Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zlatý klinec pre SDKÚ


Zlatý klinec pre SDKÚ

Prestížne ocenenie Zlatý klinec 2015 za najlepšiu reklamnú kampaň získala s obrovským náskokom strana SDKÚ za predvolebnú bilboardovú kampaň "Ja som SDKÚ".

Tá spôsobila veľký rozruch v reklamno-politických kruhoch po celej Európe. Zatiaľ čo doterajšia prax vedenia predvolebných bilboardových kampaní obvykle spočíva v prezentácií lídrov, kadidátov a osobností politických strán, ich výrokov, cieľov či plánov kampaň SDKÚ prevrátila zažitú prax naruby.

Namiesto tvárí lídrov alebo osobností podporujúcich SDKÚ, umiestnila strana na bilboardy svojich voličov.

Rafinovane tak využila fakt, že volebná podpora strany je na nízkej úrovni, a tak namiesto lídrov stavila na tváre voličov. Môže tak vzniknúť nečakaná symbióza medzi voličmi (a ich príbuznými, kamarátmi alebo známymi) a politickou stranou. Niečo ako viacnásobný pocit spolupatričnosti.

"Aha, môj brat (otec, priateľ, žiačka, spoluhráč bedmintonu...) je na bilboarde SDKÚ! Vidíte ako si táto strana dokáže uctiť svojich voličov?" Povie si obdivne syn, priateľka, učiteľ či spoluhráč bedmintonu. A možno aj prehodnotí svoje doterajšie volebné preferencie - v prospech SDKÚ.

Predseda poroty, ktorá kampaň SDKÚ ocenila najvyšším reklamným ocenením (Zlatý klinec 2015, kategória Politika) vyhlásil: "Ocenenie je v tých najlepších rukách. Bilboardová kampaň politickej strany, ktorá namiesto lídrov a kandidátov propaguje voličov samotných je bez diskusie prelomový ťah na samej hranici geniality. Práve strany s nižšou voličskou podporou si môžu dovoliť taký revolučný kúsok ako SDKÚ. Smer by nikdy nebol schopný niečo také zrealizovať, pretože jednoducho nie je možné umiestniť státisíce až milión fotografií svojich voličov na bilboardy bez toho, aby zostali dešifrovateľné a nevznikla akási abstraktne vyzerajúca koláž. A systém jeden volič-jeden bilboard by finančne neutiahla ani taká bohatá strana, akou Smer-SD bezpochyby je."

Megaúspech kampane "Ja som SDKÚ" inšpiroval stranu aj k pokračovaniu "Som zmena", ktorá si už brúsi zuby na ďalšie ocenenia v oblasti politickej reklamy.

Až parlamentné voľby 2016 ukážu, či revolučne (až vizionársky) pojaté bilboardové kampane prinesú strane SDKÚ aj úspešný volebný výsledok. Aj keby však nie, obrovský úspech v reklamnej branži bude pre predsedu Freša výborný odrazový mostík do ďalšej kariéry.

Príspevok je zaradený v rubrike Fikcie a imaginácie. Aj keď...Author: Roman Brandsteter # RycoRumo59
Záhady2015-10-208
-
 45% ( 1 people voted )
+
Reklamná kampaň "Ja som SDKÚ" pôsobí na mňa tak, akoby turbančíci vystrieľali celú centrálu tej partaje a verejnosť je týmto činom pobúrená.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-10-21 16:44:45 d405c1fd
Už je to tu --ten "cirkus " predvolebný. Treba to ináč.. začať..žiadne "zosmieškovačky " ani hanobenie ani vychvaľovačky..Čo si urobil dobre , čo si nestihol, na čo máš potenciál intelektuálny, kapacitný, schopnostný...a presný konkretizovaný realny postup s možnosťou vyhodnotenia programu ..ináč šup šup do nevidenia..Ono tie "vyškierajúce sa "celebrity" po parlamente /za 4 roky odhlasoval 2krát áno a raz nie, či zdržal sa.. a hotovo tie naše EĆKA už vyžral a sedíííííía a sedííííí/ nám už aj za pomaly neexistujúce "stranícke omyly" --lezú von ...týmto...medzinožím...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-21 17:19:28 58d4289b
Najzufalejsia predvolebna kampan, aka bola v nasich dejinách uverejnena. Politicka mrtvola SDKU a Freso sa snazia chytit stebla a pritom to zabili este viac. Tie ksichty hovoria same za seba. Tento spolok podporovacov fasizmu na ukrajine uz davno patri na hnojisko dejin a ich vsetky vedenia do basy. Dzurinda a Mikloz sa medzi ukrajinskými vrahmi a fasistami urcite citia ako doma.
Hansen # WywyWyjo95
-
 65% ( 7 people voted )
+
2015-10-21 18:43:00 57ef0489
Akosi sa nedari--presadiť-napísať čosi...agresívnejšie. Pokus... : Treba sa dištancovať praktikám, postupom predvolebným..vo vzťahu k "oponentovi..."Tada "vyliať na niekoho "vedro so splaškami-výkalmi", zosmiešniť a nakoniec " retoricky prepracovanými invektívami " ho "počastovať!...Potom--
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-22 05:45:41 58d4289b
potom--metodologicky prepracovaným postupom ..poskytnúť ..občerstvenie /jedivo a pitivo/ a nakoniec zvýrazniť prednosti "svojej osobnosti" a v časovej tiesni //už s plným../ predniesť čosi programové--typu budeme sa snažiť... zlepšíme...pomôžeme.. aa s obmedzenou možnosťou diskúsie ,oponencie či vylepšenia....čo signalizuje---
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-10-22 05:52:24 58d4289b
.....signalizuje proces úbohý,..trápny. nekonštruktíny...oblbovací...signalizujúci "bojisko" s cieľovými OSOBNÝMI záujmami..povolebnými.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-22 05:56:55 58d4289b
loading...
Kazdy na tom plagate upozornuje okolie ze tiez participoval na rozkradani kde to len slo. Gorila sa usmieva z kazdej strany. Spravna kampan, ludia si pripomenu co by nikdy nemali volit a taktiez to ze v tejto bananovej republike moze kazdy kradnut vo velkom a beztrestne. Sudnictvo , policia a vsetky ostatne zlozky ako SIS sluzia jedinemu cielu a to za kazdu cenu pozametat vsetku spinu ktora by mohla vyplavat na povrch.
Tuto stranu moze volit len ten komu kradnut umoznili a zrazu uz nemoze.
PS: Ked ale nekradnu jedni hned ich zastupia dalsi, nasi politici navzajom sutazia kto dokaze ujeb@t najviac. Tu uz recicky a pisanie na nete nepomoze, len ludia v uliciach a vinnici na sibenici.


MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-22 09:08:30 d94b4912
Teraz je čas na otázky: Ako sa bude riešiť konkrétne detailne: "GORILA" , "KAUZY BMG, AGV..v zmysle CD--čiek Mečiarových" ,Tunel Branisko, VSŹ--Rezešovské bačovanie a HZDS, Privatizačné projekty ..v ZŤS..skách, Čarnogurského iniciovanie do potravinovej--NESEBESTAČNOSTIaaaa /prosím o ďalšie doplnenia.../ To už srandy v celebritných úsmevných polohách máme aj my v našej krčmičke za sebou...A títo komedianti..bývali dejatelia ..a stranícky bossovia sa ešte furt motajú na scéne...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-22 17:47:30 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Politika levných peněz neničí ekonomiku jenom pomocí inflace


Politika levných peněz neničí ekonomiku jenom pomocí inflace
Americká centrální banka bude pokračovat ve stimulaci ekonomiky, protože inflace nepředstavuje velkou hrozbu. Prezident Minneapoliského FEDu Kocherlakota řekl: „Očekávám míru inflace ...
Plytvanie na mikroúrovni
Virtuálne meny v Davose
Technologicky vyspela Európa? naozaj?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0305 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo