Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ste zvolili.


Ste zvolili.

Slovakocentrický pohľad na výsledky volebného snaženia u západných bratov.

Hneď z úvodu fór ktorý ma napadol asi 5 sekúnd po zverejnení prvých výsledkov : Ako za pomoci troch slov a čísla nazveme situáciu, v ktorej slovenský  eštebák s veselou privatizačnou minulosťou a vlastným mediálnym impériom bude rozhodovať o budúcnosti českej vlády a následne zrejme aj českej ekonomiky, politiky a všeobecne budúcnosti?

Pomsta za voľby 1946.

Účet je vyrovnaný, božie mlyny síce  išli obzvlášť pomaly, ale nakoniec príroda dosiahla rovnováhu : vy nám boľševika do domu (1946) – my vám boľševika do domu (2013). Sme si kvit, takže ďalej už o tom nehovorme.  A odteraz len mierne konštruktívna kritika a rámcová mapa žumpy, cez ktorú sa v dohľadnej dobe budete (v našich stopách) brodiť. S vyznačenými plytčinami,  na ktoré (nerobím si ilúzie) nabehnete s rovnako neomylnou presnosťo u, ako sa to darilo a naďalej darí aj nám. Výsledky sú totiž tak podobné našim, že priam zvádzajú k porovnávaniu. Preto ak budem opisovať výkony našich analógov, berte to ako inšpiráciu k radostným očakávaniam vecí budúcich. Lebo pri výrazne podobnom vstupe nemôžeme čakať výrazné rozdiely na výstupe.


Ozaj, viete kedy Slovensko dobehne Čechov?
Ani ja, ale už nám bežia oproti.

 

Sorry, neodolal som. Ok, a teraz vážne.

1. ČSSD a jej b-mužstvo KSČM  získali dokopy menej ako u nás SMER, čo je náš ústredný boľševik. Tu sa odráža istý rozdiel dejinného vývoja : u nás sa po 1989 – 1992 komunisti buď masovo prekovali na sociálnych demokratov alebo rovnomerne porozliezali po všetkých mysliteľných stranách. Takže v origo hardcore komunistickej strane ostala v zásade len zbierka úchylov, pôsobiaca ako stratený lyžiarsky zájazd OV KSS Svidník, ktorý sa po štvrťstoročí podarilo vyhrabať spod lavíny a rozmraziť a teraz si hľadá miesto vo svete. To u vás sa vnuci Josifa Vissarionoviča koncentrovali hrdo pod pôvodnou vlajkou a ideami, čo im síce prináša bobríka úprimnosti ale nič to nemení na fakte, že je to banda skurvených boľševických zmrdov, ochotná za šťastie všetkých ostatných bojovať najmä míňaním prachov všetkých ostatných a postupnou prestavbou krajiny na jeden veľký láger  – pre všetkých ostatných. Detail, že ak by ich plány došli do realizácie, z čisto  matematických dôvodov by podstatná časť voličov skončila na úplne opačnej strane ostnatého drôtu než  dúfa a plánuje, je tu iba malou útechou. Dobrou správou je, že toto hardcore krídlo boľševikov dostalo len 15% pri 60% účasti, zlou správou je že 15% a 60%.

 

O nominálnom víťazovi, t.j.  vašom ekvivalente (hypotetického) samostatne pôsobiaceho biznis krídla nášho SMERu, t.j. o ČSSD, sa oplatí v zásade len toľko :  Dosiahnuté percento im bohužiaľ neumožní historicky sa znemožniť tak naplno, ako to dobrotivý osud umožnil nášmu ústrednému boľševikovi a jeho jednofarebnej vláde s parlamentnou podporou 83/150. Čo je síce škoda, ale nepodceňujme schopnosti vášho politického ľudu, nominálne prvé miesto dáva nie len haldy príležitostí, ale priam aj morálny záväzok zhovadiť sa  ako to len pôjde + 10% nad všetky mysliteľné normy. A ja neverím že zaváhajú. Vaša (samozrejme že aj naša, ale to je iný príbeh, teraz si usieram z vás) ekonomika je totiž v takej riti, že priam láka na realizáciu celých sérií debilných boľševických experimentov. Varovanie : zdrojom boľševických zverstiev ktoré ČSSD podporí/presadí nezriedka bude nominálna pravica, aj keď netuším, ktoré české parlamentné subjekty by som do tejto podmnožiny mohol úprimne a s pokojným svedomím zaradiť.

 

2. ODS. "Keby terazky  vypukla vojna Kefalín, na miestě by som vás zastrelil, a súdruhovja by vás zahádzali vápnom." Modré ftáky uhrali výsledok čo do percent nápadne podobný podobnej strane s podobnou ideovou (muhaha) základňou a najmä porovnateľne korupčnou minulosťou, prúsermi a podľa všetkého aj budúcnosťou. Menovite našej SDKÚ. Jedna aj druhá dnes pripomínajú nejaký úžitkový predmet, od ktorého už máme náhradu v podobe novšieho modelu, ale sentiment nám bráni hodiť ho rovno do smetí – a tak ho vynesieme na povalu (do pivnice) lebo "by sa ešte mohol zísť". Aj keď polovica súčiastok už nie je pôvodná a celé to drží pokope najmä lepiaca páska a viera v Boha. Čo v preklade znamená, že ten krám poletí až o päť rokov, keď budeme upratovať pivnicu.

 

3. Zelenomrdi sa do parlamentu nedostali, čo považujem za jeden z najväčších volebných úspechov a tak sa osobitne zmieňujem aj keď vlastne nie je o čom lebo prepadlisko dejín. Well done, guys, nabudúce odporúčam lidovcov. Čo je asi tak všetko, čo sa k výsledku  KDÚČSL dá povedať. 


Oprava, pár slov hádam neuškodí : KDÚČSL zo všetkého najviac pripomína naše "maďarské" strany, najmä (aktuálne) MOST-HÍD, t.j. stranu ktorá má počet dosiahnutých percent defaulne nastavený v momente zrodu s osciláciou plusmínus tri percentuálne body, a to bez ohľadu na svoj  program, lídra, doterajšie vládne aktivity, doterajšie opozičné aktivity,  počasie, úrodu, neúrodu, vojny, epidémie, dopady meteoritov, útok mimozemšťanov alebo čokoľvek iné. Chcete vedieť koľko u nás dostanú maďari v budúcich voľbách, nech sa už budú konať kedykoľvek? Poviem vám to celkom presne :   8-11%. Koľko dostane u vás KDÚČSL? 7-9%. Chcete vedieť prečo? Aj ja.

 

4. TOP09. Nedokážem dosť dobre pochopiť dôvody existencie tejto strany.  Výkladnou tvárou je človek, o ktorom sa nikdy celkom presne nevie či len spí alebo už konečne zaspal na veky vo  veku niečo medzi sedemdesiat a kamenným uhlím . Dôvod jej vzniku je jasný : Prichádza Spasiteľ, hurá. Dôvody ďalšej existencie – po tom, čo s voličmi vyjebali a vytreli si riť úplne rovnako ako tí, ktorých presne za toto sľubovali vymeniť a poslať na smetisko dejín v tých minulých voľbách – si nedokážem zdôvodniť nijako. Hádam iba nutkavou túžbou voličskej základne dostať ešte raz naložené odzadu a bez lásky (© Samo Trnka). Možno je to len osobný dojem človeka, ktorý scénu nesleduje do úplných podrobností, ale... no,  viem si predstaviť voliča KSČM (hovorím "predstaviť", nie že by som to chcel mať v rodine), ktorý volil boľševika lebo za boľševika bolo výborne a bude zas. Viem si predstaviť človeka, čo volil modrých vtákov aj keď mu tam nekandiduje  nikto z rodiny, napríklad lebo verí že ako jediní sú tá správna pravica a chcú konečne vybudovať ten kapitalizmus pyčo. Prečo ľudia znovu volili knížepána & kolektív, to je pre mňa záhada. Neviem si totiž dosť dobre predstaviť ani voliča, ktorý by dokázal povedať jeden akýkoľvek bod, v ktorom predstavuje knieža lepšiu voľbu v porovnaní s kýmkoľvek iným. Osobne netuším, čo vlastne chcú a čo a prečo vlastne nechcú – ale mám podozrenie, že náhodný test s voličmi Veľkého Karla o programe a názoroch tohto mysliteľa by dopadol asi nejako podobne, ako keď to Howard Stern skúšal s voličmi súdruha Barracka Husseinoviča.  Možno budem sviňa, ale pôjdem ďalej a tvrdím, že aj podobný "slepý test" medzi samotnými novozvolenými poslancami TOP09 by priniesol mnohé veselé okamihy.

And now some more funny stuff.

 

Ak som hľadal nejaký náš analóg strany p. Okamuru, napadlo mi iba chystané hnutie Alojza Hlinu. Čo je človek, ktorý sa dostal do parlamentu po tom, čo inému politikovi opakovane očural béemvéčko ukradol vlajku a inak sa prejavoval najmä na blogoch v polohe nasraný občan – drobný podnikateľ.  Exotika v parlamente musí byť, my sme mali Jána "the kelňu" Ľuptáka, vy ste mali napríklad takého Sládka. Aktuálne my máme Hlinu a vy Tomia. Ešte stále niekto pochybuje, že sme bratia z jedných vajec vysedení?

 

Japončík má šťastie na nápadné a dobre zapamätateľné meno. To ten náš exot sa k svojmu indiánskemu menu ten-čo-kradne-slotovi-vlajku musel dopracovať osobným street performance. Čo sa mu tak strašne zapáčilo, že podobné aktivity opakuje vždy keď sa o ňom tri dni nehovorí, čo je bohužiaľ aj chvalabohu zhruba každé tri dni. Onehdá napríklad na výročie vstupu spriatelených vojsk dovliekol pred dom Vasila Biľaka tank – v porovnaní s tým je český volený zástupca v japonskom tradičnom kimone a s dvojicou samurajských mečov vcelku decentný úkaz. Bez ohľadu na hovadiny ktorými oblažuje národ.  Inak si oboch  dovolím nemilosrdne prirovnať k pravdoláskovcom, ktorí síce tiež chcú veci ktoré  (občas) v zásade nie sú úplne totálna pyčovina, akurát že cestu k nim si predstavujú taknejak ako Hurvínek válku. Ako keby plánovali víťazstvo socializmu – samozrejme nejakého úplne iného socializmu než tu bol štyri dekády, tentoraz niečo s ľudskou tvárou pyčo – akurát že  bez paralelného zriadenia siete pracovných a internačno-likvidačných lágrov. Ktoré sú však pre víťazstvo socializmu rovnaká nevyhnutnosť, ako existencia vlastníckeho práva pre kapitalizmus, bez toho to totiž principiálne existovať nemôže. Čo sľubuje a/ celú sériu humorných zážitkov na tému "čelná zrážka Tomia Okamuru s realitou" b/ následnú atomizáciu šeťpercentnej strany na cca tri až päť  frakcií, súperiace skupinky odídencov a dve tvrdo znepriatelené krídla.

 

A na záver hnoj. Oprava, na záver pán veľkopodnikateľ v oblasti dusíkatých hnojív, tvorca hodnôt, potravinový magnát, zamestnávateľ a živiteľ polovice národa, aktuálne tiež zakladateľ, organizátor a (ná)vodca  druhej najsilnejšej ...ehm... strany.

 

Analógia medzi vašim ANO eštebáka Babiša a našim ANO zväzáka Ruska sa núka tak veľmi, že iba vypichnem pár rozdielov. Takže po prvé – Babiš sa k majetku dopracoval (dajme tomu) vlastnoručne.  Minimálne v tom smere, že z jeho strany bol aj nejaký osobný vklad, nejaké osobné úsilie, ono mu to do náručia nespadlo úplne celkom samo.  Konkurenciu si za jej vlastné prachy odrovnal osobne, nestačil monopol daný kamarátom z politiky (ktorého za odmenu  obratom podrazil), ako tomu bolo na počiatku dráhy nášho spasiteľa vlasti.

 

Náš človek v Prahe  na to išiel šikovnejšie a začal tým, že ovečkám najprv dlhodobo tlačil sračky do žalúdka a k sračkám do hlavy sa prepracoval až vo fáze, keď si už na prvý stupeň ovečky zvykli a zaplatili mu za neho toľko, že si  to už po finančnej stránke mohol dovoliť. Náš človek v TV Narkóza na to išiel sebe vlastným, výrazne primitívnejším štýlom : najprv sračky do hlavy za cudzie prachy, potom sračky do hlavy na druhú keď vysvetľoval ako nabral peniaze a nakoniec sračky na tretiu, keď vysvetľoval ako sa mu podarilo postreliť sa pri čistení pušky (!)  do nohy (!!) a ako to nemá žiadnu súvislosť s bodom jedna, konkrétne s pasážou "za cudzie prachy".

Čo sa týka otázok ohľadne (ne)jednotnosti zbierky existencií, ktoré eštebák do parlamentu so sebou dovliekol, tam odporúčam pozornosť k nástrojom na udržania straníckej disciplíny a lajny, ktoré sa tak výborne osvedčili v jeho rodnej krajine. Napríklad  bianko podpísaný abdikačný list. Alebo bianko podpísaná zmenka. Nehovoriac o štátnych bezpečnostných a silových zložkách, ktoré skúsený eštebák v prípade potreby určite zvládne zaúkolovať lepšie, než sekretárka pána premiéra (čím nechcem indikovať vieru, že Babiš doteraz na tajných akurát tak platil dane a čítal si o nich v novinách). Samozrejme, verím že pri takto obmedzenom repertoári Babiš neostane, predsa len ustrážiť tú smečku ktorú priviedol na svet, to je čelindž aký Babišovi z plna hrdla prajem, a ak teraz hľadáte to správne slovo, tak je to "škodoradosť".  Pokiaľ som námatkovo pozeral, ak sa ich zíde viac ako päť, nedohodnú sa ani na farbe hovna, čo je pre jazýček na váhach ideálne nastavenie. Vzhľadom k teplote a tlaku vášho reaktora a po zvážení výsledkov nášho experimentu s podobnou substanciou tvrdím, že ANOfert sa rozpadne do roka a do dňa a že následné tektonické posuny v parlamente so sebou do pol roka vezmú aj vládu, nech už ju zostaví ktokoľvek s kýmkoľvek.

 

Súhrnne o vašich voľbách asi toľko, že netuším o čom vlastne boli, co tím chtěl básník říci, prípadne čím sa program strany A líši od programu strany B a čo by teda hypotetické 50%+ víťazstvo ktorejkoľvek z nich prinieslo. Vyhrala pravica? Vyhrala ľavica? Alebo aspoň povedzte ktorí sú ktorí a podľa čoho to rozoznám – a výsledok si už nejako odvodím aj sám, do 101 počítať viem. Platím si dane v inej krajine, takže som to naozaj nesledoval do detailov, ale napríklad keď boli ostatné voľby vo Francúzsku, vedel som že boľševik chce dane 75% a extrémna pravica chce poslať cigánov šupom domov do Rumunska. U vás ani divá sviňa netuší. Ostáva len pocit, že ľubovoľná zostava ktorá teoreticky môže zostaviť vládu by teoreticky mohla urobiť čokoľvek, od znárodnenia podnikov nad 25 zamestnancov a prijatie eura po zrušenie minimálnej mzdy a DPH a vystúpenie z EÚ  – a nič z toho by v zásade neodporovalo tej zbierke výkrikov do tmy (tzv. "volebný program"), ktoré ju do parlamentu dostali.

Súhrnne k voľbám II : jeden z najzaujímavejších komentárov som náhodne počas prepínania odchytil od nejakého politológa – že totiž ak predčasné voľby "nič nevyriešili" a ich výsledky hodinu po ohlásení plošne považujeme  za zdravý základ pre ďalšie predčasné voľby vypísané ak sa dá čo najskôr, je namieste otázka, či predčasné a tým skôr riadne voľby vôbec  principiálne môžu zrodiť výsledok, ktorý povedie inam ako k objaveniu zbrusu novej skratky na ceste priamo dop*če.

 

Nemáte aj vy ten pocit, že existujú celé haldy rovníc a problémov, ktoré za daných parametrov (napr. rozsah a úroveň garantovania práv, prípadne kapacitné a legálne možnosti štátu) jednoducho NEMAJÚ riešenie? A že neexistuje žiadne do skaly vytesané prehlásenie, s polmetrovým notársky overeným podpisom samotného pánaboha vpravo dole, ktoré by tvrdilo opak?Author: Skrebec # PihuCyti69
Európa2013-10-309
-
 67% ( 11 people voted )
+
trefne
ass lick # DaxaFowa06
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 18:00:36 d41ab3ef

Nie som zlomyselný , ale tesi ma ako ten estebak Babis s cechmi totalne vydrbal.

Dufam ze po dvojzemákovom období sa vysplhá na aj na Prazský hrad . Aj ked to zdaleka nebude intelekt dr Gustava Husaka, ale fakt je , ze cesi su bez Slovakov totalne strateni . Nemaju viac vnutorneho nepriatela - Slovakov- ktory by ich zjednocoval a Moravaci su slaba naplast . Ich odpor k potupovaniu cechmi je minimalny , su viac menej zdecimovani a odovzdani.
Tak cechuni , vyskrabte si oci navzajom .
A propos, vtipny autor nech nas neuraza dakymi priyebatymi , ozratymi "zapadnymi bratmi" .


marex # CadeVaxy17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-30 19:02:42 bc79b747
Aký boľševik je Babiš? Duchovný boľševik áno, ale politický, alebo hospodársky iste nie.
Úplná hospodárska sloboda je správna, nijaké regulácie, pretože dobrý ľudomil neprekročí prirodzené chápanie zmyslu vlastníctva, ale ako čítam článok, vždy ma „obhajcovia“ kapitalizmu nepotešia. Sú to práve oni, ktorí nielenže sa neustále rozčuľujú nad dianím v spoločnosti, akoby sami neboli toho tiež súčasťou a vinníkov vidia všade naokolo, dokonca prízemne urážajú, ale vyústenie kapitalizmu (aspoň nábehov, ale aj v podnikateľskom prevedení) sebcami a antichristami vždy vedie k socializmu, sebaobrane, aj keď hlúpej, tých zraniteľnejších.
Za socialistické etatistické vírusy sú zodpovední egoistickí akože pravičiari.
Slobodný trh jestvoval tisícročia, ale socializmus vznikal až ako dôsledok utláčateľského správania sa ľahostajných protikresťanov vo výrobe, aj vláde. Protikresťania priviedli do praxe socializmus. Protikresťanskí „kapitalisti“ si naplánovali svet bez Boha, jediného garanta poriadku, tak aj konali, keď nie je Boh, tak dovolené je všetko.
KSČM majú byť vnuci Stalina, prečo nie Chruščova alebo Beneša?
Sú to plánovači, čo prinášajú svetlejšie zajtrajšky za ukradnuté peniaze, ale nie sú jediní.
Je zlé ak SMER je biznis krídlo? Voľby sú predsa obvyklý prejav trhového súperenia, sponzori prinesú prostriedky a niečo očakávajú, voliči prinášajú čo? Kto viac napomohol, tak aj viac dostal.
Tí čo dnes odmietajú voliť ODS sú utekajúce krysy, čo vlastnú vinu neuznávajú. Sú sklamaní z potentátov, ktorých zvolili oni sami, ale teraz sa už rozhodnú správne. Stanú sa expertami na voľby, pretože stále volia nový objav.
Čo také strašné vykonala ODS, že si znepriatelila voličov? Ľudia sú takí precitlivelí, že zrejme naozaj očakávali, že vláda im zabezpečí prosperitu. Rozumiem, oni sa sťažujú, že istí podnikatelia si v politickom komposte vedeli vylobovať, to čo neschopní a leniví voliči chceli chytať z gauča.
Schwarzenberg stále spí, to je ale smiešne, ešte výborne, že ľudia spať ani nemusia. Vyčítať tomuto škratovi takéto bulvárnosti je ľahostajnosť k vážnym otázkam alebo nevedomosť, vyčítať druhým čo sám koná.
Súdruh Husseinovič? Síce neviem, čo za politickú orientáciu predstavuje táto stránka, ale čím sa líšia od voličov súdruha Romneya? Skonzumované nemysliace mozgy, čo potrebujú k svojmu životu čumieť pred bedňou a mávať predhodeným šašom.
Niežeby som chcel brániť čokoľvek socialistické, ale pracovné tábory sa vytvorili iba na počiatku budovania, nie v celom čase, (neboli nevyhnutné, napríklad chceš tvrdiť, že keď sedel v base Havel, tak ho ľutuješ?) totiž ani už nebola potreba, súdruhovia už zvíťazili, oni prevrátili spoločnosť dokonale, čo vidíme dnes všade, ale nie kvôli hospodárstvu, to sa dá aj z ničoho nafúknuť. Oni totiž z človeka vychovali sebca, čo myslí iba na peniaze, čo hltal západnú reklamu, chcel nakupovať čo najviac a čo najlacnejšie, vyrezali mu svedomie, a po prevrate niektorí z tých zboľševizovancov si ponechali boľševický materializmus, boľševickú nenávisť voči kresťanstvu a stali sa “kapitalistami“ teoretikmi a možno aj podnikajú. Protikresťanský „kapitalizmus“ nedokáže očistiť svet od socialistov a etatistov, on ich znásobuje.
Zväzák Rusko, aj súdruhovský horlivec po 1989, ak autor zväzákom nebol, tak je mladé ucho, alebo svojou minulosťou sa nechváli. Narkóza sa kedy stala narkózou? Keď ju politici zachraňovali, tak bola ešte markízou?
Ak Babišovo jedlo je vraj nestráviteľné, škodlivé, tak autor ho porovnáva s ktorým etalónom gurmánstva? Ak predtým poslal zelených do čerta, hoci aj zdravie je ich istým heslárom. Žeby s komunistickým? Alebo chce autor naplánovať a uzákoniť zdravú výživu? A rozhodne aj o jej definícii. Mňa neprekvapuje, že mnohokrát sú „kapitalisti“ plánovači, aspoň vtedy ak chcú iných znemožniť.
Aj eštebák Babiš dokonca, frázami každý máva, ale koho udával, na koho donášal je podstatné.
Tým boľševikom, čo chce dane 75% by mohol byť aj Hollande, alebo Mélenchon? Národný front je extrémna pravica? Plánovači, prerozdeľovači, zdaňovači, populisti sú pravicou? Tak sú naozaj aj v úradných dokumentoch uvádzaní, ale je to chyba. Hospodárska ľavica, protikresťanská ľavica, sú proti eú v prospech francúzskeho socializmu, nenávistní hitlerovci, aj keď Hitleri veľmi nespomínajú, a voličov majú veľmi červených.

Saswe # RasuMara06
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-10-30 19:16:41 b228ba03
komentovať takýmto dlhým článkom frašku zvanú "slobodné voľby" sa dnes už nedá nazvať inak, ako vrchol sprostosti.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-31 10:14:40 5b7f699c
Hľadať objektivitu, objektívny pohľad v článku--autora ..Skrebeca.69..a diskutujúceho ..Saswe 06 ..nie možné nájsť ani---medzi riadkami. Takže čítanie je len a len tendenčné s absenciu objektívnych faktografických argumentov....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-31 13:29:17 58d4289b
No chlapci, dovoľte mi nesúhlasiť. Práve tieto články od Skrebeca a Sasweho treba čítať a hlavne čítať medzi riadkami. Pretože tam je skrytá pravda. Je to o tom, ako všetko je beznádejné, ako nemá cenu sa angažovať, ako sa stať ovčanom, atď, ....
Takéto články a komentáre treba analyzovať, pitvať, vysvetľovať. Ukázať o čo autorom ide - nič nemá zmysel, si len bezvýznamné nič,.... .
Vzdelávaním, poukazovaním na takýchto ľudí a ich praktiky, keď nie zrovna vychovávať generáciu nových, ak nie 100% angažovaných, tak aspom ako tak uvedomelých ľudí (sorry, strašne nerád používam slovo občan už od mojej prvej hodiny občianskej náuky.)
Nie je to jednoduché. V čase, kedy najpodstatnejšou stránkou z najpredávanejších 20 stranových novín sú holé kozy a posledných X strán len výsledky 18tej ligy je tažké udržať pozornosť na desaťriadkovom článku. Ale to neznamená, že to treba vzdať.
Keď každý predá "message" len dvom ľuďom, a každý z nich ďalším 2 ľuďom, tak za pár rokov by sme to mali teoreticky zvládnuť (keď ide o prachy pyramída je samozrejme podstatne rýchlejšia). Paradoxne treba použiť slová krátkogatého Šavela: Pravda zvítězí (aj zvíťazí) nad lží a Wall Street nenávistí.
Možno sa vám môj názor nebude pozdávať, ale ono to je ako s rasizmom. Je jedno akej farby si. Či si biely, čierny, žltý, modrý, zelený - ak si rasista, si rasista. A taký čierny rasista je niekedy horší ako žltý rasista.
V politike je to rovnaké. Je jedno, či si pravý, ľavý, stredný. Ak si zm*d, tak si zm*d. A jeden guľáš by nemal zmeniť tvoj názor na takéhoto "politika".
Takže kašlite na strany a partaje, na občianske spoločnosti a spolky a "nezávislé" hnutia.
Poznajte toho, koho volíte. Choďte s ním na pivo, porozprávajte sa s ním. Prediskutujte s ním svoj názor. Zastavte ho na ulici a spýtajte sa ho prečo chce kandidovať za poslanca na kraji, keď je poslancom v meste, robí popri tom aj riaditeľa podniku, školy, družstva,..... Spýtajte sa ho, čo chce ako politik robiť a čo vlastne chce, kurnik šopa, poriadne robiť.
Chce len poriadne zarábať, alebo sa chce poriadne venovať nejakej robote?
Ak sa začne triasť ako drahý pes, tak sa na neho vykašlite a nájdite si iného.

Hockenberry # NogaWyji14
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-31 22:18:56 3ec5d933
loading...
A meníme názor u nás v krčmičke... Keby bol šéfom vlády u naších Čechoch --Slováčisko -- tak Vám poviem---hotovo. Povinne by museli prísť každý Český človiečik --dva razy do roka--predýchať hlbokú depresiu doma---ku nám do Tatier a naše Tatry by --no OŽILI-- aj ekonomicky Tááá nedobre --- aj NAŠI ČEŠI by boli ---zdravšíííí...
klopi # JuxuQoxa93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-01 20:26:14 58d4289b
klopi..poprosím preklad.
google to nevie dekódovať..
:-DDDD

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-01 20:47:13 5e91e48d
klopi
ale veď český buzík Vendula-Kikina chodí do Bobrovca každé leto, odtiaľ je jeho žena- veľvysrankyňa na slovensku.
A jej ocko bol na ministerstve za 1. slovenského štátu a podieľal sa na súpise židov a arizácii, takže pomáhal sebe aj republike. neboj, určite sú zdravší ako ty.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 06:22:01 b22931c0

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
še   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

MERKELOVÁ CHCE PROTLAČIT TTIP DO KONCE ROKU


MERKELOVÁ CHCE PROTLAČIT TTIP DO KONCE ROKU
Německá kancléřka Angela Merkel ve čtvrtek řekla, že Berlín má pořád v úmyslu dosáhnout politického rámce pro důkladnou obchodní dohodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy do ...
Vynucovanie práva v slobodnej spoločnosti
EU Čechům zakázala užívat byliny
Čo oči nevidia, srdce nebolí. Ale peňaženku áno!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0337 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage