Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Výzva k občanom SR.


Výzva k občanom SR.

Za 23 rokov slobody,  nás občanov Slovenska postihlo nešťastie motrokov strednej Európy, kedy sme sa stali lacnou pracovnou silou dnes zadlženej krajiny 40 miliardami € a v nasledujúcich troch rokoch Smer avizoval ďalšie zadlžovanie Slovenska, každý rok o 2,6 % HDP. Ak sa nezobudíme občania Slovenska čo najskôr, tak za 10 rokov možná i skôr  Slovensko bude musieť vyhlásiť bankrot  a bude musieť vystúpiť z EU. Je aj druhá možnosť zotrvania v EU.

 

Počúvať Brusel a robiť tvrdé reštrikcie v našej krajine vedúce k autogenocíde občanov Slovenska. A tak sa pripájam aj ja  k výzve:

Slobodné slovenské rádio!

Výzva k občanom SR

http://www.youtube.com/watch?v =vF0HwXsIKa8

 

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Tuesday, October 15, 2013 5:03 PM
To: 'urad@vlada.gov.sk'; 'informacie@prezident.sk'; 'president@europarl.europa.eu'
Cc: ........................................ .........................

 

Dobrý deň dámy a pani.

 

   Pripájam sa k vyzve slobodného slovenského radia a prosím mojich emailových priateľov doma aj za hranicami, aby sa pripojili taktiež - rôznym spôsobom.

 

Mame dosť mi radoví  občania ČFSR a SR a to falši a klamania pseudodemokracie pluralitných strán po roku 1989, podľa môjho presvedčenia zločinných politických mafii NR SR v našej krajine na Slovensku od vzniku samostatného Slovenska, ktorí v službách iných veľmoci urobili z nás občanov SR len motrokov tuzemských aj zahraničných zamestnávateľov. Viac si vypočujte v prílohe Slobodné slovenské rádio.

 

Taktiež sa ohradzujem, aby na Slovensku začala pôsobiť juvenilná justícia a ta dokonala to,  čo spôsobili slovenským rodinám za 23 rokov stranícke parlamentné zločinecké mafie z NR SR.

Juvenilna justícia je teror zameraný na deti?, alebo snaha zlikvidovať biologickú rodinu? Už v médiách ste mohli postrehnúť, že hodnoty biologickej rodiny klesajú a do popredia sa dostáva homosexualita, ktorá chce byt všade zrovnoprávnená a následné sa dožadujú práv ako je adopcia deti a podobne, už začínajú vystrkovať rožky aj pedofili a krôčik po krôčiku túžobné očakávajú chvíľu, keď budú môcť vystúpiť ako zrovnoprávnené bytosti

Kde ten svet speje, keď demokracia nie je vôbec demokraciou, ale pseudodemokraciou diktátu z Bruselu a OSN a ľudia, bežní občania krajín sveta nemajú žiadne práva, len právo slobodne voliť Ferkovú či Jančiho populistickú stranu.

 

A tak som napísal protestný email ústavným činiteľom v ktorom vyjadrujem vôľu občana SR.

 

Čítaj viac:

Zavedenie systému juvenilnej justície na SLOVENSKU ?..

.

http://do lezite.sk/Zavedenie-systemu-juvelinnej-j usticie-na-SLOVENSKU-sDklSQ.html

 

Zídeme sa 17.11.2013 na námestiach našich miest a obci, aby sme sa postavili na kultivovaný nenásilný odpor a to našim  týranom z NR SR a vlády SR a patokracii Slovenska my bežní občania SR s jasnými požiadavkami:

 

 1. 1.    &n bsp; Práva nás občanov vytvoriť si volebný zákon, ktorým pošleme politické stranícke mafie na odpočinok a voliť si budeme s pravom imperatívneho mandátu len jedincov do parlamentu a taktiež v komunálnych voľbách.

 

 1. 2.    &n bsp; Práva nás občanov vytvoriť si zákon o vykonávaní referenda

 

 

 1. 3.    &n bsp; Práva nás občanov na občiansku zmenu Ústavy SR

 

S úctou k emailovým priateľom

Jozef Varga z Košíc

 Author: Jozef Varga # DamuPysy21
Slovensko2013-10-1512
-
 83% ( 25 people voted )
+
písať sem môžeš hocičo, len rozumu málo. ako ti dôverovať, keď hneď v treťom slove máš takú chybu, ktorú by ani druhák v zakl. škole nespravil.
Mame dosť mi radoví občania
" my"
a ty si myslíš, že na to máš ??????????????????? vha

juraj konopka # MequSadu08
-
 50% ( 6 people voted )
+
2013-10-16 10:52:26 6d4a9f18
Ja to tomu starému otravnému geriatrickému trollovi prízvukujem stále, ale čo už keď ani za 60 rokov nebol schopný nenaučiť sa základné veci? Zato schopnosť otravovať poriadnych ľudí prihlúplymi mailami, tak tú má priam vrodenú...!

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-10-16 11:52:46 d4254112
Toto nepisal Jozef Varga, toto pisal nejaky co mu ukradol identitu, Jozef Varga nerobi chyby.
Pandemonium nemas v tom prsty? Ty robis take veci.


STB # NesaXivu24
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-10-16 12:23:16 52e5b590
Jonas Zaborsky - Slovaci:
Prečo sa ten slovenský ľud, každého tak bojí?
Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí!
Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie,
a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.
Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu,
keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu.
Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady?
Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!


DavidB # LyjiKovy79
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-10-16 13:56:24 c3d41da7
Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli a zmizněte! Tak vyzývají Slováci k odchodu ze země jejich vládnoucí "elitu". Přidají se k výzvě i Češi? Další informace na:
http://www.sl
obodnyvysielac.sk/

http
://www.facebook.com/SlobodnyVysielac


Prosím všechny slušné lidi, všechny, kterým není lhostejný osud naší země, ale ani osudy lidí v ostatních zemích s podobnými problémy, spojme se! Protože jen společně dosáhneme toho, aby i tak zničený a zdánlivě beznadějný stát, plný korupce, lží, novodobého otroctví a nespravedlnosti, byl nakonec dobrým místem pro život nás všech.
Jít pouze k volbám nestačí, protože kdyby volby mohly cokoli změnit, dávno by je zakázali.


Protesty nepomôžu tu musí prist zmena myslenia ľudstva. Načo budu protesty keď ľudia budu myslieť stále rovnako? To je ako s tým: Ako možete chcieť zmenu keď budete robit stále to isté dookola.Preto s týmto suhlasím každý kto bude chcieť s týmto, neporiadkom niečo spraviť bude nosiť trikoloru, a takto sa ľudia spoznaju, a keď nás bude viac s jedným názorom na danu vec, nie je nič čo by sme nedokázali. Žial teraz je problém že ľudia aj chcu zmenu, ale každý chce niečo iné, nie sme jednotný.Xerox # DotyMoty09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-16 14:53:35 425775aa
staci vstat z kresla, prestat prestat pracovat pre tento system, prestat robit cokolvek ine v tejto chvili, stretnut sa vsetci na uliciach a vidlami povyhadzovat tu spinu a zacat robit poriadky. zaciatky by boli tazke, umerne velkosti zmeny, zilo by sa mozno chvilu z domacich zasob, niekto by mozno aj umrel, ale stalo by to zato. je to nam blizke, ved ako sa pise v basni Mor-ho, ale vsak to uz vsetci poznate ;)
jumk # RytyXaju88
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-16 16:43:36 5f838344
loading...
No dobre, suhlas, vyzenieme ich teda vidlami, povesiame na kandelabre ale co po tom? CO PO TOM???
Aku ponukate alternativu? Budovanie socializmu? Vzkriesenie rezimu spred ´89?
Vazeni komunisti/socialisit, uvedomte si ze socializmus sa uz budovat jednoducho neda, niet co konfiskovat, leda tak dlhy!!! Tak mi laskavo vysvetlite co potom!

Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-16 17:50:30 55e54ecb
tento týždeň som stretol tú pričapenú shemale Kmotorkovú, čo uvádza Farmu. Keď som ju zazrel v tom nablýskanom ML-ku, tak som z jej xychtu vyčítal, že je vinná. Je vinná, tak ako všetci ostatní herci, moderátori a kvázicelebrity, pretože tej cielenej debilizácie národa sa zúčastňujú VEDOME. Vedome škodia národu, vďaka ktorému sú tam, kde sú, lebo nič normálne a užitočné vykonávať nevedia. Vedome za špinavé prachy zločincov sa zúčastňujú na klamaní a osprosťovaní národa. Pri zúčtovaní sa nesmie na týchto degenerátov zabudnúť. Týka sa to aj šašov ako Kňažko, Lasica a celá tá pravdoláskarská háveď.
Doteraz som bol na pochybách, zvažoval som, že či to robia z presvedčenia - čo by znamenalo, že pod lebkou toho veľa nepobrali - alebo nemajú na výber a ak sa chcú vo svojom "obore" presadiť, musia vyť tak, ako najsilnejší vlci kážu. NIE! Každý má na výber, aj oni majú na výber. A vybrali si s radosťou. Ešte sa aj pretŕčajú v smotánke a myslia si, že sú niekde v hornej časti pyramídy a tí, čo denne makajú na to, aby si mohli napchať tie svoje nenažrané gágory, sú pre nich podradní otroci, ktorým sa treba akurát tak smiať do xychtu a nútiť ich tešiť sa z výhry 89 Eurového stolíka ako ten pribrzdený nepodarený krivý Sajfa v "zábavnej" súťaži Cena je správna. To je snáď ešte väčší výsmech poctivým ľuďom do xychtu ako Farma, alebo Milujem Slovensko. Fuj! Tomuto treba spraviť koniec a dať tým nepodarkom prírody do rúk lopaty!

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-10-16 21:43:22 57c5a734
Jedna alternatíva by tu bola - zdrojová ekonomika, len neviem či sme na ňu už dosť vyspelí - posúďte sami...
http://www.youtube.com/watch?&v=BEAPbmhpfZY

rare # DojyMico88
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-17 02:44:23 c35b0b37
Banky by sa dali ľahko potopiť, stačí keby si z nich každý vybral peniaze, nič neplatil kartou len hotovosťou a tak podobne.
sudo # XoxuDija47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-17 07:47:27 55ede025
V živote som toho už preskákal a užil si veľa a hlavne zo strany úradníkov štátu ktorý je zameraný na likvidáciu vlastného obyvateľstva. Všetci politici od roku 1989 až po dnes majú iba jeden cieľ,nakradnúť čo najviac ,čo aj v skutočnosti robia a ešte si k tomu vydajú zákony ktoré ich kryjú a zametajú všetky podvody pod koberec. Pýtam sa vás obyčajný ľudia vy neviete používať svoj mozog? Vy nemyslíte že 23 rokov drancovania a to nie len vládnymi činiteľmi ale aj starostami,primátormi a ich prisluhovačmi. Zamysleli ste sa už niekedy nad tým prečo Slovensko ktoré má cca.5 mil. obyvateľov kŕmi tak veľa darmožráčov ktorých nikto nepotrebuje a tým myslím skoro 3000.-tisíc starostov, primátorov,samosprávy a všelijaké vymyslené úrady kde nám nepomáhajú ale nás okrádajú asi tak 400.000.- tisíc darmožráčov na úradoch a neviem čo ešte. Viem len jedno že sú to zbytočne platený ľudia a keď sa im vidí málo čo je na dennom poriadku tak vykrádajú štátnu pokladnicu,osobne sám som nachytal bývalého primátora MT ako si na svoj účet dal posielať peniaze ktoré patrili do štátnej pokladne. Ľudkovia a nezabudnite sa začať pozerať na starostov ako im narastajú ukradnuté m2 pôdy ,ktoré získavajú podvodom od ľdí ktorý išli na onen svet a dediči sa neprihlásili ,všetko si píšu do katastra a bez súhlasu majiteľov ktorým nedali vedieť že sa stali dedičmi,však vedia prečo. A podvody s pozemkami sa robia aj na iných úrovniach vládnutia a nie služby na ktorý boli zvolený.
Atasi # DoboRytu19
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-10-17 13:48:16 2ef345c7
atasi
ak konal primátor protiprávne, udal si ho? ako to skončilo?
môj rodinný príslušník má podobnú skúsenosť, skončilo to na súde. obhájil svoj ukradnutý majetok, ale stálo ho to peniaze výdaje na dokazovanie, dovolenku a kopu nervov. starosta, dnes už bývalý, obišiel bez trestu, akoby sa nič nestalo užíva si dôchodok. boh však myslel aj na neho, a podľa posledných správ som počul, že má rakovinu.
chvála hospodinu!

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-17 16:26:35 b22941f2

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyr   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Řecký poker o drachmu pokračuje


Řecký poker o drachmu pokračuje
Řecký příběh, kdy naivita a v některých případech snad až hloupost vítězí nad zdravým rozumem, nekončí. A finanční trh v celé Evropě je z toho zralý na psychiatra, protože vů...
Fico sa stal neúnosným
Ako ďalej po štrajku?
Nemožně velká supermasivní černá díra

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0296 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne