Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zakaz prace svepomoci


Zakaz prace svepomoci

Stejne tak je to i v okolnich zapadnich zemich. To znici stavebnictvi uplne. Mladi jiz nebudou stavet novostavby, maximalne opravovat stare baraky. Tim se pomuze k vyprodani stavajicich zasob domu a bytu. Nyni jeste lze stavet svepomoci a je to velmi vyhodne.

http://www.ja usetrim.cz/bydleni/jak-usetrit-pri-stavb e-domu

 

Dokonce vam daji i dotaci na novostavbu svepomoci, klidne 635 000,.- Kc.

 

Lide Zdete. Dokud to jde. Treba i ze dreva. Jiz dnes zakazuji na novostavbach chov slepic. Bude hur. Pod plastikem budovani lepsich zitrku.

Julda Fulda.Author: pete nowak # MyreXiko97
Svet2014-04-2327
-
 57% ( 4 people voted )
+
Stavať bude čo. Dnes robili nábor zamestnancov na kovoobrábanie, výrobu dielcov do zbraní pod zámienkou "nedostatočných výrobných kapacít v Čechách" ju rozširujú i na Slovensko. Vojna je neodvratná, čo politici chcú, to budú mať. Nezabúdajte však, že práve peniaze sú prostriedkom, ktorými sa vládychtiví dostali k moci. Obráťte sa v srdci ľudkovia, ktorí sa nazývate kresťania, k Pánovi Ježišovi. Nie zo sebeckých pohnútok, ale aby ste sa oslobodili z tohto duševného moru, hnania sa za peniazmi a majetkom, mocou a bezohľadnosťou voči svojim blížnym.
http://lorber.szm.com/vybrane/novaky.htm

Stano # HyxaFyjo84
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-04-23 23:22:16 5057d10a
Nešírte zbytočnú a primitívnu paniku. Alebo zrozumiteľnejšie - nerobte z komára slona!

A teraz trochu zamyslenia z normálneho uhla pohľadu: Svojpomoc odtiaľ potiaľ. Kedysi sa stavali rodinné domy (ak vám ide o svojpomoc v tomto smere) tak, že každý víkend behali všetci rodinní príslušníci s fúrikmi a maltou ako pominutí a svojpomocne sa trápili pod dohľadom majstra, ktorý tam bol na fuške. Čím rozvetvenejšia família, tým lepšie. Namiesto oddychu vo voľnom čase tak všetci otročili ako mravčekovia z kolónie. V dnešnej dobe je bežné dať si postaviť domček/vilu/bungalow na kľúč profesionálnej stavebnej firme s patričnými certifikátmi a dobrými referenciami. Vám zostane spústa voľného času a chodíte len kontrolovať priebeh stavby. Mám sa napríklad trápiť sám len preto, že mám laický pocit že dokážem klásť tehlu k tehle a potom sa celý život dívať na krivú stenu? Alebo si svojpomocne rozvediem plyn lebo mám pocit, že už som raz videl niekoho niekde spájať trubky? Búúúúm...! To platí i pre vodu, elektriku, vyhorieť môžem so svojpomocne upatlaného komína, ale zato s dobrým pocitom, lol! Faktúry pre kolaudáciu nech vás netrápia, je to užitočný doklad pre obe strany, to snáď chápete. Pamätajte, že technické normy sa nevymýšľajú na parádu a podľa nich spoznáte stupeň vyspelosti krajiny. Rozhliadnite sa v Rusku, Rumunsku či Bulharsku, ako majú po uliciach na domoch rozvedený plyn, aké otrasne krivé drevené stĺpy tam majú. Nájdite si napr. známe úsmevné internetové zábery sieťovej infraštruktúry z Bangkoku. Je lepšie mnohé veci zveriť profesionálom a normám priamo úradným nariadením, napríklad aj z pohľadu bezpečnosti pre seba a okolie. Potom stavebníctvo bude mať zákazky a živnostníci od profesií robotu. Atď, atď... Porozmýšľajte! A zazvonil zvon... a malej racionálnej úvahe pred spaním je kon...

:-DDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 41% ( 64 people voted )
+
2014-04-24 01:03:47 bc7b649f
Odtiaľ potiaľ, súdruhovia nedopustia rozvracať rozvrhnutý do podrobností boľševický raj.
Ich výber, že zmajstrovali krivé steny, to je tvoja zbytočná starosť dohliadať na druhých, satanista nakoniec ešte prejavuje zhovievavosť, aby náhodou nevyhoreli, si trápny inšpektor, venuj sa svojmu voľnému času, aby tvojmu rypáku niekto nezabezpečil trvalú invaliditu. Mačku zabila zvedavosť.
Zaopatrovateľský ústav treba zbudovať, aby náhodou nič neobťažovalo nadšených voličov, by si mohli aj ublížiť, aká by to bola vizitka spoločnosti pred svetom.
Slobodný človek s radosťou znáša dôsledky svojho konania, pretože jedine v slobode ostáva pripravený na omylnosti, otrocké nátury by sa ihneď sťažovali na fušerov, súdili, žalovali, hoci oni sami sa nechali ovládať skúmanými výbornými „referenciami“.
Plno postupov je známych ako stavať, ale jedine otrok potrebuje „lžizákon“ posplietaný poslancami mimo fachu, ktorí vedia najdokonalejšie poradiť (najlepšie povinne pre všetkých a pod hrozbou bodákov), aj keď ich skúsenosti v odbore nie sú nijaké.
Pravítková vyspelosť, a o nej budú rozhodovať príživníci na štátnych flekoch, čo sa nevedia uživiť užitočnou prácou. Všetko pre bezpečnosť ľudí, veľmi dojímavé, boľševici. Kto ani len neuvažuje o vlastnej škodlivosti okoliu je ťažký blázon, etatisti vždy nachádzajú priehrštie výhovoriek o svojej prospešnosti.
Živnostnícki fušeri sa dočkajú zákaziek, ak sa prijme lžizákon, aké milé, nepotrební, nevyžiadaní, ale nakoniec občania ich budú musieť zavolať. Prvotný popud „zákona“ je etatistický dozor a vedľajší efekt prívalová vlna žiadostí o ich úradné certifiktáty. Pochybujem, že títo roboši by dokázali zalobbovať za seba.

Lidhja # JojaVime40
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-04-24 02:59:15 b228f62a
pete nowak, zákony nie ale dotáciu ano? Hnus.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 05:59:50 55f80a26
Holé nezmysly tu píšu.. Stavebný, inštalačný mat. , izolácie, okná, dvere, omietky, trámy, strešnú krytinu a tak ďalej a tak ďalej.. To všetko si aj tak človek musí kúpiť.. Nakoniec tvorí svojpomocná práca na ktorej človek môže ušetriť veľmi malú časť z ceny domu a nejedná sa o nejakú ex.úsporu.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-04-24 07:00:25 b2286466
Ľudia,konajte ako uznáte za vhodné.Nenechajte sa ovládať,zastrašovať,buzerovať hlupákmi,ktorí za veľké peniaze zapredali aj vlastnú mater a pritom tvoria také zákony,ako im nadiktujú obrhlupáci z únie,pokrytecky tvrdiac že je to pre blaho väčšiny.
Treba sa riadiť Božími zákonmi,lebo Boh vie čo je človeku na osoh,
A nie výplodmi chorých mozgov.


cobra # WykeXala95
-
 78% ( 13 people voted )
+
2014-04-24 07:12:28 55f814c2
loading...
Len takto: kto má dve ruky ľavé a dosť peňazí - prosím, nech si dá postaviť! - Inú možnosť totiž nemá. Človek, ktorý má hlboko do vrecka a nie je lenivý, pričom má kvalifikáciu trebárs na elektrinu a v rodine vodárov, plynárov či murárov si celkom určite zvolí možnosť svojpomocnej stavby. Poznám prípad, keď námestník veľkého podniku s dvomi rukami ľavými (ktorý si musel každú vec/prácu zaplatiť) zo závisti chcel prepustiť pracovníka, ktorý vtedy tiež staval (sused) a všetky inštalácie okrem plynu si urobil sám, pričom ušetril nemalé peniaze. Jednú chybu urobil ten šikovník, že sa tomu neschopnému hlupákovi pochválil - zrejme aj tu je (možno) dôvod, prečo by chceli (tí, v parlamente, poväčšine s dvomi rukami ľavými) zakázať svojpomocnú prácu!
Proti takému počínaniu sa treba vzbúriť - veď nám ukradli to, čo sme vystavali , zničili družstvá, ktoré boli hrozbou konkurencie západu - tak v kvalite ako aj vo výrobnej cene, predali ozdravené banky, rozvrátili priemysel, štát, zničili sebestačnosť a teraz sa chystajú predavať pôdu a navyše chcú zakázať aj pomôsť si! Je to na revolúciu. Dokedy budeme trpieť zlodejov, bezcharakterných štváčov a neschopných riťťolezcov?
Koxo # XynaLasa04
-
 83% ( 19 people voted )
+
2014-04-24 08:17:11 d4254112
Pán Debílium, zamyslenie? Neverím.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 08:20:02 c331bc52
Panduch niekdy píšeš ako magor len blázon by si sám robyl rozvody plynu ak predtým živote rozvody nerobyl ale cosa tyka komynu alebo vody komyn kúpiš ako skladačku a len ho zložíš čo sa vody týka sú tak jednoduché systémy ze ak máš už vysekane drážky je to takmer take jednoduché ako pospájanú záhradnú hadicu
jurosiq # NagaTyda67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 08:46:30 4e63f60b
A čo sa týka tohto zákazu aby to nedopadlo ako s tým citovaním psov .Podla mna len skúšajú čo všetko im ľudia ešte zožerú ako ďaleko ešte môžu zo všetkými zákazmi a príkazmi zájsť
jurosiq # NagaTyda67
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 08:49:44 4e63f60b
pandebilium je idiot na entu.
no a k článku-mám kamoša čo má stavebnú firmu, dám to robiť akože jemu, za velmi nízku cenu,ba povedal by som ,že až primitívne nízku cenu, povedzme 2000 ečiek za stavbu celého domu,,postavím si ho sám, on mi dá faktúru z ktorej odvediem daň,, a štát je zasa bohatší..:-DDDD
poviem to po slovensky- J3bať im tie ich sprosté hlavy ,,

Joplins # XuhyDime11
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-04-24 09:20:01 b28fc9a8
To je neskutočné aké hlúposti píšete.
Koxo - Človek ktorý má hlboko do vrecka si môže akurát tak stavať svojho oného v gaťách.. Vodárov plynárov a murárov v rodine tiež treba zaplatiť lebo inak im ostaneš dlžný.. Ale koho by si Ty poriadne neobabral ak nie vlastnú rodinu, ak chceš od nej dom zadarmo...

Jurosik, komin kupiš ako skladačku za nemalé peniaze a poskladať to nie je problém pomaly pre nikoho preto také poskladanie komína ani veľa nestojí.. Teda prečo by si si to mal robiť sám. Vodu tak isto, jedná sa o malé náklady za prácu oproti cene materiálu.

Joplins Tvoj kamarát čo má stavebnú firmu Ti žiadnu faktúru dávať nemusí, nič také ako zákaz svojpomocne stavať sa nekoná pretože aj dnes musí mať každá stavba stavebný dozor a kolaudáciu..
Svojpomocné stavanie nie je len také kde človek sám s rodinou stavia ako blbec.. Článok je kačica..
A Ty že si sám postavíš dom ? Ale nekecaj a koľko ľudí budeš volať pri tom keď to budeš robiť sám ?.
Hantlagéra ku miešačke, cigánov či UNC čo Ti bude kopať základ, šoféra čo Ti dovezie to aj hento... a.t.ď.. Sám to určite nikdy nepostavíš. To sú dristy.. Už len základy keby si mal kopať sám tak sa tam umorduješ k smrti..

A vôbec, čo to tu plácate veď ak si niekto porovná cenu domu ktorú stavia sám s rodinou a známymi oproti cene keď si človek materiál sám kúpi rovnako a volá malé špecializované firmy či živnostníkov tak nič nepreplatí, pretože uśetrí toľko času nie len sebe ale aj ostatným že až až.. Veď ten čas bude treba rodine vrátiť.. Nezodrie sa, nezderie a nedoeeeeebe na vlastnej stavbe ale pekne mu to spravia iní za pár šupov.. A neostane nić dlžný svojim kamarátom a rodinným príslušníkom.. A to je veľká výhoda, pretože keď je už dom postavený tak každý chce mať pokoj a nie chodiť potom celý život po stavbách vracať odpracované hodiny rodine a známym..

Svojpomocne je predsa aj to že človek zavolá výrobcovi tehál, dá si doviezť hneď tri kamióny a vybaví si množstevnú zľavu. Na prácu si zavolá normálnych murárov a zaplatí im.. Nemusí hneď volať stavebné firmy ktoré zarobia len na tom že dovezú predražené tehly a pošlú tam svojich murárov ktorým platia rovnako ako Vy, avšak Vám úćtujú za prácu raz toľko.

Takže aby som to zhrnul:
Ušetriť sa dá, ale určite nie na vlastnej rodine a kamarátoch. Je to obyčajné svinstvo, to ako uvažujete. Šetriť na rodine a na známych, namiesto toho aby ste k nim boli štedrí čakáte štedrosť od nich.. :-))

No toto # DyvuVeqi71
-
 58% ( 9 people voted )
+
2014-04-24 11:23:18 b2286466
LUDOM J... ,, CISLA NEPUSTIA...
milan # MatoRica16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 11:42:32 53238326
dalo by sa o tom polemizovat. na jednej strane je svojpomocna stavba dobra vec ale pande ma v niecom pravdu. skolaudujes dom, to je papier, ze secko je ok. ale kedze to bolo svojpomocne, ked potom predas dom, s kolaudacnym papierom, kupujuci nevie, ze to bolo svojpomocne a tak si kvalitou nemoze byt az tak isty ze ano.
ale na druhej strane odobrat ludom moznost stavat svojpomocne to je dalsie obmedzenie slobody.
okrem stavebnictva mate dalsie oblasti, kde chcu regulovat secko. pome secko regulovat a kontrolovat. sak love z toho budu :D
boooze...

one # KeneGydu10
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 12:12:07 58cf299f
už len čakám, kedy zakážu, aby si človek mohol svojpomocne vyhoniť, a bude si musieť najať profesionálnu prostitútku. tá im iste odvedie daň.
peter # QicySeha00
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-24 12:50:34 c350b50b
Joplins...pozdravujem ťa, ako sa máš?
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 13:36:23 b228c310
one, volá sa to stavebný dozor.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 14:21:04 55f80a26
Dnes Vam naridi tolik papiru, certifikatu, skoleni, protokolu a pasportu, ze ani stavebni firma to nebude moci udelat levne.
fghjkfgh # MasaQitu76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 18:57:00 4faafecd
Platim hypoteku na dom vo vyske 780eu.45eu voda,93ue plyn.65eu elektrina,poistka na auto,domova dan spolu smanzelkou mame necely prijem 1200eu .mozem si dovolit financovat stavbu vselijakym fuserom.a z coho mam uzivit tak asi moju rodinu ked este navyse platime skolu.jedalen a cestovanie do prace.lepim dom uz okolo 3 rok a stale niesom tam kde chcem byt.Vsetko si robim sam.som vyceny elektrikar stavebny-chodil som po stavbach kopu veci som sa naucil mimo fachu.kam by som prisiel keby mi to robila firma -cena domu bola 110000eu.prerabka nacenena firmou,ktory akoze sa kryly tym ze nieje problem urobit vse a lincenciu maju stavebnu a murarsku cinnost mi s prislubou uistovali ze mi urobia,elektriku,vodu i plyn i krov.HAHA partia 6 murarou-CHODTE LASKAVO DO PICE S TAKYMY FIRMAMI.bud to specialista v obore ,ktory sa venuje cely zivot jednej profesii a nie takych cvokou murarskych ,ktory ani nevedia co to je prudovy chranic.Firma bez sucitu mi povedala ze rekonstrukcna cena prac+material 98000eu predbezna-co som padol na hlavu odkial mam nato vse zobrat zadlzit sa ako k-k-t A JA A MOJA RODINA BUDU Z COHO KED UZ NEMAM ANI NA PODRBANY SACOK KLEBRU.dami a pani takych nas je mnoho,vse si robte sami.kamarati,znami tych par hodin ze mi niekto usetril obrovsku sumu ma tolko nestoji mu podat pomocnu ruku a obetovat mu cas co mi pomohol robit aj na ukor rodiny.Vtejto blbej dobe nema nikto na vyber.pomahajme si.nech co mi stari splatime a splatit musime ostane nasim detom aspon kusok zeme SLOVENSKEJ.FUJ HAJZLI VYLIZANY KAPITALISTICKY PSI POddEBANI NA ZOBRACKU PALICU DOSTALI NAS NAROD CHCELI LEN PRE BLAHO PAR VYVOLENYCH-SNP2 pani este sa bude opakovat

specialista # MudeTaxi91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 23:22:35 4e6389cb
Pande,---Kedysi ,keď po sobotách behali s fúrikmi a stávali si svojpomocne domy. To boli zlaté časy.Pomáhala rodina,susedia,kamaráti. Keby to bolo dnes tak.bolo by dobre.Vôbec to nebrali tak,že tam drú do úmoru. Každý pomáhal rád. Aj voľakedy neexistovala vodováha a iné pomôcky ako postaviť rovnú stenu.ľudia sa tešili ako stavba rastie,pomáhali si kto mohol a nie tak ako píšeš. Totíž kedysi bolo viacej vyučených remeselníkov. Takže domy stavali odborníci. Ak sa niekde postavili domy s krivými stenami,tak aj takým sa ľudia tešili,že majú svoj dom. Určite elektrinu a plyn nechali na odborníkov.Aj vtedy platili normy a prísne.Vraj nechajte všetko na odborníkov. Dnes ešte sú takí? Remeselníci sú v zahraniči ,odborné školy už asi nejestvujú a ak ,tak na veľmi nízkej úrovni. Možno česť výnimkám.Obdivujem dnes šikovných ľudí,ktorí si svojpomocne stávajú domy a pomáhajú im pri tom kamaráti.Žiaľ je to ojedinelé. Možno na dedinách to ešte platí.

Jambo # CapuSuxo47
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-25 09:53:13 5b7f2ca9
Tu so urobila chybu. Aby to niekto nezobral vážne že" neexistovala". Opravujem.--Aj voľakedy existovala vodováha a iné pomôcky ako postaviť rovnú stenu!!!
Opýtaj sa ľudí ,ktorým zatepľujú domy,aké majú skúsenosti s dnešnými odborníkmi.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-25 10:00:57 5b7f2ca9
Sloňka, pozri sa na prejav toho nad tebou. Takému remeselníkovi (sám sa za neho pokladá) by som nedal postaviť ani psiu búdu. Čistokrvný buran, zo stavby rovno do krčmy a nadávať na všetko. Ale sú aj iní, vyberať sa dá.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-25 14:43:20 bc7b649f
Pandemonium
Slečinka z BA, aby ste sa nestotožnili z mužským rodom, pozor nato:DDDDDDDDDDDD

lucifer # FaliQuva33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-25 14:48:49 b2288e56
Pande,---- A ja píšem niečo inšie?Tiež vidím že kecá.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-25 16:19:28 5b7f2ca9
Dom bez hypoteky : http://www.bydleti.cz/uspory/d
um-bez-hypoteky-dum-za-pul-milionu

Ano, kvádry lze levně a rychle, na stavbu domu, zhotovit na základové desce: http://www.jakbydlet.cz/clanek/450_snadna-a-levna-
stavba-domu.aspx

Jak na to

Stavěli jej manželé cca 50 let, se třemi syny 16 – 20 let. Ptám se „ To jsou kvádry, co nesávají vodu ? Vypadají totiž malinko neobvykle. “ Oni říkají, „ty kvádry jsme si dělali sami“. „ A to se ještě dnes vyplatí“, ptám se, protože jsem se s tím po revoluci již nesetkal. „Počítejte s námi : škváru jsme dostali zadarmo, cement 12 000,- Sk, elektřina pro míchačku a formu 3 000,- Sk. Za tyto peníze jsme pořídili zdivo na celou stavbu. Za jedno odpoledne ležérním tempem vyrobíte cca 600 kvádrů. Tedy několik málo odpolední a máte zdivo.“

Synové mi říkali „ještě mi nebylo 20, a už stavím 3. dům“. Oni skutečně stavěli více domů – v zimě je pronajímají jako penziony. Jsou v rekreačně atraktivní oblasti.
Stropy dělali lité ( podšalované). Plášť domu zateplili 10 cm polystyrenem. Bez sklepů.

Chlo chlo # CycuTeka76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-25 23:33:57 4faafecd
Ignorovať!
General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-26 17:54:20 55e54541
Mám dvoch susedov, ktorí postavili úplne nové parádne murované domy 120m2 obytnej plochy + 10-12árov pozemku a pozemok aj s domom ich stál 60.000€. Niektoré práce si robili sami, odborné práce si dali urobiť majstrom. Rovnaké domy ako majú oni ale z dreva, predávajú vo vedľajšej dedine už postavené stavebnou firmou a za ten dom pýtajú 102.000€. Myslím si, že sa oplatí robiť si svojpomocne.
takto # WuwiPygi82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-30 13:13:05 5f679d28

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   jed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0692 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles