Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

ZLOČINNÉ SPOLČENIE UŽ AJ VO VAŠOM OBCHODE!


ZLOČINNÉ SPOLČENIE UŽ AJ VO VAŠOM OBCHODE!

Po tom, čo sa imperialistickým kapitalistom podarilo intrigami a hospodárskym nátlakom rozložiť prosperujúcu a sociálne orientovanú ekonomiku Venezuely, presunuli svoje aktivity aj do slovenského maloobchodu s cieľom zobrať ľudské právo na mliečne výrobky slovenským pracujúcim.

Našťastie bdelý Orgán sociálneho štátu aktivity zločinných obchodných reťazcov odhalil a vyrúbil im mastnú pokutu. Organizátorom zločinného spolčenia proti pracujúcemu ľudu svojstojnej Slovenskej (reálne stále socialistickej) republiky bola spoločnosť Rajo. Pôvodne slovenská spoločnosť, ktorú predali (Dzurinda s Miklošom?) nemeckému veľkokapitálu.

Spoločnosť Rajo okrem toho, že zneužíva povedomie pracujúcich o značke Rajo ako o slovenskej značke mliekarenských výrobkov (pričom výrobky sa vyrábajú v západnom Nemecku) sa pokúsila uplatniť na Slovensku nekalú praktiku, známu napríklad u americkej imperialistickej firmy Apple, a to určovať konečnú cenu svojich výrobkov v predajnej sieti spolčených obchodných reťazcov.

Je pravdepodobné, a sociálne a národne orientovaní zástancovia boja proti západným obchodným reťazcom veria v to, že Orgán sofistikovane využil svoje právomoci s cieľom vytlačiť národne sa tváriacu značku vo vlastníctve západných Nemcov zo slovenského trhu. Pretože na trhu, dokonca v tých istých zločinných obchodných reťazcov si slovenský spotrebiteľ môže kúpiť maslo a mliečne výrobky aj od správne národne orientovaných výrobcov, resp. výrobcov zo spriatelených socialistických krajín. A preto je ťažko predstaviteľné, že by si kupoval mliečne výrobky s umelo (spolčením odsúdených) zvýšenou cenou.

Orgán vo svojom zdôvodnení zrejme zámerne použil argumentáciu v neoliberálnom jazyku, keď ako dôvody pre udelenie pokuty uviedol ochranu trhu, neoliberálneho nástroja vykorisťovania pracujúcich. Slovenskí pracujúci túto lesť privítali s chápavým úsmevom na tvári. Pretože dobre vedia, že spriatelené Orgány bežne proti neoliberálnemu "voľnému" trhu bojujú práve snahou o vytlačenie výrobkov z kapitalistickej cudziny.

S potešením je treba konštatovať, že o odhalení sprisahania ako prvý informoval denník SME, kedysi pravicovo orientovaný. Dnes už plne na strane sociálnych práv každej lobistickej skupiny. V dnešnom článku (akože vydanom tlačovou agentúrou) denník SME tiež nenápadne promuje aktivitu svojej domácej finančnej skupiny, ktorú realizuje propagandistická agentúra NetSuccess,ktorú vlastní Petit Press a.s., vydavateľ denníka SME. Petit Press a.s. ako správna novosocialistická firma je v transparentnom vlastníctve akcionárov, držiacich akcie na doručiteľa.

Princíp portálu konspiratori.sk je jednoduchý: Inzerent sa rozhodne investovať do internetovej kampane napríklad 10 000,- eur. Tieto sa potom rozdelia portálom, kde sa v podstate náhodne a rovnomerne zobrazia reklamné správy. Ak sa podarí obmedziť počet portálov, kde sa dotyčná reklama zobrazí, tých 10 000,- sa rozdelí na menej častí a hlavne medzi tie "správne" portály. No a cieľom portálu konspiratori.sk za mediálneho tlaku "mienkotvorných" vlastníkov tejto marketingovej schémy je "presvedčiť" inzerentov, aby svoju reklamu nenechali zobrazovať v závadných (čítaj konkurenčných, či protisocialistických) internetových portáloch. Ak by sa snáď inzerent rozhodoval dlhšie, resp. sa nebodaj nechcel rozhodnúť správne, isto sa nájde dosť spriaznených blogerov, ktorí si už danú firmu podajú (momentálne je populárna nálepka podpory extrémizmu).

Že vám to príde ako učebnicový príklad zneužitia postavenia na trhu spravodajských a mediálnych portálov? Nuž, od toho je tu ten správny Orgán. Ktorý koná len v prospech (vybraných) občanov. Nie v prospech ochrany trhu ako takého. Proste čisto "trhovo," v prospech fašistického štátu a jeho korporátnych vlastníkov.Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Slovensko2016-07-135
-
 53%  ( 5 people voted )
+
Pospisil, si imbecilom a preto ma neprekvapuje, ze ti nie je jasne, ze pokusat sa o satiru ma zmysel len vtedy, pokial vychadza z reality, z objektivnej skutocnosti, z overitelnych faktov... Pokial sa o satiru bude pokusat imbecil, krcovito sa snaziaci si plnit svoje zavazky voci americkej ambasade, obalovanim mu ambasadou nariadeneho odkazu "zly socialisticky stat" do nejakych dalsich slov, vysledok jeho ludovoumeleckej tvorby bude vzdy este daleko hosri, ako keby si tie pokusy o satiru bol odpustil a zotrval len pri pisani suchych propagandistickych dristov...

To, ze nejaky imbecil zije svoj zivot vo vistualnom svete internetu nie je dnes az take vynimocne... Z tohto dovodu chapem aj to, ze ten imbecil bude na internete rozoberat aj na nom spachane krivdy jeho znamymi, kamaratmi, rodinou, tak ako si sa tu vo svojom pradchadzajucom clanku stazoval na nejakych pravdepodobne len tebe znamych ludi, ze sa s tebou nebavia, ci niekam pochoduju, ci neviem co vlastne...?

Teraz si napisal nieco socializmus, socializmus, rajo, socializmus, reklama, socializmus, blogeri, zapad, socializmus, pravica, socializmus, pokuta, socializmus... Ak niekomu jebe, tak mu jebe a preto nedokaze napisat nic tak, aby to dokazal zakryt, rozumiem...

Nedokazem si vsak ani predstavit, ako musi nutne jebat niekomu, kto take kydy uverejni na svojich strankach...?

Aspon ze potencialnych citatelov svojich stranok pred tvojim podobnymi kydmi poctivo varuje: "Dolezite.sk - co sa v spravach nedozviete"... :-DDD


slovenske maslo # XyvoGahy37
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-13 11:39:26 bad7a882
Komunisti nám sľubovali, že sa budeme mať všetci rovnako dobre - "Každý bude mať prácu, nebude chudobných ani bohatých "! No a kde sú tie sľuby ??? Teraz môžem len akorát plakať do dlaní.!!! Moja stará matka vravievala, že "NA CHUDOBE SVET STOJÍ". Vtedy som sa z toho smiala, no dnes viem že mala pravdu. Lebo keby boli na svete len bohatí kapitalisti, len horných 10 tisíc, na kom by bohatli ? Háááá,.??? Chudobu je na svete treba. ADAM a EVA mali v raji len ten svoj figový list - čiže nič iné nevlastnili. Mohol by v raji vzniknúť kapitalizmus? Ani náhodou.! A tak nám treba.!!!
Johanka z Parku # WykuTydu48
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-13 12:26:42 5f66f69d
Komunisti nesľubovali-komunisti plnili sľuby-že viac nebude vojen-utrpenie zvané Osvienčim-načo zabúdaš Johanka--práve že boh rozdelil bratou Ábela a Kaina a to ukážkou práve kapitálom- a práve preto sú komunisti tŕňom v oku kapitálu-v ožobračovaní národov-ktorý vyznávajú iné hodnoti-ako kapitalizmus! Pripomeň si keď príde kríza a zahraničné firmy zatvoria svoje firmy-čo sa bude vyrábať!-čo budeš nakupovať a jesť-keď nebude ništ-lebo čo bolo pominulo a nové-- domáce-- nevzniklo---iba sa--šak znaš-ne? co!
ferda # XimaHifu28
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2016-07-13 14:06:09 58d4285f
Ferda, ty si padol z jahody? Komunisti globálne odkrágľovali viac ľudí ako ích rodní bratia nacionálni socialisti pod vedením zneuznaného umelca z Braunau. No a o ekonomických úspechoch socializmu pomlčím-sami (inteligentní) komunisti ten pochybný spolok rozpustili pretože pochopili že je pre ních výhodnejšie stať sa kapitalistami...čo ích otcovia znárodňovali, to ích synovia sprivatizovali...
Nabathea # JeqyCaqo47
-
 50%  ( 4 people voted )
+
2016-07-13 18:57:50 55e4d778
Kefírológ liberálny vie všetko...? Treba ho len nechať samého a moc nekŕmiť, nech je vždy pred reakciou vyhladnutý. Reakcie nečítam, nech si píše.
Bodkabodkabodkaotaznik # FacuMyro27
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-07-14 09:04:00 b229d708

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.029 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made