatické chyby píšem s mobilu )
Takže odporúčam ti zamyslieť sa nad tým že tvoj život je nanič a že si spoločenská spodina pokial to nenecháš na ľuďoch ktorý sa vedia sami rozhodnúť ale musíš tu presviedčať a nabádať ich na to aby rozmýšľali o tom že sú teplý. A za to aký odpor a neúctu k ženám si vyslovil v tomto článku by si si zaslúžil a ver mi že ti to naozaj úprimne prajem aby si ostal navždy sám a odpadol ti ko*ot do rána a aby na teba ludia na ulici pluli
tomas # HeryFeje70
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-07-10 00:40:12 c35b07da
Ondro, never lžiam, ktoré ti podsúvajú chlípni démoni, aby ťa udržiavali myslieť zamotaného v lžiach a pridržiavali ťa kráčať na tvojej ceste do pekla. Nebuď dieťaťom Diabla, staň sa radšej dieťaťom Boha. Popros Ježiša úprimne, nech očistí tvoje srdce od smilstva a oslobodí ťa od zlých zvádzajúcich duchov. Vzbuď si vo svojom srdci dobrý úmysel, aby si uvidel tvoju xxx-sexualitu v pravom svetle. Aby si uvidel odpornosť smilstva, ktorým ťa ovládajú démoni, aké hnusné je to smilstvo v skutočnosti. Uváž si to dobre a pokor sa. Lebo času máme všetci málo. Popros Ježiša, nech ti dá svojho Svätého ducha, aby oslobodil tvoju myseľ od neustáleho myslenia na sex. Poznám to, tiež som bol posadnutý mnohými smilniacimi démonmi. Mnohí ľudia sú posadnutí, hoci si to neuvedomujú, že konajú nielen podľa svojich hriešnych žiadostivostí svojho srdca, ale aj nevedomky na popudy zvádzania neviditeľných démonov, ktorými sú posadnutí. Musíme len chcieť prijať a držať sa myšlienok Ježišovho Ducha Svätého, neschádzať dolu k myšlienkám tela a pokušeniam démonov. Iba Ježiš nás môže oslobodiť, dať nám svojho ducha, aby sme Jeho nasledovali, namiesto našich telesných hriechov. Pozri pekné svedectvá na tomto youtube kanáli:

"Rúhavé myšlienky proti Svätému Duchu - Ak potrebujete modlitbu - kliknite sem! / Blasphemous thoughts against the Holy Spirit - Need Prayer - Click Here!"
https://www.youtube.com/watch?v=nwGTmzxbzf8

"Nie je nič zlé byť gayom! povedala kráčajúca mŕtvola ; There is Nothing Wrong with Being Gay! said the walking dead"
https://www.youtube.com/watch?v=abGgLT0dIJc

https://www.youtube.com/watch?v=DExBgPMH4WQ

Stano # HyxaFyjo84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-10 00:53:25 5057d10a
Loool! Tak táto jehovistická otruba nasadila tejto buznodiskusii korunu! Stretli sa dvaja narušení, a to je i záver tematickej komédie...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-07-10 07:00:53 d4254012
Ty posadnutý satanistický primitív, nie som jehovista ani som nikdy nebol. Narušený si ty, lebo sem prichádzaš iba urážať ľudí a šíriš iba tvoju zlobu a lži.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-10 07:50:41 5057d10a
Sorry, postihnutý svätý fanatik, len som ťa chcel kopnúť do toho tvojho suchého zadku s dekubitami od kostolných lavíc, aby si sa pekne po kresťansky prejavil. Nezabúdaj na svoje poslanie v kabarete Dôležité - máš nás zabávať!

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-07-10 09:20:32 d4254012
Pandemonium: pokiaľ to sledujem, tak sa mi zatiaľ táto persóna javí nasledovne
1. Peter - ultra kresťansko ortodoxné články (cirkev je rozhodne zlá, ja viem ako to mysleli) - inak písal na vierafilozofia.estranky.sk

2. Montenegro - prechádzame na homosexualitu (a jej zdôvodňovanie bibliou tuším)
3. franco - kresťanstvo je zlé, treba hinduisticky meditovaťa
4. Ondro - z homosexuality prechádzame na propagáciu bisexuality xjanve píše aj blogy na slbodnom vysielači

...nie som si samozrejme úplne istý, že všetky identity patria jednomu človeku, ale podobnosť a časový vývin je tak podozrivý, že o tom príliš nepochybujem. A aj keď súbeh franca a ondra je celkom nový prvok, ktorý by mohol hovoriť o dvoch ľuďoch včerajšia ondrova reakcia a potom ne-reakcia myslím hovorí za všetko. Len sa obávam aby som tým nepodnietil vygenerovanie nového alter ega.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-10 09:27:24 c3928a4c
nezvyknem pisat nejake komentare, lebo to aj tak nema vyznam, ale tento krat mi to proste neda...
ondro:
to ze si homosexual, bisexual, gay, teply, buzik, alebo ako len chces, je uplne v poriadku. Nic proti tomu nemam, kazdy ma pravo si v sukromnom zivote robit co chce, ak tym nikomu neublizuje. Ale na co nas o tom informujes?
Precital som si tvoj nazor, na ktory mas sice pravo, ale pride mi dost zvrateny. Nie kvoli tomu ze sa hlasis k tejto skupine ludi, ale preto ze ju prezentujes ako jedinu spravnu a ostatnych oznacujes za psychickych mrzakov.
Ostatnych tu obvinujes z nejakej dogmy, ale sam sa ju snazis zaviest a nastavit bisexualitu ako normu.
So sexualnymi energiami sa mylis, alebo minimalne ich prekrucas. Skus si o tom precitat aj z inych zdrojov ako z ktoreho si cerpal.
Dalej informacia o tom ze zena nedokaze dat muzovi lasku, je... ako to slusne napisat... povedzme ze nehorazna blbost. Mozno si sa sklamal v laske so zenou a opatoval ti ju chlap. Ok, ale nemozes to pausalizovat.
Osobne propagaciu homosexuality povazujem za jeden z bodov ktory je ucelovo smerovany k rovratu rodiny. Na co homosexualitu treba podporovat podla teba? Co ta napriklad viedlo k napisaniu toho clanku, alebo ako by som to nazval? Ako uz tu niekto pisal, nie ste nijako diskriminovani, nikde sa v dotaznikoch neuvadza sexualna orientacia a vo vacsine pripadov to ani nie je na cloveku na prvy pohlad vidno. Jedine cim sa mozes citit diskriminovany, je adopcia dietata. Ale dieta ma vyrastat v rodine. To znamena otec a matka. Vo vela pripadoch je zial len matka alebo otec, proste nekompletna rodina. Dieta tym urcite trpi, ked nema jedneho alebo druheho rodica. Je to jing a jang, ktore sa doplnaju. Dvaja rodicia rovnakeho pohlavia tuto harmoniu dietatu nikdy nemozu poskytnut. Je to este horsie ako sam rodic. Lebo tam je ud len muzska energia alebo len zenska, ale v tvojom pripade by to bolo zdvojnasobena jedna energia bez akehokolvek vyvazenia.
Chces po ostatnych argumenty a tvoj jediny argumet je stredovek...
Ale na druhu stranu, co sa tyka cirkvi, s tym s tebou suhlasim. Napachali vela zla a najviac asi na slovanoch...
pre ostatnych:
ako tu uz niekto spominal, urazkami date oponenta len na kona, nic tym nevyriesite a stale bude len zaslepeno vidiet svoju pravdu.
trochu od veci:
vobec by som sa necudoval keby sem tento "clanok" bol dany zamerne z urciteho dovodu, ktory uz som vyssie naznacil.
A nezabudnite na ROZDELUJ A PANUJ, tak sa tu zbytocne neurazajte a nerozdelujte ;)


ale no taak # RivyDoqo91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-10 13:30:33 d551df5a
Na záver, varovanie:

Pozrite si štatistiky kriminality voči „buzerantom“. Nie ojedinele sa stávajú obeťami seriálnych vrážd a to takmer v každom prípade vrahom je niekto, koho v mladosti, obyčajne v puberte „buzerant“ zviedol takými odpornými argumentami ako autor uviedol v článku, pričom zneužil chlapcovu zraniteľnosť. Obyčajne si na to hyeny vyberajú deti z chudobnejších rodín a také, čo nemajú dostatočne pevné rodinné zázemie a zároveň im chýba sebadôvera.

Keď ten chlapec vyrastie, čoraz viac si uvedomuje hnus, do ktorého ho „buzerant“ vtiahol a vyvinie sa v ňom nenávisť voči tomuto druhu lovcov za účelom ukájania vlastnej perverzity. Potom ich začne vyhľadávať a účtuje s nimi. Zaznamenané sú stovky takých prípadov.

V minulosti som sa vyjadril, že homosexualita vrodená je prirodzená a dala nám mnohých géniov, včítane Leonarada da Vinci. No ako väčšina rozumných prispievateľov, ktorí sa tu vyjadrili, svet rozlišuje medzi homosexuálmi, ktorí nezasahujú do životov druhých s cieľom zmeniť ich prirodzenú pohlavnú orientáciu a medzi „buzerantmi“ ako je autor, ktorí zvádzajú a to sa považuje vo väčšine krajín, aj tam, kde sa povoľujú homosexuálne manželstvá, za kriminálny priestupok.

Autorov hore uverejnený výlev hnusu predstavuje evidenciu jeho kriminálneho úmyslu a pri tejto príležitosti si myslím, že by mal byť vystopovaný políciou. Tvory ako on ničia životy. Stačí aby hyena zneužila mladého chlapca len raz a chlapcovi to vypáli Dušu. Už nikdy nebude schopný iného a normálneho vzťahu. Bude sa hnusiť sám sebe do konca svojho života.

Bolo by lepšie ak by autora stíhali, lebo jedného dňa ho možno nájdu s podrezaným krkom a so svojími pohlavnými orgánmi odrezanými v ústach - a bude posledným v dlhom poradí „buzerantov“, ktorí sa vnucovali a obťažovali, a ktorí takto rituálne skončili.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-07-10 14:54:09 59a87bbc
Ale no tak chlapci, aj tak nás všetkých vezme čert, tak sa tu zbytočne nehádajme a poďme si všetci spolu pohoniť :DDD

angeen # LovaRage56
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-07-10 15:48:32 b217ea24
Áno spravil som chybu, keď som sa na teba nahneval, čo bolo nesprávne. Nebola to láska k blížnemu. Tak prepáč. Ale tie tvoje urážky a osočovania vôbec nie sú smiešne. Myslíš si opak? Dokážeš aj niečo iné ako len posmievať sa a opovrhovať kresťanmi? Žiadne dobré slovo od teba som nepočul, iba urážky.

Svoj komentár som sem poslal preto, lebo chcem poradiť autorovi tohto článku, aby začal nad sebou premýšľať. Vôbec si neuvedomuje, aký hnus tu šíri medzi ľudí. Ale rovnako ako jemu, aj tebe by sa patrilo, zamyslieť sa nad sebou, koľko zla tu zasievaš do ostatných. Si zlomyseľný diabol v ľudskom tele. Zamysli sa nad sebou a obráť sa k Dobru, k Bohu, kým žiješ. Aby si nebanoval, že slúžiš peklu. Spolu s tými, čo ťa hecujú šíriť zlobu.

Pridám sem ešte jednu vec: tá homosexualita je duševná úchylka (alebo odchýlka), ktorej pôvod spočíva v živote a slobodnom utváraní sa duše pred jej narodením. Homosexualita je proti Božej vôli, lebo Boh stvoril človeka ako muža a ženu, aby sa milovali a množili. Je to zlý následok odvrátenia sa od lásky k Bohu a k blížnemu, a počúvaniu diabla.

Tu sú vysvetlenia k tomu od Ježiša: http:/
/lorber.szm.com/vybrane/homo.htm
(preklad z nemčiny) http://posledna-polnica.blog.cz/1407/jezi
s-bol-zarmuteny-potom-povolal-styroch-jazdcov-do-a
kcie-2-vizie
(preklad videnia z angličtiny)

Stano # HyxaFyjo84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-10 23:15:49 5057d10a
Nemusíš sa ospravedlňovať údajne ojedinelou chybou, keď robíš prešľapy permanentne. Teba by som ako kostolného fanatika veru nechcel za suseda. To už môžem mať za suseda rovno aj ťažkého schizofrenika z ústavu! Teraz si zakrič trikrát haleluyah, skríž paprčky a tvár sa ***abojne. Možno ti narastú aj krídla a rozsvieti sa pneumatika okolo hlavy.

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-11 06:21:40 d4254112
Ha ha ha. Nie si vtipný. V živote aj na tomto pokeci som spravil mnoho prešľapov, lebo som bol tvrdohlavý a bezbožný. Je pravda, že nič neosoží, či človek chodieva do kostola, ak vo vnútri zostáva zlý a svojhlavý. Každý človek, ktorý chce byť dobrý=zachránený=spasený dobrým pastierom, musí sa stať pokorný srdci a hovoriť a konať podľa Ducha Božieho. Podriaďovať svoje ego Bohu. To je základ evanjelia, ktoré málokto žije. Dosiaľ som si to neuvedomoval. Ale žiaľ čas nemôžeme vrátiť späť.

Mám priateľských susedov, väčšinou sú to už starší a dobromyseľní ľudia, a nemenil by som ich za nikoho a už najmenej za človeka, aký si ty. Prečo si o sebe namýšľaš, že túžim za tvojim pohŕdaním, démon? Veď aj tí mnohými nenávidení a opovrhovaní cigáni, ktorých som v živote stretol, sa správali priateľsky, narozdiel od teba!


Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 09:53:30 5057d10a
Chápem to teda tak, že ak by som si kúpil krém na tmavšie semišové topánky, naprplal si ho na ksicht, do jednej ruky krucifix a do druhej letáky Strážna veža, tak by som bol pre teba ideálny sused. Ibaže to by som musel - ak by mi zostala aspoň štipka súdnosti pred normálnou spoločnosťou - od hanby sám skočiť do pece...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-07-11 11:44:00 d4254112
Z hladiska konspiracnych teorii (o com je tento portal) mi vychadza, ze financovatelom a podporovatelom LGTB hnuti ide o toto: vychovat namiesto zdravych a silnych muzov uplakane buzny zamerane egoisticky na svoje perverzne chutky, aby sa prestali rodit deti ... -GENOCIDA LUDSTVA

Inac som tu po dlhsom case a zaznamenala som invaziu buzerantov na tomto webe, ble ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-07-11 13:32:10 54b122d8
Hmm.. Niektorí ľudia si tu o sebe myslia že sú niečo extra.. Tvrdia že sú pokorní v srdci a vraj konajú podľa Ducha Božieho, ostatným vytýkajú že tak nečinia.. A pritom prd makový, chceli by iným diktovať akurát tak svoju vôľu.. Pomätenci.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 14:03:45 b2286f85
FC mat v stredoveku cirkev moderne zbrane dneska, ver, ze by tu nebolo nielen teplosov....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 14:28:39 59ad5d21
No tak vidis, zrazu ked je zle sa odvolavas na ducha svateho a pokoru v srdci, chod prikladom, ja som len slaba zena z ktorej vraj muz nasava zlu energiu. To je presne to obbykle pokrytectvo - ja som ateista mozem vsetko, Ale od krestana vyzadujem dokonalost. A okrem toho mas pomylene predstavy, krestanstvo vobec neznamena tichu toleranciu vsetkeho a slabost
LenkaB # LyroKomo25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-11 14:38:48 50bb6f65
nikdy nemala cirkev taku moc, ako dnes
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 14:42:37 d9777929
Milý pisateľ, si blázon, píšeš bludy. Práve kresťanstvo rodinu vyzdvihuje. Čo sa týka bisexuality - áno, je to zvrhlosť. Dokázal by to v podstate každý, svdčí to už o morálnom bahne. Homosexualita je možno niečo trochu iné. A preto za skazenosť ľudstva Boh potrestal a vyhubil v minulosti ľudí.....
slavka # MegaPiqy41
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-11 15:39:49 5587acb8
dinosauri boli tiez buzeranti<
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 15:48:58 59ad5d21
slavka noze daj este tu o Cervenej ciapocke...
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-11 15:50:40 59ad5d21
no porste dobra ko+ko+ko+...tina.
horkyze # LuleCaju60
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-11 17:51:52 91ff9058
Fuuuha... tazky clanok...
No dobre chlapci, dajte si pusu, chytte sa za ruky a ... (cim skor chodte prec).

anton911 # BeseQina35
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-07-12 18:09:50 59ade174
odpoved je jednoducha a nepotrebuje ziadnu hlbsiu analizu...

sucastna doba je vyrazna tym, ze sa decimuje vzdelanie, pracu, a potreby jednotlivca su jednoznacne smerovane
1; k "lahkemu zivotu" kde nieje nutne vela rozmyslat
2; musi byt vyberovy, original, musi mat starosti o to, co si oblecie, ake auto si kupi, co si da dnes na veceru...

...hlavne nerozmyslat !

..takze, prejav sucastnych gays je jednoznacne zakotveny v tychto par bodoch.

drviva vacsina z nich su weaknest person, ktore su odkazane iba na "dobre" vzdelanie, peniaze rodicov a lahku, nenarocnu, dobre platenu pracu...

hlavne nech je na praitela a na pekny, jednoduchy zivot...

zijem v spanielsku, je ich tu jak .... a vidim to.

a vidim aj to, ze socialisti ich ukazuju ako priklad dementnej vacsine, a zneuzivaju slovo "pravo- prava" atd.

takze, cim viac sa bude sucastny system tvarit, ze robi "prava" pre vsetkych,
tym viac mozme ocakavat, ze nase decka budu vypatlane z nekvalitneho vzdelania, zato plne akychsi dementnych "prav" v 21 storoci.

na zaver.

mam aj dobrych kamosov, ktory su gays - ozajstny a verim im. nemam proti nim nic, su dvaja. ok.

no ty ostany, dezorientovany teply produkti doby, co sa tvaria ako gays a chcu chudaci svoje prava man nasledujuce -
chlapci, zoberte do ruk tehli, lopaty, a skuste pracovat a spravat sa ako muz.
spravte nieco pre svoje jemne ruky a mozgovu hmotu,
a hlavne ked blokujete v sebe muza a hrate sa na zeny, odnesie si to vasa psychika, ktora uz aj tak v sucastnosti ma dost velky problem s muzozenou v sebe.


robert # NugaPane10
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-13 14:55:05 5f11eecb
odpoved je jednoducha a nepotrebuje ziadnu hlbsiu analizu...

sucastna doba je vyrazna tym, ze sa decimuje vzdelanie, pracu, a potreby jednotlivca su jednoznacne smerovane
1; k "lahkemu zivotu" kde nieje nutne vela rozmyslat
2; musi byt vyberovy, original, musi mat starosti o to, co si oblecie, ake auto si kupi, co si da dnes na veceru...

...hlavne nerozmyslat !

..takze, prejav sucastnych gays je jednoznacne zakotveny v tychto par bodoch.

drviva vacsina z nich su weaknest person, ktore su odkazane iba na "dobre" vzdelanie, peniaze rodicov a lahku, nenarocnu, dobre platenu pracu...

hlavne nech je na praitela a na pekny, jednoduchy zivot...

zijem v spanielsku, je ich tu jak .... a vidim to.

a vidim aj to, ze socialisti ich ukazuju ako priklad dementnej vacsine, a zneuzivaju slovo "pravo- prava" atd.

takze, cim viac sa bude sucastny system tvarit, ze robi "prava" pre vsetkych,
tym viac mozme ocakavat, ze nase decka budu vypatlane z nekvalitneho vzdelania, zato plne akychsi dementnych "prav" v 21 storoci.

na zaver.

mam aj dobrych kamosov, ktory su gays - ozajstny a verim im. nemam proti nim nic, su dvaja. ok.

no ty ostany, dezorientovany teply produkti doby, co sa tvaria ako gays a chcu chudaci svoje prava man nasledujuce -
chlapci, zoberte do ruk tehli, lopaty, a skuste pracovat a spravat sa ako muz.
spravte nieco pre svoje jemne ruky a mozgovu hmotu,
a hlavne ked blokujete v sebe muza a hrate sa na zeny, odnesie si to vasa psychika, ktora uz aj tak v sucastnosti ma dost velky problem s muzozenou v sebe.


robert # NugaPane10
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-13 14:55:06 5f11eecb
"Kým nevedomá laická verejnosť má na homosexualitu primitívny homofóbny názor, odborná verejnosť považuje homosexualitu za niečo normálne."Myslis napr. nieco ako ked Svetova zdravotnicka organizacia varuje pred epidemiou virusu HIV medzi homosexualmi?


http://time.com/2975573/
who-hiv-aids-ga ... emic-rise/
[July 11, 2014]

LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 09:05:08 509a8ed1
FC, tomu nad tebou sa to v príspevku len tak hemží hrúbkami. Ani sa nečudujem, že kariérne skončil v chudobnom Španielsku ako manuál a medzi radiátormi...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 09:23:16 d4254112
MC - hrubky, nehrubky, ale dobre pise ... Mimochodom zabudol si sa tradicne spytat, co nove vo Frankfurte, nemci vcera vyhrali majstrovstva a ja som koli ohnostrojom nemohla spat si predstav ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 09:38:29 509a8ed1
FC, nezabudol som, ale nevidím dôvod sa opakovať. Navyše sa dajú predpokladať nálady, ako sama píšeš - oslavy, ako v tridsiatomtreťom pri inaugurácii Herr 18 za ríšskeho kancelára. Ale inak je sympatické, ako Nemci prostredníctvom lopty ponížili tú brazílsku luzu zo slumov, tí to nevedia stráviť! Ale aby si nepovedala, posielam pozdrav do Frankfurtu. A neposedávaj tam stále po tmavých studených kostoloch, dostaneš na starobu reumu...!

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-14 10:33:19 d4254112
Pandemonium - ty uspesny zakomples....
zijem tu roky rokuce a je mi uplne jedno, ake iy pisete na slovensku..


mimochodom, par slov, co si o sebe napisal svedcia o -


1. tvojom "vysokom mineni" o sebe samom.
2. neschopnost reagovat prezieravo a logicky
3. si povysenec, sebec a falosny
4. nespolahlivy a nedoveryhodny


..co sa tyka mojho pobytu a prace v spanielsku -
nech ta to netrapi, ked nevies reagovat na prispevky efektivne


a pracu by si mi urcite zavidel, pretoze tvoje vzdelanie urcite nieje dostatocne


a keby som tu robi ajl radiatora, ako si napisal vo svojej jasnozrivosti, alebo aj murara, tak sa za to, na rozdiel od teba, nebudem hambit, lebo nenmam komplexy....


takze, ako hovoria ty tvoji bohaty nemci, zlez dole odtial silno sebavedomi mlady muz...

Robert # PyleKaba92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 11:35:50 5f11eecb
Ten piatacky slohový štýl, tie isté chyby, rovnako neefektívne rozostupy medzi riadkami, slovné skomoleniny, ľahko vyprovokovateľný až k nepríčetnosti... Koho mi to len pripomína? Nuž predsa nášho revúckeho zápecníka, ktorý nás tu pred časom rozosmieval až sa sám, skompromitovaný vlastnými drístami, odmlčal. Virtuálny sociálny gastarbeiter, ktorý sa nás snažil ohromovať vyfabulovanými úspechmi vo vysnívanom zamestnaní na kapitalistickom západe, lol! On tomu dokonda sám aj veril. Tak vidaj spät v kabarete Dôležité, ty stratený komik! Tak Španielsko, hovoríš? A čože si si teraz na nás vymyslel? S tvojim perfektným prejavom tam môžeš akurát tak v Pamplone zbierať exkrementy po býkoch, ty náš vzdelanec, lol...!

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-07-14 12:04:00 d4254112
„Ale inak je sympatické, ako Nemci prostredníctvom lopty ponížili tú brazílsku luzu zo slumov, tí to nevedia stráviť!“
Samozrejme, uspech pripisujem tomu, ze som sa prestahovala do Nemecka a sluzim ako talizman :D
„Ale aby si nepovedala, posielam pozdrav do Frankfurtu. A neposedávaj tam stále po tmavých studených kostoloch, dostaneš na starobu reumu...!“
Vdaka, vdaka, tu v Nemecku sa plati cirkevna dan, takze je dost penazi aj na kurenie a svetlo … Ale vdaka za starostlivost, snad tiez nebudes mat „dekubity na zadku“ a stvrdnutu pecen od vysedavania po baroch, nezabudaj, alkohol je metla ludstva! a je tolko skvelych aktivit, co by si mohol robit namiesto zabijania mozgovych buniek - ovineny a pri metale ;) Vies ze ti chcem dobre

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 12:25:21 509a8ed1
FC, my si vždy tak perfektne rozumieme, a pritom sme svetonázorovo tak antagonisticky orientovaní!

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 12:38:26 d4254112
Pandemonium

..tak ze som mal pravdu

Robert # PyleKaba92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 17:11:44 5f11eecb
MC - ja netusim ... preco prave na mna si mily, kedze za normalnych okolnosti pri tom co väcsinou pisem, sa ti otvara rybycka vo vrecku a navieraju dekubity na zadku, ja som mila na kazdeho :D
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-14 19:00:52 54b1202a
Nemci na druh myslenia autora maju krasne slovo: Wunschdenken. Myslenie podla priania. Autor ma ocividne problem s homosexualitou, a tak sa snazi svoje sny o spravnej spolocnosti aplikovat formou tohoto clanku.
peter novak # FynuHuxa28
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-16 20:32:13 5388ce4b
Pozrite čo tí chalani robia. Je to strašne chutné

ondro # LicuTyti72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-18 16:23:08 5057d10a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Bývalý prezident Jimmy Carter: „Amerika už není demokracií“							
				Bývalý prezident Jimmy Carter: „Amerika už není demokracií“
Jedny z největších německých novin – Spiegel – hlásí: Bývalý americký prezident Jimmy Carter s propuknutím špehovacího skandálu NSA kritizoval americký politický systém.  „...
Očima expertů: Bitcoin superstar
PROTI KONSPIRAČNÍM TEORIÍM BUDE BOJOVAT NOVÁ KNIHA PRO STŘEDNÍ ŠKOLY
TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1975 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne