Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom.


Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom.

Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom

 

Ruské Ministerstvo zahraničných vecí vydalo jednu z najviac šokujúcich správ od počiatku ukrajinskej krízy v ktorej oznamuje, že prezident Putin nariadil okamžité zahájenie projektu Dvojhlavý orol. Ten po zavedení spôsobí, že všetky dodávky energie sa budú hradiť zlatom a tým ukončí vládu amerického dolára ako globálnej rezervnej meny, čo spôsobí kolaps ekonomík USA a EÚ.

 

Správa uvádza, že projekt Dvojhlavý orol požaduje od Centrálnej banky Ruskej federácie (CBR), aby zahájila produkciu  rubľových zlatých mincí obsahujúcich 0,1244 trójskej unce čistého zlata s priemerom 18 mm, razbou dvojhlavého orla so štítom a korunou, ktorá sa stane celosvetovou alternatívou k americkému doláru, ako aj k euru pri obchodovaní so zásobami energie.

 

Ako správa pokračuje, veľmi významné je to, že projekt Dvojhlavý orol taktiež zahŕňa vytvorenie nového "štátneho vyrovnávacieho platobného systému", ktorý umožní Rusku zriadiť nadáciu, ktorá by veľmi skoro mohla vytvoriť alternatívu k bankovému systému spoločnosti SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications – Spoločnosť pre celosvetovú medzibankovú finančnú komunikáciu) a dať štátom celého sveta možnosť odstúpiť od amerického dolára a hegemónie USA.

 

Ako od r. 1795 kleslo krytie amerického dolára zlatom: 

Dôvodom Putinovej dnešnej "zúrivej reakcie" a spustenia projektu Dvojhlavý orol bolo podľa správy "ilegálne a absurdné" zablokovanie prevodu z ruskej ambasády v Astane (Kazachstan) poisťovacou spoločnosťou Sogaz, ktoré mala tento týždeň na svedomí najväčšia americká banka JPMorgan prostredníctvom SWIFTu. Hovorca Ministerstva zahraničia Alexander Lukaševič na to zareagoval týmito slovami:

 

"Pokiaľ týmto krokom chcela americká finančná spoločnosť "zaznamenať body" v očiach Bieleho domu, potom zrejme prestrelila. Washington musí pochopiť: akákoľvek nepriateľská akcia voči ruskej diplomatickej misii predstavuje nie len porušenie medzinárodného práva, ale prináša so sebou tiež protiopatrenie, ktoré s určitosťou postihne prácu americkej ambasády a konzulátov v Rusku."

 

Správa ďalej píše, že Putin zahájil projekt Dvojhlavý orol, no taktiež prikázal najväčšej ruskej i východoeurópskej banke Sberbank, aby zastavila vydávanie spotrebných pôžičiek v cudzej mene, čo je krok, pred ktorým varuje vysoko vplyvný americký finančný web Zero Hedge: "rozbuška, ktorá odoberá Rusku voľbu, či opustiť alebo si ponechať petrodolár, činí nedobrovoľné riešenie".

 

Podľa správy je dôležité si povšimnúť, že SWIFT je "napájadlom", ktoré udržuje globálny monetárny systém na americkom doláre, že táto "banka centrálnych bánk" funguje ako prostredník pre výmenu mien a je ústredným bodom pre transakcie s globálnymi komoditami a energiami spätá s rezervnou menou, no ruský systém založený na zlate ho "zničí za dva týždne".

 

K novej ruskej alternatíve globálneho bankovníctva – ako hovorí správa – sa pripoja i ďalšie štáty BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Južná Afrika), ktoré sa postavili proti USA a EÚ a jednohlasne a mnohonásobne podporili ruskú pozíciu na Kryme.

 

Podľa správy USA musí platiť svojim oligarchom 26% svojich dostupných daňových príjmov vo forme úrokov a že Európska únia dostala varovanie, že zastavenie importu ruského plynu ju bude stáť 215 biliónov dolárov. Centrálna ruská banka však bola schopná zvýšiť ruské zásoby zlata na viac, ako 1 040 ton, čo dokazuje jej silu voči západným centrálnym bankám, ktoré žijú výlučne z tlačených peňazí.   

 

Ministerstvo prírodných zdrojov (MNR) podľa správy oznámilo, že k podpore projektu Dvojhlavý orol proti nevyhnutnému prudkému odporu USA a EÚ už bola zahájená produkcia zlata (Projekt Natalka), ktorý je schopný poskytnúť Centrálnej ruskej banke "nekonečnú zásobu" zlata na ďalšiu podporu úspechu tejto novej globálnej meny pre nákupy energetických zásob.

 

Poznámka:

Rusko má druhé najväčšie zásoby zlata na svete, 12 500 ton (viac, než 400 miliónov uncí). Projekt Natalka v Magadanskej oblasti je považovaný za jedno z najväčších ložísk zlata na svete, má 32 miliónov preukázaných uncí, pravdepodobné zásoby a celkové zdroje 60 miliónov uncí a tento mesiac zahájil výrobu.

 

Správa ministerstva zahraničia sa zmieňuje taktiež o neblahom fakte, podľa ktorého anexia Krymu je pre USA zámienkou a ospravedlnením eskalácie svojej vojenskej prítomnosti kdekoľvek vo svete (i mimo Ruska) a že sily NATO plánujú masívnu prítomnosť v kaukazských oblastiach Arménska a Azerbajdžanu, taktiež určenú na rozdelenie Ruska.

 

Vojenská propaganda USA a NATO proti Rusku je už absolútne absurdná, stačí sa pozrieť napríklad na spravodajstvo NBC News k ospravedlneniu zvyšovania vojsk. Začiatkom týždňa vydala NBC článok s názvom "Cesta po rusko-ukrajinskej hranici neukázala žiadne známky zvyšovania počtu vojsk". Následne sa spravodajstvo obrátilo a dnes vyšiel článok s názvom "Žiadne známky sťahovania ruských vojsk z ukrajinskej hranice".

 

NBC News síce nedokáže vysvetliť, ako môže Rusko v súčasnosti prevádzať "sťahovanie" svojich vojsk, keďže pred pár dňami napísala, že tam nie sú Na druhej strane však ani neočakáva od svojich divákov, že by si povšimli fakt, že sa jedná o vojenské štvanie a pokrytectvo v akejkoľvek forme.

 

zdroj: http://www.twisk.sk/novinky/rusko-zahaji lo-prechod-na-menu-podlozenu-zlatom/Author: xyz666 # FowePaki54
Svet2014-04-2635
-
 80% ( 40 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


General Guderian # TyroMury04
-
 34% ( 19 people voted )
+
2014-04-26 13:22:57 55e54541
a G.G. a € a dolára sa naješ, ale k veci pravdepodobne nerozumieš písanému textu a lebo ja tam čítam že Rusko chce vytvoriť medzibankovú inštitúciu ktorá bude medzi bankami robiť prevody, doposiaľ to bola USA inštitúcia a ďalej tam čítam že za ropu a plyn do EU budú chcieť platby v zlate a ďalej tam čítam že niektoré transakcie za tovar medzi štátmi sa budú robiť miestnymi menami alebo zlatom, takže KO dolár a USA sa bude musieť naučiť žiť za svoje a nebude vyžierať pol sveta a ich životná úroveň v USA pôjde dole!!!
antiGG # RihiSesu94
-
 93% ( 80 people voted )
+
2014-04-26 13:51:31 b229f5fb
,,Rusko chce vytvoriť medzibankovú inštitúciu"

Aby ste ma nechytali za slovíčka myslel som medzi dvoma bankami kde jedna banka je v Brazílii a druhá je v Rusku a platba pôjde cez túto novú Ruskú inštitúciu, doteraz to bola USA inštitúcia!!!

antiGG # RihiSesu94
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-04-26 14:01:28 b229f5fb
Nech Rusko začne ešte určovať aj cenu zlata a celá pokrytecká Európa sa mu môže začať pchať do zadku.

cobra # WykeXala95
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-04-26 14:12:14 55f814c2
Včera sa mi páčilo na čechoch,keď padol návrh vojensky posilniť Česko-Slovenskú hranicu 1200 vojakmi,kvôli Ukrajine.
A oponent povedal,že proti Ruskej sile by to bolo aj tak bezvýznamné.
Konečne nastáva v Európe také to ranné prebudenie,ktoré nemusí byť stále príjemné,ale je potrebné sa už konečne prebrať z opojenia nad USA.

cobra # WykeXala95
-
 82% ( 28 people voted )
+
2014-04-26 14:27:25 55f814c2
...nepopieram síce možný fakt,že aj Putin môže byť podporovaný nejakou tou slobodomurárskou vetvou,ako to bolo pred oboma sv. vojnami.
Aj keď je už jasné,že USA totálne zlyhali, hlavne morálne.Už ich podporujú iba prisluhovači,čo ešte stále z toho niečo majú a samozrejme hlupáci ako sú naši šmolkovia.

cobra # WykeXala95
-
 81% ( 22 people voted )
+
2014-04-26 14:39:46 55f814c2
loading...

Komunismus byl určen k rozdělení, implantování strachu. Rozděl na dvě strany, potom vládni a kontroluj. Strach je, jak víte, největším producentem negativní energie. Zatímco Trockij, Lenin a jejich zástupy kritizovali kapitalismus, byli financováni londýnskými a newyorskými bankéři. Trockij řekl v ruských novinách Ruskoje :“Sověti nikdy nemohou stát po boku kapitalismu, který je zrádný….“. Trockij a jeho lidé byli podporováni stejnými lidmi, kteří podporovali Hitlera a fašisty – protože elita nemá politickou linii.


Mezinárodní bankéři z Velké Británie, Spojených států, Ruska, Německa a Francie se setkali ve Švédsku v létě roku 1917 a dohodli se, že prostřednictvím Kuhn, Loeb & Co uloží 50 milionů dolarů do Švédské banky na účet Lenina a Trockého (podle Olega Platonova). Navíc John P. Morgan s právníkem Elihu Rootem věnovali "revolucionářům" dalších 20 milionů dolarů, jak potvrdily americké kongresové dokumenty ze dne 2. září 1919. Max Schiff (1867-1946), hlavní finančník Ruské revoluce (který ve funkci šéfa zpravodajství německé tajné služby pomohl Leninovi dostat se z Německa do Ruska v zapečetěném vlaku) a později také Hitlera, řídil banku v Hamburku až do roku 1938, kdy nacisté začali uplatňovat svou rasistickou politiku vůči Židům.


Také Stalin přispěchal na pomoc s podporou na financování revoluce a se svými komplici vyloupil carskou banku v Tiflisu. Přes 360 000 zlatých rublů předal Leninovi na financování "revoluce".


Po úspěšně vykonané Velké Říjnové revoluci, kdy bolševici Lenin, Stalin a Trockij splnili plán a také vyplnili starou přísahu Nathana Rothschilda z roku 1814, která zněla - zničit cara a také povraždit všechny myslitelné následníky trůnu.

Při vystoupení v izraelském parlamentu (Knesetu) v únoru 1992 Gorbačov - Garber prohlásil: 'Vše, co jsem učinil se Sovětským svazem, jsem udělal ve jménu našeho Boha Mojžíše."
http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content
&task=view&id=211&Itemid=38

milan # MatoRica16
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-04-26 15:50:48 53238326
ale mu svedci ta jarmulka chalaniskovi ze??.. uz to tak pripada ze tahaju za jeden konec povrazu : NWO...to ostatne okolo toho je len GRANDE TEATRO...
milan # MatoRica16
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-04-26 16:09:59 53238326
http://najdaniel.wordpress.com/2012/06/29/putin-ju
dio/
milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-26 16:26:40 53238326
v clanku sa pise ze do 2 tyzdnov to polozi blablabla.... zaujimave ze som pred chvilou nasiel na webe tento isty clanok zo dna 6.4. 2014 co je viac ako 2 tyzdne ak viem pocitat a nic sa nedeje.... zacnite sem davat informacie ktore mate trosku overene inak vas zozeru iluminati
Iluminato # RytaQyvu64
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-04-26 16:39:35 b2293926
Rusko môže vydávať svoju menu akú chce a krytú čímkoľvek. To je v poriadku. Ale že by sa tým niečo vo svete zásadného zmenilo, to je iba labutie želanie niekoľkých konšpirátorov v tomto kabarete.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 49% ( 25 people voted )
+
2014-04-26 16:50:13 bc7b649f
KUPUJTE ZLATO A PREDAVAJTE KORUNY, DOLARE A EURA, LEBO VAM OSTANE IBA HOLA RIT
Hansen # WywyWyjo95
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-04-26 17:22:29 5430d092
anti…
Ja vôbec nikde netvrdim že z dolára alebo eura sa naješ, len tvrdím že ťažba zlata ekonomike nepomôže presne tak ako tlačenie zelenkavého toaletného papiera so slobodomurárskymi symbolmi. Kapišto?

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-26 18:02:10 55e54541
Jedna z najzaujímavejších správ, ktoré som v poslednom čase čítal. Pokiaľ by táto správa bola reálna, tak sa Putin zahráva s ozaj závažnou situáciou na celom svete. Ako príklad môže slúžiť osud J.F.Kenedyho, ktorý sa tiež snažil dostať bankárov "pod palec" tlačením štátoviek. Nie je ďaleko ani osud Husaina v Iraku, ktorý sa tiež pokúšal opustiť petrodolár, Kadáfí, ktorý si nárokoval platby za ropu v zlate a neposlednom rade Irán so svojou ropnou burzou, kde platby v USD nie sú povolené atď...po takomto akte zo strany RF ako reakciu na sankcie zo strany USA a EU mám naozaj obavy z eskalácie ukrajinského problému do celého sveta. Ale na druhej strane by už konečne niekto mohol zastaviť Americkú hegemóniu...Lebo petrodolár (rezervná mena) je Achillova päta celého systému frakčného bankovníctva...

Bertold # FuliXuju84
-
 77% ( 12 people voted )
+
2014-04-26 18:15:10 5f66de28
Článok nie je "kačica", vystopoval som zdroje asi 5 levelov dozadu a originály sú tu:
http://www.zerohedge.com/news/2014-04-04/us-
threatens-russia-sanctions-over-petrodollar-bustin
g-deal

http://www.zerohedge.com/news/2013-05-16/petro
dollar-petrogold-us-now-trying-cut-irans-access-go
ld

a najskôr tu:
http://orgo-net.blogspot.cz/2014/04/rusko-zahajilo
-prechod-na-menu.html
Bertold # FuliXuju84
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-26 19:07:20 5f66de28
Bertold:
Rusko nie je Irak alebo Lybia, na Rusovi si vylámali zuby Turci, Tatári, Francúzi, Nemci a to si tuponocí veľmi dobre uvedomujú…neodvážili sa ani proti Iránu. Zas na druhej strane keď kobyla zdochýňa najviac kope...

General Guderian # TyroMury04
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-04-26 19:10:18 55e54541
General Guderian # TyroMury04
Súhlas...

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-26 19:59:16 5f66de28
a opäť nič :-)
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-26 22:19:07 4e63efc3
Autor si zjavne viac domýšľa, ako číta a chápe. Nepotrebuje hlbší komentár, ani analýzu.

Pyt # DybaGive10
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-27 00:32:30 55ede336
Amici už dávno oyebavajú celý svet,kazdy vie že dolar je len bezcenna nula Fed tlačí love jak sa im chce,NATO a OSN riadia len za účelom vojen.Ja len jeden zaujímavy postreh by som podotkol,ked už naša armada nie je funkčná a zverili sme sa do rúk NATO.
Ruská bojová stíhačka uskutočnila viacnásobné klamné útoky na vojnovú loď USA. Dvanásť krát nalietávalo lietadlo typu Su-24 v skorý sobotný večer v nízkej výške na torpédoborec USS Donald Cook. Stíhačka sa priblížila k lodi až na 900 metrov a letela vo výške 150 metrov nad morom. Incident sa ťahal viac ako 90 minút. Čo médiá nepovedali, je čo sa stalo potom. USS Donald Cook musel okamžite vplávať do rumunského prístavu, pretože posádka bola psychicky na dne od strachu. 27 námorníkov US NAVY podalo okamžite výpoveď a odišli z paluby. Pentagon pripustil, že klamné útoky Su-24 na torpédoborec USA mali na posádku demoralizujúci účinok.

V pondelok potvrdil hovorca Pentagonu vyššie spomenutý prípad a nazval tento letecký manéver desivým a neakceptovateľným, pretože posádku vojnovej lode úplne demoralizoval a vytvoril negatívny vplyv na všeobecnú psychologickú klímu. Boli vraj dokonca zapojené dve Su-24. 27 členov posádky torpédoborca malo podať výpoveď a komentovali svoje konanie so slovami, že nemajú v úmysle vystavovať svoj život nebezpečiu.

citron # QyqoCoxy79
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-04-27 00:46:42 b28fa22b
12x preletelo
citron # QyqoCoxy79
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-04-27 01:06:44 b28fa22b
citron, takže ak sa Vám dostane dolár do peňaženky, vyhodíte ich?
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 09:38:02 4e63efc3
GDP(HDP) Ruska 1999 - 195,9 miliardy dolárov

GDP(HDP) Ruska 2013 - 2.014,8 miliardy dolárov

http://www.tradingeconomics.com/russia/gdpantiGG # RihiSesu94
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-27 11:13:40 5b7f53dd
Pre Dr. Hujera
Ja by som tie doláre ihneď zamenil za niečo iné, len nie to, že by som si ich nechal. Ty, ak chceš si ich nechaj. Budeš mať náhradu na dobu, keď nebude k zohnaniu toaletný papier.

adam # LeheLucu68
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-04-27 13:45:50 c3a0b62a
Prípadne si ich vymeň za momentálne cool Bitkoníky, tieto virtuálne peniažteky ti časom zmiznú ako gáfor aj s celou imaginárnou burzou, lol...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-04-27 14:31:49 bc7b649f
adam, to že si ich za niečo vymeníš znamená, že majú hodnotu.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 20:53:38 4e638eec
Dr Hujer, to ze Tie niekto nieco da za dolare neznamena ze maju hodnotu. Hodnota je nieco co realne neexistuje, len ludia davaju hodnotu veciam. A co sa tyka hodnoty penazi. Tak to je len Tvoja dovera v to, ze ten kus papiera ma nejaku cenu. Zajtra to uz moze byt fakt len papier na vytretie zadku. "Hodnota penazi" je uplne nespravny vyraz podla mna.
prd # HyqyQefa13
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-27 21:32:58 5c343532
prd, súhlasím. Presne táto viera v hodnotu peňazí sa využíva ako všeobecne výmenný artikel. Môj komentár bol najmä citrusovi, ktorý vraví, že dolár je bezcenná nula. Bezcenná nula je opäť len jeho viera v jeho nulovú hodnotu.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-27 21:42:59 4e638eec
Nízko hodnotený príspevok


antiGG # RihiSesu94
-
 39% ( 18 people voted )
+
2014-04-27 21:54:52 5b7f53dd
http://demonocracy.info/infographics/usa/federal_r
eserve-qe3/money_printing-2012-2013.html
Anunnaki Nibiru # LyfeJaty99
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-27 22:08:48 53d066e7
http://demonocracy.info/infographics/usa/federal_r
eserve-qe3/money_printing-2012-2013.html
Anunnaki Nibiru # LyfeJaty99
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-27 22:09:12 53d066e7
Mena krytá zlatom... Ach úbohosť --ľudská! To prečo niekto vymyslel menu nekryť zlatom? Tak toto vie skoro každý!To už aj normálne veci sú "unikátne" ?O zlatom štandarde sa tu na tomto fóre odborne písalo, drizdalo, nadávalo .aaaa"..NA KILA..."!A zrazu "objav storočia" a v Rusku,pritom je to normálny systém súvisiaci s menovou politikou!
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-28 04:27:32 58d4289b
Citron:? "27 námorníkov US NAVY podalo okamžite výpoveď a odišli z paluby" - ja neviem, možno sú v US NAVY iní, ale neviem či z armáde dáš len tak "výpoveď".


Krovak # FugePuty85
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-28 13:12:15 c3928a4c


Nejnovější ruský systém pro radioelektronický boj "Хибины" (KNIRTI L175M Khibiny-M) má být postupně k dispozici na všech perspektivních ruských letounech. V otevřených zdrojích jsou o něm zatím kusé údaje. Rusové jej na Su-24 údajně zatím použili jen při taktickém cvičení v Burjatsku. Minulý týden jím ovšem, nejen podle ruských zdrojů (další zdroje viz níže), v Černém moři překvapili (ne-li vyděsili) námořníky na americkém torpédoborci Donald Cook...
Desátého dubna torpédoborec Donald Cook připlul do neutrálních vod, aby tam trošku zaharašil zbraněmi a demonstroval podporu kyjevským vládcům. Svou reakci Rusové označili za „klidnou a rozhodnou“. Dvanáctého dubna vyslali k hlídkovému letu do neutrálních vod nevyzbrojený letoun Su-24 se systémem Khibiny pod křídlem. V ruskojazyčných médiích je událost popsána následovně: „Palubní systémy torpédoborce objevily ruský Su-24 na velkou vzdálenost, jeho sirény vyhlásily poplach a plavidlo zaujalo bojovou pozici. Vše šlo podle plánu, radiolokátory sledovaly cíl a naváděcí systémy zbraní polykaly přesná data. A najednou... V &scar on;echno zhaslo. Na obrazovkách tma. Tok elektronických dat se zastavil a 20mm šestihlavňové rotační kanóny protiletadlových systémů Phalanx byly bezradné. Ruský letoun zahřměl nad palubou torpédoborce, udělal bojovou zatáčku, imitoval útok raketou, pak znovu a pak ještě desetkrát (!). Po celou tu dobu se technici na palubě torpédoborce Donald Cook horečně, ale naprosto bezúspěšně, pokoušeli „nahodit“ palubní elektroniku. Až když ruský letoun zmizel za horizontem, zbraňové systémy torpédoborce ožily, obrazovky zablikaly a ukázaly prázdné, krásně modré dubnové nebe.“
Je zřejmé, že celá událost byla pro Rusy vítanou a dokonalou praktickou prověrkou efektivnosti nového systému radioelektronického boje. Jejím výsledkem byla také skutečnost, že 27 členů posádky amerického torpédoborce podalo žádost o propuštění do civilu.
Jak sdělil tiskové agentuře Reuter’s mluvčí Pentagonu plukovník Steven Warren, opakované průlety ruského bombardéru byly „nepřípustným zastrašováním demoralizujícím posádku lodi a negativně působím na celkové klima mezi mužstvem.“ Podle jeho slov je nyní torpédoborec v bezpečí rumunského přístavu, kam byl urychleně evakuován. Členové posádky lodě nyní procházejí nezbytnými procedurami s psychologem.Pamětníci tvrdí, že takové vtípky bývaly v letech tzv. studené války běžnou „zábavou“ vojenských pilotů. Jen chodit k psychologovi asi tehdy nikoho z mariňáků nenapadlo.

Jiří Csermelyi

Další zdroje k incidentu:
http://www.military.com/daily-news/2014/04/1
4/russian-jet-makes-multiple-passes-by-us-destroye
r.html

http://www.nbcnews.com/storyline/ukraine-cri
sis/russian-fighter-jet-buzzed-u-s-ship-officials-
n79971

http://www.nbcnews.com/storyline/ukraine-cri
sis/russian-fighter-jet-buzzed-u-s-ship-officials-
n79971

h
ttp://news.yahoo.com/apnewsbreak-russian-jet-passe
s-near-us-warship-155042130--politics.html;_ylt=A0
LEVz_9DVBTPgoAdA5XNyoA;ylu=X3oDMTEzZ2VmZmIzBHNlYwN
zcgRwb3MDMwRjb2xvA2JmMQR2dGlkA1ZJUDM4NV8x
brano # PelaSedo59
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-04-29 10:19:35 c305bafe
Autor, až na to že v odkazoch je spomenutá rádiová komunikácia medzi pilotom a loďou ( elektronika fungovala ) a popis pozície lode - nebojová.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-30 10:33:08 55f80a26

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

BREXIT A TRAGÉDIA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY


BREXIT A TRAGÉDIA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY
Slovenskí žurnalisti a slovenská “intelektuálna elita” sa v piatok ráno prebudila do úplného šoku. Nik z nich určite ani v najhoršom sne netušil, že ich vysnená predstava jednotnej...
EUROPAPALÁŠI DOSTALI RÁNU MEZI OČI
BREXIT SKUTEČNOSTÍ: VELKÁ BRITÁNIE ODCHÁZÍ Z EU!
Chytré kontrakty, Ethereum a DAO – decentralizace v praxi
Najčítanejšie za týždeň

ZBRAŇ DO KAŽDÉ GUN-FREE ZÓNY


ZBRAŇ DO KAŽDÉ GUN-FREE ZÓNY
Další střelecký masakr má 50 obětí. A politici dělají všechno pro to, aby jich příště mohlo být ještě více. V Orlandu řádil šílený střelec. Než se policii podařilo ho ...
Chorvatsko, Titanic na Jadranu
EUROPAPALÁŠI DOSTALI RÁNU MEZI OČI
„EUROELITY“ MAJÍ STRACH O KRK: EU SE HROUTÍ JAKO V ROCE 1989 „TÁBOR MÍRU A SOCIALISMU“

Futbal očami ekonóma: prečo je racionálne simulovať


Futbal očami ekonóma: prečo je racionálne simulovať
Futbalisti sú často označovaní za padavky a slabochov, ktorí len filmujú a nedokážu ustáť žiadny fyzický súboj. Čo fyzický súboj, ani len najmenší dotyk! Pri hľadaní príčin sa ...
SÚMRAK SVETA KEŠU
ŽEBRÁK A POLITIK
Zabíjí stahování muziku?

Ve Venezuele se vrátili ke směnnému obchodu


Ve Venezuele se vrátili ke směnnému obchodu
S neustále rostoucí inflací se Venezuela vrací ke směnnému obchodu. Hygienické potřeby lze vyměnit třeba za jídlo či léky. Tato výměna nicméně dostává zcela nový ráz — lidé k n...
Venezuela: Časovaná bomba
Každý socialismus je zlo, i ten Venezuelský
Venezuela: Tvrdý pád na socialistická ústa

BREXIT A TRAGÉDIA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY


BREXIT A TRAGÉDIA SLOVENSKEJ ŽURNALISTIKY
Slovenskí žurnalisti a slovenská “intelektuálna elita” sa v piatok ráno prebudila do úplného šoku. Nik z nich určite ani v najhoršom sne netušil, že ich vysnená predstava jednotnej...
EUROPAPALÁŠI DOSTALI RÁNU MEZI OČI
Nový model EU – Evropská konfederativní unie
STARÁ EU JE MRTVÁ. AŤ ŽIJE NOVÁ EU!

Jak si Korea koupila cool


Jak si Korea koupila cool
Není důležité být první, ale stát se světovými jedničkami, řekli si Jihokorejci – a i když auta, telefony ani pop nevynalezli, vyvážejí to všechno do celého světa.
STAROSTLIVOSŤ O ŽIVOTNÉ PROSTREDIE AKO BIZNISPLÁN NA BALI
15 LET VĚZENÍ ZA PLAKÁT: RUSKÝ TURISTA O ZATČENÍ AMERIČANA, KTERÝ SE ROZPLAKAL V SEVERNÍ KOREJI
Situace ve Fukušimě na konci roku 2015

Tyhle děti nepotřebují solární panely


Tyhle děti nepotřebují solární panely
O utrácení miliard dolarů ve jménu boje s klimatickými změnami v zemích, kde lidé potřebují pomoc s tuberkulózou, malárií a hladomorem...
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?
Chcete pomôcť rozvojovým krajinám? Kupujte trička vyrobené v sweatshopoch!

ZAPOČALO BUDOVÁNÍ „TŘETÍHO RUSKÉHO IMPÉRIA“?


ZAPOČALO BUDOVÁNÍ „TŘETÍHO RUSKÉHO IMPÉRIA“?
Rusko není ani Evropa, ani Asie, nýbrž zvláštní kulturní svět, nacházející se mezi Asií a Evropou, který se historicky rozvíjel tu za spolupráce, jindy za boje i s Evropou i s Asi...
PUTINŮV REŽIM SE VÝZNAMNĚ PŘIBLÍŽIL BREŽNĚVOVSKÉMU
„NOVÉ“ RUSKO
JAK SE TRESTÁ VYJÁDŘENÍ NÁZORU NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH V RUSKU

Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír


Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír
Proti zákazu drog můžeme argumentovat z mnoha stran. Hned první argument je morální – kdo má právo zakazovat mi dělat si se svým tělem, co chci? Za předpokladu, že nikomu neubližuji...
Mohlo to byť zadarmo ale štát zaplatil firme Microsoft 52,6 milióna €
Soudruh RANSDORF? MÍSTO DO EP PATŘÍ DO KRIMINÁLU!
Nacionální socialismus a komunismus (2/4)

Záhada tureckej vzdušnej obrany


Záhada tureckej vzdušnej obrany
Vezměte si stopky a desetkrát po sobě si řekněte větu „Vstupujete na soukromé území, pokud budete pokračovat, přijmu všechna nezbytná opatření“. Máte to? Kolik Vám vyšlo? Pokud...
Pouštní záhada jménem Toyota
Mariňáci zkoušejí elektrického robotického psa
DARPA vyvíjí gremliny pro budoucí letecké operace

Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům


Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Máte účet na LinkedIn? Ano? Microsoft si ho cení na 60 dolarů. Zhruba tolik vyjde, když vydělíme 26, 2 miliardy dolarů, které za profesní sociální síť zaplatí, počtem jejích už...
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva
NE, MARK ZUCKERBERG NEDÁVÁ 99% SVÝCH FACEBOOKOVÝCH AKCIÍ NA CHARITU

Programování DNA počítačů pro každého


 Programování DNA počítačů pro každého
Koncept DNA počítačů existuje už asi 20 let a několik novinek z poslední doby ukazuje na možné oživení. Kam se obor posunul? Jaké přístupy se dnes zdají být perspektivní a jaké byly ...
Je zelené světlo pro rostliny neužitečné?
Archeologové opic vykopali nástroje makaků „doby kamenné“
Tak už je tu další případ detekce gravitačních vln

Autem stovkou za jeden a půl sekundy


 Autem stovkou za jeden a půl sekundy
Světový rekord dnes vytvořil elektromobil švýcarských studentů. Jejich závodní formule váží jen jako dvě dospělé osoby a s náhonem na všechna čtyři mu na dosažení stokilometrové ...
Čína kraluje žebříčku nejrychlejších superpočítačů už 7. rok
Chytré kontrakty, Ethereum a DAO – decentralizace v praxi
BRZY SE NAPOJÍME NA MATRIX, ŘÍKÁ ZAKLADATEL FACEBOOKU MARK ZUCKERBERG

Prepad virtuálnej meny DAO


Prepad virtuálnej meny DAO
Za posledné dva týždne sa prakticky nedialo nič nezvyčajné, niekoľko inovácií či nápadov ako využiť kryptomeny. Napriek tomu v posledných dňoch, keď hodnota Bitcoinu a ostatným ...
Římané, bolševici a záporné sazby
Proč je Lafferova křivka k ničemu
Dvojka medzi virtuálnymi menami dostala licenciu

Nacionální socialismus a komunismus (3/4)


Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Třetí díl srovnávací studie nacionálního socialismu a komunistického socialismu pojednává otázky organizování společnosti, její militarizace, užívání tajné policie a genocidní ...
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka
Válka jako důsledek krize demokracie

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

DILEMA: BÝT AUTORITOU NEBO CELEBRITOU? PAPEŽ FRANTIŠEK SI VYBRAL


DILEMA: BÝT AUTORITOU NEBO CELEBRITOU? PAPEŽ FRANTIŠEK SI VYBRAL
Papež František před pár dny pozdravil ve zvláštním videoposelství zaměstnance, dobrovolníky i chráněnce Centra Astalli, které je italským sídlem Jezuitské organizace na pomoc uprchl...
ISLÁM DNES JAKO KŘESŤANSTVÍ VE TŘINÁCTÉM STOLETÍ?
Čo hovoria na náboženstvo pôvodní kmeňoví amazonskí šamani?
Prekvapenie dirigenta v Holandsku

139 let stará záhada „andělské záře“


 139 let stará záhada „andělské záře“
V roce 1862 si vojáci americké občanské války všimli něčeho pozoruhodného. Některá zranění v noci zářila měkkým modrým světlem a zdálo se, že tito vojáci se léčili lépe. Voj...
ÚKOL O BONBÓNECH UVEDL UŽIVATELE INTERNETU DO ROZPAKŮ. JAKÉ JE ŘEŠENÍ?
Cestovanie časom 1/5
Zlatý klinec pre SDKÚ

Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera


Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Premiéra nového dílu Hvězdných válek je tady, a tak se mnozí filmoví fandové znovu vracejí k předchozím dílům, aby si připomněli, co vše se událo před dávnými lety v daleké, ...
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Očima expertů: Kam investovat milion
Dokážu to aj netopiere

Nahrazením másla rostlinnými oleji riziko srdečních chorob neklesá


 Nahrazením másla rostlinnými oleji riziko srdečních chorob neklesá
Rostlinné tuky chrání cévy protože obsahují až o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo. Jsou proto vhodné pro péči o zdravé srdce. Slýcháme to tak často, že jen hlupák...
JAK POZNAT, KDY JE NEJLEPŠÍ ČAS KE KONZUMACI ZRALÉHO BANÁNU?
Najväčšie problémy zdravotníctva
ZAUJÍMAVOSTI V PRÁVE: PRECHOVÁVANIE MARIHUANY

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1716 s
good positive news inspirational stories articles | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made