Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

VIDEO: POLICISTÉ ZATKLI ČLOVĚKA ZA NATÁČENÍ, PAK BYL ZASTŘELEN JEHO PES


VIDEO: POLICISTÉ ZATKLI ČLOVĚKA ZA NATÁČENÍ, PAK BYL ZASTŘELEN JEHO PES

Kalifornská policie v neděli zatkla muže za přehrávání hlasité hudby a natáčení záznamu, následovalo zastřelení jeho psa poté, co zvíře vyskočilo z otevřeného okna automobilu.

Policie zatkla Leona Rosbyho v blízkosti policejního zásahu v Hawthorne, Kalifornie. Policisté zasahovali ohledně ozbrojené loupeže. Rosby měl narušovat zásah tím, že hrála hlasitá hudba a nahrávat si scénu na svůj mobilní telefon.

Policie tvrdí, že Rosby ignoroval jejich první žádost ohledně ztlumení hudby. Rosby uznává, že měl uposlechnout výzvy, ale nechápe reakci policie, která byla podle něj zbytečně brutální. Rosby již podal stížnost na oddělení policie v Hawthorne.

htt p://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2354-vid eo-policiste-zatkli-cloveka-za-nataceni- pak-byl-zastrelen-jeho-pesAuthor: rt # XehoJory29
Spojené štáty2013-07-0341
-
 43% ( 4 people voted )
+
Vypatlanci zmodrení. Pes reagoval na prudké pohyby policajtov. Kým mu dávali bez prudkých a agresívnych pohybov len putá, zviera len výstražne štekalo. Toto bola bezdôvodná brutalita a mali by si to vysranci odskákať. Keby pes neregistroval agresivitu ostal by štekať v aute.
Okrem iného zviera hneď jednoznačne neútočilo. Keby majiteľovi dali možnosť ho priviazať o stĺp všetko by bolo v poriadku. Je mi z nich na grcanie.

Napadla ma ešte možnosť, že niekto bude oponovať, že zviera mal zavrieť v aute a vytiahnuť okná. Nuž keby to urobil možno by mu okamžite pri zatknutí za hlasnú hudbu naparili aj týranie zvierat, keďže evidentne bolo teplé počasie. Pri tom ako sú schopní viesť súdy za to, že sprostá američanka dala sušiť mačku do mikrovlnky a keďže nebolo v návode vyslovene napísané, že do mikrovlnky sa nemôžu vkladať živé zvieratá vysúdila si slušné prachy.

Nechcela by som tam žiť ani zadarmo. Hnus.

ukulele # FogyLoqy46
-
 70% ( 17 people voted )
+
2013-07-03 13:23:12 57f4de4a
nuž k tej vypaltlanosti,ak niekto sa chova ako majitel toho psa može čakať reakciu.presne taku,lebo nič ine to nebolo ako povyšovanie sa.
to že ho išli spacifikovať sa nedivím,


a chudak pes doplatil na sprostosť a nadutosť svojho majiteľa,


i ked poldovia ten koniec zjavne nezvlaadli a využili možnosť sa mu pomstiť,žial bohu si to odniesol psik,

333 # XohoHaqo72
-
 43% ( 11 people voted )
+
2013-07-03 13:48:26 55d88d6a
Heh, polícia mala zjavne chuť si zastrielať... U nás by to uhrali na krajnú núdzu...

Patt # BimePuvi65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 13:52:41 d49e8e22
a ešte niečo vypatlanej hlave daj pištol, vyprovokuje psa ,len aby ho mohol zastretliť.nvm snad mu to ochrancovia zvierat riadne spočitaju


pobehaju dufam nahe pred polic stanicou,aby tomu vypatlancovi čo toho psa vyprovokoval len aby ho mohol hrdinsky zastreliť,ked ho utíšil majitel.,vzali navždy z ruk zbraň.

333 # XohoHaqo72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 13:53:15 55d88d6a
Potrebujem pomoc, doplňujúcu informáciu: Obrázok je len ilustračný, alebo skutočne reálny z toho zásahu? Zdá sa mi, že sa jedná o ebenového elementa, alebo sa mýlim? Na žiadne video na tejto smiešnej stránke nikdy neklikám, a preto si musím túto informáciu overiť s vašou pomocou. Bol biely, alebo z buša? Inak nemôžem zaujať stanovisko. Ďakujem za odpoveď.
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 19 people voted )
+
2013-07-03 13:54:35 d4254112
vravim to uz dlho
co policajt to k....
preco si myslize ze sa robia psychotesty na poliiciu? preto aby tam zobrali magorov psychopatov narcisov
ludi bez citu poslusne robots
poznam kopec ludi co robia fizlov a to nie su ludia ....
staci sa pozret na zashy policajtov na celom svete....
biju zeny deti starcov je im to jedno. Su to sadisti. Policajt by mal pomahat ale kazdy clovek ked zbada polisa hned prva rekacia podme prec aby nam daco nespravili a nie ze citim sa bezpecne.
Policajne zlozky by sa mali zrusit ... je to mafia ...
ochranuju zlodejov vrahov a udrzuju status qou ,,,

Maharball # DupyKeka07
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-03 14:58:04 b9097322
loading...
Hm. No ja osobne som mala asi vždy šťastie a keď ma pokutovali tak boli vždy slušný a normálny. Teda v 99% som s nimi nikdy problémy nemala.

Ale raz, som sa s jedným kaktusom stretla, ale keďže som presne vedela čo chcem a čo môžem po jeho útočnej slovnej reakcii som si ho dala do poriadku a jeho vlastný kolega ho ukľudnil a dával veci na normálnu mieru keďže videl, že až tak neznalá svojich práv nie som.

Ale osobne si neviem predstaviť, že by som sa dostala do takejto situácie a pred očami by mi zastrelili vlastného psa, ktorý len na základe ich prejavenej agresivity, za to, že ma bezdôvodne postrkovali reagoval prirodzeným spôsobom a to ochranou. Bože zrejme by som mala natiahnuté na triko aj brutálne urážanie verejného činiteľa, tak mierna ako ten černoch by som nebola tým som si istá.

ukulele # FogyLoqy46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 16:56:14 57f4de4a
ukulele: rád by som videl čo by si robil ty, keby na teba ten pes "iba výstražne štekal" z asi metrovej vzdialenosti. Navyše z videa nie je vidno (kritické okamihy sú mimo záber) či policajti naozaj robili niečo agresívne, či sa napríklad nezačal trhať majiteľ. Navyše keď už pes vybehne chlap (majiteľ) to zjavne nezvláda - trhá sa smerok ku psovi atd. Nechcem sa hrať na nejakého skúseného kynológa, ktorým nie som, ale za správnu reakciu považujem, že majiteľ na psa zreve sadni, alebo zostaň (neviem či sa za to dá považovať "Max, no!" o ktorom hovorí v druhom videu) a dobre vycvičený pes poslúchne.
Samozrejme druhá vec je, ako by pes zareagoval na jeden-dva výstrely do vzduchu, prípadne slzotvorný sprej, ktorý isto majú vo výbave. Ale to už je vážne v sfére "keby bolo keby". Čo som chcel povedať je, že chlap rozhodne nie je "obeť, ktorej zničohonič zastrelili psa"

Krovak # KuraLogo13
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 17:00:14 c35b1156
Díky, malá precitlivelá gitarka, za info. Tak predsa to bol on! No už som to nepotreboval vedieť- totiž keď som písal svoj predošlý príspevok so žiadosťou o pomocnú informáciu ohľadom farby, používal som Internet Explorer. Teraz som si článok otvoril cez Chrome a ten mi pekne zobrazuje prvý frejm z videí. A poviem vám, treba poriadne pridať jas! Stavím sa, že ich tam provokoval hlasnými slumovými paškvilmi typu tuc-tuc-tuc. Strážnik prejavil vysokú dávku sebaovládania, keď odbachol iba štvornohého psa, to treba oceniť.
Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 6 people voted )
+
2013-07-03 17:23:51 bc7b649f
krovak


kukni si to video ešte raz,ten pes bol skludnený, lahol si,ale policajt bob vyštaroval rukou po nom aby pes zautočil,to bolo jeho plan potom ho bez milosti zastrelil ako veľký king,kukni si to ešte raz,ten pohyb policajta vyhodnotil pes ako utok na neho preto vyštartoval,


ten policajt je jasný blb,

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 18:41:39 55d88d6a
mam tam zle nelahol si ale odstupil,a ten čo ho zastrelil išiel na neho rukou,to sa nerobí na psa nikda,nikda ani na kludneho psa nesmieš isť rukou a prudko,najprv ťa musí ovonať,až potom možeš mu ist pomaly na hlavu,ale žiadny prudký pohyb,a nie to ešte na psa ktorý brani majitela.
333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 18:46:47 55d88d6a
Súhlas policajti jednali správne.Majiteľ nechal úmyselne otvorené okná,vedel že si pol.idú poňho.Vedel aj to akú reakciu urobý pes.Takže koniec bol správny.Súhlasí a prajem každému policajtovy aby takto konal..
AMEN # FuxaHami59
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-07-03 18:48:42 55d8b663
333: pes si ťa má ovoňať? toto platí v prípade, že si prišiel ku známemu na záhradku a ide si ťa oňuchať jeho dunčo o ktorom vieš, že je mieruilovný a kľudný. Alebo k tebe beží doga a ty nemáš ani kam zdrhnúť ani čím sa brániť (a tak dráždiť psa je ten najhorší nápad, lebo má isto prevahu). Samozrejme policajt to nezvládol (ani v prvom poste sa ich nezastávam).

Ale ako som písal je to chyba majiteľa. Poprvé: psa mal zabezpečiť aby nemal ako vybehnúť. Podruhé: keď už pes vybehol mal ho (vedieť) zastaviť. Nech si hovorí kto chce čo chce, ale pes je zbraň a dotyčný chlapík ho nemal zvládnutého a tak ho spravil potencionálne nebezpečným a tým ho vlastne zabil on sám.


Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 18:58:54 c35b1156
krovak

Majiteľ sa v pokoji nechal spútať. Pokojne pred nimi kráčal. Na kraji cesty ho jeden z policajtov začal postrkovať na čo pes začal reagovať agresívnejším štekotom a snahou dostať sa von z auta. Keď si to pozrieš ešte raz a pozornejšie uvidíš. Tak ako skonštatoval 333 keby policajt neurobil pohyb rukou k hlave podráždeného psa, pes by zrejme nereagoval atakom. Okrem toho zviera vyhodnocovalo situáciu ako ohrozenie pána pri tom postrkovaní a keď tam prišli ďalší policajti, kedy zmizol majiteľ psa z jeho dohľadu vtedy už vyštartoval z auta.

Majiteľ sa trhá smerom k psovi pretože sa mu snažil dať jednoznačný pokyn k pokoju. Ale keďže mu tu policajti obmedzovali pohyb smerom k zvieraťu aby ho upokojil bol to pre psa ďalší prejav ataku a tendencia zvierať ochraňovať svojho pána bola tým viac provokovaná a podporovaná.

Ak chceš dať jednoznačný a čo najúčinnejší pokyn k poslušnosti ideálne je, keď ťa pes vidí priamo spredu. Ak si psovi otočený chrbtom a dávaš mu pokyn nemusí správne a úplne pochopiť čo od neho chceš.

Policajt ktorý vystrel k vydráždenému psovi ruku spravil jednoznačne chybu. V takýchto momentoch je nevyhnutné okamžite skľudniť svoje pohyby a hlas a nerobiť žiadne zbytočné pohyby a už vonkoncom nie k zvieraťu. Presne tak ako to napísal 333. Ak zaútočí na teba pes nesmieš pred ním utekať, pochopí to tak, že niečo nie je v poriadku a bude pokračovať v ataku. Vtedy je potrebné zostať stáť a ráznym čo najpokojnejším hlasom sa zvieraťu prihovoriť. Tu si vytváraš priestor na to, že pes sa s vysokou pravdepodobnosťou zastaví a bude skúmať situáciu. Na mňa takto bežala svorka 4 psov. Toto bol spôsob ako sa zastavili a už len štekali a vrčali. Odchádzala som čo najpokojnejšie tvárou otočenou na všetky zvieratá. Samozrejme toto platí na väčšinu psov ale nie 100% na všetky. V tejto situácii na videu keby policajt nevystrel ruku k psovi, pes by po nej nevyštartoval.

ukulele # FogyLoqy46
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-07-03 19:04:44 57f4de4a
Pandemonium

Strážnik prejavil absolútnu tuposť a neschopnosť zvládať jednoduchú situáciu. Čo sa týka provokácií, keby sa policajt stretol s akýmkoľvek dementom, provokatérom, jeho prvoradou úlohou je bez ohľadu na provokácie a urážky konať uvážene a s chladnokrvným prehľadom, ináč tam nemá čo hľadať a patrí do ústavu. Jeho psychická odolnosť má byť vysoko nad akýmkoľvek potenciálnym slovným provokatérom. Na postrkovanie a nejakú fyzickú reakciu má jedine v prípade, že je sám ohrozený, alebo fyzicky ohrozovaný zatknutou osobou, čo sa v tomto prípade absolútne nedialo.

Nuž ak by sa do policajného zboru na Slovensku dostali takí ako ty, tak by tu ľudí strieľali za to, že si niekto pri policajtovi na ulici prdol, pričom mal nezastaviteľné vetry, alebo zdravotné problémy. Pre teba by to určite bol dostatočný dôvod "tuc tuc", podľa tvojich vyjadrení na to aby si bol oprávnený ho zastreliť, alebo dobre zmasakrovať obuškom.

Okrem iného policajt streľbou mohol ohroziť inú osobu, keďže sa incident odohral na ulici kde bolo evidentne kopec ľudí, čo je počuť aj na reakcii po výstreloch na psa. Projekty mohol ísť niekde smerom kde by sa potenciálne mohol od nejakého povrchu odraziť a zasiahnuť tak ďalšieho nevinného človeka.

V mojich očiach by policajt sedel za verejné ohrozenie ľudí na ulici. Je jedno, že strieľal na psa. Mohlo tam byť aj malé dieťa, ktoré by nevedelo vôbec zhodnotiť situáciu a keď pes ešte stál na nohách mohlo by sa tam rozbehnúť v citovom rozpoložení pomôcť mu. Skutočne sa tam mohlo stať čokoľvek čo sa týka ohrozenia iných ľudí na ulici.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 19:23:15 57f4de4a


projekty = projektyl

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 19:25:01 57f4de4a
Pre ukulele
To čo rozprávaš za nejapnosti.
Nechceš aby sa niekto prispôsoboval k psovi ! Pes je podriadený človeku a tak sa aj bude správať a nemienim sa nijako prispôsobovať psom. Či ma budú očuchávaqť atd.atd.Žiaden pes si nebude dovolovať ku mne ma očuchávať alebo ako počujem hovoriť neschopných majiteľov psov zvratky.
AMEN # DujuSowy83
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 19:28:58 55d8b663
AMEN stopro si daky prij...polis ze
Maharball # DupyKeka07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 20:02:18 b9097322
ukulele: aj 333 som písal, že to oolicajt nezvládol. To ale nič nemení na situácii, že majiteľ zasa nezvládal psa. Doslovne tam hovorí "Kričal som: "Max, nie"" čo mi teda ako povel príliš nepríde. Vykročenie ku psovi zasa vnímam ako snahu o vytrhnutie sa policajtovi aby mohol ísť ku psovi a buď ho upokojiť, alebo brániť - a to je zasa zle. Ako má byť pokojný pes, keď jeho pán sa trhá?

A nakoniec - z videa som pochopil asi toľko, že tam na začiatku pobehoval a robil bordel (tých čo ten zásah točili zjavne nikto neriešil). Takže si zasa hlúpym správaním koledoval o problém.

Aby som zhrnul: zo zhliadnutého mám dojem, že hlavným blbcom je nezodpovedný majiteľ.

Krovak # KuraLogo13
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 20:02:19 c35b1156
AMEN

Ty si naozaj amen. K tvojmu prvému príspevku. Na to, aby mohol majiteľ psa keď ho do auta zatvoril zavrieť na ňom okná, musel by si do neho sadnúť, otočiť kľúčikom v zapaľovaní ak má centrálne zatváranie okien a tak ich zatvoriť. Keď by išlo o manuálne zatváranie okien, musel by to urobiť ručne na všetkých dverách vozidla, čo by policajti vyhodnotili ako provokáciu a neuposlúchnutie výzvy verejného činiteľa, alebo o možnú snahu o útek, čo by možno trtko vľavo riešil streľbou na človeka.

Tak o čom mrvíš? Ty vieš ako v amerike musíš bezodkladne poslúchnuť výzvu policajta? Napríklad na
diaľnici, keď ťa zastaví a nedáš si okamžite ruky na volant a chceš vytiahnuť napríklad doklady z kabelky, alebo prednej skrinky na strane spolujazdca okamžite ťa môže zastreliť?

Ten černoch si jednoducho plnil svoju povinnosť a ihneď bez odporu a akéhokoľvek odkladu uposlúchol výzvu policajtov.

Pozri si to video ešte raz uvidíš toho bachratého trtka policajta keď kráčajú po chodníku za tým černochom. Všímaj si ho od začiatku. Jeho kolega to nechcel riešiť a pridal sa k nevyrovnanému aktivistovi kolegovi keď trtko vykročil. Mimochodom si všimni, keď už mal majiteľ psa putá na rukách trtko aktivista si okamžite napravil do pohotovosti zbraň. Keď budeš pozorný, tak to neprehliadneš. Pričom jeho kolega to evidentne nepovažoval za potrebné a tak nekonal.

Nejapné predstavy máš ty. Ak niekto pre zviera ohrozí streľbou na ulici ďalších ľudí, patrí na psychiatriu nie k polícii. Ten kto nie je schopný zvládať napätie a stresové situácie nech sa dá vyvesiť za vajcia na strome možno sa mu uľaví, ale nech sa nerýpe do policajného zboru aby si tam na ľuďoch odbavoval svoju neschopnosť a nevyrovnanosť.


ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 20:05:19 57f4de4a
krovak


ano je to píše v prvom príspevku,ale aj to že policajt je blb ktorý si chcel zastrielať a zabiť a na to mi nik nevyvrati,


oni musia byť cvičený na taketo situacie,takže asi tak,proste chcel a zabil,dal by som ho do kanclu a zakazal navždy nosiť pištol kým nezastreli obyč človeka,lebo ten blb nerieši ako nezabiť a ukludniť,ale zabiť ,,,

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 20:06:11 55d88d6a
333 no, vidím, že sa v tomto v podstate zhodujeme :-)

Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 20:14:09 c35b1156
Krovak

Na začiatok. Som žena nie chlap. :)))

Keď sa budeš v prítomnosti svojho psa bezdôvodne trhať a nebude tam agresivita zo strany iných prítomných ľudí, ktorí by boli v kľude tvoj vlastný pes sa bude na teba dívať a neurobí nič, nebude tomu rozumieť, bude ťa len pozorovať nanajvýš si dá hlavu nabok, bude sedieť a ktovie čo si myslieť.

Treba si uvedomiť, že psy cítia vnútorné napätie a agresivitu aj bez jej fyzických, alebo hlasových prejavov. Pričom tu znaky ktoré zviera vyhodnotilo ako ohrozenie pána jednoznačne boli prítomné.

Zo skúseností viem, že tvoj vlastný pes ťa bez problémov uposlúchne v takýchto prípadoch ak ide o iné osoby, napríklad pri zadržaní zlodeja, alebo ataku na nejakého agresora v skupine ľudí, ale je veľký rozdiel, keď ide o teba. Teba ako majiteľa a pána každý pes vníma ako súčasť svojej svorky a rodiny preto je jeho reakcia rýchlejšia a rozhodnejšia pri obrane ako u cudzích ľudí. To je absolútne prirodzené.

Pokyny na uposlúchnutie sa bežne dávajú spôsobom ako to urobil ten majiteľ. Povie sa meno a príkaz. Príkazové slová sú čo najkratšie a najjednoduchšie. Keď povieš nie, alebo fuj, zviera skôr uposlúchne ako keď povieš nesmieš, nechaj. To je normálne. Príkaz = čo najkratšie a najzrozumiteľnejšie slovo, často krát s oslovením zvieraťa menom.

Prepáč, ale čím si to ten černoch vyprovokoval? Ja som nikde nevidela jeden jediný prejav robenia nejakého bordelu, narúšania kľudu ja neviem, ale kde si to tam videl. Ja si to rada pozriem ešte raz, lebo ja som toho človeka vôbec nevnímala ako potenciál na zatknutie. To že v tichosti prešiel cez cestu na ulici a natáčal? To je robenie bordelu? Jeho pes ani neštekol išiel za ním na vodítku. Fakt neviem, napíš mi prosím ťa čas kedy sa dopúšťa toho bordelu.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 20:23:47 57f4de4a
krovak


videl som dosť aby som rozumel psom,


videl som hlupe mačky čo utekali pred psom,a videl som mudre mačky pred ktorými ušiel vlčiak,


ale nikdy sa k psovi nestočili chrbtom,


pokial nemaš šancu alebo si si nie sity že stihneš utiec psovi,do bezpečia bez toho aby ťa dioobehol,je lepšie sa mu otočiť a byť k nemu len tvarou nikdy nie chrbtom,to že ešte pes beži smerom k tebe neznamena že ťa ma v umysle napadnuť,ale ako nahle začneš pred ním utekať meniš sa na korisť,pes je v prvom rade lovec.

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 20:36:26 55d88d6a
a ak ešte niečo možem ten pes vživote nevidel rukav a nie je vobec cvičený na zadržanie pachatela ani na obranu majiteľa,všimni si že v podstate nevie ani čo robí,,,je naučený že každy ma z neho strach a rešpekt,tudíš nikda ani nezautočil na človeka,a pri obrane svojho pana je tarbavý jak medveď a nevie čo má robiť.proste pes dobrak čo si plní svoju psiu povinosť a ochranuje.


ukule všimni si že ich jasne provokuje a usiera si z policajtov,za uchcechtavani divakova povzbudzovania,teda ta reakcia od poldovs a dala čakať.

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 20:43:35 55d88d6a
333

Neviem ja som si všimla len to, že keď tí dvaja policajti stáli obďaleč po niečom čo smeroval nenápadne policajt na neho černoch reagoval a niečo hovoril. Ale neviem čo presne a konkrétne hovoril. To fakt neviem posúdiť, možno si hádzal popod nos nejaké poznámky sám pre seba, to čo si tam slovne priamo vymenili pred tým, než sa za ním policajti vydala by som chcela vedieť, ale nerozumiem po anglicky.

Ale podľa mňa to stále nebolo na dôvod ho zadržiavať. Možno že mu policajt povedal aby prestal točiť a on možno odpovedal, prečo by to mal robiť, že má na to právo, veď to robia aj ostatní. Toto by som fakt chcela vedieť čo tam presne bolo z obidvoch strán povedané, lebo je to z mojej strany len domnienka.

Keď si to tak vezmeš, oveľa väčší rozruch svojim smiechom a poznámkami tam urobila skupina osôb, ktorá natočila úplne všetko a nie je tých ľudí vidieť. Oni sa tam smiali a mali nejaké poznámky.

Ale ak by mi to niekto preložil úplne presne čo kto hovoril a ako slovne reagoval bola by som rada.

Samozrejme, že ak policajtovi oponoval tým, že má právo točiť a bohvie čo povedal, tak policajt trtko nevyrovnaný aktivista reagoval. Ale to neboli také slovné ataky aby sa nechal vyprovokovať k akcii a zatknutiu. Mohol to riešiť aj normálnym a slušným dohovorom. Čo by som od profesionála očakávala. Ak by sa tam majiteľ psa začal rozdrapovať, vykrikovať a provokovať, zatknutie by som považovala za opodstatnené. Ale zároveň sami policajti keď ho zatýkali museli registrovať, že okná na automobile sú pootvárané. Z hľadiska bezpečnosti aj pre ostaných prizerajúcich sa ľudí na ulici mu mohli pred spútaním dať možnosť zatvoriť okná na vozidle.

Aj policajt má vedieť predvídať a hlavne, keď túto prácu vykonáva každý deň. Musí brať zreteľ na bezpečnosť aj ostatných prítomných osôb.

Vieš takých pár kusov ako sú amen a pandemonium sa možno nachádza aj v našom policajnom zbore. A presne pre tieto nevyrovnané týpky a ich skutky sú potom negatívne posudzovaní a odcudzovaní aj tí normálny policajti ktorí vedia byť fakt normálny, nezaujatí a vyrovnaní.. Neverím, že všetci sú kokosi.


ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 21:02:30 57f4de4a
333: zasa musím súhlasiť so všetkým čo si napísal. A pre ukulele len doplním, že ani po slovensky nehovoríš psovi ako príkaz "nie". Nie nie je rozkaz, nie je to príkaz. Kukni napríklad: http
://www.dogbreedinfo.com/training.htm
"Before giving a word command to your dog, speak its name to get its attention; then speak a one-word command such as "stay," "sit," "come" or "heel." ". Veď si to predstav v slovenčine: "max nie" to nie je príkaz (povieš Max dosť, Max stop, možno Max prestaň a to posledné je už blbé). "Max nie" je tak výkrik akčného krdinu, ktorý vidí ako jeho kamaráta idú zabiť a on je príliš ďaleko aby s tým niečo spravil. Ak si takto vychoval psa ako kynológ amatér tak zasa platí to o tom, že je blbec.
Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 21:03:52 c35b1156
takže podľa commentov na youtube hlavný problém toho chlapa bol ten, že púšťal hlasno hudbu v aute až tak, že to sťažovalo komunikáciu policajtov pri zásahu v dome (vraj s ozbrojeným podozrivým). To zasa vyvstáva otázka (čo nie je z videa vidieť ani počuť), či by nebolo najjdenoduchšie k nemu prísť a povedať stíš to. Totiž k samotnému stíšeniu tam akosi nedošlo. takže tam bude asi ešte niečo.
Mimochodom, ukulele - všimni si ako toho psa dostáva do auta - podľa mňa dosť "horko-ťažko", čo neukazuje na dobre vycvičeného psa
Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 21:20:20 c35b1156
Krovak

Je na každom majiteľovi psa, aké slovo použije pri výuke a výcviku svojho psa. Odporúčajú sa ak som písala čo najkratšie pokyny aby boli pri vyslovení zreteľné. Toto nie je možné nadiktovať žiadnemu majiteľovi, základný výcvik si rieši 95% ľudí a majiteľov doma podľa vlastného uváženia. Ak ti naučíš svojho psa, že kozmonaut znamená aport je to tvoja výuka a výcvik. :)))) Pokyn nie sa naozaj používa pri výcviku základnej poslušnosti napríklad keď nechceš aby ti pes niečo nebral, alebo neskákal po prichádzajúcej návšteve. Nemusí to byť v zásade len fuj. A to je fakt. Možno že majiteľ v tom strese a rýchlosti rýchlo povedal len to čo mu napadlo. Ver mi aj pre neho to bola určite nečakaná a nepríjemná situácia. Amatérsky prístup k výchove základnej poslušnosti nie je adekvátne porovnávať s profesionálmi. Môj pes musí jednoznačne keď sa za niečím, alebo niekam rozbehne reagovať na stoj. Ale otázkou je, či bo som v tej situácii a rýchlosti vôbec dala ten správny pokyn.
Ja viem, že sa ti nepáči, že pes neposlúchol, a majiteľ možno v tom rozpoložení použil v rýchlosti nesprávny pokyn, ale keby mal možnosť v kľude pristúpiť k zvieraťu situáciu by zvládol a nemuselo sa to stať.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 21:29:10 57f4de4a
Krovak

Áno to som si všimla hneď. Ale ani môj pes auto veľmi nemusí. Nastúpiť mu akosi nevonia a to je fakt. :))))

Neviem či vieš po anglicky a vedel by si tam tie prvé pokyny policajta a jeho reakciu preložiť čo vidieť na tom videu. Bola by som ti vďačná, naozaj ma to zaujíma čo bolo v skutočnosti povedané na obidvoch stranách.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 22:08:31 57f4de4a
ukulele, možno je to mojimi reprakmi na NB, ale nejako tam zreteľne počujem iba tych uchechtavajucich sa chalanov čo to natáčajú
Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 22:13:57 c35b1156
Nízko hodnotený príspevok


AMEN # TyceTeqy19
-
 33% ( 5 people voted )
+
2013-07-03 23:18:01 55d8b663
AMEN

Nič som neprekrútila. Tretí policajt evidentne psa vyprovokoval. To že nesúhlasím s tvojou chorou hlavou a postojom je pre Teba dôvodom robiť zo mňa nečestného človeka. Pozri sa ty na svoju česť.

CITUJEM tvoje vyjadrenie:
"""To čo rozprávaš za nejapnosti.
Nechceš aby sa niekto prispôsoboval k psovi ! Pes je podriadený človeku a tak sa aj bude správať a nemienim sa nijako prispôsobovať psom. Či ma budú očuchávaqť atd.atd.Žiaden pes si nebude dovolovať ku mne ma očuchávať alebo ako počujem hovoriť neschopných majiteľov psov zvratky."""


To, že otvorene odmietam neopodstatnenú agresivitu policajtov a nesprávne reakcie je pre Teba dôvodom aby si atakoval a robil zo mňa podliačku a klamárku. Zároveň mi pripravuješ trest smrti. :))))))

Ty si jednoducho vypatlaný kus ktorý si vždy a za každých okolností bude vytvárať svoj obraz sveta a očakávať, že všetci sa mu prispôsobia. Mimochodom NIKDE SOM ŤA NENÚTILA PODRIAĎOVAŤ SA PSOVI tak by si mal krotiť svoju abnormálne rozvinutú fantáziu v nereálnom svete.

Ak máš utkvelú predstavu, že niekoho v diskusii neopodstatnene atakuješ a bude ti ešte riťku lízať tak to si sa evidentne pomýlil tak to nefunguje. To, že sme na seba narazili v diskusii si si vyžiadal ty sám. A každý jeden človek, ktorý má len priemerné IQ, pozorne vzhliadne to video a prečíta si čo som písala si urobí svoj záver.

Predpokladám, že s vysokou pravdepodobnosťou budeš len ty, alebo ešte jeden kus, ktorý by ma za názor chcel vešať.

Kedy si mi stanovil termín na trest smrti???

A ešte jedno, rada by som vedela kde mi postavíš šibenicu za to, že sa staviam na odpor proti zbytočnej agresivite a brutalite amerického policajta...

Bola by som rada, keby si moju popravu uskutočnil verejne to je moje prianie a ako posledné by si mi ho mal splniť.

:)))))))))))))))))))))))))))) Ale pokračuj rada sa ešte zabavím.

ukulele # FogyLoqy46
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-07-03 23:50:57 57f4de4a
Ukulelka, veď ty si citlivka! Odhaľ ešte niečo zo svojej slabiny...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-03 23:55:04 bc7b649f
Krovak

To nebude len tvojimi reprákmi aj u mňa to tak ide. Ináč s tým, že najjednoduchšie by bolo prísť k nemu a požiadať o stíšenie hudby v aute by bolo tým najlepším, najjednoduchším a najrozumnejším spôsobom riešenia problému.

Je to presne tak ako si to v tomto smere napísal s tým absolútne s tebou súhlasím. Vôbec sa to nemuselo stať.

ukulele # FogyLoqy46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-03 23:55:05 57f4de4a
Pandemonium

:)))))) hlavne, že sa máme radi. Si si istý, že vieš kam triafaš?

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 00:08:24 57f4de4a
Vidím, že by z teba bol dobrý advokát pri obhajobe čiernych. Máš k nim nejaký vzťah?
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-04 08:07:40 d4254012
Pandemonium

Teba evidentne dráždi, že ide o černocha. Predpokladám, že pre teba v tvojom ponímaní nie je černoch ale "neger". Nemám k nikomu nijaký vzťah. Keby to bol moslim s turbanom, šikmooký číňan, alebo červený indián moje reakcie by boli úplne rovnaké. V tom je medzi nami zrejme rozdiel.

Nerozdeľujem ľudí podľa ich rasy, národnosti a ani náboženskej príslušnosti. Všetkých považujem za rovnocenných, rozhodujú ich skutky a konanie v reálnom živote.

Ale povedz, prečo sú čierny tvojou slabinou? Prečo ich tak neznášaš? Pre našich cigáňov na Slovensku? Veď ani oni nie sú všetci rovnakí. Tak prečo ich všetkých hádžeš do jedného vreca?

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-04 10:37:28 57f4de4a
ach ukulele
prezrad mi prosim
kde sa v tebe berie tolko trpezlivosti?
byt viac ludi takych ako ty si
bolo by tu menej zlosti.
ked vidim ako reagujes na takych typkov ako je napr. AMEN-mam dojem ze mas docela rozsiahle skusenosti s dusevne postihnutymi.

POPI # FopiPulo28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 15:16:33 c35b1178

POPI

:))))))))))

Vďaka, ale ja nemám pocit, že by som s nimi mala dostatok trpezlivosti, možno sa ti to tak zdá, pretože nezvyknem utekať z diskusie a vždy sa ju snažím doviesť do konca. Buď dôjde k pochopeniu a vysvetleniu, alebo nie. Keď to nie je možné, čo sa mi tu už raz stalo ale s iným týpkom, vtedy končím diskusiu, lebo to naozaj nemá žiaden význam a zmysel.

Čo sa týka diskutujúceho AMEN, je to podľa mňa nevyzreté neskúsené a ešte naivné dieťa, ktorému keď sa hračka nepáči tak ju rozbije. Ak to tak nie je a je vo vyššom veku, potom musí byť jeho život dosť zložitý, uzavretý a pustý, pretože každý normálny človek pri jeho neopodstatnených výbuchoch agresivity a obvineniach rýchlo kývne rukou a odíde radšej preč. Nikto tú neopodstatnenú negativitu nepotrebuje a ani po nej netúži.

Mimochodom, až taká trpezlivá nie som, keďže mi občas ubehnú aj sprosté slová, ale občas mi je to naozaj jedno, pretože s rodeným debilom sa inteligentná debata nevypláca, vtedy nerozlišujem. Čo sa týka duševne postihnutých sám určite vidíš, že ich po svete behá veľmi veľa a nemusíš ich ísť hľadať do ústavu. Čo považujem sa dosť smutné, ale to neznamená, že sa normálny ľudia majú nechať nimi utláčať a dovoliť im aplikovať v praxi ich choré predstavy. Je dôležité sa proti tomu stavať ináč budú čím ďalej tým horší. Ale občas je najúčinnejšie nechať ich v tom svojom svete nech sa tam so svojimi pomýlenými predstavami patlajú ďalej, pokiaľ niekom reálne neubližujú.

Pekný deň ti prajem. :))

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 15:44:33 57f4de4a
Načo provokoval ten sráč prismahnutý?!

hal # BokiKoki52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-06 20:29:52 55d8c843

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
ose   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1147 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne