Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Principy socialismu


Principy socialismu

Jeden americký profesor ekonomie na místní střední škole nikdy nenechal propadnout jediného studenta, ale v poslední době nechal propadnout rovnou celou třídu.

Třída trvala na tom, že Obamův socialistický model funguje, že nikdo by neměl být chudý ani bohatý, všichni by měli být zhruba na stejné úrovni.

Profesor řekl: "OK, uděláme v této třídě experiment Obamova plánu. Známky z jednotlivých testů zprůměrujeme a všichni tak budou dostávat stejnou známku jako je průměr třídy, takže nikdo nepropadne, ale nikdo ani nedostane za 1."

Po prvním testu byly známky v průměru a každý student dostal za 2.Studenti, kteří tvrdě studovali, byli trochu zklamaní a studenti, kteří studovali málo, byli spokojení.

U dalšího testu studenti, kteří studovali málo, studovali ještě méně a ti, kteří studovali hodně, se rozhodli, že jim průměr stačí, takže i oni studovali málo. V tomto testu byl průměr 4! Nikdo nebyl spokojený.

Při třetí zkoušce byl průměr 5. Jak zkoušky pokračovaly, průměr se nikdy výrazně nezvýšil, vše se zvrhlo v následné hašteření, obviňování a nadávky. Nikdo nechtěl studovat ve prospěch někoho jiného. K jejich velkému překvapení všichni propadli.

Profesor konstatoval, že socialismus už z principu nemůže fungovat, protože odměna za práci může být skvělá, lidé mohou mít motivaci uspět, ale když si vláda celou odměnu vezme, nikdo se nebude snažit nebo nebude chtít uspět.

Pět poučení, která se vztahují k experimentu:

1. Nemůžete legislativou udělat z chudých prosperující a prosperující legislativně odstavit od příjmů.

2. Co dostane jeden člověk, aniž by si to odpracoval, to musí odpracovat jiný člověk, aniž by za tuto činnost obdržel odměnu.

3. Vláda nemůže dát nikomu nic, aniž by si to dříve nevzala od někoho jiného.

4. Nelze rozmnožit bohatství tím, že se rozdělí.

5. Jestliže si polovina lidí představuje, že nemusí pracovat, protože se druhá polovina o ně postará, a když druhá polovina zjistí, že není dobré pracovat, protože někdo jiný bezpracně dostane to, co oni vytvořili, tak to je začátek konce každého národa.

PS: dôkaz, že to skutočne takto funguje je možné naisť v našej historii, ale aj dnes sa stačí ísť pozrieť do štátnej správy a sledovať ich "produktivitu"Author: pr # GelyKify81
Slovensko2014-09-1818
-
 65% ( 16 people voted )
+
Stopár, namiesto soptenia sa spýtaj ľudí s normálnym úsudkom na motivačné schopnosti socializmu u nás.FcKensie # HegaNojy80
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-09-18 15:35:47 b228eeca
Pri Mariupole v mestečku Sartana (Сартана) ukradli miestni partizáni ukrajinskej "národnej garde" dva tanky - posádky ponechali tanky s nahodenými motormi pred obchodom, v ktorom sa dohodavali s majiteľom o cene nákupu - a odovzdali ich opolčencom Novorossie na príjazde k Novoazovsku. Zničeniu tankov zabránil fakt, že sa k blokpostu prihnali s vežami otočenými dozadu...

zdroj: palba.cz

cokoAdolfzUKR # BedoByti01
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-18 15:40:42 4e62778b
Takže, socialistický partizáni z Novoruska, sprivatizovali kapitalistické 2 tanky, pretože sa ich banderovská kapitalistická posádka dohadovala v kapitalistickom obchode o cenne a socialisti s takto získanými tankami od kapitalistov spoločne a družne uháňali k svojim a spoločne oslávili získanie 2 tankov a zase zvíťazila spolupráca(socializmus), nad individualizmom, kapitalizmom a nenažranostou a kapitalistický banderovský tankisti dostali od svojho Kyjevského kapitalistického CIA BoSSa guľku medzi očká :DDD takže zase dobro(socializmus) zvíťazilo nad zlom(kapitalizmus, neoliberalizmus, USA a CIA)
stopUSA # SiceJuta13
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-09-18 16:29:26 4e62778b
Toto v článku není principem "socialismu".
A vyobrazené tváře (všechny tři) nejsou představiteli socialismů, nýbrž různých odrůd fašismu, nehledě na krycí názvosloví jejich verzí a k propagandě vůči dalším fašistickým konkurentům.

Malé opáčko o fašismu:
"Táto idea bola vo vzduchu z toho dôvodu, že bola vnímaná ako alternatíva "zlyhávajúceho" systému voľného trhu /volnost, která vadila mocným monopolům/ a odstrašujúcej a desivej /pro mocné pozice/ myšlienky socializmu."
/poznámka - Jako ODPOVĚĎ MOCNÝCH NA EVENTUALITU SOCIALISMU MAS....Že by odpovědí mocných na socialismus byl socialismus? :D To by bylo velmi pochybné, když známe jejich lstivost a ochotu krýt se a vydávat za jakékoli názvy.

"O čom bola táto idea /mocných/? Môžeme to jednoducho zhrnúť do peknej frázy "plánovaná spoločnosť". Je založená na vodcovskom princípe a presvedčení, že ak má priemysel vôbec fungovať, musí byť riadený zhora najväčšími expertami s dôrazom na maximálnu efektivitu a spoločenské/politické priority.


Rooseveltov hlavný ekonomický poradca Rex Tugwell zosumarizoval celú filozofiu, čím hovoril za celú generáciu ekonómov, plánovačov, politických učencov a spoločenských vedcov, médií, ideologů a tajných služeb, byrokracie, korporátů a armádních struktur:
Z toho čo viem o ľudskej povahe, sa domnievam, že svet čaká veľký výlev energie akonáhle odstránime mŕtvu ruku konkurenčného prostredia, ktorá dusí impulzy vo verejnosti a nachádza využitie len v menej efektívnom a menej priaznivom vplyvu ľudského konania. Akonáhle sa priemysel stane vládou a vláda priemyslom, duálny konflikt v našich moderných inštitúciách opadne.

Vtipně tak každá země zavedla svou originální verzi fašismu a zároveň vymysleli jak tento fakt případně krýt: Takže fašismus v Německu kryli názvem "národní SOCIALISMUS". Fašismus v Rusku prostě tím, že říkali, že bojují PROTI fašismu (Což nebyla ani lež ani celá pravda, proti fašismu německému jakožto konkurentu pro dobytí Evropy, nikoli proti fašismu vlastnímu!) Fašismus v USA šlo a jde vykládat zase jinak...Japonsko mělo to "štěstí", že bylo natolik poraženo, že ani nemuseli vymýšlet svou verzi jak krýt fašismus mocných. A v Itálii to nemělo cenu skrývat, když tam vznikl jako pojem.
exla # CamiHupe60
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-18 17:48:24 4e889c7b
fantastik clanok...a potom vsetcia opustili skoly a jedotkari, co si zo slov ucitela a hodnotenia prcu robili si zavolali patkarov dvor betonovat :)

kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-18 19:34:15 bc7072d7
Motivovať a odmeňovať podľa zásluhy. Správne. Najviac treba odmeniť toho, čo vytvára hodnoty. Lenže tí sú odmeňovaní najmenej. Ako sú napríklad odmeňovaní ľudia, čo produkujú potraviny? Porovnajte si ich s úradníkmi štátnej správy. Kritizovali sme komunistov, že mali prebujnenú štátnu správu. A čo teraz? Je ich jak hadov a nerobia nič, okrem toho, že nám znepríjemňujú život. Aby toho nebolo málo, pribudli ešte úradníci EU. Politici? Ešte lepšie platení darmožráči. Bankári, škoda hovoriť. A hovoriť o študentoch? Motivuje študenta učiť sa na jednotky, pokiaľ vidí, že stačí zaplatiť a je vyštudované? Dnešný systém je omnoho horší ako ten, ktorý sa snažíme kritizovať.
milan # PesyMihy72
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-09-18 19:39:33 57f4ff13
loading...
Studenovojnoví pomätenci ako čoko sú zrejme agenti CIA alebo nezorientovaní užitoční idioti. Ich pripečený slovník ich prezrádza.
Nesledujem nič okolo Ukrajiny, ale odkedy sú tanky kapitalistickými? A za vlády janukoviča boli ešte príjemné socialistické, a keď ich vyrábali tak dokonca komunistické?
Banderovskí socialisti sú vlastne kapitalisti, lebo sa orientujú na USA komunizmus a nie na moskovské ústredie inej vetvy komunizmu. Povstalci bojujú za socializmus? Vážne? Za obnovu židoboľševických koncentrákov, biedu a hrôzu, alebo by si ich chcel iba dovliecť k odvážnemu socializmu, rozhodnúť na miesto nich, čo by mali začať po víťazstve budovať? Židoboľševici, ako aj jastraby na opačnej strane by mali byť deportovaní do Austrálie, nech si tam riešia svoje mindráky, do zrážky na Ukrajine by chceli navrúbľovať svoje úchylné ideológie a tým zapojiť čo najväčšie množstvo nevyužitých horúcohlaváčov do malej potýčky.
Židoboľševici zničili a zavraždili Rusko, nemáte právo sa zastávať Ruska, prebehnite na stranu amerických komunistov, to sú vaše klony, alebo vy ich, akýže individualizmus si u nich zazrel, ak sa potrebujú grupovať do skupín?

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-18 20:43:00 b228db27
súdruh L. zato Ukrajinské Konzentrationslager sa už stavajú a to za € z EU!!!
etatistazNYC # HucoQoty40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-18 20:55:43 4e6326e6
milane, "Motivovať a odmeňovať podľa zásluhy. Správne. Najviac treba odmeniť toho, čo vytvára hodnoty. Lenže tí sú odmeňovaní najmenej." No jo jenže mnzí jsou TAK ZAMĚSTNANÍ OVLÁDÁNÍM...že už nic okrem toho neprodukují...

laks # HiqaModo12
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-18 21:06:06 4e88b392
Pokial ide o základnú potrebu človeka,ako jedlo ,voda,oblečenie lek. star., atd. na určitej úrovni civilizovanosti tak bude nevyhnutné zabezpečit tieto veci pre všetkých rovnako. Iné to však je ak ide o čosi ako nadštandard, ktorý nieje nevyhnutný pre plnohodnotné fungovanie v spoločnosti.Veci ako : JA na to mám tak si to zaplatím nech všetci závidia nebudú môct byt dalej akceptovatelné vzhladom na rozrastajúcu sa populáciu na planéte.To je pravdepodobne to o čo Obamovi ide a skô či neskôr o to pôjde aj iným politikom o ktorých sa nebude dat povedat že sú fašisti,komunisti atd. Treba hladat riešenia,inak skapeme na preludnenie a hlad!

Grandtour # TuveQemo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-19 10:44:59 5f66019c
Grandtour, na planete nie je vela ludi, ale je extremne vela hlupakov. preto skor skapeme na hlupost, ako na hlad
Fero # LifuRoru61
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-19 10:55:12 d9777929
...vsetko by to bolo fajn, keby to naozaj takto fungovalo... Bohuzial v spolocnosti stoja absolutne mimo tohto principu politici a financnici, korporacie a mimovladne organizacie, LGBTI ... no a vsetci ti, ktori dostavaju na svoje podnikanie dotacie od vymyslu sveta... Takze paradoxne, dnes su tieto vizie volneho trhu este vzdialenejsie ako za cias socializmu... Okrem toho za socializmu mal neschopny prislusnik vladnucej strany oproti schopnemu radovemu obcanovi navrch mozno o par percent, co sa tyka nejakeho celkoveho profitu zo svojho posobenia v spolocnosti a dnes su to radove nasobky ... Co prisne matematicky vzate... robi system daleko nespravodlivejsim !
fan B # DohaMato29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-19 11:22:16 c350b805
Fero palec hore
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-19 11:33:03 59ad0eb9
moja lidjuška, hybaj na scenu...uz nastala nocna hodina, predsa.
nie-gojom treba osvety od, od, od...co si ty daky netopier? mozno nie-gojsky batman? co?
a co, jak sa ma kempinski, vies, posledny majitel tatier?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-19 20:42:32 bc7070c3
lidjuška...tak ty nesedovala nic okolo ukrajiny...ale banderovcov znajuť?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-19 20:44:55 bc7070c3
Stalin - najprv potenciálny záujemca o štúdium náboženstva, potom bolševický bandita a lupič.
Hitler - neukojený maliar, natierač, neskôr vyslúžilý desiatnik.
Tak týchto dvoch vyššie uvedených pánov - rodených psychopatov a paranoikov, by som do jedného vreca s Obamom (vyštudovaný právnik) nedával.

Garfield # VuqyWeqi18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-20 04:16:32 42f95118
No nie ! Dála by sa aj tu na tomto fóre ...prezentovať..., historická nevyhnutnosť ..socialistického vývoja? Prečo sa nehovorí o "komunistickom" všeľudovom rozhodovaní? To vážne sa zabudlo že kritika ..bez altenatívneho návrhu --je prasprosté prdenenie verejne odsudzované! Už len chybujú prednosti "socializmu" ! Tých "neskutočných" .. socialistických .."prdelou vytvorených" ..do dnes reálne aj vo svete..prezentovaných ... je skoro ako šafránu--v hlúpich hlavách!/ Ono ten pobyt v liečebnom zariadení nebol v.. bývalom.. platený---na plno za 12 dní.. a mimo dovolenky...dnes je to rehabilitačné-- za 6 dní.. za cca..nepíšem... , a človiečik spomína na prednosti ..bývalého... aj Nagy chodil po sezone..pospevovať... po kúpeľných../
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-20 19:23:08 58d4289b
Je zaujímave sme tu prelomoví! V bývalom sa nehovorilo --pravidelne-- o bohatých a chudobných! Nebola príležitosť! Lebo bohati..sa etablovali na hranici zákonnosti..../ Pali zohnal posteľné prádlo z Poľska.....a z Rakúska "šušťáky"/a chudoba neexistovala...lebo systém uznával ---motivačne reálne uznávaných a bol vzorom aj mládeží! ALE -- napr. istí reprezentan NOVO. vzniknutej strany a maká od hlbokej mladosti za.. prosperujúce Slovensko--- a pobehoval po zahraničných školách ...a ministroval--viac krát...Veď on ani nevie že socializmus sa nedá jesť... je to systém --nie pre ..zlodejov ... ako tvrdia jeho predstavitelia... Skúsme byť objektívny....čo za čuda sú skryté za tým ...socializmom ...?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-20 19:39:35 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   sed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0418 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo