Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Rusové zavraždili v afghánském Tarinkotu na tři tisíce civilistů


Rusové zavraždili v afghánském Tarinkotu na tři tisíce civilistů

S Jiřím Pehem často nesouhlasím. Nicméně s jeho názorem, proč je mu milejší Amerika než Rusko, se plně shoduji. Američané samozřejmě dělají chyby, ale oni o nich otevřeně mluví. V tom je rozdíl mezi nimi a Rusy, kteří to špatné zatloukají, v poslední době dokonce zlehčují Stalinovy komunistické zločiny a to je hodně špatně.

Chyby se nenapravují tím, že se o nich mlčí nebo se bagatelizují, ale tím, že se o nich mluví. Nikdo rozumný nebude chválit americké vojáky za masakr Vietnamců v My-lai. U Američanů je však sympatické, že o této události mluví a jsou k ní kritičtí. Rusové mají v mnoha případech na kontě daleko horší zvěrstva, jenomže se řídí heslem omylem připsaným docentu Plzákovi, zatloukat, zatloukat, zatloukat. A proto je mně americká upřímnost milejší.

V plejádě ruských válečných násilností začneme v Afghánistánu. Ruská komunistická armáda se tam po vpádu v roce 1979 dopustila mnoha válečných zločinů. Bývalí ruští vojáci sami přiznávají, že v Afghánistánu se svými nepřáteli nijak nemazlili. Tak poru­čík Igor Kotov, který v osmdesátých letech válčil ve východním Afghá­nistánu, prohlásil zcela otevřeně: "Za­jatce jsme nelitovali, často jsme je mučili." Ten také přiznal, že Rusové běžně zabíjeli zajatce tak, že je shazovali z vrtulníků z velkých výšek. Hodně se o zločinech ruské armády v Afghánistánu píše v Černé knize komunismu.

Ñîâå&ograv
e;ñêèå ÁÒÐ íà ãîðíûõ äîðîãà&ot
ilde; Àôãàíè&nti
lde;òàíà

Ruští vojáci postupovali vždy stejně. Nejdřív hodili do vesnického domu granát a pak pro jistotu ještě postříleli všechny přítomné muže. To, jestli patřili k protikomunistickým bojovníkům nebo se jednalo o civilisty, samozřejmě nezjišťovali. Asi k nejhoršímu masakru došlo 20. prosince 1980, kdy byla zničena městečko Tarinkot u Kandaháru. Sověti tam během jediného dne povraždili na tři tisíce lidí včetně žen a dětí. To bylo daleko víc obětí než v Američanům tolik předhazovaném vietnamském My lai. Je jasné, že ruské komunistické běsnění v Afghánistánu bylo hlavní příčinou vzniku fanatického muslimského Talibanu a rovněž radikála Usáma bin Ladina, zakladatele teroristické al-Káidy. Kdyby Rusové nechali Afghánistán na pokoji, Taliban by neexistoval. Rusové jsou tedy v případě Afghánistánu hlavní příčinou islámského terorismu.

Častým evergreenem různých rádoby milovníků spravedlnosti jsou rovněž indiánské války v Americe. Jenom připomínám, že ve stejné době, kdy ve Spojených státech amerických válčili bílí s Indiány, tedy v první polovině 19. století, zahájily ruské armádní sbory dobývání Kavkazu. Nakonec obrovské přesile půlmilionové carské armádě tamní horské kmeny podlehly. Tatobrutální invaze si vyžádala 8 milionů mrtvých Kavkazanů (Toto číslo je uvedeno v knize Dějiny Ruska, str. 237, nakladatelství LN, Praha 1995), tedy daleko víc než zahynulo Indiánů v severní Americe.

Velmi brutálně si počínali Rusové i v obou válkách v Čečensku. Například v dubnu 1995 zmasakrovali ruští vojáci více než 100 civilistů včetně starců, žen a dětí v obci Samaški. Do začátku devadesátých let minulého století přitom byla Čečna převážně ateistická, radikální muslimové a teroristické akce začaly teprve po masakrech čečenských civilistů ze strany ruské armády. Za čečenský islámský terorismus si tedy Moskva může sama.

A teď ještě vykládejte něco o úžasné ruské povaze. Dobře si však pamatujme název městečka Tarinkot.Author: JAN ZIEGLER # TidoLeka72
Svet2015-04-0228
-
 17% ( 42 people voted )
+
Pán Ziegler, vy ste skutočne úbožiak. Vám sa nedá ani vynadať. Váš mozog vykazuje symptómy dokonalého brainwashingu "US washed". Len ste zabudol tam dať idiotské zdôvodnenie, ktoré je dnes "in" - lebo Putin. Iste môže aj za Afganistan!! Iste, je podstatne jednoduchšie vypichnúť tu 3000, tu 100 mŕtvych, len akosi zabúdate počítať tie doslova milióny mŕtvych, ktorých zanechalo americké (podporované takými ako vy a váš večne ožratý Havel) "humanitárne šírenie demokracie" po celom svete. Americké vyvražďovanie, zločiny, to nie je len Mi Lai, priateľu. Otvorte oči...
P.S. Pozadie ruskej kampane a americkej invázie do Afganistanu to sú dve rozdielne veci - neporovnateľné, ale to iste viete, nemám vás za hlupáka. To je ale ešte horšie vysvedčenie pre vás...

JKPT # CakiCujo64
-
 81% ( 22 people voted )
+
2015-04-03 20:52:00 b228929d
Urcite, je to neco jako za Stalina umrelo 100 000 000 rusu a kdyz se normalni clovek koukne na demografii Ruska tak od valky strme stoupa.
creck # NafyQyji50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-04 00:56:45 5e71ba04
JAN ZIEGLER # TidoLeka72
pán zaplatený, to by ste museli najskôr uviesť, že USA sú USA kontinualne, a Rusko je Rusko, nie ZSSR, ktoré viedlo v Afganistane vojnu ............. a teraz
spočítajte nám, zaostalým a nevzdelaným, prosím, KOĽKO že to USA zahubili civilov v Korei, Vietname, Iraku, Afganistane, Juhoslavii ........ a všade inde po svete?

klifton # GexiSosy84
-
 67% ( 8 people voted )
+
2015-04-04 07:10:29 542f2c8c
Veľmi úbohý článok. Sovietov do Afganistanu pozvala vtedy spriatelená afgánska vláda, takže to nebola agresia. Al-kaida na čele s Usama-bin-Ladinom štedro financovali, cvičili a podporovali pracovníci CIA. Predtým to bol pomerne nevýznamný (zato veľmi militantný) kmeň. To, že američania majú na svedomí vznik Al-kaídy a následne Islamského štátu pred krátkou dobou dokonca priznal Barack Obama, čo mu síce slúži ku cti. Problém USA je, že napriek tomu že o tom hovoria, poučenie zo svojich zločinov si nezoberú.
jopo00 # PequMapy09
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-04-04 08:41:49 5a40027a
odpad...

Bertold # FuliXuju84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-04 10:12:37 5b7fbdcd

"Urcite, je to neco jako za Stalina umrelo 100 000 000 rusu a kdyz se normalni clovek koukne na demografii Ruska tak od valky strme stoupa."

100 000 000 má byť celosvetový počet obetí komunizmu, hlavne Rusko, Čína, plus ostatné krajiny - nepočítajúc do toho počet obetí na životoch nenarodených detí (potraty legalizoval Lenin). Straty na životoch sa Rusom darilo kompenzovať vysokým koeficientom pôrodnosti. Vo zvyšovaní demografickej krivky nepochodil ani Gorbatchov, ani Jeľcin s negatívnymi účinkami "demokratizácie", práve naopak, až Putin začal robiť rázne kroky - aktívnou demografickou politikou. Za posledných 6 rokov klesá úmrtnosť, zvyšuje sa pôrodnosť,

Pred 15 rokmi vraj počet potratov v Rusku bol 120 na 100 pôrodov (približný údaj), Putin zahájil kampaň proti potratom v médiách a zdravotníckych zariadeniach - mohlo by to priniesť pozitívnejší stav.

V Rusku trvá materská dovolenka 3 roky, rodiny dostávajú paušálne príspevky na deti, plus pri narodení druhého a každého ďalšieho dieťaťa dostane "materský kapitál" vo výške niekoľko tisíc eur, ktorý môže byť použitý výlučne na vzdelanie detí, zlepšenie podmienok bývania atd. ...
V tomto smere je Putin požehnaním pre Rusko - lebo keď nie sú ľudia, nie je ani Rusko ... amen.


LenkaB # LyroKomo25
-
 68% ( 12 people voted )
+
2015-04-04 11:25:15 58d7436a
loading...
Článok o ničom. Prekrútený...
"Je jasné, že ruské komunistické běsnění v Afghánistánu bylo hlavní příčinou vzniku fanatického muslimského Talibanu a rovněž radikála Usáma bin Ladina, zakladatele teroristické al-Káidy. Kdyby Rusové nechali Afghánistán na pokoji, Taliban by neexistoval. Rusové jsou tedy v případě Afghánistánu hlavní příčinou islámského terorismu."
Lož a blábol. Celá tá nenávisť na Rusko je preto, že nechce vydať zadarmo svoje nerastné suroviny a zdroje majiteľom nadnárodných - finančných korporácií a bráni tak NWO. A "humanitárne bombardovanie", ktoré tak vychvaľoval Havel na Srbsko, v prípade Ruska neprichádza do úvahy...Rusko totiž nie je bezbranná krajina a štát.
Postavil sa tomu Stalin, preto tá nenávisť ku nemu a rovnako tomu zabránil aj Putin.
Takže môžeme tu čakať ďalšie články, ktoré budú čoraz viac špiniť súčasné Rusko za vlády Putina.
Až nejaký politik skutočne pracuje pre dobro svojho národa, pre dobro občanov štátu, dobro vačšiny a nie úzkej skupiny oligarchie, tak je okamžite na hľadáčiku nenávistných svetových médií,( ktoré slúžia majiteľom korporácií) a ich prisluhovačov. Neustále bude proti nim prebiehať lživá, špinavá kampaň. Vidíme to v reáli aj tu.


michal # RabyFaso02
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-04-04 13:16:42 b2293d37
Malá úvaha k článkom podobného typu. Podobného myslím to, že sú silne tendenčné a pre jednu alebo druhú stranu sú ako vábnička na býka. Okamžite sa vyroja rovnako tendenčné diskusné príspevky skalných fanúšikov Rusov či Američanov. Objektivita absentuje. Skúsme v rýchlosti porovnať aktivity oboch veľmocí na dvoch známych príkladoch: Afganistan bol v čase vypuknutia konfliktu značne nestabilnou krajinou, v ktorej klíčila komunistická idea prostredníctvom domácej vlády, ktorá plne vyhovovala Moskve. Šikmooký boľševik si však rýchlo svojim vládnutím vyslúžil hnev vlastného ľudu a po vzájomnej dohode sa ruskí vojaci ocitli v Afganistane... Oblasť Vietnamu a priľahlých štátov bola nestabilná už od konca WW2. Do severného Vietnamu sa podarilo vývozom revolúcie tiež zasiať semeno komunizmu a šikmookí súdruhovia začali mocensky poškuľovať po druhej časti krajiny, kde mala záujmy pre zmenu Amerika. Tak sa južný Vietnam, pomaly infiltrovaný komunistickými agentami sabotujúcimi snahy domácej vlády ktorá sa tiež stala nepopulárnou, pomaly začal zapĺňať americkými vojakmi... Máme teda dve zaostalé krajiny, na území ktorých sa za podobných okolností - i keď v inom čase - ocitli cudzie vojská svetových mocností. (Pre jedných okupanti, pre iných spriatelená pomoc). Cudzím vojakom pramálo záleží na domácom civilnom obyvateľstve. U oboch sa ale pôvodný zámer rýchleho víťazstva a plného nastolenia vlastných mocenských ambícií rozplynul v dlhej partizánskej zákopovej vojne, v striedavých vojenských úspechoch a neúspechoch. V takýchto dlhých konfliktoch trpí civilné obyvateľstvo častokrát viac než armáda. Kým regulérne armády v uniformách podliehajú ženevskej konvencii (partizáni boli sú a budú vždy banditi) občania v tyle sú vystavení všetkým vrtochom vojny i náhodným omylom. V tomto je nadpis článku plne v súlade so skutočnosťou, rovnako ako bol americký incident v My Lai, alebo mylný cieľ napalmového útoku na inú vietnamskú osadu. To bolo maslo armád. K tomu ešte treba pripočítať nespočetné drobné a už nemedializované masakre partizánov na civiloch, vietnamských komunistických komisárov na vlastných pri dočasných víťazstvách na juhu. Dĺžka oboch konfliktov bola približne rovnaká a skončila v tichosti a do stratena. Rusi a Američania sa vrátili domov ako porazení, pretože po rokoch sa svet s geopolitickými záujmami posunul inde a pôvodné zámery stratili zmysel alebo boli prekryté inými a dôležitejšími. Zostali však tisíce mŕtvych civilistov, ďaleko presahujúce počty uniformovaných vojakov... Pri diskusii k tomuto článku trčia mnohým päty z ruského análu. Nabudúce, keď sa objaví opačne zameraný ideologický článok, budú pre zmenu trčať z washingtonského ritného otvoru amerikofili. Záver: Táto úvaha je akýmsi pokusom vyrovnať skóre na fronte objektivity. Detaily prenechávam vašim externým vedomostiam uloženým u pána Googla. Ďakujem za pozornosť.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 11 people voted )
+
2015-04-04 13:44:49 bc7b649f
Áno ..Pan....ium36..Tá miera objektivity autorov takýchto je táááá het...Samotný Afganistán ,ale , bol predmetom záujmu Ruska i Anglánov dávno--dávno...Už Katarína..cárovna ..mala tendencie dostať sa k Indickému ..aj oceánu...a Anglani pripojiť k "ich " Indií...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-04 15:03:04 58d4289b
Michal: Smrt jedneho je tragedia, smrt milionov statistika (Stalin)
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-05 11:29:49 50bb6513
niekedy som na nejakej stránke čítal od vtipného Čecha, že slovo k..... by sa malo používať len v tom výraze k čomu je určené.V ostatnom prípade je to len ču...ák.A zistil som že to platí aj na autora hore uvedeného niečoh
juraj # HobuLyhy75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-05 12:09:05 55d8f659
Preco nam tu sudruhnenapise aj o 1,5 milione mrtvych co odpratali US v Iraku ?Preco nam tu nenapisu, ako doslova zasypali Faludzu muníciou s ochudobnenym uranom a ako mesto vyzera dnes a co sa tam rodi???
Hansen # WywyWyjo95
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-05 15:29:45 b2cd11d5
Lenka,
Nebyť Stalina, tak Rusko ako štát prakticky neexistuje, jeho územie a nerastné suroviny by vlastnili majitelia nadnárodných korporácií a tí nepotrebujú rozvíjať obyvateľstvo a hlavne nie Slovanov a tých pár Slovanov, ktorí by v strednej a východnej Európe zostali ak obslužný personál, by asi nemali ani základné vzdelanie a robili by len sluhov v reichu...
Na Stalina sa nedá dívať len ako na vraha a diktátora...Vyzdvihol agrárne a zaostalé Rusko na úroveň svetovej veľmoci...
"
Winston Churchill (Veľká Británia)
Z Churchillovho vystúpenia v Hornej snemovni 23.12.1959 pri príležitosti 80. Výročia narodenia J. V. Stalina, je dokladom toho, že i starý antisovietsky lišiak rozoznáva realitu od subjektívnych predstáv: „ Pre Rusko bolo veľkým šťastím, že v dobe najťažších skúšok v jeho čele stál génius a prezieravo pevný vojvodca J. V. Stalin. Bol vynikajúcou osobnosťou, imponujúcou našej ťažkej dobe, v ktorej žil. Stalin bol človekom neobyčajne energickým, erudovaným, pevnej vôle, ostrým a tvrdým. Bol to človek neľútostný ako v práci, tak pri rokovaniach. Ani ja, vychovaný v anglickom parlamente, som mu nevedel odporovať. Stalin mal predovšetkým veľký zmysel pre humor a sarkazmus, vedel presne vyjadriť svoje myšlienky. Svoje vystúpenia si písal výhradne sám, z jeho práce vyžarovala sila. Táto sila bola v Stalinovi natoľko veľká, že sa zdá neopakovateľná medzi štátnikmi všetkých dôb a všetkých národov. Stalin na nás robil veľký dojem. Mal neodolateľný vplyv na ľudí. Keď vchádzal do rokovacej miestnosti na Jaltskej konferencii, my všetci sme akoby na povel vstali a z nejakého dôvodu sme stáli v pozore. Vyznačoval sa hlbokou logikou myslenia a uvedomelou múdrosťou. V najťažšej dobe majstrovský vedel nájsť cestu z bezvýchodiskovej situácie. V najtragickejších i najradostnejších okamihoch bol vždy zdržanlivý, nikdy nepodliehal ilúziám. Bol neobyčajne zložitou osobnosťou. Stalin vytvoril i podriadil si obrovské impérium. Bol to človek, ktorý svojho nepriateľa ničil rukami svojich nepriateľov. Donúti dokonca nás, ktorých otvorene menoval imperialistami, bojovať proti imperialistom. Stalin bol obrovským diktátorom, ktorý nemá vo svojej dobe rovného. Prebral polofeudálne Rusko a zanechal ho vyzbrojené atómovou zbraňou. Nech čokoľvek hovorili o ňom, na takého národ nezabudne.“
michal # RabyFaso02
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-04-05 16:57:49 b2290a84
Mižu, si to ten istý kostolný Mižu, čo tu nedávno tak psychologicky zúrivo všetkých kádroval, ako nejaký komunistický ľudový komisár? Ale to je vlastne jedno či blb s krížom alebo súdruh s hviezdou. Tak ON vyzdvihol Rusko? Najprv z neho spravil hromadné väzenie s atmosférou strachu. V každej rodine muselo byť prázdne miesto pri stole a musel niekto chýbať - buď bol v hromadnom hrobe, alebo v niektorom z gulagov. Nikto si nesmel byť istý nasledujúcim dňom - od robotníka, roľníka, intelektuála, vzdelanca či umelca. Roľník bol nepriateľ štátu - čo ak si necháva niečo pre seba navyše, kulak jeden, do gulagu s ním! Z agrárne zdevastovanej a vyhladovanej Ukrajiny spravil krajinu kanibalov. A potom prišla vojna, kde mu Nemci nakopali riť až po mesto, ktoré nieslo meno jeho zdegenerovaného oceliarskeho prívlastku. Samozrejme, že víťazili, keď ruský generálny štáb bol dávno vystrieľaný a popravený na jeho choromyseľný príkaz. (Tuchačevský) Ešte dobre, že Žukov nebol v jeho zornom poli, tomu - a novému gen. štábu - môže Rusko vďačiť za zvrat vo vojne! A čo to táral ten golfový panák s cigarou, ktorý vraj rozoznával realitu od subjektívnych názorov? Ten vedel pramálo o stalinskom terore a už vôbec nie o činoch, keď ešte ako Džugašvili bol skutočným banditom strany v Gruzínsku. Ale aby som s tebou aj trochu súhlasil, vojaci šli naozaj do útoku s pokrikom za Stalina! Ibaže namali na výber - za nimi kráčali komisári NKVD a kto by zaváhal... Mali na výber: guľku od nepriateľa, alebo od stalinského pochopa. Tak, ako bolo pre Rusko tragédiou, že malo v čele takúto obludu, tak bolo šťastím, keď otrčil kopytá. Až Nikita začal Rusko ako-tak dvíhať z popola, chcel odkukať a zaviesť niektoré veci z USA, začal s vesmírnym programom, pravda, robil i chyby ktoré ho nakoniec stáli funkciu, ale jednou podstatnou vecou začal: demaskoval verejne tú zrúdu a začal s rehabilitáciami tých, ktorí ešte na Sibíri prežili. Mižu, ty jednoduchý ťuťko, tak Rusko môže ďakovať Stalinovi? A komu v rokoch jeho nástupu k moci mohlo asi tak ďakovať pre zmenu Nemecko? Kto vtedy Nemecko vytiahol z marazmu veľkej hospodárskej krízy, program akého socializmu to bol? Komu ľudia prevolávali slávu s pravou rukou v 45° uhle? Bol jeden či druhý šťastím pre svoju krajinu? Na takých národ naozaj nezabudne... Mižu, nezúfaj! Zajtra je ešte sviatok otesaného reinkarnátora, nepôjdeš pochodovať na púť s krucifixom, ale zopakuješ si na utorok do školy základný dejepis.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 12 people voted )
+
2015-04-05 19:50:01 bc7b649f
Veru tak Mc, ako píšeš, pre Stalina ľudský život neznamenal nič, bol to psychopat ... Kolujú historky že vraj zastrelil aj svoju ženu ... A čo sa Churchilla týka, tak na názor toho alkoholika by som sa veľmi nespoliehala ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-05 20:44:21 58d7436a
Lenka, opakujem, Stalina nie je možné posudzovať len ako psychopata a, keďže ti Churchill nevyhovuje, tak nie je problém nájsť aj iné názory...

Averell Harriman (veľvyslanec USA v ZSSR)
„ J. V. Stalin disponuje hlbokým poznaním, fantastickou schopnosťou vnikať do detailov, živosťou umu a úžasne citlivým pochopením ľudského charakteru. Zistil som, že je informovaný lepšie ako Roosevelt, je realistickejší ako Churchill a v určitom zmysle je najefektívnejší z vojvodcov.“

Niečo z ekonomiky ZSSR za Stalina :
"Sovietske plánovanie úspešne uplatnili vo svojich podnikoch miliardári mnohých krajín. V roku 1991 v Moskve , v Akadémii práce a sociálnych vecí sa konalo sovietsko-americké sympózium, na ktorom boli aj Japonci. Pozrime sa čo tam povedal japonský miliardár Herosi Teravama v odpovedi na hlúpe kecanie sovietskych ekonómov a sociológov o „japonskom zázraku“:
„Vy nerozprávate o tom, čo je základné. O vašej vedúcej úlohe vo svete. V roku 1939, ste vy, Rusi, boli múdrymi a my, Japonci, hlupákmi. V roku 1949 ste sa stali ešte rozumnejšími, zatiaľ čo my sme boli stále hlupákmi. A v roku 1955 sme sa my poučili a vy ste upadli na úroveň päťročných detí. Celý náš ekonomický systém je prakticky všetok odkopírovaný od vášho, len s tým rozdielom, že u nás je kapitalizmus, súkromní výrobcovia a my sme viac ako 15% rastu nikdy nedosiahli. Vy ste, pri spoločenskom vlastníctve výrobných prostriedkov, dosiahli rast 30% i vyšší. Vo všetkých našich firmách visia heslá z vašich stalinských čias“.

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-05 22:49:01 b2290a84
V prvom rade je nutné upozorniť, že ZIEGLER ušiel z klietky, alebo presnejšie, vyhýba sa nástupu k opatere ku chocholúšikovi. Taká je demokracia, volá každého k vyjadrovaniu sa ku všetkému, aj keď nespĺňajú predpoklady pochopiť súvislosti, načo sa venovať dlhodobému bádaniu, precizovať výsledky, spresňovať a dopĺňať, vynaložiť úsilie výlučne pravdivému vykresleniu prebehnuvšej reality. Ich publikum nie je pravda, nepíšu knihu Bohu, ale davom, ktorých sprostota je obvykle ešte znásobená.
Smrť význam nadobúda iba vo svete spútaného s Bohom. Ak ste vyhnali Boha z vášho srdca, zovšadiaľ, prečo cítite naliehavú potrebu vnucovania povinného smútku kvôli neznámym ľuďom, ktorí sa stávajú mimoriadne dôležitými v politickej hre? Hmota prestala dýchať, srdce sa zastavilo, mozog sa neokysličuje a pritom aké srdcervúce dojímavé príbehy vypisujú, akoby išlo naozaj o tragédiu. Nie je vám hanba? Boha niet, ale žiadate náreky kvôli nevykazovaniu činností bezduchej hmoty a odsudzujete kohosi za urýchlenie kolapsu hmoty. Veľmi zvláštne, otázne, či ide o rezíduum daností, čo im vložil Boh, a ktoré predsa len sú pociťované, aj keď selektívne, alebo o pýchu.
Vraždenia nie sú chybami a ak o chybách Američania hovoria, kedy konečne do chybujúcich pustia usmrcujúcu dávku? Či osprostení Američania majú potrebu iba tárať a žiadny výsledok nepožadujú? Ak ide o chybu, načo toľko rečí?
Američanom je kým predhadzovaná dedinka My Lai? Oni sami si chceli utíšiť svedomie, preto „vyšetrovali“, nielen ja odsudzujem celú vojnu, všetkých aktérov, všetkých dobrovoľníkov, všetci sa podieľali na vraždení miliónov, na vraždu niet ospravedlnenia, niet výhovorky, niet výnimky.
Strieľačka v My Lai neprináša špecifický dôvod, prečo by mala zaujímať slušných ľudí, je len výrezom americkej psychopacie. Celá vojna vo Vietname a okolí bol nepretržitý masaker, každý účastník je vinný a rozprávky o hrozbe komunizmu a obrane civilizácie nezožerie ani Lucifer.
Američania možno tárajú o My Lai, ale neodsudzujú samotnú vojnu v dostatočnom počte, mlčia o zločinoch rambov, bagatelizujú, trivializujú, upínajú sa na steblá svojvoľných masakrov popri hlavnom boji a väčšie hrôzy obchádzajú, sú skutočne úprimní.
Armáda ZSSR nie je armádou Ruska, ZSSR bol väčším ako Rusko, mnohí nemajú kapacitu porozumieť ani základným faktom.
Armáda ZSSR došla na pozvanie spojenca, nešlo o vpád, takéto zhodnotenie je nezrelým emocionálnym pocitom, pretože tvoj súhlas nebol potrebný, ani zvažovaný. Priatelia sa dohodli a došli, to je všetko, tvoje súdy si nechaj pre seba, súdruh globalista. V tvojom svete je všetko naopak, vyjadriť sa po rokoch a skonštatovať porušenie USA záujmov, ale objektívnym faktom bolo spojenectvo dotyčných vlád, žiarlenie na nekontrolované rozhodovanie sa kohokoľvek bez schválenia USA kongresu nie je dostatočným dôvodom, aby sa pocity pokladali za dôležité pri opise udalostí. Meškáš, kde si bol zalezený, keď pozvánka dorazila, si sa cmukal s Brežnevom? Vtedy si mal písať telegramy do bieleho wigwamu, bol by si účastníkom, dnes si iba otravný propagadista plný nenávisti.
Malá podotázka, ženy Tarinkotu stihli aj znásilniť, alebo manuály CIA o tom nič nezaznamenali?
Nechali by na pokoji, nevznikol by Taliban, ktorý by neponúkol pohostinstvo chimére, čo nenávidí americký spôsob života a ani by sa nerozpadol betón na prach a neroztiekla oceľ.
Aj keď by udalosti prisudzované ZSSR podnietili následné a novšie kroky vyprovokované jednaním ZSSR, popreplietali by ich do pavučiny súvislostí, stále platí, že vy a vaši poskokovia ste vo vojne s islamským terorizmom. Prečo by domnelá ruská armáda z 80. rokov mala predvídať, ako sa jej pripisované môže odraziť na istom posune pozornosti iným smerom? Ruská armáda a jej besnenie prebudili Taliban, ktorý sa podľa propagandy, ktorá vám amerikanoanálom dokonale preprala makovicu, obrátil proti vám. To vás má svet opäť ľutovať, lebo trpíte na nástrahy z 80. rokov? Alebo zacieliť hnev aj na rozbušku Talibanu?
8 miliónov na Kaukaze? Obskúrny „vedec“ neuvážene zapíše počas drogových halucinácií číslo a už sa jeho výmysly stávajú slovom Božím? Sám dokazuješ jeho klamstvá, pretože ak by sa súčty dotýkali cifry, tak by sa aj poznalo 8 miliónov mien a 8 miliónov páchateľov a 8 miliónov príčin smrti a prebehlo by 8 miliónov obhliadok v pitevni. Lož sa uspokojí s číslami, žiadne bližšie špecifikácie netreba doplniť, ako je bežné od pravzoru holohoaxu, arménohoaxu, srbohoaxu a celej odpornej škále úplne vymyslených, alebo dotvorených prípadov nafukovania cifier a príčin na objednávku, aby sa príbuzní „obetí“ vžívali do role, viktimizovali by svoje drankanie o odškodnenie.
Keby išlo naozaj o brutálnosť a čísla by ozaj boli reálnymi, v prvom rade napíš, kto v tej dobe zaujal stanovisko, ktoré by sa čo i len blížilo k tomu tvojmu dnešnému, a prečo aj USA nejavili záujem a nezabudni uviesť, že všetky nenávisti, čo predvádzaš nielen ty, pramenia z istého defektu a osobného narušenia tvojej psychiky. Nezúčastnil si sa totiž studenej vojny na správnej strane, preto trpíš komplexami, až dodatočne si sa zaradil, preto studenovojnovú zúrivosť posúvaš aj stovky rokov spred 1945, do čias, kedy USA neboli v spore s Ruskom, ale boli spojencom.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-05 23:23:02 5f666bb1
Stalin zakázal potraty ešte pred vojnou a obnovil ich Chruščov, v celom východnom bloku v rovnakom čase.
Rusko je majster sveta v potratoch každý rok, katastrofálne dedičstvo židokomunistov, istotne sa nepripočítavajú RU 486 a iné domácke, aj keď je výsledok rovnaký, ale mimo štatistiku.
Zahájiť kampaň v médiách? Krádež zakázať bez milosti, pretože narúša bôžika vlastníctva, ale presviedčať oťapených, čakať na zlepšenie stavu, aby súdruh Putin mal dostatok vojakov. Ak sa spochybňujú nedotknuteľné holé kosti a päťcípe víťazstvá, toľko zľutovania už niet.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-05 23:50:35 5f666bb1
Michal - veď aj Hitlera vychvaľovali, aký je to génius, aký ekonomický zázrak spôsobil v Nemecku a koľko dobrého urobil, ešte dodnes má fanúšikov, až kým sa nezistilo, že umiestňoval ľudí v takých čudných miestnostiach a nechal na nich púšťať plyny a potom hádzal do pece ...

Podobne je to aj so Stalinom, určite urobil aj pár dobrých vecí, nepochybne, ale ide aj o to, kto hodnotí. Inak bude hodnotiť Churchil zo svojho koženého kresla s pohárom whisky v ruke a inak tie milióny ľudí, ktorým zobrali majetok, zabili členov rodiny, odviedli na galeje a na smrť, alebo nechali vyhladovať ... Stalin likvidoval ruskú inteligenciu napr. ... členov neboľševických strán dával popraviť, likvidoval pravoslávnu cirkev, tresty smrti, pracovné tábory. Nedá sa mu uprieť, že vytvoril so ZSSR svetovú superveľmoc, ale to predsa aj Hitler z Nemecka a určite aj v USA by sa takí našli ... ale za akú cenu a s akými následkami ...
A k tomu, čo píše ten veľvyslanec - určite bol Stalin inteligentný, rovnako aj Hitler, inak by neboli tam kde boli, ale - vysoké IQ a EQ psychopatovLenkaB # LyroKomo25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-06 02:35:13 58d7436a
Vy veríte, že ide o autentické výroky? Mňa hneď zarazila horná snemovňa, kde celkom iste nezasadal, a naozaj nie, aj keď som nevedel, kedy zomrel, už som si zistil, aj tak rok 1959 je príliš vzdialený od časov slávy. Churchill nerozlišoval medzi ZSSR a Ruskom, aj nemá veľké znalosti života v ZSSR, čo by aj zodpovedalo povrchnému lichoteniu vyššie, aj keď bol spojencom z čias vojny, aj tak sa mi zdalo všetko veľmi podozrivé. Fráza o antisovietskom lišiakovi predpokladá jasný podvrh. Chváli Stalina a je aj tak hanlivo nazvaný antisovietom?
Som sa dozvedel, že sa jedná o falzum, v roku 1959 nijaký prejav v parlamente nepredniesol, ale 29/9/1959 uviedol voličom o zničených nádejách z jari 1945, že Stalinovi poslal list, v ktorom uvádzal o neradostiach v budúcnosti, ak sa spolu s komunistickými stranami postavia proti anglickohovoriacim, rozorve sa svet na časti od seba, podozrievanie, napádanie a protinapádanie, ktoré už vypuklo by bolo zničujúce pre vývoj vo veľkom meradle.
Stalin nepočúval, nesie vinu za vypuknutie studenej vojny, nebyť Stalina ani Ziegler a ďalší psychopati by nedostali príležitosť odhaliť svetu svoje úbohé zamindrákované dušičky, Stalin nie je len kat, ale aj príčinou dnešnej rusofóbie, jeho sebecké ego a panovačnosť zrútili úplne všetko. USA neboli nepriateľom ani ZSSR, a dnes sú najhorlivejší a úplne posadnutí, nahradili rozdrvených pangermánov v boji, USA nepriateľom neboli, vlastne ani UK nie celkom. Jediným živelným, kmeňovým nepriateľom boli práve pangermáni, sociálni darwinisti, čo zbožštili samých seba a uverili báchorkám o sťahovaní národov. Osmansko nič, iba nesúlad o rozmach vplyvu, okrem toho, v Osmansku sväté pravoslávie žilo, možno zvony nezneli, ale žilo ako najpočetnejšie náboženstvo. UK nič, sem tam nejaké nedorozumenia v Afganistane, Tibete. Japonsko síce sa rozmohlo, ale nič vážne, bežná bitka. Čína, tiež nič vážne. Žabožrútski lóžoví revolucionári, čo sa odvážili neslýchane tvrdiť, že sú ochrancami svätých miest a došli aj na Krym, ľstiví a podlí nepriatelia, čo sa týka dôvodu ich angažovanosti, ale chvíľkoví. Vojny áno, ale žiadna psychopacia dneška.
Chruščov odhalil Stalinove zločiny a posledným zostávajúcim stalinistom by ostal Churchill.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-06 03:40:35 5f666bb1
Lenka,
dobre, chápem ako to myslíš.
Melchisedech,
nie som si úplne istý, či ide o autentické výroky Churchilla sú na to rozne názory. Je to údajne uverejnené v britskej encyklopédií 1964...
Čo sa týka znalosti Churchilla a ZSSR, tak ten mal k dispozícií informácie z ich rozviedky z tých čias a myslieť si, že nedokázal rozlišovať ZSSR a Rusko a nebol dobre informovaný je nemiestne a tým aj urážaš britskú rozviedku a ich spravodajské služby..)
Ostatné tvoje názory, " USA neboli nepriateľom ani ZSSR"
sú, takpovediac hodne rozporuplné..)

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-06 07:57:48 4e620cec
Až Nikita začal Rusko ako-tak dvíhať z popola, chcel odkukať a zaviesť niektoré veci z USA, začal s vesmírnym programom...
Jasné. A o osem rokov už letel Gagarin do vesmíru. Ten Chruščov bol skrátka génius. Za 8 rokov stihol to, čo američanom trvalo desaťročia. A Rusi porazili Nemcov cepmi a lopatami.


JagiMagi # DaciVacy71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-06 13:44:06 5f6760ef
ty nedostatocne vylieceny , ty si už na lieceni neuspel , dalej ta liecit nema vyznam, napis nam aj niečo o cez milione Irakčanov padlych pre Usa demokraciu.
jaro # LuceBegu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-06 14:30:29 d45f076b
Hodnotenie "osobnosti" . Áno sú názorové "hladiny". Teda skúsme.. NAPOLEON..Každý vie o jeho "výbojoch", mimoriadných vojenských úspechoch, neúspechoch...a rodinnom živote..Ale jeho hlavným" historickým --životným " cieľom bolo čosi iné. A síce zmena despotických monarchistických spoločenských usporiadaníí, sekularizácia spoločnosti a vytváranie predpokladov uplatňovania nového rodiaceho sa kapitalového zhodnocovacieho procesu. Ako prvý v dejinách presadil "OBĆIANSKÝ ZÁKONNÍK" ..do dnes platiaci../samozrejme v modifikovanej podobe/...A možno aj preto ho nechali , po prehratých bitkách , zomrieť.....skoro prírodzenou smrťou....!Takže hodnotenia....nech sa ľúbi....
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-06 17:06:43 58d4289b
Jedni obhajujú tých, druhí zasa oných. Ďalší zase zatracujú oných atď... Ľudstvo je slepé, hluché a nikdy sa nepoučí. Doposiaľ nevidí, že stále je to tá istá minca. Raz padne na jednu, inokedy na druhú stranu. Vy všetci sa tou mincou až príliš zaoberáte, preto vám uniká, kto ju kotúľa. Kto odpútava vašu pozornosť a popritom vás oberie o všetko. Pritom je úplne jedno, na ktorú stranu minca padne.
milan # PesyMihy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-06 21:11:22 57f4fadb
Tento přiblblý článek mohl napsat zase jenom chazarský pitomec.Jenom na vysvětlenou--Rusové nevpadli
tehdy do Afganistánu,vše bylo úplně jinak.V té době v Afganistánu řádili titíž zločinci a terorizovali tamější obyvatelstvo.Polévání žen a dívek kyselinou tam bylo na denním pořádku.Pro ukončení teroru a pomoc volali obyvatelé a taky hodně států světa.Proto tam tehdy musela armáda Sovětského svazu zasáhnout.Pomáhali opravdu hodně .Každý má možnost si to najít na internetu.Byla tam zahájená obrovská výstavba a ženy a dívky mohli svobodně chodit na ulicích.Jenomže to se nelíbilo jako vždy režimu USA a tak vyzbrojila opět zločince Mujahediny a pomáhali prostřednictvím tzv.instruktorů napadat jednotky sovětské armády.Režimu USA šlo u strategickou polohu Afganistánu.Jsou tam obrovská pole s mákem ,které amerikáni pomáhají hlídat.Potom se to převáží jimi do světa.Tak získávají obrovské peníze na finacování svých žoldáků po celém světě.Tehdy teror režimu pod vedením Amina v Afaganistánu dosáhl nebývalých zvěrstev.[i
mg]https://62e528761d0685343e1c-f3d1b99a743ffa4142
d9d7f1978d9686.ssl.cf2.rackcdn.com/files/25601/are
a14mp/56hhpvrx-1371224802.jpg[/img]

Ruda # FiquPyja85
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-07 12:20:55 5ab272cb
V Afganistane v roku 1980 neboli ruskí vojaci. Ziegler klameš.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-07 16:31:44 c331bc52
Doplňujem:

Ziegler, ty si idiot.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-07 16:35:15 c331bc52

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šty   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Obyčejný Američan je dnes bohatší, než byl před sto lety John D. Rockefeller


Obyčejný Američan je dnes bohatší, než byl před sto lety John D. Rockefeller
The Atlantic vydal článek, který ukazuje, jak Američané žili o století dříve. V porovnání s dnešními standardy středostavovského obyvatele Spojených států to byl nepohodlný život...
Slušný komunista? Nesmysl.
Ohavná tajemství jezuitů odhalena!
Bločková lotéria alebo automaty?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0847 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo