Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Všem komoušům k 1. máji


Všem komoušům k 1. máji

Dovolujeme si zde publikovat vzkaz, který napsal na svém facebookovém profilu jako komentář k této fotografii pan Václav Nový. Máme za to, že dodávat více již netřeba a všichni, kteří dnes s bolševiky rudými, oranžovými či všelijak jinak maskovanými "oslavili Svátek práce" by ze všeho nejvíce potřebovali ten komunismus dovedený k "absolutní dokonalosti" reálně prožít  třeba jako vězňové severokorejského gulagu.

 

 

 

Zde fotografie:

 

 

A komentář:

 

Toto i se jmenným seznamem, bych každému komoušovi vrazil mezi oči, hned jak otevře svou nevymáchanou hubu. Doufám, že je toto napsáno na pamětních deskách, a instalováno před všemi komunistickými kancelářemi, ústředími, budovami jejich, nebo kde sídlí. A ještě by to mělo být nainstalováno na všech budovách státní, krajské a obecní správy. To aby politici při vstupu neměli myšlenky se s komunistickými bestiemi paktovat.Author: VACLAV NOVY # BivuQura31
Slovensko2014-05-0234
-
 23% ( 55 people voted )
+
A propos, keď sme už u toho 1. mája... Sviatok práce nie je nič opovrhnutiahodné a nech sa slávi, napokon je to celosvetový sviatok. Ale nech si ho neprivlastňujú len boľševici, ako tomu bolo doposiaľ. Tí jeho význam iba sprofanovali. Nepracuje iba manuál u sústruhu, alebo pri pásovej linke, ako si to vysvetlujú niektorí načervenalí ikváči u piva, to sú i technici, ľudia s titulom, predstavte si že aj adminnistratívni pracovníci v kanceláriách a dokonca i tí spodinou nenávidení podnikatelia! 1. máj nikdy nemal byť o organizovaných pochodoch mestom s čiarkou o účasti v kádrových materiáloch. Alebo na povel o zbesilom mávaní vlajočkami a skandovaní úderníckych hesiel ako v tranze pred tribúnou so senilnými boľševikmi. Už nikdy viac! A kto sto-jí na chod-ní-ku, ne-mi-lu-je re-pub-li-ku! Súdruhovia, pozrite, ďalšie a ďalšie alegorické vozy prichádzajú...! Loool!

Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 19 people voted )
+
2014-05-02 18:02:28 d405c1fd
Sviatok 1. mája je sviatkom zotročenia všetkých národov a vetkých pracujúcich. Srandou je len to, že sami oslavujeme svoje zotročenie. To už hovorí samo za seba. Tak to oslavujte,..aby ste vedeli, že ste odteraz len slave!

valdo # SaduMixu65
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-02 18:08:28 b2286359
Na toľko hlúposti sa oplatí reagovať? Valdo ,---Vieš kde sa začal oslavovať 1.máj a prečo?

Jambo # CapuSuxo47
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-02 18:24:23 5b7f21d7
Tykva . Ktoré to sú tie zločiny kapitalizmu , čo sú horšie ako tie komunistické , teda podľa tvojho nazerania na svet možno , ale tak vymenuj nech viem , čo si mám o tom myslieť .

pitbul # VydoSaki35
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-05-02 18:29:11 d5d75caa
Teda Tykva Bukvatyr , nech ťa oslovujem správne .pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 18:33:37 d5d75caa
k tomu ,len tolko.
sluhovia a otroci ,logicki nebudu oslavovat pracu, preto sa dnes 1.maj neslavi.
pracu mozu oslavovat len slobodni ludia , ktori pracuju pre seba a preto sa 1. maj v socializme slavil.
a stale je mi zahadou preco ,sa tie obrovske davi pocas manifestacie nerozvrestali na zlich komosov ,ked vsetci tak trpeli. co im branilo , snad nie esembaci s pistolkou a 30 cm obuskom,v zelenom saku.
vsetci vieme ako bi dnes skoncilo len polovicne shromazdenie ludi a to je dalsi dovod preco sa 1. maj dnes snazia demokrati zosmiesnovat.

a pre čivavu:
zlocini kapitalizmu su napr. tieto:
nesloboda prejavu v mediach ,v zamestnani, neviplatenie mzdi, nutena ekonomicka emigracia , umelo vivolane vojni ,irak, siria,libia a teraz ukrajina, kradeze osobneho hnutelneho a nehnutelneho majetku formou exekucii,
nutena ekonomicka prostitucia , umiselne zdegenerovanie skolstva, cielena vichova mladeze ako bezcharakternich ,chamtivich skur. vencov., nutene ekonomicke sebevrazdi krestanov, a tak dalej a dalej
a k zlocinom socializmu len tolko vsetki boli viprovokovane konanim kapitalistov a dotkli sa minimalneho mnozstva populacie. hav,hav

kvak # WotyHola14
-
 68% ( 12 people voted )
+
2014-05-02 19:16:07 c3a873d1
loading...
Davo, komunisti úplne všade podporujú buznoviny ako prejav oslobodenia sa spod nánosu predsudkov, tvoja nenávisť proti teplým je reakčnou zatuchnutou protikomunistickou úchylkou, praví komunisti by ťa mali vyšacovať a vyhnať, aby si im nerobil hanbu tým, že sa k nim hlásiš.

Lidhja # JojaVime40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-02 20:04:17 b228a957
Dávidko, ty špenátový fekál fetišista, zase si si nakadil do papule? Veď si sa tu dušoval, že už sem nepáchneš! Si tak manipulovateľný, SyfilisUľjanov, lol...!
Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-02 20:14:03 bc7b649f
Dávidkóóó, fuj! Smrdí ti z huby!

:-DDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-05-02 20:19:37 bc7b649f
Skús to vysvetliť v amerike na juh od USA kde komunizmus nemali, ale zato mali nainštalovaných diktátorov ktorí vyštudovali genocídne vedy na School for The Americas. Za Nikaraguu boli dokonca USA odsúdené za vojnové zločiny na ICJ a mali zaplatiť 18 miliárd dolárov.
Ak by si zašiel ďalej, tak v Indii sa kapitalistom podarilo medzi rokmi 1770-1943 vyhladovať hladomorom 90 miliónov ĺudí. Tu nie sú zarátané nekonečné potlácanie povstaní ako India Mutiny atď. Dokopy sa za to obdobie Británia pričinila o smrť od 1 do 2 miliárd ľudí len v Indii. Možme skočiť do Číny a Opiové vojny. A čo takto drogy ktoré kapitalisti distribuujú z Afganistanu. Koĺko ĺudí ročne zabijú? V Afganiste je 1 z 30 ľudí na drogách. Najzdrogovanejší národ na svete. Taliban drogy skoro vymazal.
Odporúčam opatrnosť a chladiť horúce hlavy aby sa neprehrievali

Hubbard # QakeSabo99
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-03 06:36:25 4079836a

Začnem zločinmi a skončím sviatkom práce.
Zločiny kapitalizmu za posledných 200 rokov si nájdete na internete, výsledkom sú genocídy celých národov a 100 ky mil. mŕtvych. Posledné zločiny sú: Humanitárne bombardovanie Juhoslávie, zvrhnutie režimov v Iráku a Lýbii, kde za čias vládnutia diktátora Kaddáfího mali ľudia vybudovaný vodovod pod celou Saharou, príspevok na bývanie, na nákup auta, zdarma školstvo a zdravotníctvo, o tom sme v socializme len snívali a v kapitalizme na čele s USA o tom si ľudia ani nedovolili snívať. Potom Sýria, Irán. Ukrajina, tu sa už USA prestali pretvarovať, vystupujú ako agresor a nútia EÚ do nevýhodných krokov proti Ukrajine na škodu EÚ.

Málo? Pripočítajte so obe svetové vojny platené súkromnými bankármi z USA, Hitler vyzbrojený od USA, Nemecko je dodnes okupovaná krajina bez vlastnej ústavy, EÚ je pod diktátom súkromných korporácií USA. Británia a Francúzsko s fašistom Hollandom sa tvária ako víťazné mocnosti, to je všetko, čo im je dovolené.

Najväčším zločinom kapitalizmu je židmi stvorená teória komunizmu a socializmu, ktorú uviedli do života počas Zidoboľševickej VOSR v Rusku, keď Chazari ovládli politicky aj spoločensky Rusko aj ZSSR až do nástupu Putina. Radoví komunisti boli použitý a nemali o tom žiadnu vedomosť. Myslím, že socialistická ŠTB o tom vedela.

Keď kapitalizmus došiel k záveru, že pokusný králik zvaný socializmus mu nevynáša peniaze, tak sa rozhodol socializmus zrušiť, Gorbačov uveril sľubom, nič nedostal na papieri, /asi úmyselne nič nechcel na papieri/, všetky sľuby američania porušili a usporiadanie sveta po 2.sv.vojne nabralo nový vývoj, ktorého cieľom je centralizácia národov do beznárodnej a fašistickej EÚ /korporátny fašizmus, kde korporácie diktujú politiku štátom a občan nemá žiadnu moc/, vytvorenie jedného ekonomického priestoru, kde budú dominovať súkromný korporátnici z USA, vytvorenie jednej svetovej meny, jednej svetovej vlády niekoľkých rodín.

Ak chcete vedieť, čo vás čaká, tak si pozrite sociálny vývoj v USA, vyše 50% rodín závislých od sociálnych dávok štátu, ich počet rastie, stanové mestá bezdomovcov okolo betónových miest, povinná vakcinácia, čipovanie, vojsko a polícia udržiavané na drogách, nemysliace gorily, zníženie počtu obyvateľov... Ani židia neverili, že v dobytčákoch ich vezú na smrť. Ani dnes ľudia neveria, že NWO-USA a EÚ im usiluje o ich existenciu, duševné zotročenie, že nepotrebných otrokov budú likvidovať, lebo energetické zdroje na Zemi sú obmedzené!

Komunizmus je produktom chazarských kapitalistov, niekoľko rodín /7/ založením FEDu ovládli a dodnes ovládajú štát USA, OSN, MMF, NATO, ktoré sú používané vyslovene účelove. Komunizmus to je genocída Slovanov a Rusov, vojny, hladomory a na storočie zastavený vývoj Slovanskej civilizácie. Anglosaso židia nikdy netvorili hodnoty, vždy žili zo zbíjania okolitých národov, dnes sa im zdroje zase vyčerpali, potrebujú novú vojnu, potrebujú Rusko, nové trhy a energie. Ak sa im nepodarí dobiť Rusko, tak kapitalizmus zakape veľmi rýchle, vid. Putinova akcia Dvojhlavý orol, mena krytá zlatom, obchodovanie BRICS a aj Saudov mimo USD.

Vidíte málo pozitív kapitalizmu? Otvorte si mozgovňu a pozrite sa dnu, ako vám kabala krúti závitmi. Ukrajina dnes veľmi pripomína chazarskú VOSR, izraelské pasy u politikov Ukrajiny, izraelský ostreľovači, ukrajinský starosta v izraelskej nemocnici...

Juhovýchod Ukrajiny to sú odveké územia Ruska, ktoré Chruščovovci darovali Ukrajine. Ešte pred tým Kyjevská Rus / nie Ukrajina/ a Byzancia vyhnala chazarov z Chazarskej ríše, z kaganátu, medzi Čiernym a Kaspickým morom, pre ich zločinný spôsob života, sociálny parazitizmus, daň z tovaru, alebo smrť!

Sionizmus ideove čerpá z Tóry, hlása existenciu štátu Izrael a návrat židov do ich domoviny, zeme zasľúbenej. Pôvodní obyvatelia Palestíny, hebrejci, sefardskí židia, v Izraeli druhoradí občania, tvoria asi 5 % populácie svetových židov. 95% svetovej populácie židov tvoria aškenázi, konvertovaní chazari, ktorý pred 700 rokmi prijali židovstvo za svoje náboženstvo, ich domovina je kaganát Chazarská ríša pri Čiernom mori na čele s kaganom duchovným vodcom a pobočníkom pre veci svetské. Najväčší zločinec komunizmu Kaganovič, ideový vodca komunizmu, dodnes nepoznaný, vládol v ZSSR s pobočníkom Stalinom, ktorý vykonával príkazy Kaganoviča a mlčky toleroval Beriju s jeho súkromným vojskom. Kaganoviča s Berijom porazil až maršal Žukov v 1953 počas cvičenia tankového práporu v Moskve.
Žukov však neporazil chazarov v politike a vo vláde, tí sú v Rusku dodnes, až sa proti nim postavil Putin.

Myslíte si, že sionisti, tie najrafinovanejšie mozgy sveta sa mýlia a nevedia kde je ich zem zasľúbená, ich domovina Medzi Čiernym a Kaspickým morom? Jedno je isté, ako zločinci boli vyhnaní do sveta a zločiny páchajú dodnes, v Palestíne na milión %.
Trocha fantázie. Romanov na konferencii vo Viedni odmietol zriadiť centrálnu banku v Rusku, na čo Rothschild sľúbil Rusom krutú pomstu. Mohla to byť Židoboľševická VOSR?

Kedy ľudia dostanú rozum a prestanú sa deliť podľa chazarmi vymyslených -izmov a začnú používať vlastný sedliacky zdraví rozum, Slovanské zdravomyslie, mier, humanitu, rodinu, to čo robí Putin proti celému svetu? Pracujúci oslavujú sviatok práce. Pracujúci si tento sviatok nevymysleli, sviatky slúžia na skabalizovanie a stalmudizovanie mozgov, aj tie kresťanské, veď kresťanstvo je odnož judaizmus a biblia káže pomáhať židom.

Vyhlasujem dnešný deň za celosvetový deň hľadania zdravého sedliackeho rozumu. Ušetrím vám čas a peniaze, v USA a EÚ ho nehľadajte.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 67% ( 23 people voted )
+
2014-05-03 09:08:17 5faaebfb
valdo, vy nepracujete?
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-03 09:46:27 b229fd9b
LeninPower, iba technická poznámka k tejto tvojej vete: "Ja som za komunizmus pod vládou Ruska v ktorom..."


Nuž zlatý môj, v Rusku sa zďaleka nebuduje komunizmus, momentálne sú v štádiu štátneho kapitalizmu s určitými mesianistickými prvkami, ktoré sú sentimentálnou pozostalosťou jednak socializmu, jednak ich bývalej imperialistickej slávy a najnovšie pravoslávia ako aj nacionalizmu. Táto zmeska vzhľadom na stav vedomia značnej časti ruskej spoločnosti je bezpodmienečnou nutnosťou udržania určitej stability, ako aj udržania sa pri moci momentálnych politických a podnikateľských špičiek.


A ešte jedna dôležitá poznámka: V Rusku momentálna minimálna mzda je cca. 120 E, kým napr. na Slovensku cca. 350 E. Tak neviem, kto koho by mal dobiehať, a keď ti už ani peňaženka nevie napovedať, tak potom už fakt neviem...
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-05-03 12:55:56 b228c0e4
FekalUľjanov Dávidko nemá žiadny rozhľad z tej svojej nory v Revúcej. Tak treba k nemu pristupovať. Ďalšie reakcie naň sú irelevantné. Bol eliminovaný...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-05-03 13:35:10 bc7b649f
Ale na to že niekto zotročuje vlastných ľudí a likviduje nevinných tie nedostatky kapitalizmu u mňa nemajú . Inak za čo boli tí ľudia odsúdených by som tiež rád vedel , ak to máme vedieť poriadne posúdiť .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-03 13:35:33 d5d75caa
Pre FcKensie:
Niečo o čom sa nehovorí. Niekoľko faktov o Putinovi:

- Putin za 12 rokov svojej vlády zvýšil rozpočet Ruska 12- krát, rozpočet na armádu 30-krát, hrubý domáci produkt 12-krát. Rusko sa prebojovalo z 36 miesta vo svete v rebríčku HDP na 6 miesto. Zlaté štátne rezervy zväčšil 48 krát . Prinavrátil pod Ruskú jurisdikciu 256 zdrojov nerastných surovín (zostalo vrátiť ešte 3).
- Zrušil "liberálne" jednostranné zmluvy o rozdelení produkcie.
- Znárodnil 65% ropného a 95% plynového priemyslu a mnohé iné odvetvia. Vyzdvihol priemysel a poľnohospodárstvo (Rusko 5-ty rok za sebou je na 2 - 3 mieste vo svete v exporte obilnín, dokonca predbehli aj USA, ktoré sú dnes na 4 mieste).
- Zvýšil priemerne platy v rozpočtovej sfére 18,5 krát a čo nie je maličkosťou Putin ( práve on)
- Znížil vymieranie obyvateľstva Ruska z 1,5 miliónov ľudí ročne v 1999 roku, na 21 tisíc v roku 2011, čo v absolútnych číslach znamená 71,5 násobné zníženie úmrtnosti.
- Priemerne dôchodky sa zvýšili 14 krát.
- Okrem toho Putin zrušil tzv. "Chasavjurtovskú zmluvu" ( Zmluva o vzájomných vzťahoch medzi RF a Čečenskou republikou) a tým prispel k ukončeniu tzv. 1 čečenskej vojny, zároveň zachoval územnú celistvosť Ruska a v podstate ukončil vojnu v Čečensku.
"Dal do laty" mimovládne organizácie a "5 kolónu" a zakázal poslancom vlastniť bankové účty v zahraničí. Svojím postojom ubránil Sýriu.....

Okrem toho
,,Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo mě se podívat, co ten člověk, potažmo Rusko za něj, zrušili či zakázali. Je to moc zajímavé.
- zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.
- zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině
- vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje (třeba Sorose). Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí "lidskoprávní" organizace.
- zakázali geneticky upravené potraviny
- zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli kohouty gruzínské mafii)
- zakázali oligarchům vměšovat se do politiky
- zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech)
- zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními kožešinami
- mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)

Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy uhned reaguje na ohrožení Rusů. Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska. Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu. V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili soběstačnost Ruska.

Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA, Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.
Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně, tak mně se zase zdá, že špatně to děláme tady.''

era # DexoWady95
-
 52% ( 11 people voted )
+
2014-05-03 13:57:19 4e8d633c
To také dobyvačné vojny sú tiež otročina , ale niečo iné je ak sa cítiš otrok aj medzi vlastnými , teda podľa podstaty veci , nie či majú na to právo , to je zas trocha iné a čo sa týka tých moslimských štátov , tam to býva vyhovorené tým že sa sami nechovajú dobre , často možno aj mylne , vplyvom manipulácie , netvrdím že to musí byť vždy opodstatnené , teda podstata by mala byť opodstatnená , ale za dobrého si uznajú kto im viac vyhovuje , tak človek sa vykašle na vydriduchov a bude zastávať , tých správnejších , ktorý sú tam v menšine , tam je to zase čosi iné , aj keď u niekoho to môže byť len dobyvačný zámer a takto sa to kamufluje .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-03 14:24:19 d5d75caa
Samozrejme názory človeka sa vyvíjajú , aby ste si nemysleli , že mám na veci stále rovnaký názor , ak som pred tým povedal čosi iné .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-03 14:45:23 d5d75caa
Hovorí "demokratom" niečo respektíve niečo ako sú priezviská Sako a Vanceti? (neviem, či som to napísal správne - opravte ma ak som sa pomýlil) Zrejme nie!

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-03 16:31:48 4e636189
No a koľko obetí má na svedomí Kapitalistická demokracia na Slovensku pánov Kňažka a Budaja určite viac...Treba ich postaviť pred ľudový tribunál aby im ľudia povedali otvorene do očí akú majú teraz demokraciu a akú mali za socializmu to by sme sa čudovali, samozrejme okrem novodobých zbohatlíkov tí sú spokojný a budú si brániť svoje aj za cenu vojen. Ľudia sa boja vyjadriť svoj názor ale v skutočnosti spomínajú na socializmus v dobrom aspoň väčšina horšie je to s mladšou generáciou ktorá je masírovaná a strašená neľudskosťou bývalého režimu. Veď kto z bohatých by chcel spravodlivú spoločnosť a znárodňovanie ?! Ale chudákovi zobrať dôstojnosť to áno.

FIDO # HateTowo68
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-05-03 18:03:24 5b942955
Obraciam sa ako občan SR na veľvyslancov krajín Európy v SR, aby zabránili nacistom na Ukrajine vraždiť ženy a deti.

Slovanské národy zotročili naši ľudia v službách západnej Európy a USA kvôli svojej lakomosti a bez citnosti a príde čas, že sa budú za to zodpovedať možná nie trestnoprávne, ale morálne v histórii v budúcnosti, pretože pravda sa nedá umlčať na večné časy.

Odesu navštívila včera nacistkaTymošenkova a vyzývala Ukrajincov brániť jednotnú Ukrajinu pred separatistami v Odese, ktorí obsadili dom odborov v Odese. Polícia nezasiahla a opozícia v rukách fasšistov Tymošenkovej, Turčyna, Jaseňuka nechala upáliť 40 ľudí a na tých čo vyskakovali z okien, ženy a nedospelé deti do 18 rokov, tak strieľala nezákonná banderovka polícia pravého sektoru a vraždila deti a dievčaťa.

Naše aj české média hlavného prúdu mlčia ako hrob o tejto veci a že vraj mame slobodné verejnoprávne média za koncesionárske platby občanov. Je to blbosť, mame ako za fašizmu ovládané verejnoprávne média fašistami z parlamentu a vlády

Nemecko a Merkel bojovala za prepustenie Tymošenkovej. Merkel a ľudia z Nemecka dosadili cez profesionálne cvičených teroristov v Poľsku a hlavne cez vraždenie policajtov v Kyjeve a neskôr pod hlavňami samopalov v ukrajinskom parlamente museli si poslanci ukrajiny odhlasovať novu fašistickú ukrajinskú vládu Turčynova a Jaseňuka, ku ktorým sa pridala nacistka Tymošenkova z poľsko-ukrajinského Ľvova.

Teraz sa budú konať na Ukrajine iba prezidentské voľby, ale nie parlamentne. Vládu vyberá si na Ukrajine prezident a starý parlament mu schváli akúkoľvek vládu inak by ich nacisti v službách nacistickej bruselskej EU a službách fašistov z USA a NATO zabili.

N ACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’

http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html

Takže Merkel, ktorá velí Bruselu ma poškvrnené ruky krvou ľudí Ukrajiny v prvom rade

a z toho ju budú obviňovať vždy slušní a čestní ľudia každej krajiny sveta,

hlavne bežní ľudia ktorí neprivatizovali alebo nepredávali iným národný majetok a neskôr hlasovali za Lisabonskú zmluvu ako vlastizradcovia, ktorí by zradili nie len Ježiša, ale aj Boha sa judášsky groš, tak ako svoj národ svojich nešťastných spoluobčanov, ktorí taktiež majú iba jeden život.

Do Európy sa vrátil Hitler cez Merkelovú z Nemecka a cez Tymošenkovu z niekedy z Poľského Ľvova a cez Kyjevského Jaseňuka a Turčynova Hitlerove gestapo, ktorých vybrali nečestný ľudia z Nemecka, gestapom ktorého účelom je vraždiť žijúcich Rusov na Ukrajine a zbaviť Ukrajinu od ruských občanovnavždy.

Tento zločin nacistickej EU je podporovaný USA, medzinárodným sudom v HÁGU a veľa členskými krajinami Rockefellerovej OSN v New Yorku či aj falošným pápežom vo Vatikáne, ktorý nedávno prijal pána Obamu a tým legitimoval v očiach kresťanov sveta zločin USA a EU aj pani Merkel, ktorá stoji na čele zločinnej bruselskej EU.

Ten kto chce legitimovať zločin Merkel a Obamu, tak nech ide voliť v euro voľbách tento mesiac. Ten kto odmieta nacizmus Hitlera a dnes páni Merkel z Nemecka, tak nech nejde dať legitimitu nacistom v Bruseli.

Ruska TV24
http://live.russia.tv/index/index/channel_id/3

S úctou k úpaleným mladým ľudom a deťom 2.5.2014 v Odese


Humanitárne bombardovanie Srbska od Václava Havla a zločinného NATO po vplyvom drog.

http://www.mojevideo.sk/video/1ae47/humanitarne_bo
mbardovanie.html
Pandemonium II # HihoKika22
-
 53% ( 7 people voted )
+
2014-05-03 18:07:35 3ec5e27c
Era, tie veci sú relatívne známe, asi aj preto sa svetu začalo mariť, že Rusko vyrastá na mierumilovnú a kooperujúcu veľmoc. O to bola studenšia tá ľadová sprcha po skončení olympiády, keď rovnakú genialitu v riešení sporov, akú ukázalo v prípade Sírie neukázalo aj v prípade Ukrajiny. Vyzerá, že sa strašne urazili, že Ukrajinci si dovolili uraziť sa na počiny Rusmi rokmi vedome vydržiavaného lavírujúceho bezcharakterného prezidentského darebáka, čo dáva trošku do iného svetla ich "dobrú silu". Opakujem, že kým ten veľmi závažný ukazovateľ - minimálna mzda tam nedosiahne aspoň našu úroveň, člena EÚ, ich indoktrinácia východnej Európy je len politický hókus - pókus, ktorému niekto naletí, niekto však nie.

Až sa mi nechce veriť, že národ, ktorý má za chrbtom takého Tolstého, Puškina, Čechova, Čajkovského, Prokofjeva, Musorgského, Kandinského, Maleviča, El Lisického, Bulgakova, Baľšoj teatr, atď - aj na západe veľmi vysoko vážených reprezentantov Ruska a trošku aj Slovanstva - hľadá zdroj sebavedomia vo všelijakých machiavelistických hmatoch a chvatoch.

FcKensie # HegaNojy80
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-05-03 18:44:49 b228c0e4
mozem osrat sviatky tak ako aj vikendy, terminy nam ostavaju...
zase si tu narokuju ti "najvytazenesji"

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-03 22:16:53 b2fdac17
a pre čivavu:
zlocini kapitalizmu su napr. tieto:
nesloboda prejavu v mediach ,v zamestnani, neviplatenie mzdi, nutena ekonomicka emigracia , umelo vivolane vojni ,irak, siria,libia a teraz ukrajina, kradeze osobneho hnutelneho a nehnutelneho majetku formou exekucii,
nutena ekonomicka prostitucia , umiselne zdegenerovanie skolstva, cielena vichova mladeze ako bezcharakternich ,chamtivich skur. vencov., nutene ekonomicke sebevrazdi krestanov, a tak dalej a dalej
a k zlocinom socializmu len tolko vsetki boli viprovokovane konanim kapitalistov a dotkli sa minimalneho mnozstva populacie. hav,hav


kvak, zase potis to co spomynas su nasledky zlocinneho komunizmu ktory bol vo forme socializmu v Ceskoslovensku a nasledok toho ze narod si nespravil poriadok s komunistami. Aku demokraciu a aky kapitalizmus chces od ludi ako je Fico, Harabin, Paska a spolok.


otvoreneoci # VymoVupu87
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-05-04 06:39:02 1834e06a
FIDO . Ako si prišiel na to že ten režim nebol neľudský , iba že ti nerobili zle ako pionierovi , neskôr vyznávačovi komunistickej strany , možno aj ako človeku , čo chodí po ulici v trenkách a robí z mnohými podobnými všelijaké čudné pohyby , alebo by si vedel k tomu povedať aj čosi iné , čo by to vyvracalo ?

pitbul # VydoSaki35
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-04 09:42:16 d5d75caa
Len malá poznámka k otázke nado mnou: Skôr, kým začnete hodnotiť, resp. porovnávať oba režimy, nevychádzajte z príkladov jednotlivcov. Nehľadajte, aká krivda či zadosťučinenie sa stala jednotlivcovi, ale vzťahujte to napr. minimálne na určité špecifické skupiny ľudí či etapy. Inak to bude len výpoveď zatrpknutého jedinca, alebo glorifikovanie z individuálneho pohľadu, čo môže veľmi ľahko skĺznuť do rýchleho a tendenčného záveru. Individuálne popisy osudov majú síce tiež svoju výpovednú hodnotu, ale pre optimálne hodnotenie príslušnej doby konkrétneho režimu treba najprv začať vychádzať z veľkých nadhľadov a anonymne.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 71% ( 7 people voted )
+
2014-05-04 10:16:14 bc7b649f
Pitbul nehovorím že bol socializmus úplne ľudský mal chyby ale teraz čo sa deje tak je to úplne na anarchiu a bezcitnosť kapitalistickej spoločnosti a boháčov proti strednej a nižšej spoločnosti. Áno ako väčšina bol som pionierom, sväzákom ale v strane som nebol. Za socializmu sme nadávali na komunistov vari ako každý-skoro. Ale teraz úprimne poviem zlatý komunisti a systém ktorý stál za obyčajnými ľudmi aspoň v sociálnych istotách a to je to najhlavnejšie, mať istotu aspoň v zamestnaní a v ľudskosti medzi ľudmi čo sa o kapitalistickej spoločnosti nedá povedať. Tu vládne len moc silnejšieho teda penazí, postavenia a známostí. a Za svojej existencii koľko ľudí zničil kapitalizmus alebo z nich spravil trosky a psychicky chorých ale nevadí stačí mať svojho psychiatra že??? Ja sa čudujem len tomu že sme nežili slamoch ako v Brazílií teraz sa máme horšie až na výnimky a sme spokojný........

FIDO # VodoJixi43
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-05-04 13:08:58 5b94259b
V socializme som nemusel jesť a mať každý deň banány ale mal som istotu v práci, rodičia nemuseli drieť na gazdu za polievku alebo nocľah v maštali báť sa že prídu o prácu nemuseli sa báť že nemajú na zdravotníctvo napríklad k zubárovi pre deti na školstvo. Mňa plné obchody nenasýtia ani zdravotníctvo neošetrí ak nebudem mať prácu. Za socializmu sme nepoznali slovo a inštitúciu úrad práce, nezamestnanosť, exekúcia a exekútor, beydomovec a to hovorí za všetko. V škole bolo v učebniciach " Vykorisťovanie človeka človekom" a to je úplná pravda len kapitalisti si to nepripúšťajú a zahmlievajú to slovko demokracia. Kapitalizmus je vlastne jedna veľká žumpa a to by určite povedal aj p.Kňažko ak by robil na páse na tri zmeny za minimálny plat s kamerami nad hlavou, tak o tom je kapitalizmus...

FIDO # VodoJixi43
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-04 13:28:48 5b94259b
pande, dobrý komentár k hodnoteniu.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-04 14:15:21 4e625963
No ocividne podle rozkradene a zadluzene republiky to bylo malo :-(
creck # NafyQyji50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-04 19:06:05 5e71ba04
Fido a iní

Predtým, ako sa opäť vydáte a vnútite aj iným cestu budovania krajších zajtrajškov prostredníctvom socializmu, položte si otázku, ako je možné, že napr. také Nemecko napriek kapitalistickému zriadeniu je schopné realizovať svoju veľmi dôstojnú sociálnu politiku. Hm...?

FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-05 06:55:57 b228f788
Majstre ..Vaclav Novy 31.. To oslovenie : "Všem komoušum k 1. máji" , komu patrilo? Sú niekde združení? V ktorej strane, stranách? Vo všetkých či .. ? Skúste nám vysvetliť!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 14:04:44 58d4289b
Knocky, oceňujem vašu snahu o vtipné retro návraty, pripomenutie si dávno zabudnuté diskusie a pokus o oživenie tohto komického portálu (keďže dramaturgická kvalita programu kabaretu Dôležité v poslednej dobe veľmi utrpela), ale chcelo by to trpezlivosť a načasovať to na budúci rok k príslušnému dátumu. Takto je to iba výstrel do tmy, ktorý náhodne netrafí ani Truhlíka...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-18 13:34:56 bc7b649f
Mal by som sa poďakovať ..pandemonium 36..za ÚPRIMNÚ kritiku vecí dávnejšie napísané..Nestiham ,lebo duševne sa pripravujem na oslavu hrdinského boja istých person --aj z radov "rodnej strany" "..za slobodu a demo-kraciu" a ten prvý máj predsa len bude až ...za --
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-18 19:29:17 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   tr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

MUSLIMOVÉ NA BAZÉNU V NĚMECKU: PLIVALI NA DĚTI, ŽENÁM SPROSTĚ NADÁVALI A VYHROŽOVALI VYHLAZENÍM


MUSLIMOVÉ NA BAZÉNU V NĚMECKU: PLIVALI NA DĚTI, ŽENÁM SPROSTĚ NADÁVALI A VYHROŽOVALI VYHLAZENÍM
Gang šesti mužů, které svědci popsali jako arabského vzhledu s vousy, vnikl do areálu nudistického bazénu v Německu a začal plivat na ženy a děti, protože se koupali nahé a nadával ...
Reformy NSA uzákoní špehování
Rusko vloni nakoupilo celkem 1208 tun zlata
Deti z rozvojového sveta: chceme pracovať!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1045 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made