Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom.


Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom.

Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom

 

Ruské Ministerstvo zahraničných vecí vydalo jednu z najviac šokujúcich správ od počiatku ukrajinskej krízy v ktorej oznamuje, že prezident Putin nariadil okamžité zahájenie projektu Dvojhlavý orol. Ten po zavedení spôsobí, že všetky dodávky energie sa budú hradiť zlatom a tým ukončí vládu amerického dolára ako globálnej rezervnej meny, čo spôsobí kolaps ekonomík USA a EÚ.

 

Správa uvádza, že projekt Dvojhlavý orol požaduje od Centrálnej banky Ruskej federácie (CBR), aby zahájila produkciu  rubľových zlatých mincí obsahujúcich 0,1244 trójskej unce čistého zlata s priemerom 18 mm, razbou dvojhlavého orla so štítom a korunou, ktorá sa stane celosvetovou alternatívou k americkému doláru, ako aj k euru pri obchodovaní so zásobami energie.

 

Ako správa pokračuje, veľmi významné je to, že projekt Dvojhlavý orol taktiež zahŕňa vytvorenie nového "štátneho vyrovnávacieho platobného systému", ktorý umožní Rusku zriadiť nadáciu, ktorá by veľmi skoro mohla vytvoriť alternatívu k bankovému systému spoločnosti SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications – Spoločnosť pre celosvetovú medzibankovú finančnú komunikáciu) a dať štátom celého sveta možnosť odstúpiť od amerického dolára a hegemónie USA.

 

Ako od r. 1795 kleslo krytie amerického dolára zlatom: 

Dôvodom Putinovej dnešnej "zúrivej reakcie" a spustenia projektu Dvojhlavý orol bolo podľa správy "ilegálne a absurdné" zablokovanie prevodu z ruskej ambasády v Astane (Kazachstan) poisťovacou spoločnosťou Sogaz, ktoré mala tento týždeň na svedomí najväčšia americká banka JPMorgan prostredníctvom SWIFTu. Hovorca Ministerstva zahraničia Alexander Lukaševič na to zareagoval týmito slovami:

 

"Pokiaľ týmto krokom chcela americká finančná spoločnosť "zaznamenať body" v očiach Bieleho domu, potom zrejme prestrelila. Washington musí pochopiť: akákoľvek nepriateľská akcia voči ruskej diplomatickej misii predstavuje nie len porušenie medzinárodného práva, ale prináša so sebou tiež protiopatrenie, ktoré s určitosťou postihne prácu americkej ambasády a konzulátov v Rusku."

 

Správa ďalej píše, že Putin zahájil projekt Dvojhlavý orol, no taktiež prikázal najväčšej ruskej i východoeurópskej banke Sberbank, aby zastavila vydávanie spotrebných pôžičiek v cudzej mene, čo je krok, pred ktorým varuje vysoko vplyvný americký finančný web Zero Hedge: "rozbuška, ktorá odoberá Rusku voľbu, či opustiť alebo si ponechať petrodolár, činí nedobrovoľné riešenie".

 

Podľa správy je dôležité si povšimnúť, že SWIFT je "napájadlom", ktoré udržuje globálny monetárny systém na americkom doláre, že táto "banka centrálnych bánk" funguje ako prostredník pre výmenu mien a je ústredným bodom pre transakcie s globálnymi komoditami a energiami spätá s rezervnou menou, no ruský systém založený na zlate ho "zničí za dva týždne".

 

K novej ruskej alternatíve globálneho bankovníctva – ako hovorí správa – sa pripoja i ďalšie štáty BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Južná Afrika), ktoré sa postavili proti USA a EÚ a jednohlasne a mnohonásobne podporili ruskú pozíciu na Kryme.

 

Podľa správy USA musí platiť svojim oligarchom 26% svojich dostupných daňových príjmov vo forme úrokov a že Európska únia dostala varovanie, že zastavenie importu ruského plynu ju bude stáť 215 biliónov dolárov. Centrálna ruská banka však bola schopná zvýšiť ruské zásoby zlata na viac, ako 1 040 ton, čo dokazuje jej silu voči západným centrálnym bankám, ktoré žijú výlučne z tlačených peňazí.   

 

Ministerstvo prírodných zdrojov (MNR) podľa správy oznámilo, že k podpore projektu Dvojhlavý orol proti nevyhnutnému prudkému odporu USA a EÚ už bola zahájená produkcia zlata (Projekt Natalka), ktorý je schopný poskytnúť Centrálnej ruskej banke "nekonečnú zásobu" zlata na ďalšiu podporu úspechu tejto novej globálnej meny pre nákupy energetických zásob.

 

Poznámka:

Rusko má druhé najväčšie zásoby zlata na svete, 12 500 ton (viac, než 400 miliónov uncí). Projekt Natalka v Magadanskej oblasti je považovaný za jedno z najväčších ložísk zlata na svete, má 32 miliónov preukázaných uncí, pravdepodobné zásoby a celkové zdroje 60 miliónov uncí a tento mesiac zahájil výrobu.

 

Správa ministerstva zahraničia sa zmieňuje taktiež o neblahom fakte, podľa ktorého anexia Krymu je pre USA zámienkou a ospravedlnením eskalácie svojej vojenskej prítomnosti kdekoľvek vo svete (i mimo Ruska) a že sily NATO plánujú masívnu prítomnosť v kaukazských oblastiach Arménska a Azerbajdžanu, taktiež určenú na rozdelenie Ruska.

 

Vojenská propaganda USA a NATO proti Rusku je už absolútne absurdná, stačí sa pozrieť napríklad na spravodajstvo NBC News k ospravedlneniu zvyšovania vojsk. Začiatkom týždňa vydala NBC článok s názvom "Cesta po rusko-ukrajinskej hranici neukázala žiadne známky zvyšovania počtu vojsk". Následne sa spravodajstvo obrátilo a dnes vyšiel článok s názvom "Žiadne známky sťahovania ruských vojsk z ukrajinskej hranice".

 

NBC News síce nedokáže vysvetliť, ako môže Rusko v súčasnosti prevádzať "sťahovanie" svojich vojsk, keďže pred pár dňami napísala, že tam nie sú Na druhej strane však ani neočakáva od svojich divákov, že by si povšimli fakt, že sa jedná o vojenské štvanie a pokrytectvo v akejkoľvek forme.

 

zdroj: http://www.twisk.sk/novinky/rusko-zahaji lo-prechod-na-menu-podlozenu-zlatom/Author: xyz666 # FowePaki54
Svet2014-04-2635
-
 80% ( 40 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


General Guderian # TyroMury04
-
 34% ( 19 people voted )
+
2014-04-26 13:22:57 55e54541
a G.G. a € a dolára sa naješ, ale k veci pravdepodobne nerozumieš písanému textu a lebo ja tam čítam že Rusko chce vytvoriť medzibankovú inštitúciu ktorá bude medzi bankami robiť prevody, doposiaľ to bola USA inštitúcia a ďalej tam čítam že za ropu a plyn do EU budú chcieť platby v zlate a ďalej tam čítam že niektoré transakcie za tovar medzi štátmi sa budú robiť miestnymi menami alebo zlatom, takže KO dolár a USA sa bude musieť naučiť žiť za svoje a nebude vyžierať pol sveta a ich životná úroveň v USA pôjde dole!!!
antiGG # RihiSesu94
-
 93% ( 80 people voted )
+
2014-04-26 13:51:31 b229f5fb
,,Rusko chce vytvoriť medzibankovú inštitúciu"

Aby ste ma nechytali za slovíčka myslel som medzi dvoma bankami kde jedna banka je v Brazílii a druhá je v Rusku a platba pôjde cez túto novú Ruskú inštitúciu, doteraz to bola USA inštitúcia!!!

antiGG # RihiSesu94
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-04-26 14:01:28 b229f5fb
Nech Rusko začne ešte určovať aj cenu zlata a celá pokrytecká Európa sa mu môže začať pchať do zadku.

cobra # WykeXala95
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-04-26 14:12:14 55f814c2
Včera sa mi páčilo na čechoch,keď padol návrh vojensky posilniť Česko-Slovenskú hranicu 1200 vojakmi,kvôli Ukrajine.
A oponent povedal,že proti Ruskej sile by to bolo aj tak bezvýznamné.
Konečne nastáva v Európe také to ranné prebudenie,ktoré nemusí byť stále príjemné,ale je potrebné sa už konečne prebrať z opojenia nad USA.

cobra # WykeXala95
-
 82% ( 28 people voted )
+
2014-04-26 14:27:25 55f814c2
...nepopieram síce možný fakt,že aj Putin môže byť podporovaný nejakou tou slobodomurárskou vetvou,ako to bolo pred oboma sv. vojnami.
Aj keď je už jasné,že USA totálne zlyhali, hlavne morálne.Už ich podporujú iba prisluhovači,čo ešte stále z toho niečo majú a samozrejme hlupáci ako sú naši šmolkovia.

cobra # WykeXala95
-
 81% ( 22 people voted )
+
2014-04-26 14:39:46 55f814c2
loading...

Komunismus byl určen k rozdělení, implantování strachu. Rozděl na dvě strany, potom vládni a kontroluj. Strach je, jak víte, největším producentem negativní energie. Zatímco Trockij, Lenin a jejich zástupy kritizovali kapitalismus, byli financováni londýnskými a newyorskými bankéři. Trockij řekl v ruských novinách Ruskoje :“Sověti nikdy nemohou stát po boku kapitalismu, který je zrádný….“. Trockij a jeho lidé byli podporováni stejnými lidmi, kteří podporovali Hitlera a fašisty – protože elita nemá politickou linii.


Mezinárodní bankéři z Velké Británie, Spojených států, Ruska, Německa a Francie se setkali ve Švédsku v létě roku 1917 a dohodli se, že prostřednictvím Kuhn, Loeb & Co uloží 50 milionů dolarů do Švédské banky na účet Lenina a Trockého (podle Olega Platonova). Navíc John P. Morgan s právníkem Elihu Rootem věnovali "revolucionářům" dalších 20 milionů dolarů, jak potvrdily americké kongresové dokumenty ze dne 2. září 1919. Max Schiff (1867-1946), hlavní finančník Ruské revoluce (který ve funkci šéfa zpravodajství německé tajné služby pomohl Leninovi dostat se z Německa do Ruska v zapečetěném vlaku) a později také Hitlera, řídil banku v Hamburku až do roku 1938, kdy nacisté začali uplatňovat svou rasistickou politiku vůči Židům.


Také Stalin přispěchal na pomoc s podporou na financování revoluce a se svými komplici vyloupil carskou banku v Tiflisu. Přes 360 000 zlatých rublů předal Leninovi na financování "revoluce".


Po úspěšně vykonané Velké Říjnové revoluci, kdy bolševici Lenin, Stalin a Trockij splnili plán a také vyplnili starou přísahu Nathana Rothschilda z roku 1814, která zněla - zničit cara a také povraždit všechny myslitelné následníky trůnu.

Při vystoupení v izraelském parlamentu (Knesetu) v únoru 1992 Gorbačov - Garber prohlásil: 'Vše, co jsem učinil se Sovětským svazem, jsem udělal ve jménu našeho Boha Mojžíše."
http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content
&task=view&id=211&Itemid=38

milan # MatoRica16
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-04-26 15:50:48 53238326
ale mu svedci ta jarmulka chalaniskovi ze??.. uz to tak pripada ze tahaju za jeden konec povrazu : NWO...to ostatne okolo toho je len GRANDE TEATRO...
milan # MatoRica16
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-04-26 16:09:59 53238326
http://najdaniel.wordpress.com/2012/06/29/putin-ju
dio/
milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-26 16:26:40 53238326
v clanku sa pise ze do 2 tyzdnov to polozi blablabla.... zaujimave ze som pred chvilou nasiel na webe tento isty clanok zo dna 6.4. 2014 co je viac ako 2 tyzdne ak viem pocitat a nic sa nedeje.... zacnite sem davat informacie ktore mate trosku overene inak vas zozeru iluminati
Iluminato # RytaQyvu64
-
 65% ( 10 people voted )
+
2014-04-26 16:39:35 b2293926
Rusko môže vydávať svoju menu akú chce a krytú čímkoľvek. To je v poriadku. Ale že by sa tým niečo vo svete zásadného zmenilo, to je iba labutie želanie niekoľkých konšpirátorov v tomto kabarete.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 26 people voted )
+
2014-04-26 16:50:13 bc7b649f
KUPUJTE ZLATO A PREDAVAJTE KORUNY, DOLARE A EURA, LEBO VAM OSTANE IBA HOLA RIT
Hansen # WywyWyjo95
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-04-26 17:22:29 5430d092
anti…
Ja vôbec nikde netvrdim že z dolára alebo eura sa naješ, len tvrdím že ťažba zlata ekonomike nepomôže presne tak ako tlačenie zelenkavého toaletného papiera so slobodomurárskymi symbolmi. Kapišto?

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-26 18:02:10 55e54541
Jedna z najzaujímavejších správ, ktoré som v poslednom čase čítal. Pokiaľ by táto správa bola reálna, tak sa Putin zahráva s ozaj závažnou situáciou na celom svete. Ako príklad môže slúžiť osud J.F.Kenedyho, ktorý sa tiež snažil dostať bankárov "pod palec" tlačením štátoviek. Nie je ďaleko ani osud Husaina v Iraku, ktorý sa tiež pokúšal opustiť petrodolár, Kadáfí, ktorý si nárokoval platby za ropu v zlate a neposlednom rade Irán so svojou ropnou burzou, kde platby v USD nie sú povolené atď...po takomto akte zo strany RF ako reakciu na sankcie zo strany USA a EU mám naozaj obavy z eskalácie ukrajinského problému do celého sveta. Ale na druhej strane by už konečne niekto mohol zastaviť Americkú hegemóniu...Lebo petrodolár (rezervná mena) je Achillova päta celého systému frakčného bankovníctva...

Bertold # FuliXuju84
-
 77% ( 12 people voted )
+
2014-04-26 18:15:10 5f66de28
Článok nie je "kačica", vystopoval som zdroje asi 5 levelov dozadu a originály sú tu:
http://www.zerohedge.com/news/2014-04-04/us-
threatens-russia-sanctions-over-petrodollar-bustin
g-deal

http://www.zerohedge.com/news/2013-05-16/petro
dollar-petrogold-us-now-trying-cut-irans-access-go
ld

a najskôr tu:
http://orgo-net.blogspot.cz/2014/04/rusko-zahajilo
-prechod-na-menu.html
Bertold # FuliXuju84
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-26 19:07:20 5f66de28
Bertold:
Rusko nie je Irak alebo Lybia, na Rusovi si vylámali zuby Turci, Tatári, Francúzi, Nemci a to si tuponocí veľmi dobre uvedomujú…neodvážili sa ani proti Iránu. Zas na druhej strane keď kobyla zdochýňa najviac kope...

General Guderian # TyroMury04
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-04-26 19:10:18 55e54541
General Guderian # TyroMury04
Súhlas...

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-26 19:59:16 5f66de28
a opäť nič :-)
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-26 22:19:07 4e63efc3
Autor si zjavne viac domýšľa, ako číta a chápe. Nepotrebuje hlbší komentár, ani analýzu.

Pyt # DybaGive10
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-27 00:32:30 55ede336
Amici už dávno oyebavajú celý svet,kazdy vie že dolar je len bezcenna nula Fed tlačí love jak sa im chce,NATO a OSN riadia len za účelom vojen.Ja len jeden zaujímavy postreh by som podotkol,ked už naša armada nie je funkčná a zverili sme sa do rúk NATO.
Ruská bojová stíhačka uskutočnila viacnásobné klamné útoky na vojnovú loď USA. Dvanásť krát nalietávalo lietadlo typu Su-24 v skorý sobotný večer v nízkej výške na torpédoborec USS Donald Cook. Stíhačka sa priblížila k lodi až na 900 metrov a letela vo výške 150 metrov nad morom. Incident sa ťahal viac ako 90 minút. Čo médiá nepovedali, je čo sa stalo potom. USS Donald Cook musel okamžite vplávať do rumunského prístavu, pretože posádka bola psychicky na dne od strachu. 27 námorníkov US NAVY podalo okamžite výpoveď a odišli z paluby. Pentagon pripustil, že klamné útoky Su-24 na torpédoborec USA mali na posádku demoralizujúci účinok.

V pondelok potvrdil hovorca Pentagonu vyššie spomenutý prípad a nazval tento letecký manéver desivým a neakceptovateľným, pretože posádku vojnovej lode úplne demoralizoval a vytvoril negatívny vplyv na všeobecnú psychologickú klímu. Boli vraj dokonca zapojené dve Su-24. 27 členov posádky torpédoborca malo podať výpoveď a komentovali svoje konanie so slovami, že nemajú v úmysle vystavovať svoj život nebezpečiu.

citron # QyqoCoxy79
-
 65% ( 10 people voted )
+
2014-04-27 00:46:42 b28fa22b
12x preletelo
citron # QyqoCoxy79
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-04-27 01:06:44 b28fa22b
citron, takže ak sa Vám dostane dolár do peňaženky, vyhodíte ich?
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 09:38:02 4e63efc3
GDP(HDP) Ruska 1999 - 195,9 miliardy dolárov

GDP(HDP) Ruska 2013 - 2.014,8 miliardy dolárov

http://www.tradingeconomics.com/russia/gdpantiGG # RihiSesu94
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-27 11:13:40 5b7f53dd
Pre Dr. Hujera
Ja by som tie doláre ihneď zamenil za niečo iné, len nie to, že by som si ich nechal. Ty, ak chceš si ich nechaj. Budeš mať náhradu na dobu, keď nebude k zohnaniu toaletný papier.

adam # LeheLucu68
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-04-27 13:45:50 c3a0b62a
Prípadne si ich vymeň za momentálne cool Bitkoníky, tieto virtuálne peniažteky ti časom zmiznú ako gáfor aj s celou imaginárnou burzou, lol...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-04-27 14:31:49 bc7b649f
adam, to že si ich za niečo vymeníš znamená, že majú hodnotu.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 20:53:38 4e638eec
Dr Hujer, to ze Tie niekto nieco da za dolare neznamena ze maju hodnotu. Hodnota je nieco co realne neexistuje, len ludia davaju hodnotu veciam. A co sa tyka hodnoty penazi. Tak to je len Tvoja dovera v to, ze ten kus papiera ma nejaku cenu. Zajtra to uz moze byt fakt len papier na vytretie zadku. "Hodnota penazi" je uplne nespravny vyraz podla mna.
prd # HyqyQefa13
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-27 21:32:58 5c343532
prd, súhlasím. Presne táto viera v hodnotu peňazí sa využíva ako všeobecne výmenný artikel. Môj komentár bol najmä citrusovi, ktorý vraví, že dolár je bezcenná nula. Bezcenná nula je opäť len jeho viera v jeho nulovú hodnotu.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 21:42:59 4e638eec
Nízko hodnotený príspevok


antiGG # RihiSesu94
-
 39% ( 18 people voted )
+
2014-04-27 21:54:52 5b7f53dd
http://demonocracy.info/infographics/usa/federal_r
eserve-qe3/money_printing-2012-2013.html
Anunnaki Nibiru # LyfeJaty99
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-27 22:08:48 53d066e7
http://demonocracy.info/infographics/usa/federal_r
eserve-qe3/money_printing-2012-2013.html
Anunnaki Nibiru # LyfeJaty99
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-27 22:09:12 53d066e7
Mena krytá zlatom... Ach úbohosť --ľudská! To prečo niekto vymyslel menu nekryť zlatom? Tak toto vie skoro každý!To už aj normálne veci sú "unikátne" ?O zlatom štandarde sa tu na tomto fóre odborne písalo, drizdalo, nadávalo .aaaa"..NA KILA..."!A zrazu "objav storočia" a v Rusku,pritom je to normálny systém súvisiaci s menovou politikou!
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-28 04:27:32 58d4289b
Citron:? "27 námorníkov US NAVY podalo okamžite výpoveď a odišli z paluby" - ja neviem, možno sú v US NAVY iní, ale neviem či z armáde dáš len tak "výpoveď".


Krovak # FugePuty85
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-28 13:12:15 c3928a4c


Nejnovější ruský systém pro radioelektronický boj "Хибины" (KNIRTI L175M Khibiny-M) má být postupně k dispozici na všech perspektivních ruských letounech. V otevřených zdrojích jsou o něm zatím kusé údaje. Rusové jej na Su-24 údajně zatím použili jen při taktickém cvičení v Burjatsku. Minulý týden jím ovšem, nejen podle ruských zdrojů (další zdroje viz níže), v Černém moři překvapili (ne-li vyděsili) námořníky na americkém torpédoborci Donald Cook...
Desátého dubna torpédoborec Donald Cook připlul do neutrálních vod, aby tam trošku zaharašil zbraněmi a demonstroval podporu kyjevským vládcům. Svou reakci Rusové označili za „klidnou a rozhodnou“. Dvanáctého dubna vyslali k hlídkovému letu do neutrálních vod nevyzbrojený letoun Su-24 se systémem Khibiny pod křídlem. V ruskojazyčných médiích je událost popsána následovně: „Palubní systémy torpédoborce objevily ruský Su-24 na velkou vzdálenost, jeho sirény vyhlásily poplach a plavidlo zaujalo bojovou pozici. Vše šlo podle plánu, radiolokátory sledovaly cíl a naváděcí systémy zbraní polykaly přesná data. A najednou... V &scar on;echno zhaslo. Na obrazovkách tma. Tok elektronických dat se zastavil a 20mm šestihlavňové rotační kanóny protiletadlových systémů Phalanx byly bezradné. Ruský letoun zahřměl nad palubou torpédoborce, udělal bojovou zatáčku, imitoval útok raketou, pak znovu a pak ještě desetkrát (!). Po celou tu dobu se technici na palubě torpédoborce Donald Cook horečně, ale naprosto bezúspěšně, pokoušeli „nahodit“ palubní elektroniku. Až když ruský letoun zmizel za horizontem, zbraňové systémy torpédoborce ožily, obrazovky zablikaly a ukázaly prázdné, krásně modré dubnové nebe.“
Je zřejmé, že celá událost byla pro Rusy vítanou a dokonalou praktickou prověrkou efektivnosti nového systému radioelektronického boje. Jejím výsledkem byla také skutečnost, že 27 členů posádky amerického torpédoborce podalo žádost o propuštění do civilu.
Jak sdělil tiskové agentuře Reuter’s mluvčí Pentagonu plukovník Steven Warren, opakované průlety ruského bombardéru byly „nepřípustným zastrašováním demoralizujícím posádku lodi a negativně působím na celkové klima mezi mužstvem.“ Podle jeho slov je nyní torpédoborec v bezpečí rumunského přístavu, kam byl urychleně evakuován. Členové posádky lodě nyní procházejí nezbytnými procedurami s psychologem.Pamětníci tvrdí, že takové vtípky bývaly v letech tzv. studené války běžnou „zábavou“ vojenských pilotů. Jen chodit k psychologovi asi tehdy nikoho z mariňáků nenapadlo.

Jiří Csermelyi

Další zdroje k incidentu:
http://www.military.com/daily-news/2014/04/1
4/russian-jet-makes-multiple-passes-by-us-destroye
r.html

http://www.nbcnews.com/storyline/ukraine-cri
sis/russian-fighter-jet-buzzed-u-s-ship-officials-
n79971

http://www.nbcnews.com/storyline/ukraine-cri
sis/russian-fighter-jet-buzzed-u-s-ship-officials-
n79971

h
ttp://news.yahoo.com/apnewsbreak-russian-jet-passe
s-near-us-warship-155042130--politics.html;_ylt=A0
LEVz_9DVBTPgoAdA5XNyoA;ylu=X3oDMTEzZ2VmZmIzBHNlYwN
zcgRwb3MDMwRjb2xvA2JmMQR2dGlkA1ZJUDM4NV8x
brano # PelaSedo59
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-04-29 10:19:35 c305bafe
Autor, až na to že v odkazoch je spomenutá rádiová komunikácia medzi pilotom a loďou ( elektronika fungovala ) a popis pozície lode - nebojová.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-30 10:33:08 55f80a26

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
š   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ FINSKA


SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ FINSKA
Po likvidaci Polska a vynucení jednostranně výhodných smluv o vojenské a hospodářské spolupráci s Litvou, Lotyšskem a Estonskem se SSSR obrátil na Finy na vyřešení některých svých...
Tretí smrteľný hriech
Policajti opäť porušili zákon, bezdôvodne napadli občanov počas petície
Kdo v současnosti hájí tradiční anticko-křesťanské hodnoty muž+žena+děti=rodina

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0682 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo