Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?


Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?

Ukrajinci vidí jen vyšší západní životní úroveň. Naivně zároveň věří, že sociální Evropská Unie ochrání obyčené lidi před nenažranými, zkorumpovanými politiky. A před kmotry. Před mafií. I z Čech už je jeli podpořit naši soukromí eurovyjednavači Schwarzenberg a Kocáb. Škoda, že jim tam v Kyjevě na tom náměstí Svobody neřekli, jak to v Unii chodí doopravdy. Třeba by se pak Ukrajinci tak nesnažili.

 

 

My tu ekonomiku máme alespoň trochu přizpůsobenou. Těžký průmysl kolaboval postupně. Dnes už se politici zviditelňují jen kolem nějakého Paskova.

 

Ale, co budou dělat na Ukrajině za pár let? 80% jejich ekonomiky se odehrává na Donu. Samé doly, ocelárny hutě. Energeticky náročné tak, že by to neutáhl ani další Temelín.

 

Už dnes mají nezaměstnanost 8%. Co budou dělat, až by po vstupu Ukrajiny do Unie Rusko snížilo dovoz z Ukrajiny? Až bude Rusko znovu chtít "férové kapitalistické" ceny za plyn a ropu? A kdo asi bude chtít v Unii ukrajinské potraviny?

 

Demonstrujícím se nelíbí politická zvůle. Jenže, i kdyby nakrásně zvítězili, nic lepšího je nečeká. Nikdo se nezmění. Mafie zůstane mafií. A politici, kteří se po odstavení komunistů, utrhli ze řetězu, jsou také všude stejní.

 

Ono se totiž asi toho v budoucnu moc nezmění. Nevěřím v nějaký zásadní hospodářský růst v EU. Nevěřím, že se bude snižovat nezaměstnanost. Nevěřím, že bude ubývat chudoby. Nevěřím, že se nůžky mezi bohatými a chudými nebudou stále více a více rozšiřovat.

 

Naopak, myslím, že se bude zvyšovat nespokojenost, frustrace, projevy násilí.

 

V tom už je Ukrajina dále než my. My důvěřujeme zatím oranžovým odborářům...

http://pravyprostor.cz/ukraji na-umira-za-eu-nebo-nas-predstihli-a-boj uji-za-holy-zivot/Author: PETR FOJTIK # DibaJuma26
Európa2014-01-2437
-
 85% ( 23 people voted )
+
PETR FOJTIK
na to že nebude nějaký zásadní hospodářský růst v EU, že se bude snižovat nezaměstnanost, že bude ubývat chudoby, že se budou nůžky mezi bohatými a chudými nebudou stále více a více rozšiřovat nie potrebná viera ale čistá matematika...
pokial bude úroková ekonomika a budú firmy v EU tvorit čisté zisky a ECB falšovat peniaze tak zákonite bude záporný hospodársky rast, bude sa zvyšovat nezamestnanost, bude pribúdat chudoby a budú sa roztvárat nožnice medzi chudobnými a bohatými...to nie je o viere ale o čistej matematike ktorej podlieha aj ekonomika.
brano # PelaSedo59
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-01-24 14:17:59 c305bafe
vše jede podle příruček CIA puč teroristů na Ukrajině

Banderovci nacisti, a Kličkovo havloidi teroristi , pučisti na Ukrajině házejí zápalné lahve, dlažební kostky, zapalují autobusy, pneumatiky, odpalují pyrotechniku proti policii tento terorismus podporuje Karel Schwarzenberg ,Michael TREND Kocáb místní havoidi, vše organizuje CIA ,jako puče pravdy a lásky 1989
http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahranicni&c=A1
40123_154523_zahranicni_zt
Jan Zizka z Trocnova # WasaMaga90
-
 71% ( 11 people voted )
+
2014-01-24 14:52:40 4df25ab1
hitlerovu štafetu převzali kapitalisti vyvolávají jednu válku za druhou Irák, Afganistán, arabské jaro vyvolání pučů a občanských válek v Sýrii,Libyi,Egyptě Tunisku , barevné puče havloteroristů CIA na Ukrajině v Gruzii,Bělorusku,a dnes opět vyvolávají občanskou válku na Ukrajině, v Bulharsku už USA staví vojenské základny jako o závod, mezi Hitlerem a USa není rozdíl

Jan Zizka z Trocnova # WasaMaga90
-
 76% ( 11 people voted )
+
2014-01-24 15:03:50 4df25ab1
Všetko pokračuje podľa osvedčených scenárov, ale niečo tu už škrípe zo strany dúhových revolucionárov. Tú odvetu za Sýriu nie a nie pretlačiť na Ukrajine. Horia pneumatiky a superboxer Kličko sa necháva fotiť pred touto smoliacou vatrou aby to vyzeralo patrične dramaticky. Myslím si ale, že tentoraz sa opozícii nepodarí preraziť a vykonať zradu na vlastnom národe. Aj keby za opozícoiu stálo pol milóna jej prívržencov, čomu neverím, nie je to rozhodujúca časť Ukrajiny. Naopak desaťtisíce občanov protestuje pred USA veľvyslanectvom , ale média ako vždy vidia len to, čo chcú! Dúfam, že sa západ nezníži k ostreľovacím praktikám ako v Líbii a Sýrii, lebo by nastal veľký problém. Ale Ukrajina má aj možnosti na eliminovanie takýchto síl. Tu nie je možné len tak zmiznúť z očí! Dúfam, že teraz sa vláda rozhodne správne a vytlačí opozičných výtržníkov a provokatérov z úlíc. Ukrajina má podobné problémy ako všetky štáty EU: byrokracia, úplatky a podplácanie. Ale to si musí vyriešiť len sama, lebo EU jej v tom nepomôže.

valdo # SaduMixu65
-
 80% ( 15 people voted )
+
2014-01-24 15:17:34 b2286b62
Ukrajina je len dalsim statom v tzv. programe "Blitzkrieg - bleskovej vojny", ktorej hlavnym cielom je Rusko. Uhlavnym nepriatelom Zida bol vzdy Rus a Slovan vobec. Ak by nedajboze Obrezanci z USA, EU a Izraela "odpalili" Rusko, znamenalo by to koniec celeho Slovanstva vo svete.
Tak ci onak, ked sa Obrezancom podari zlanarit Ukrajinu do spolku teplosov a vyznavacov rovnych bananov a krivych uhoriek, ziskaju pristup k hraniciam s Ruskom, ako aj nerastne bohatstvo Ukrajiny.
Co je vask este znepokojujucejsie, je hrozba terorizmu na ZOH v Soci. Keby sa CIA podarilo do Soci nejakeho islamistu dostat a ten by uspesne spachal atentat, zacala by sa pre Obrezancov z USA tak vytuzena vojna na europskom kontinetne.

Peter # FikyMigu16
-
 82% ( 23 people voted )
+
2014-01-24 15:38:58 58d4259c
loading...
Imperializmus ukázal svoju pravú tvár. Po páde železnej opony vydrancoval bývalé socialistické štáty, a teraz svoje krvavé paprče natiahol do posledných dvoch krajín Ukrajiny a Bieloruska, ktoré ešte niečo hodnotné majú - nerastné suroviny a hlavne zlaté rezervy. Každý si myslel, že po páde socializmu nastane všade bratstvo, rovnosť sloboda. Že svet bude bezpečnejší. Opak je pravdou. Imperializmus rozpútal nevídanú krvavú kúpeľ po celom svete a svoje zločiny kryje za impotentné OSN, ktoré je už len sluhom nadnárodného kapitálu.
Regency # KyjiHibo22
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-01-24 17:46:20 c35b6f8f
Nízko hodnotený príspevok


Yanath # VepeBeke80
-
 33% ( 14 people voted )
+
2014-01-24 18:23:08 559f68d2
podla tych volovin co pises vies o ukrajine velke nic takze nemam dovod drat koli tebe klavesnicu, jasne, v ukrajine bude asi vacsi blahobyt a ku nam na zbedacene slovensko chodia robit len tak z pasie co? ale somarovi, ktori zije vo svojich konspiraciach je tazko prijat realitu

Yanath # VepeBeke80
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-24 19:14:55 559f68d2
Chápem to správne, že ľudia tam bojujú za to, aby mohli ísť na západ? Nejako mi to nezapadá do koncepcie variétnych debát v kabarete Dôležité. Tak to sú tie Vážskeho roxorové nepokoje? Ukrajina mi je síce totálne ukradnutá a zatiaľ som nestrácal čas zisťovať si informácie o čo tam presne kráča. Akurát si dávam do súvislostí dlhšiu neprítomnosť otravného deda z Košíc. Že si tam on išiel dať zadarmo vymasírovať hrb!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 6 people voted )
+
2014-01-24 19:20:48 4e62dbd1
Banderovec Oleg Tiagnibog tomu nejde o jednotnú Ukrajinu. Dnes mi to nikto neuverí, ale tento človek nemá rad Rusov Poliakov, ale ani Maďarov no kamaráti sa neskutočne s Američanmi ktorí ho v tichosti podporujú. Tento opozičný politik na svojich blogoch obhajuje Stepana BAnderu a jeho Haličskú republiku a hlási sa k nej. Tomuto politikovi určite nejde o jednotnú Ukrajinu. Čo sa stane po rozpade Ukrajiny vznikne novy celok po Ukrajinsky Galičina, alebo Haličina. Pán Tiagnibok si začne nárokovať na územia starej Haliče to znamená na územia Maďarska Poľska časti Rumunska a Slovenska. Žeby novy priestor pre nejakú USA základňu v Európe o rozmeroch ako ta v Kosove na území Srbska. Ak niekto pochybuje nad mojou úvahou nech sa vráti do nedávnej minulosti. Na konci II. Sv. vojny takýto celok vznikol na chvíľu na území Zakarpatskej Ukrajiny, Poľska ktorí obývali prevažne Lemkovia Slovensky Rusnaci sa k tomuto celku nepripojili. Až po zásahu Poľských, Československých a Sovietskych vojsk sa podarilo tuto republiku rozbiť. Bandera spolu so svojimi spolubojovníkmi ustupovali cez Slovenské územie do Rakúska pod ochranu vojsk USA. Stačí sa ešte opýtať tých malo žijúcich Slovákov účastníkov týchto bojov aký bol Bandera každý odpovie že nepoznal priateľov a bol sto krát horši ako essesaci. Veď nie jedna osadlosť na Liptove Orave a Spiši podľahla jeho besneniu. Podľa archívov na Slovensku Banderovci popravili do Tisíc neozbrojených civilistov. Tak ako som to už písal strašne ma zaujíma kto bol jeden s poľných veliteľov v Banderovich oddieloch s menom Tiagnibog. Jeho meno sa spomína v zápiskoch ZNB v knihe Zápisky vydanej myslím že v nakladateľstve ZENIT. Keď som nedávno volal do Ivano Frankivska známemu kto bol iniciátorom postavenia pamätníka Stepanovi Banderovi v menovanom meste tak tém mi sucho oznámil že Oleg Tiagnibog. Zároveň mi v telefonickom rozhovore povedal že patri k najväčším obdivovateľom tohto Haličského ´´ hrdinu´´ v mojich očiach hrdloreza a každo ročne organizuje pochody prívržencov Stepana BAnderu a divízie SS Haličina. Toľko o ´´pokrokovom ´´politikovi spoza našej východnej hranice ktorého ´´nezištne´´ podporuje USA.

STOPA # QadyVyna05
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-01-24 19:29:54 b03dd22d
http://www.protiprudu.org/slova-priameho-svedka-o-
revolucii-na-ukrajine/

kucma # FyvaFixa25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-24 19:48:03 b2fd97cf
Ja sa na to dívam neosobne a z dlhodobej perspektívy. Slovan je menej ako zviera pre západ, v neposlednej miere pre jeho bezprostrednú otvorenosť. Slováci nemajú čo zazlievať Ukrajincom, veď boli prví, čo zradili Slovanov a ak Ukrajinci nevidia, čo sa deje s etnickými Slovákmi, tak sú slepí a sprostí zároveň a vtedy im ani Boh nepomôže. Slovák je už mŕtvy od rakoviny tela a mysle, len on to ešte nevie.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-01-24 20:08:06 502f54fd
Kucma v tom clanku co si sem dal sa o Tebe pise. :-)

No toto # DyvuVeqi71
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-24 20:15:39 b2284882
o mojom ujkovi :)

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 20:18:17 b2fd97cf
Rusi uz raz zachranili pravdu, aj sme ju oslavovali poniektori)ale po89 uz nanu vela ludi zabudlo)asi sa nanich vela ludi spolieha ze teraz ju zas zachrania vivat Rusko.)nech ziju slovania nech ziju slovanske narody neposkvrnene my nic nechceme a svoje si nedame)nech ziju pocestny ludia )ploretari vsetkych zemi spojtesa)


janko hrasko # LasaGaru37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 20:22:04 4e63f435
Ukrajina umírá za EU...Ukrajina je tak lacná, že všetci zahraničný investori na Slovensku sa už tešia ako svoje fabriky presunú na Ukrajinu...a čo potom slováci, za koho budú umierať od hladu?..

tibir # TigaSebu46
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-01-24 21:08:48 5b941504
Banderovcov ešte spomínali moji rodičia. Už bolo dávno po vojne a Bandera s Nemcami (asi utečencami) to neviem, vyčíňali aj na Slovensku . Boli to obyčajní banditi a záškodníci. Tak spomínali starí ľudia.Ako to je teda na tej Ukrajine?Z jedných správ vidím,že demonštranti zapaľujú a bijú policajtov a rozbesnený dav a zas na inej stanici ,ako policajti bijú nahého muža,chudáka asi "nevinného".Kde je pravda? Ja sa len čudujem Ukrajine,že nevidí,čo s nami urobila EÚ a kam to s EÚ spejeme.Tuto vidíme ako jeden idiot vie zmanipulovať dav ako u nás Havel.. Takže je jasne,že za podpory zo zahraničia.

Jambo # CapuSuxo47
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-24 22:14:05 4e622905
Jambo # CapuSuxo47


hm ešte sa si musíš veľa učiť o kapt propagande a iluzi zastrašovania a omotavania avedenia a hlavne strhavania a manipulovania davu v požadovaný smer,


fotka ala video ma jednu vypovednu hodnotu,a to iluziu, ktora sa može ale nemusí zakladať na pravde, do policajnej uniformi dokažu obliec hockoho,tak ako vyzliec sa da hockto za penizky,


tudiž nie je modra červena a červena modra,ale modra je prezentovana ako červena a červena ako modra,alebo skor červena je modra a modra je ešte modrejšia,
nuž ale k dianiu na ukrajine,počas kličkovich nepokojov prišiel mraza na ukrajine nastal klid,dnes je až u na spraz minus 11,nahoda ,prozretelnosť božia pomoc,putinova manipulacia ,a neodvratenie manipulaciou cia ,nuž nech si každy najde a da odpoved sam


yanath ti ani sa o to nepokušaj,ty si proste modrejší ako najmodrejšia,hlavne že si študoval,ted ti je to ale ku hofnu,jak čítam tvoje prozretelnosti prispevkove,


nie si ty yanath nahodu slepuch?lebo tie najotvorenejšie oči se nekam vyparili jak vasky,asi možna hadzu za demokraciu po iných ľudoch molotove kokteily,

333 # MajyTela45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 09:50:37 55d88d6a

Kto vedie Ukrajinu do EU?

Odpoveď si dá každý rozumný človek. Je nevyhnutné začistiť vrcholné vládne orgány od parazitických neľudských svetoobčanov a bude pokoj. Óóój, skoro príde aj k tomu!

http://blagin-anton.livejournal.com/339145.html

Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-25 10:22:39 8d08bdc9
Tu neďaleko """priguraľsko???"" SV.. Spiš..je pomerne frekventovaná pesnička pri jubileách...Ukrajina, Ukrajina..nema kraja..! A súčasné dianie je iniciované práve za účelom ROZDROBENIA...! Silná , jednotná cca 50 milionová Ukrajina predstavuje aj v rámci Európy potenciál jednak ľudský, územný, poľnohospodársky, nerastný aj priemyselný ktorý by zmenil ,pri zvýšenej intenzifikácií, "polaritu" doteraz "tradičných drancovníkoch" či "ekonomickych dravcoch"..A podmienky na "drobenie" sú jak vyšité ....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 11:15:48 58d4289b
Stačí len "rozfúkať pahreby" starých delení či "hriechov"... Teda.. Halič bol Rakúsko-Uhorsky--,Zakarpatie ---aj naše...,Bukovina..Podnestersko..., náboženská rôznorodosť--rozporná, máloktorý vrcholový dejateľ v Izraeli nemá, nemal pôvod v "Pásme" , , ... národnostné zloženie ., nacionalitické tlaky --aj zahraničných "súkmeňovcoch"... ekonomická "zavisimosť".. atd. Tieto pahreby ..samozrejme za účinnej "pomoci" -finančnej- sa systematicky oživujú--pre USMERNENIE CUDZÍCH ZÁUJMOV..cieľovo vzdialených samotným Ukrajincom.
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-25 11:33:52 58d4289b
Toto video podava smutne svedectvo o tom, co sa na Ukrajine skutocne deje. Je mi ich kuto, pretoze si uvedomujem, ze keby sme tak napriklad na Slovensku protestovali proti sucasnemu establismentu, kruto by sme za to zaplatili. Obrezanci z US a EU by tu hned spravili pdobny puc, ako dnes na Ukrajine. Smutne, fakt smutne, ze cele ludstvo ovlada mala skupna ludi a nejestvuje ziadna sloboda ani demokracia.

http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F
%2Fgloria.tv%2F%3Fmedia%3D540709

Peter # FikyMigu16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 13:41:11 58d4259c
Lýbijská demokracia v réžii NATO musela likvidovať nasledovné negatíva arabskej spoločnosti, o ktorej židia môžu iba snívať: A jak že si to ty libyjské oběti Kaddáfího diktatury vlastně žijí? HDP na obyvatele ... $ 14.192, měsíční podpora v nezaměstnanosti $ 730, měsíční plat zdravotní sestry $ 1.000, porodné $ 7.000, měsíční podpora nesamostatné výdělečně činných (závislých) osob $ 1.000, nevratná dotace státu na pořízení bytu pro novomanžele $ 64.000, nenávratný příspěvek na provozování živnosti $ 20.000, cena benzínu $ 0,14 / litr.
Bezplatně: zdravotní péče a část léků, školní vzdělávání. Vzdělávání a stáže v zahraničí: platí stát. Nájemné: neexistuje. Platby za energie v domácnosti: neúčtují se.
Automobil: zpravidla z 50% dotuje stát. Úvěry bez úroků. Systém obchodů pro mladé rodiny za dotované ceny výrobků. Alkohol - nežádoucí, není.
Na první pohled je vidět, že finančně jsou na tom o světelné roky lépe, než otroci v Česku. Jen si představte, že by Nečas s Kalouskem z lásky k vám věnovali ze státní pokladny po svatbě na pořízení bytu 43 900 eur, resp. 1 325 725 Kč. Ano, Libye dělá některé věci jinak a proto musí lehnout popelem, aby západní elity zahladily stopy a případnou chuť svých poddaných. Ještě že jsou ty bomby.
Ukrajinci si nikdy tak dobre nežili ako Lýbijci, NATO tam bude mať s demontážou spoločnosti menej roboty. Vlastne Kličkovci už začali plniť plán perestrojky Ukrajiny na Potemkinovo. A možno Kličko len chce zabrániť bombardovaniu Ukrajiny armádami spriatelenými v NATO, vid.Juhoslávia, Kličko je ľudomil!
Definitiva # MunoLyhi27
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-25 15:10:02 55ede32f
Nízko hodnotený príspevok


Lidhja # JojaVime40
-
 36% ( 4 people voted )
+
2014-01-25 19:55:18 b228e812
Ukrajinci si nikdy dobre nežili, ale vstup do eú ich vraj pochová, pravdou je, že sú negramotní podľudia z východu, ktorí sú biednymi vlastným nepričinením sa o zbohatnutie. Nikto iný, okrem nich a komunizmu, ktorý zhatil ich plány, spútal ich do otroctva, nenaučil podnikaniu. Hlupáci si myslia, že vstupom do eú im budú pečené holuby prelietať do gágora.
Podľuďmi preto, že iba podčlovek vidí záchranu svojho života v nahradení jedného etatizmu druhým a iba podčlovek vo svojej domýšľavej pýche nedokáže rozmýšľať a porozumieť, že iba on sám je dnes strojcom vlastného neúspechu. Už nie je všetko iba vlastníctvom štátu, takže aj on sám môže konať a nie obviňovať iných za vlastné zlyhania.
Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 20:04:43 b228e812
Nower–priznaj sa, že píšeš o tvojich pocitoch, sám si bol eú fanatik, hlasoval si za vstup, ale sklamaný si, lebo svetlý zajtrašok sa u tvojej osoby nepristavil, neobjal ťa, tvoje prehnané očakávania sa zrážali s realitou a našiel si aj vinníka, bývalú lásku eú.
Je dobré, že ste potupení, prehlasovali ste pravdu a teraz podľa zásluh trpíte, nemáte nárok na zmenu „názoru“, pretože pre vás osobne eú nič nepriniesla a preto ju už zavrhujete. Vaše „dôvody“ sú úbohé, ak nemáte osobne z niečoho výhodu, tak to rýchlo opúšťate. Krátkozraké a sebecké, pre svoje ego za, pre svoje ego dnes proti.
Pôžičky sú skvelé, ale ich využitie vami je nemotorné, to vy ste opäť babráci, pretože požičať si treba kvôli vidine ešte väčšieho zárobku, nie pre márnosti, ale ak si len nakupujete, tak pochopiteľne budete veľmi skoro nariekať, výrobky sa vám už zunovali a ešte ich musíte aj splácať, to je ale nespravodlivosť pre vás.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 20:15:57 b228e812
ja sa priznam ,bol som za eu,mylne som žil v presvedčení vdaka propagande kapitalistickej,že ked budeme v eu ,zamedzi sa rozkradanie štát majetku, ktore tu zaviedol mečiar a spol,
a po nom dzurinda,
ake bolo moje sklamanie ked mi došlo po chvíli ,že tomu nezamedzia prave naopak,ešte viac umožnuju,


dnes viem že to bola chyba,chcieť isť do eu,ale to som vtedy nemohol vedieť ,nik nepísal pravdu v mediach ani diskusie neboli na nete,to si človek musel zažiť aby pochopil kde pravda jest,


že podnikať nemožeš začať ak nemaš kpital,a ak založiš dom riskuješ že on prídeš,ked ti to nevínde,nedjdem tu rozpravať o šikovností mnohých ktori v tej dobe vedeli že pride ozdravovaniu štátnych bank,a skartaci dlhov teda uverových listin pri miklošovom ozdraveni za 100miliard a naslednemu odpredaji za 100miliard do sukroneho židovskeho sion porfoliaa,teda darvani,lebo ak štat do toho naleje 100miliard a nasledne ich preda za sto miliard je vlastne darovanie zadarmo,dnes su to ctihodní podnikatelia čo mali to info a nie zlodeji štátneho majetku,


problem slovače je to že nedokaže dať zlodejom štatneho majetku jasne na javo že su zlodeji a vyvrhnuť zo svojho stredum


do dnes ten ošial z cibbulkovej,ktorej som fandil v tenise do dna kedy som sa nedozvedel že zhrabla peniaze a to 70tacov ečok od štátneho tiposu,čo jej neboli ale vobec treba lebo nežila a netrela biedu stara cibulkova ako poslankina sdku mala dostačujuci plat od štatu na to aby slušne žilia aj podporovala svoju dceru v tenise,


dnes sa ľudia idu posrať čo dosiahla,a le nejdu sa posrať z toho čo ukradla,a to ma fakt sere jaka je vatšina slovače .blba jak tačka,prečo by znova neukradla ked jej matka vybaví dalšiu prikležitosť na ukradnutie,jak z tiposu,ked sa idu tolkyí z nej posrať.


takže tu vašu šikovnost si strčte laskavo do zadku,


len hlupak si požičia ,a založí dom,


,ked tu mnohí dostavaju zadarmo od štatu a tvaria sa jakí su šikovní to oni podnikatelia,jak im patrí svet.však štatna zakazka je nasamlepší biznis o tom si už aj vrabce na stromoch,tak ako štátna kasa je najsam lepšia banka na požiččku,


prečo stara cibulkova si nezobrala uver?ale nenavratnu z tiposu


hold o tom su tí sikovní ľudia,


a cela eu, zoskupenie zlodejov,

333 # JodaLefa86
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-25 21:48:36 55d88d6a
...Maestro..Lidhja..40 Vaše konštatovanie o Ukrajincoch..""""""..pravdou je, že sú negramotný podľudia z východu..."""""Vás dostáva do polohy nezávidenia-hodnej! Aj keď sa snažíte čosi napísať...predstavujete ..tu na tomto fóre vzor ktorý nadobúda podobu ETALÓNU PRIMITIVNEJ ZAOSTALOSTI..aj duševnej! Takéto tvrdenia nemôžu byť adresované na žiadny národ--ani na totálne neprispôsobivý... Ak ste nezrelííí tínežer..tak bežte -od počítača--sa radšej venovať zimným športom, ak ste iná kategória tak je mi vás ľúto --treba Vám pomôcť--nedokážete sa sám zbaviť duševnej zaostalosti.
klopi # KyvoWavo40
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-26 07:41:45 58d4289b
A.., Lidhja40.. pokiaľ by ste svoje "negatívne prezenty " vykríkli kdesi na namesti v Kyjeve, resp. Vás by identifikovali tu na fore--verte že --aj "štrompandle" by sa dali...z Vás identifikovať.../..povojnové generácie v celom ZSSR..mali aj maturity.povinné..../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-26 08:10:33 58d4289b
Nower–zvláštne, že prečo socialistický fanatik odmieta socialistickú eú. Čo pred 10 rokmi, pred 20 rokmi, aj vtedy si kričal čo dnes? Alebo potrebuješ 20 rokov na „premýšľanie“ ako stalinistickí demokratizátori v roku 1968? Asi poznáš rôzne varianty socializmu a etatizmu, ten tvoj sa volá dobrotivá smrť na rozdiel od eú, kde korporácie disponujú priveľkou mocou, a v tvojom socializme by mali rozhodovať ľudia, všakže.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-26 20:36:02 b2288b4b
klopi–prečo čítaš moje príspevky? Ty aj tak nevieš čo a koho som myslel, keď som spojenie uviedol, tebe postačí výrok ako taký a už si ho vysvetľuješ po svojom, aby si zažiaril. Keď urážajú židov a iných, tak si tiež príkry, alebo sa skôr pridáš? Sa neprezentuj ako mravný etalón. Som výrok dovysvetlil, uviedol, že buriči na ukrajine paranoidne obviňujú druhých z vlastnej biedy a naivne si vsugerovali predstavu, že európskym análizmom sa im naplnia nenásytné hrdlá, to je všetko. Je ľudské uvažovanie obviňovať druhých z vlastných krokov, odpovedz.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-26 20:45:21 b2288b4b
Gesto mieru sa zmenilo na boj o život. Holubice pápeža Františka napadli iné vtáky
Gesto mieru sa zmenilo na boj o život, teda aspoň pre dve vatikánske holubice. Dnes počas modlitby Anjel Pána vypustil pápež František a dve deti vo Vatikáne holubice za mier na Ukrajine. Po tom, ako pápež František a deti odišli z okna, čajka a čierna vrana zaútočili na holubice, vrátane jednej, ktorá sedela na parapete nižšie položeného okna. Jeden holub prišiel o časť svojho peria počas oslobodenia sa z pazúrov čajky. Fotografi túto akciu zaznamenali.

Zdroj: aktuality.sk, TASR
Ked to beriem symbolicky, znamena to, ze bude napadnuty mier?haarpuna # QiqoQeva21
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-26 21:18:27 b2280e71
Gejza, coze, Ibis ako papez? Osobne nic proti nemu, ale toto hadam nie, ved uz ani neviem, ci je Slovak alebo African. :(

Co sa tyka Ukrajiny, podla oficialnych medii sa tam ludia buria, lebo chcu vstupit do EU. To sa tak dobrovolne hrnu PLATIT do EUROVALU?

:DDD

haarpuna # QiqoQeva21
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-26 21:49:41 b2280e71
Ale tak aky problem ma Ukrajina vstupit do EU? Ved tuto, na hraniciach Sobrance-Uzhorod, uz vybudovali aj tunely a niektori ludia, co to potrebovali, si tade volne chodili do a z EU, jednoducho, neobmedzeny pohyb na trhu.

haarpuna # QiqoQeva21
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-26 22:21:37 b2280e71
Presne, ako pise clovek nado mnou, su ako male deti. Cim viac im niekto nieco zakazuje, tym viac ich to laka.

haarpuna # QiqoQeva21
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 20:46:37 b2280e71

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   p
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Svobodná volba ve školství


Svobodná volba ve školství
Nesamozřejmou výhodou našeho vzdělávacího systému je právo zvolit si jakoukoli základní školu. Prospělo by nám, kdybychom princip svobodné volby dotáhli do konce. Znamená to ...
Balistická střela proti asteroidu
Za komunizmu sme sa mali lepšie... Povedala mi jedna zo žiačok
Podle nové teorie tvoří temnou hmotu bláznivě těžké částice

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.068 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne