Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Súmrak civilizácie, koniec ľudstva


Súmrak civilizácie, koniec ľudstva

Súmrak civilizácie, koniec ľudstva

Zrejme si čitatel povie: "zas nejaký rozhorčený spravodlivý občan bude písať o migrácii, islame, terorizme a pod.". Áno, aj. Ale nielen o tom.

Momentálne zamestnáva myseľ väčšiny ľudí v Európe aj inde vo svete problém migrácie a terorizmu. Väčšina ľudí je napadnutá strachom, nenávisťou, spravodlivým rozhočením nad neschopnosťou politikov. Dochádza k d´alšiemu okliešťovaniu práv ľudí na obranu, ochranu, d´alšie sledovanie a špehovanie. Tvrdím, že politikom, alebo niekomu v pozadí sa podarilo dostať spoločnosť do situácie kedy už ľudia prestávaju vnímať iné paralelné skutočnosti a v tomto chaose budú vítať každého, kto príde a povie: "ja zabezpečím poriadok".

Migráciu do Európy vnímam ako perfektne načasovanú a riadenú vid´ smartfóny a tisíce eur vo vreckách migrantov nie všetkých, samozrejme. Vytvorenie tzv. Islamského štátu a s tým spojeného teroru vidím tiež ako perfektne načasované a udržiavané iba na okraj, prečo až nedávno Rusi zbombardovali ropné zariadenia a cisterny, kam vlastne celý čas zhadzovali bomby Američania a ich spojenci? A pritom všetci vedeli, ze obchod s ropou je najvýznamnejší v položke príjmov IŠ.

Nedávno som si všimol dva nenápadne články: ht tp://www.hlavnespravy.sk/svedsko-pravna- a-lekarska-zmena-pohlavia-u-deti-aj-napr iek-nesuhlasu-rodicov/709952, a http://www.hl avnespravy.sk/holandsko-ide-do-extremov- eutanazia-pre-vsetkych-co-maju-70-rokov/ 710156.

Oba články, hlavne ten prvý, doporučujem čítať na hladno.

Prvý článok pojednáva o možnosti NÁSILNEJ zmeny pohlavia u detí násilnej, pretože sa bude môcť vykonávať aj bez súhlasu rodičov. V.Británia ide d´alej, zmena pohlavia sa navrhuje vykonávať už u 3-4 ročných chúd´at a dokonca sa plánuje vytvoriť tzv, tretie pohlavie.

Donedávna sme sa rozhorčovali nad odoberaním detí z pôvodnej rodiny hlavne v Nórsku, Fínsku, Veľkej Británii, rozhorčovali sme sa nad adopciou detí pre homosexuálne páry a pod., neskôr to možno budú pedofili a nikto nič nedokázal zmeniť. Salámovou metódou zdá sa, je možné dosiahnúť všetko, zdá sa, že už sme si na toto všetko zvykli.

To, čo sa navrhuje v tomto zákone a hlavne jeho priestorové umiestnenie a načasovanie je zarážajúce.

Švédsko je krajina, ktorá umožnila vytvoriť cudzinecké getá, o ktorých sa už veľa popísalo a všetkými možnými prostriedkami lákala imigrantov. Prečo? Švédsko je krajina, ktorá ako prvá uvažuje nad zavedením elektronických peňazí. Prečo? Švédsko je krajina, ktorá ako prvá ide zaviesť definitívnu deformáciu ľudskych bytostí na úroveň niečoho neidentifikovateľného, spolu s Veľkou Britániou.Prečo? Prichádza to teraz, ked´ celý svet je sústredený na strach z terorizmu. Prečo? Prečo je vôbec dôležité zavádzať takéto zákony, kto ich potrebuje, čo pozitívne prinesú ľudstvu?

Na základe návrhu zákona po týchto nezvratných "lekárskych" zákrokoch to už nebude on/ona, už to bude nejaké ono.

Na jednej strane odsudzujeme terorizmus, ktorý berie ľud´om životy v počte po stovkách . Definitívne im zabije telo a oslavuje to ako veľké víťazstvo. NÁSILNE, bez súhlasu rodičov sú zabíjané ich deti, ich telá. Všetci to rozhorčene odsudzujeme a politici sa predvádzaju ako nás budú chrániť.

Na strane druhej sa pripravujú v tichosti zákony pre tisícky detí, ktoré možno navždy NÁSILNE zmenia ich pohlavie , alebo dokonca vytvoria nejaký hybrid, ktorý nebude vedieť čo je a kto je a celý život prežije iba preto, aby pracoval, oddychoval a sem tam sa možno aj nejako zabavil. Rodina, deti, láska, radosť a starosť o blízkych? Skončilo, zabudnite. Týmto chudákom raz a navždy zabijú dušu o čo bude ich trápenie väčšie. A to všetko demokraticky, humánne a civilizovane pod vedením demokraticky zvolených politikov. "Je mi jedno aká bude vláda v tej ktorej krajine ak ovládam finančný tok krajiny" - nehovorí vám to niečo o demokraticky zvolených politikoch?

Ktorý je väčší teror z dvoch vyššie uvedených?

Mám vážne podozrenie, že jedným z úspešných pokusov je Conchita Wurst, ktorá/ktorý sa prezentuje ako úspešná/úspešný spevák/čka. (To isté bolo, ked´ sa pripravovali zákony pre homosexuálne spolužitie, tiež boli mnohí vynikajúci umelci aj zo starodávnej doby označovaní za homosexuálov treba ľudí predsa presvedčiť, že im chceme iba dobre a len vtedy budú úspešní ked´ budú úchylní vid´ slová bývalého ministerského predsedu Nórska "Som homosexuál a chcel by som aby všetky deti boli ako ja").

Alebo druhý článok. Pojednáva o možnosti eutanázie pre ľudí nad 70 rokov všeobecne. Doteraz tak bolo iba u prípadov ťažkých a nevyliečiteľných ochorení. Bude im servírovaná humánna tabletka, ktorá spôsobí humánnu smrť, v žiadnom prípade to nebude samovražda! Ved´ takto to predsa píšu v návrhu zákona a teda to musí byť Pravda. Súčasný návrh zákona hovorí o dobrovoľnosti, ale vrátim sa k salámovej metóde a tvrdím, že časom to bude povinné. Robilo sa to predsa už dávno napríklad ak, eskimácka rodina nedokázala uživiť starého človeka tak ho posadili na ľadovú kryhu a nechali odplávať. Alebo na východnom Balkáne bol zvyk starého človeka odviesť do hôr, kde mu položili na hlavu chlieb a úderom kyjaka ho zabili.

Dnes žijeme predsa v modernej a civilizovanej spoločnosti, nemôžme predsa dopustiť takéto barbarské vraždy, naše zákony chránia život a budú umožňovať iba humánne zabitie starkých.

V Európe a v "civilizovanom" konzumnom svete sa denne vyhodia tony potravín, rozkradnú sa obrovské sumy peňazí cez korupciu, eurofondy, dotácie a na druhej strane nie sme schopní alebo ochotní zabezpeciť aspoň prežitie starých ľudí, ktorí nás vychovali do ich prirodzenej smrti a budeme sa ich zbavovať. Humánne. Tak ako nenarodených detí. Všetko v zmysle príslušných zákonov, nič mimo zákon, takisto predsa funguje aj rozkrádanie verejných zdrojov iba v rámci zákona.

Vážení, sadnite si iba na chvíľku a predstavte si vaše zdravé deti,chlapcov a dievčatá, vnukov, vnučky, pravnukov, pravnučky ako ich niekto v mene zákona odvedie do nemocnice a odtiaľ sa vrátia znetvorené hybridy, ktoré už nebudete vedieť či ich môžte volať po ich pôvodnom mene. Tretie pohlavie. Predstavte si to naživo, možno to raz budete prežívať v krutej skutočnosti. Ako sa budete cítiť?

Alebo si predstavte, že sa dožijete v plnom zdraví sedemdesiatky ešte aj s nejakým zaujímavým plánom alebo projektom do budúcnosti a na oslavu prídu dvaja úradníci Sociálnej poisťovne s gratuláciou a úhľadným darčekom, v ktorom bude humánna tabletka, a ktorú budete mať povinnosť do troch dní prehltnúť. Ak ju neprehltnete zrušia vám dôchodok (aj tak s ním už pre vás nepočítajú), zdravotné poistenie, prístup k bankovému účtu a dlho nepožijete. Bude to asi taká voľba ako na selekčnej rampe v Osvienčime, kde na jednej strane boli tí, čo išli rovno do plynu a na druhej tí, čo išli na smrť od vyčerpania a hladu.

Ak sa väčšina ľudí neprestane sústredovať na to, aby sme mali plné brucho, prázdne semeníky, odkrútenú šichtu a pozrieť si Superstar alebo Farmu, tak nás táto budúcnosť neminie. A každý, kto proti týmto ohavnostiam nepozdvihne svoj hlas , bude raz za to spoluzodpovedný.

Ale vzhľadom na posledné udalosti sa obávam, že nový svetový poriadok je už tak d´aleko vo svojom patologickom ťažení, že asi už neexistuje východisko. Už budú s nami robiť čo chcú za výdatnej pomoci skorumpovaných a impotentných politikov. Na jednej strane vytvoria totálny chaos, strach, beznádej a na druhej strane budu prijímať zákony akože na ochranu poriadku a vytvorenie novej spoločnosti bez násilia, tzv. humánnej spoločnosti. Je predsa známe, že vykastrovaný byk, teda vôl je pokojný, pracovitý a nenáročný a nevzrušuje ho opačné pohlavie. Definitívna zmena civilizácie a ľudstva začala a my sa môzme tešiť na nové a definitívne otroctvo. K tomu pride ešte "dobrovoľné" jednotné náboženstvo a sme doma.

Je napísané, že Boh stvoril na počiatku svet ako raj pre každého. V dnešných časoch sa zdá, že ľudstvo si ho dobrovoľne mení na peklo.

Bože ochraňuj všetky deti na svete ak sa to ešte dá.Author: milo57 # TujiSuri56
Európa2015-11-221
-
 68%  ( 9 people voted )
+
Lepší než důchod je dům, který se dá bránit.
Úředníkům s tabletkou se ubráníte, potraviny a energie si vyrobíte

deko # CuhoHiwy34
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2015-11-23 23:56:27 4faafecd

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   š
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

O extremismu a extremistech


O extremismu a extremistech
V současnosti obecně vládne představa, že lidé jako já jsou extremisté, a samozřejmě se nám říká, že extremismus je nebezpečný! Většinu z nás přiměli věřit, že všechny ...
Učebnicová politika si nevšimla 89. rok
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Mohlo to byť zadarmo ale štát zaplatil firme Microsoft 52,6 milióna €

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0195 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles