Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zrada vlastného národa


Zrada vlastného národa
 • Treba všetkých vládnych predstaviteľov  od roku 1989 postaviť pred súd za vlastizradu.

Po roku 1989 sa naši vládny predstavitelia rozhodli zrušiť družstvá. Tie , ktoré nezrušili, skrachovali samé, lebo štát im nebol ochotný pomôcť. Vlády sa striedali a opakovane predávali podniky nášho priemyslu do rúk zahraničným investorom.

Vlády už v tom čase vedeli, že konajú proti záujmom obyvateľov Slovenska.

Vlády vedeli o tom ako funguje ekonomika obchodu medzi krajinami a zámerne Slovensko znevýhodňovali a deje sa to aj dnes. Aby ste pochopili vysvetlím po lopate ako funguje trh a aké sú jeho priame dôsledky na obyvateľstvo.

Možné dôsledky trhu:

 1. Znižovanie životnej úrovne obyvateľstva
 2. Udržanie životnej úrovne obyvateľstva
 3. Zvyšovanie životnej úrovne obyvateľstva

 

Dovoz a vývoz  tovaru(import-export)v tomto zohrávajú kľúčovú úlohu.

 

 1. Ak je hodnota dovezeného tovaru vyššia, ako tovaru vyvezeného, tak sa množstvo peňazí v tejto krajine zmenšuje a životná úroveň obyvateľov klesá. Ak sa tento trend nezastabilizuje včas, tak dôjde ku krachu krajiny a absolútnej chudobe obyvateľstva!
 2. Ak je hodnota dovezeného tovaru rovnaká ako vyvezeného, tak  životná úroveň obyvateľov ostáva rovnaká
 3. Ak hodnota dovezeného tovaru nedosahuje hodnoty vyvezeného tovaru, tak sa množstvo peňazí v krajine zvyšuje a životná úroveň obyvateľov stúpa

 

Takto funguje trh pri obchodovaní medzi krajinami. PODVOD vykonaný politikmi je v tom, že oni uvádzajú do výsledkov obchodovania všetok vyvezený tovar a to značne skresľuje výsledky a maskuje  ich účasť na okrádaní krajiny.

Ide o to, že v skutočnosti do vývozu(exportu) nemožno zarátavať tovary, ktoré produkujú zahraničné firmy u nás, ale ani firmy, kde sú zahraniční akcionári. Preto lebo u takejto firmy nemožno hovoriť o Slovenskom zisku.

Je to ťažké?

Vysvetlím.

Predstavte si štyroch slovenských podnikateľov. Poľnohospodára, Mlynára, Pekára a Obchodníka.

Poľnohospodár zožne pšenicu a predá ju Mlynárovi, ten ju zomelie a ako múku predá Pekárovi, ten z múky napečie chlieb a predá ho Obchodníkovi. Potom, každý z nich ide a chlieb si kúpi. Čím viac chlebov si kúpia, tým viac sa ich obrat zvyšuje a peniaze sa točia v kruhu medzi nimi.

 

Ak by však chlieb vyvážali za hranice, tak by sa ich obraty zvyšovali ešte viac a ich životná úroveň by stúpala. Stúpala by všetkým štyrom, nie iba jednému.

V prípade, že by sa rozhodli nakúpiť múku v zahraničí a vynechať tak Mlynára a Poľnohospodára, stalo by sa nasledovné: Pekár napečie chleby a Obchodník predáva. Poľnohospodár si však chlieb nekúpi, lebo nezarobil(skrachoval), Mlynár tiež(skrachoval).

Všetci ich zamestnanci si už chlieb nekúpia.

 

Obchodník  už teraz nemá dostatočnú tržbu, aby udržal rovnaký počet zamestnancov a tak polovicu prepustí.

Jeho zamestnanci, ale tiež kupovali chlieb a ten si teraz už nekúpia, lebo už nemajú príjem. To však rapídne zníži tržby za predaný chlieb v obchode a Obchodník už nezarobí dosť peňazí na výplaty pre zamestnancov a krachuje, hneď potom Krachuje aj Pekár z toho istého dôvodu.

Všetci skrachovali iba preto, že sa prerušil tok peňazí a tie sa dostali k dodávateľovi zahraničnej múky.

Takto nejako funguje aj veľký kolobeh medzi firmami a obyvateľmi na Slovensku.

Ide o to že zahraničné firmy síce u nás podnikajú, ale chlieb si u nás nekúpia. Kúpia si ho doma v Nemecku a tým zvyšujú životnú úroveň Obchodníkovi, Pekárovi, Mlynárovi a Poľnohospodárovi v Nemecku.

 

Všetko závisí na tom či sa viac tovaru dovezie(múka), alebo vyvezie(chlieb). Ale  koľko peňazí ešte ostane v domácom obehu? Čím dlhšie to trvá, tým viac podnikateľov skrachuje a tým menej peňazí vyprodukuje ekonomika, nakoniec bude všetko závislé iba na daniach od zahraničných firiem podnikajúcich u nás. A od otrokov, ktorí im budú robiť bez voľnej soboty a nedele za minimálnu mzdu. Okrem toho tu bude ešte banda darmožráčov pracujúcich u Vojska, Polície a v rôznych nepotrebných úradoch Tých bude štát platiť, do vtedy, kým bude mať dane od zahraničných firiem.

 

Ak sa tak stane, je to najnižšia udržateľná hranica pred krachom štátu. Firmy už môžu vydierať vládu a budú hroziť odchodom, čo by spôsobilo výpadky vo financovaní štátneho rozpočtu a zadlžovanie štátu, čiže nás občanov štátu.

Mzdy sú také nízke, že sa okrem potravín skoro nič nepredáva a aj potraviny sa predávajú zahraničné, lebo ich výrobcom časť nákladov na výrobu prepláca Nemecko. Je to preto, aby sa tu neoplatilo podnikať v potravinárstve, aby nikto  z domácich nemohol dať tak nízku cenu.

Takto si zabezpečili otrokov, ktorých väčšina mzdy smeruje naspäť k nim.

Preto si myslím, že všetci čo sa podieľali na zrušení našich firiem a poľnohospodárstva, by mali byť postavený pred súd a súdený za VLASTIZRADU.

Lebo vedeli že ak to urobia, tak poškodia obyvateľov Slovenska a konali tak zo svojej vôle.

Zahraničným firmám ponúkali Dotácie, namiesto toho ,aby podporili vznik Slovenských firiem, ktoré mohli situáciu zlepšovať.

Nikdy sme nepotrebovali zahraničných investorov, ale slovenských podnikateľov.

Nikdy sme nepotrebovali privatizovať, ale vytvárať odbyt tovarom, zvýšením kúpnej sily obyvateľstva.

Namiesto Štátneho dlhu, ktorý sme dali na nezmyselné dotácie, mali sme tie peniaze dať ľuďom. To by naštartovalo našu ekonomiku natoľko, že by sme dnes mali trojnásobne vyššiu životnú úroveň!

Slovensko si od roku 1989 do dnes požičalo viac ako 200 miliárd eur. Zaplatili sme však aj s úrokmi asi 300 miliárd eur. Aktuálne dlhujeme  okolo 40 miliárd, ktoré stále splácame.

 Počujete dobre!

 Ak by sme tieto sumy rozdelili medzi obyvateľov Slovenska, tak každý dospelý občan ,by mohol mesačne dostať o 800 eur  viac každý mesiac po dobu 20 rokov.

Pýtam sa . Nebol by to ten správny stimul pre ekonomiku?

O koľko by sa zvýšila kúpna sila obyvateľstva a koľkým Slovenským firmám by to pomohlo prijať viac zamestnancov a koľko peňazí, by dnes malo Slovensko v obchodnom kolobehu?

A ako by sme mohli dnes žiť?

Mohli sme dobehnúť vyspelé ekonomiky Rakúsko, Švajčiarsko a iné.

 

Len ďalej pokračujte a nič nerobte!

Možno vaše vnúčatá budú mať viac guráže a odsúdia tú chamraď politickú!

 

Nech žije SLOBODA.Author: Sando # WoduWama77
Slovensko2014-01-0981
-
 86% ( 86 people voted )
+
Súhlasím s autorom, že väčšina politikov, a to nie len u nás, sú evidentne zločinci. V hierarchii zlosynov sú to však len užitoční, predajní idioti, kedykoľvek vymeniteľný, kedykoľvek odstaviteľní, akonáhle prestanú vykonávať príkazy "z hora". Oni, títo bezcharakterní lumpi zapredali vlastný národ, vlastných otcov, vlastných synov, aby za "30 strieborných" pomohli uskutočňovať ten odporný a zvrhlý plán, ktorým chcú elity decimovať ľudstvo a ľudskosť...

Ale situácia sa má tak, že nás je ozaj tých 99%, a našťastie stále máme vplyv na beh udalostí aj napriek legislatívnym polenám, ktoré nám pravidelne tieto politické prostitútky hádžu pod nohy. Preto uprednostňujme prirodzenosť, využívajme domácu a lokálnu produkciu vo všetkom, kde je to možné. Možno sú niektoré slovenské produkty aj drahšie ako zahraničné, ale ich kvalitatívne parametre často krát viac, než len kompenzujú, tento cenový rozdiel. Preto je to v našich rukách. Nenechajme globalizátorov, aby z nás urobili "konzumentov"- tupé ovce, ktoré nerozmýšľajú čo a od koho konzumujú a aké to má dôsledky !

Johny # JynaVaso24
-
 85% ( 24 people voted )
+
2014-01-09 22:55:30 c35b042c
"Jen bych doplnil marginálii - z polabských Slovanů jsme jediní nevyvraždění a ne asimilovaní. Netřeba znát Helmoldovu kroniku, aby to bylo jasné... A jedna definic národa, na kterou jsem poslední dobou narazil (dámy prominou?): Národ je svaz mužů, kteří se cítí jako celek. Vyhasne-li tento pocit, přestává národ existovat. /O. Spengler/"
Situejsn # ConaFexo66
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-01-09 23:48:53 4e88aa18
Nízko hodnotený príspevok


Makrolid # TekyCipe93
-
 36% ( 4 people voted )
+
2014-01-09 23:53:58 4e88aa18
Makrolid
Hovoríme o finančnej stránke,nie o vzdelaní, či duchovnej.A v tom platí čo je v článku.
Sando # WoduWama77
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-10 01:14:39 5c341847
No právě po stránce hospodářské jsem to také tak pojal.
Právě tam CENA nerovná se "hodnota" a množství peněz samo o sobě nemusí znamenat úroveň (hmotnou? či vlivovou? či jakoukoli jinou...) obyvatelů.
Makrolid # TekyCipe93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 01:26:01 4e88aa18
Pokial chamrad natrca ruky a caka na svoju podporu, potial ziadna vlada nebude mat na vyber, len zadlzovat stat. Autor poukazuje na nasledky, ale nedava najmensie riesenie. Tento problem vyriesi len velmi krvavy konflikt ktory bude stat obrovske mnozstvo zivotov. V momentalnom systeme sa neda hospodarit s vyrovnanym rozpoctom.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 12 people voted )
+
2014-01-10 01:58:26 1834e06a
loading...
zaslepenec s vypichnutými očami..... ty si ešte nezamrzol v tej kanade?.....ako tu bolo dobre bez teba

aspon že si konečne pochopil že v tomto systéme nie je možné hospodárit s vyrovnaným rozpočtom....

ešte musíš pochopit že tí hnusní komunisti mali aspon finančný systém na jednotku....a bol to lepší systém ako ten ktorý si ty,slovenský námedzný pracujuci v Kanade, pochvaluješ

brano # PelaSedo59
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-01-10 07:07:48 4df7e017
Tento problém jednotlivec nevyrieši. Tu treba jednotný postup väčšiny občanov a podľa možnosti presvedčovaním a istou osvetou zmeniť ovčanov na rozhľadených občanov, ktorí vedia čo chcú a aj ako to dosiahnúť! Ak percento presiahne hranicu 50, potom možno rátať, že veci sa pohnú správnym smerom.
Kojokok # NodeKafu68
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-10 08:10:15 d4254112
Kojokoku jak papagáj nevědomky opakujete OBČAN OBČAN OBČAN, to má být jako co?
Už nejsme lidi??!?? To je nějakej novej umělej druh nebo co? MLUVTE A PIŠTE LASKAVĚ NORMÁLNĚ A NE HYPERDŮLEŽITĚ JAK POLITIK! NA CO SI TO POŘÁD HRAJETE?!??

EGOVELMOCMANIAC # TuwuRyvu79
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-10 08:21:29 4e88aa18
Sando
máš moju poklonu za článok....takto polopate by mala slovenská štátna televízia vysielat relácie o správnej ekonomike aby nevznikali takí retardovaní debili ako je Makrolid.../asi mu tie makrolidové antibiotika zožrali aj mozog/

brano # PelaSedo59
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-10 09:07:14 c305bafe
lojzkozpribrami alias situajsn alias makrolid alias egovelmocmaniac atd.
NA CO SA TO PROSIM TA HRAS TY?uz mas viac nickov ako nas Davidko,ale on na rozdiel od teba zastava svoj KONSTRUKTIVNY nazor a nie iba tlacha uraza a povysuje sa nad kazdeho .
mnozstvo tvojich nickov svedci o pocetnosti tvojich dusevnych problemov.
navrhujem vsetkym prispievajucim aby ignorovali vsetky caske nicky a takymto sposobom si tu casom zvysime uroven dialogu

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 09:11:29 d991c738
Sando
vidím že máš talent a rozumieš ekonomike. Skus týmto trollom vysvetlit takto polopate aj zničujúci vplyv úroku na finančný systém a tiež ako sú tvorbou čistého zisku firiem okrádaní všetci pracujúci ludia.
Skus povedat čo by si aké zákony zmenil keby Ti bola daná taká možnost .

brano # PelaSedo59
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-10 09:19:41 c305bafe
Asi cítim, Ego-velmoc-maniak, čo ťa na to poburuje, tak len pre info doplním: "občania" je termín pre ľudí pred voľbami. Po nich sa ľudia volajú "ľudské zdroje".
Tak to bolo, je a bude, kým hrajeme hru na štát a vládu - vždy sú to predovšetkým dravce a nie ochrancovia stáda alebo hospodári.
Čo všetko sa dá do hrnca pod pokličku "demokracia" nahádzať a uvariť z toho pre ľudí raz guláš, raz otrávenú polievku ...? A v tom má autor článku pravdu - všetkých pred súd za vlastizradu (len taký súd na Slovensku ani celom svete nie je, to dokáže riešiť len sudca Linč alebo pani Defenestrácia).

Luko # LidySesy00
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-01-10 09:20:19 c3a87f42
sando
a pred aký súd ich postavíš? a kto ich tam dovedie? a podľa akých zákonov bude ten súd súdiť? :D
na to by si potreboval vytvoriť paralelné súdy a milície a keď ich budeš vytvárať, daj si pozor, aby tie súčasné neodsúdili teba ešte prv. keď sa začnú také veci vytvárať, musia mať istú silu, lebo ak budú slabé, zahatia to v zárodku. a ak budú sily aspoň približne vyrovnané, značí to riadnu krvavú občiansku vojnu.
vari si nemyslíš, že nejaký radový dobre ozbrojený policajt s perspektívou ,na dobrý predčasný dôchodok a 60 dňami dovolenky, sľúbenou od súčasnej moci, dovolí akejsi paramilitantnej skupine beztrestne zlapať bývalého komunistu fica, alebo baca, postaviť ich pred paramilitantný súd a nechá len tak popraviť? :DDD
prečo by som mal niečo robiť? aby ma pri tom zranili, zabili, alebo zavreli na doživotie? aj tak sa tu množia len židoidi a cigáni, ich je budúcnosť. ja keď zomriem, dúfam, že ma čaká lepší druhý svet, a oni nech sa tu potom hlušia medzi sebou.
(ak ten druhý svet nejestvuje, nespravím s tým nič, ale nechcem si to zhoršiť na tomto, už tak je to dosť zlé)

aaa # RuxaQija4
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-01-10 09:51:53 b2296ade
aaa

si typický reprezentant 99% občanov Slovenska, hanbi sa spolu s nimi...
ja sa pridávam k voličom pani Mezenskej za prezidentku a urobím všetko pre to aby všetci ludia okolo mna ju volili

http://www.seredonline.sk/clanky/aktivisti-heleny-
mezenskej-vyzbierali-cez-22-000-podpisov-o-post-pr
ezidenta-sa-bude-uchadzat-15-kandidatov/


brano # PelaSedo59
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-10 12:04:32 c305bafe
Nech žije nový začiatok 2014/2015 je na čase stať sa neutrálnou republikou a nie kolóniou USA/EU.

Grandtour # TuveQemo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-10 12:45:14 5f665ced
celý čas to hovorím: Vybrať niekoľko exemplárov, napr. Mikloš, Dzurinda, Fico, Paška... ťahať ich za Hummerom na lane cez cigánske osady a odreniny nech im oštiavajú cigáni.
Vykonávali by to ľudové milície (Sturmabteilung). Potom by prešla tých psychopatov a ich rodín chuť na kradnutie. Oni robia to isté - rozbíjajú jednotu potrestaním odvážnych jedincov. V jednote je sila.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 14:29:01 4e6212af
"lojzkozpribrami alias situajsn alias makrolid alias egovelmocmaniac atd."

Jsi na omylu TNT ..

Pouzivam pouze jeden nick, a sice tento .

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 14:43:17 53d0513c
Sando,---Až nato,že to je dlh,nie prebytok!
Brano,---Skús nám trollom vysvetliť , ako to urobíš ty keby ti bolo umožnené zmeniť zákony!Stále je tu ten dlh,že?Zatiaľ to je len mlátenie slamy. "Zrno "je už všelikde inde len nie na Slovensku

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 15:06:53 5b7f0c12
maršal žukov
vystúpiť z eu a nato a ťahať ich za humerom? za tým us výrobkom? jeden humer už zhorel, pokiaľ viem a veľa ich na svk nieje. a cigoši by ti prv rozkradli humer, ako oštiavali tých mučených psychopatov.
brano
kedysi by som sa možno aj hanbil, ale teraz mi je to už akosi jedno. mezenskú nemám prečo voliť, ani iných. doba volieb je už za nami. už bolo zvolené.
akosi vás oboch zmietajú emócie. a hnev. skúste napísať niečo reálnejšie.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 15:34:21 b2290f5e
Jambo
na teba nikdy nemám potrebu reagovat, lebo vždy píšeš o ničom.Ale tentoraz ti odpoviem, už som to síce velakrát tu hovoril..ale kedze ty sa zaoberaš len 3,14čovinami tak to nevieš

1.V zákone o Centralnej banke zruším ustanovenie o jej nezávislosti a podriadim ju pod ministerstvo financií.Upravím v zákone že bude peniaze ,Sk,požičiavat každému bez úroku a bude financovaná zo štátneho rozpočtu.
2.Uzákoním že štátnym platidlom je Sk.
3.Zmením volebný zákon tak aby mal každý poslanec imperatívny mandát.
4. Uzákoním povinnost firiem rozdelit čistý zisk všetkým pracovníkom firmy
5.Uzákoním max.mzdu ako cca 5-10násobok minimálnej mzdy

Pre začiatok by stačilo toto aby sa spoločnost prebrala z kómy.Ostatné by už poslanci z imperatívnym mandátom zvladli k spokojnosti občanov.
Takže nemlátim prázdnu slamu ako ty a viem presne čo treba urobit. Bez tohto co som napísal sa žiadna zmena konat nebude. A toto nemá v programe žiadna strana lebo všetci slúžia bankárom a korporáciam.

Keby si sa vzdelávala a nediskutovala s trollmi tak by si tomu aj porozumela.

brano # PelaSedo59
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-10 15:42:53 c305bafe
brano
ja zasa nemam absolutne potrebu reagovat na tvoje primitivne prispevky,ale teraz musim.urazas stale dookola vsetkych a sam pises nezmysli.
hned bod...Upravím v zákone že bude peniaze ,Sk,požičiavat každému bez úroku a bude financovaná zo štátneho rozpočtu...
neuviedol si tam strop pozicky,cize bude asi bez limitu a kazdemu?a bezurocne?a kto bude zivit to mnozstvo uradnikov ktory budu vybzvovzt pozicky?daj si studenu sprchu!
bod 4 a 5 total na hlavu.rozdelit vsetkok cisty zisk pracovnikom?a preco by som sa teda ako podnikatel mal snazit a venovat vsetok svoj cas firme na ukor svojej rodiny?aby som pracovnikom robil ježiška?a ak by bola firma v strate(ako vela malich firiem) tak ako si to predstavujes?v takom pripade by sa mali praovnici rozdelit so stratou a tu mi vratit,nie?
vidno ze si nikdy ani len neskusil podnikat.nevidel by si za kazdym slusnym podnikatelom iba peniaze,ale aj kus driny a namahy s budovanim firmy a neskutocne vela casu.ale blbečkovi ako ty je to zbytocne vysvetlovat!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 71% ( 7 people voted )
+
2014-01-10 16:16:30 d991c738
ospravedlnujem sa za gramaticke chyby vyssie :D a hanbim sa

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 16:19:12 d991c738
Brano,--- Nemusela by som,ale sa ťa spýtam. Ja som ťa v tom mojom malom príspevku dajak urazila?Pýtala som sa ťa slušne. Takže---Podľa toho si potvrdil,že to mlátenie prázdnej slamy platí na teba. v predošlej otázke to bolo myslené všeobecne.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 16:56:32 5b7f0c12
TNT pise
"a preco by som sa teda ako podnikatel mal snazit a venovat vsetok svoj cas firme na ukor svojej rodiny?"

TNT a proc by VUBEC mel nekdo venovat svoji veskerou snahu a cas FIRME na UKOR sve VLASTNI RODINY ?//

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-10 16:57:45 53d0513c
Zac si "podnikatele" vazit ? za to ze vynaklada svuj cas, usili, a um, aby elitam pomahal budovat(at uz treba ne zcela vedomne) tento zvraceny system ?!

Ma cely svet doplacet na cizi OMEZENOST a SOBECKOST ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-10 17:07:18 53d0513c
brano
mezenská chce priamu demokraciu a v ďalšom príspevku píšeš: "uzákoním, a zmením zákon"...
to je tvoja diktatúra, alebo priama demokracia? prečo si myslíš, že v priamej demokracii by si mal mať jediné správne názory? tvoj názor by bol len jedným z mnohých. maximálne by si mohol tak "navrhnem".
a zbytok prečo nechávaš na poslancoch s imperatívnym mandátom?
napíš radšej niečo reálnejšie. zmeny sa dejú stále, a pre niekoho možno aj k lepšiemu.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 17:40:20 b2290f5e
p. Mezenská je dobrá voľba...(ale musím dodať "uvidíme")
Bertold # FuliXuju84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-10 18:35:19 4e639d01
lojzko
v prvom rade si moje slova vytrhol s kontextu ako vzdy,pretoze inak ani nevies.
a za druhe ako vzdy odpovedas otazkou.zacinas mi byt na smiech :D

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-10 22:35:15 d991c738
globalny kapitalizmus vs lokalna ekonomika a narodne staty? kto myslite ze vyhral? chcete podporit slovensku ekonomiku-kupujte slovenske vyrobky, nic ine na zaciatok urobit nemozete a ani nedokazete, alebo zacnite podnikat a mozno vytvorite aj nove pracovne miesta, otvorte pekaren, domaci mlyn, zacnite pestovat to zito, alebo to iba predavajte a budte ten obchodnik, keby tu dnes neboli tie zahranicne firmy, tak az to by ste videli co je to ozajstna bieda, a pravda je taka ze tu nebudu naveky, takze vseci co mate rozum a pracovite ruky, mate co robit!
kombajn # HydyKuwi36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-10 23:20:37 560df8c5
Ak niekto robí , robí aj chyby--kto to nevie--aj ... vrabce na streche...! Ale pozor--- ak niekto len raz urobí dobrú vec, neznamená to, že bude robiť vždy len dobre. Teda ,pri hodnotení človiečíka -aj kandidáta na prezidenta- je nutné zhodnotiť ,objektívne, dlhšie obdobie a jeho prínosy, či negatíva, ktoré "napáchal" na tejto spoločnosti, národe. A programy typu:--"budem sa snažiť.....", --"nebudem podporovať..." aaa ..tak akurát za klobúk! Pokiaľ nie sú exaktne hodnotiteľné programy...tak súhlasím s autorom, že za výsledky práce narastá množstvo "politických individuííí" s nutnosťou ..."súdiť ich za vlastizradu".Ak by sa čítalo: vytvorím, realizujem, splním, ..atd..konkrétne číselne..doteraz som vytvoril, realizoval, splnil...tak rozhodovací proces pri volebnej urne---bol by malina.A peniaze na volebnú kampaň by sa použili --na diaľnice napr.Ale nič nové pod slnkom-len obyčajné normálnosti...a žiadny "pred--volebný cirkus".
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 07:13:19 58d4289b
aaa
otazka bola položená tak že "čo by som urobil keby som mal tú moc" preto som v tom zmysle aj odpovedal
inak súhlas že o všetkom by mala byt diskusia ci už v parlamente medzi poslancami s imperatívnym mandátom alebo verejná diskusia či záväzné referendum

TNT
odpoveáš ako všetci trollovia čo majú hlavy nabite súčasnými ekonomickými nezmyslami...klasika...
ja som napísal základné princípy čo treba urobit v prvom rade a ty odo mna požaduješ uplné detaily..ale samozrejme ze odpoviem...kedže si nevieš predstavit suvislosti ...

"neuviedol si tam strop pozicky,cize bude asi bez limitu a kazdemu?a bezurocne?a kto bude zivit to mnozstvo uradnikov ktory budu vybzvovzt pozicky?daj si studenu sprchu!
tvoja otázka je na smiech....predsa všetko tak ako doteraz...banka si vie velmi dobre spočítat strop požičky kolko može a komu požičat... a áno, bezúročne bude požičiavat...a množstvo uradnikov bude samozrejme živené zo štátneho rozpočtu, z našich daní...ako policajti, justícia, školstvo...to bude zánik finančného trhu...každý si v rámci svojich možností a ručenia bude moct peniaze požičat bez úroku v štátnej banke...penažná burza je debilný dôsledok úroku...

bod 4 a 5 total na hlavu.rozdelit vsetkok cisty zisk pracovnikom?a preco by som sa teda ako podnikatel mal snazit a venovat vsetok svoj cas firme na ukor svojej rodiny?aby som pracovnikom robil ježiška?a ak by bola firma v strate(ako vela malich firiem) tak ako si to predstavujes?v takom pripade by sa mali praovnici rozdelit so stratou a tu mi vratit,nie?
totak na hlavu si predovšetkým ty ...všetci budú mat pracovat za mzdu z ktorej krásne vyžijú...tzv.podnikatelia nebudú existovat...ak ludia budú potrebovat nejaký výrobok, požičia si ich viac dohromady od banky bezúročne peniaze a budú si vyrábat čo trh bude požadovat...žiadny problém...budú niest zodpovednost za požičku a ked vyrobia niečo co nepojde na odbyt, skrachujú...presne ako dnes...so ziskom aj stratami sa rozdelia ...pre prípad strát bude rezervný fond...nie zisk! nevieš si to predstavit, lebo od svojej dospelosti nic ine iba je bnutý kapitalizmus nepoznáš...kedže si rocník 1973 a teda máš 40 rokov

len blbec može chcet byt v tomto systéme tzv. podnikatelom... alebo človek ktorý nerozumie že tvorba čistého zisku je okrádaním vlastných pracovníkov vo firme...ale strácat čas s vysvetlovaním ti podrobností naozaj nebudem lebo pre teba co má v hlave iba tento systém a iný si nevie predstavit je to uplne zbytočné...

brano # PelaSedo59
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-11 08:44:44 4df7e017
brano
....podnikatelia nebudú existovat...... požičia si ich viac dohromady od banky bezúročne peniaze a budú si vyrábat čo trh bude požadovat.....
ty moj mali ekonomicky mág :D klobuk dole :D
je jedno ako budeme nazyvat tu skupinu ludi,co budu vyrabat to co trh potrebuje,vzdy to budu podnikatelia!ale ty si tomu hovor ako chces.
alebo aj tym budes diktovat za kolko maju svoje vyrobky predavat?v tom pripade sa nenajde nikto kto by si na krk zobral pozicku ktoru bude musiet dajme tomu 20 rokov splacat,nakupil stroje,priestori a ty mu povies ze vyrobna cena vyrobku je XY penazi.dopyt na trhu je 100 ks mesacne a s toho mu vypocitas predajnu cenu za vyrobok aby neprevysil 5 nasobok priemerneho platu?a ak za pol roka nebude odbyt ani jeden kus tak skrachujem?v tom pripade si tomu podnikatelovi nedal ziadnu istotu iba istotu krachu.
pisal si rezervny fond v pripade krachu?a s coho sa bude tvorit?s mojho zisku?v tom pripade moj zisk uz nebude 5 nasobok minimalnej mzdy,ale dajme tomu iba 4 nasobok.
dalej si odratajme rezervny fond na platy a odvody zamestnancov ktory budu prace neschopny.plat budu chciet,ale hodnoty vytvarat nebudu.to sme uz na 3 nasobku minimalnej mzdy.
dalej si musim vytvorit rezervny fond na dochodok.stat mi predsa nebude platit dochodok ked mi dal velkorysi zisk 5 nasobok minimalnej mzdy :Da uz sme iba na 2 nasobku MINIMALNEJ mzdy.
zaver:je vyhodne zaviazat sa na 20 rokov splacania pozicky a dalsich rizik podnikania v tebou nastavenom systeme za dvojnasobok MINIMALNEJ mzdy ked mozem pracovat ako zamestnanec bezstarostne sa rano postavit na pracovisko a za 8 hodin zahodim naradie a idem bezstarostne domov s PRIEMERNOU mzdou s ktorej podla teba slusne vyzijem?odpovedz mi na toto.
este jedna vec pre cloveka znaleho byvaleho režimu ti musim napisat ze o nom vela veci nevies.a to napriklad ze ani komunisti nedavali uplne bezurocne pozicky.vzdy tam bolo aspon 1% uroku.o tom si nevedel pan ekonomicky odbornik? :D


TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 09:26:07 d991c738
brano,

ty nasa samozvana hviezda petrzalskeho kurenarsko-ekonomickeho neba... Prosim vysvetli nam troll-ovciam blbym a ako je to potom s tvorbou hrubeho zisku...?

Pises: "...tvorba čistého zisku je okrádaním vlastných pracovníkov vo firme...", tak mozno ten hruby zisk bude v poriadku a ak z neho nezaplatim dane, tak sa cistym ani nikdy nestane a tym padom nebudem ani okradat pracovnikov firmy, nie...?

Rozumiem, ze cas doktora vied vulgarno-primirivnych je drahocenny, ale aj tak verime, ze si pre nas, troll-ovce blbe, najdes cas na vycerpavajucu odpoved...

Nie zase az velmi vycerpavajucu, citanie tvojich prispevkov je pre zdravy rozum uz teraz velmi vycerpavajuce, takze to radsej neprehanaj... Nechces predsa, aby sme vo svojom troll-kosiari, na nasledky tvojej odpovede podochli z vycerpania...?


beeee.... beeeee... beee... braaaa... nooo... zachran nas... beeee... :-DDDDDP.S.: 31.12. som ta videl v televizii (Krimi)... Sluboval si, stojac na moste, ze skocis do Maleho Dunaja, aby si sa kompletne kurenarsko-ekonomicky zasamovrazdil... Zjavne si bol len opat ozraty a chcel si si s niekym pokecat, lebo nakoniec si sam odpochodoval k tam uz na teba cihajucej sanitke... Divi ma len, ze ta z tej psychiatrie prepustili tak skoro...?

Na ziadne mosty uz nelez, lebo tym len zbytocne obmedzujes dopravu... Osobnostne samovrazdy, pachas aj na tomto fore takmer kazdym svojim prispevkom, tak naco by ti k tomu bolo este aj vedenie prazdnych reci na mostoch...? :-DDDDD


troll-ovca blba # FaqoDuki27
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 09:49:53 55844305
he-he-he... chybicka se vloudila, vole...

primirivnych = primitivnych

to len aby si neupadol do este hlbsej dezorientacie... :-DDDDD


troll-ovca blba # FaqoDuki27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 09:54:32 55844305
Andrew Jackson(Pro svou neústupnost nosil přezdívku Old Hickory)

byl sedmý prezident Spojených států amerických (1829
1837[/ur
l]). Jeho slogan zněl: "Nechť vládne lid."

Jako svůj největší úspěch na politickém poli sám Jackson ohodnotil svůj úspěšný boj s
T
he Second Bank of America
(ta usilovala o dvacetiletou licenci vlády na vydávání fi
at currency
, z čehož by inkasovala úrok) a její uzavření tím, že se zásadně zasadil o neprodloužení jejího mandátu v roce 1836 ani její znovuzavedení v roce 1841. Během prezidentské kampaně v roce 1828 Jackson při projevu na adresu skupiny bankéřů řekl: "Jste doupě zmijí. Mám v úmyslu vaše hnízdo vypálit a s pomocí Boží ho vypálím." Pokračoval a dále řekl: "Kdyby lidé jenom pochopili, do jaké míry je náš peněžní a bankovní systém nespravedlivý, do rána by byla revoluce." Jackson prohlásil, že kdyby centrální banka měla pokračovat v kontrole "naší měny, v dostávání našich veřejných peněz a v držení tisíců našich občanů v závislosti, bylo by to strašnější a nebezpečnější než námořní a pozemní síla nepřítele..." Návrh zákona na novou smlouvu prošel Senátem poměrem 28-20 a Dolní komorou poměrem 107-85 a každý věděl, jak se Jackson zachová. President banky Nicholas Biddle(1786-1844) vyhrožoval: "Když ho Jackson bude vetovat, já budu vetovat jeho!" Jackson smlouvu vetoval a Banku v roce 1832 zrušil. Nařídil sekretáři Státní pokladny, aby odstranil všechny vklady vlády z amerických bank a uložil je do státních bank. 8. ledna 1835 Jackson zaplatil poslední splátku amerického národního dluhu a byl to jediný okamžik amerických dějin, kdy národní dluh byl redukován na nulu a američané byli schopni nahromadit přebytek 35 milionů dolarů, které byly rozděleny jednotlivým státům. Nicholas P. Trist, prezidentův osobní tajemník, řekl: "Toto je koruna slávy Andrew Jacksona a nejdůležitější služba, jakou kdy své vlasti prokázal." Boston Post ho přirovnal k Ježíši, který vyhnal penězoměnce z chrámu. Jackson tvrdil: "Pokud má Kongres podle Ústavy právo vydávat papírové peníze, bylo mu toto právo dáno proto, aby ho používal a ne proto, aby ho delegoval na jednotlivce nebo společnosti." Jackson řekl, že řízení centrální banky "by bylo prováděno několika jednotlivci nezávisle na vládě, kteří by získali kontrolu nad pracovní silou a příjmy většiny lidí."
Zástupci Second Bank of America chtěli převzít agendu tisku dolarů a ovládání přísunu peněz do americké ekonomiky, navíc s tím, že každý dolar by byl zatížen úrokem, který by vláda musela bance v budoucnu splatit (tento princip fungoval i v době, kdy byly severoamerické státy britskými koloniemi). Jackson naopak prosadil, že vydávání dolarů bude bezúročné vůči nikomu a výši emisí bude podle potřeb a růstu ekonomiky řídit občany volený Kongres (čímž zůstane neporušena možnost obyčejných občanů řídit nepřímo finanční politiku své země skrze své volené zástupce). Tento princip bylo jedno z hlavních Jacksonových témat při jeho kandidatuře na prezidenta, i předtím na guvernéra.
Na Jacksona byl v době jeho prezidentského období spáchán pokus o atentát, kdy na něj vyzbrojený dvěma pistolemi každou v jedné ruce, v nestřežený moment obouruč vypálil,[2] naštěstí ale v obou případech minul a Jackson se dočkal přirozené smrti ve věku 78 let. Na kamenu jeho hrobky je vytesáno jeho krédo I killed the bank (Zabil jsem tu banku). O Jacksonovi se mluví jako o jediném prezidentu, který dokázal zbavit Spojené státy národního dluhu, a též jediném prezidentu, který splnil vše, co slíbil ve své volební kampani.


Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-11 10:25:32 4e63658f
"Krajina môže prežiť svojich bláznivých hlupákov, dokonca aj ambicióznych ľudí. Ale nikdy neprežije zradu vo vlastných radoch. Nepriateľ za bránami je menej nebezpečný, pretože ten je známy a svoje zámery otvorene dáva najavo. Ale zradca sa voľne pohybuje medzi domácimi, jeho ľstivé šepoty šumia alejami a počuť ich aj vo všetkých vládnych halách. Pretože zradca ako zradca vôbec nevyzerá; taký hovorí tónom, ktorý znie obetiam familiárne, nasadzuje si im podobnú tvár a používa ich argumenty. Snaží sa zapôsobiť na tie najnižšie pudy v srdciach ľudí. Taký spôsobuje zahnívanie duše národa. Vyvíja svoje úsilie v skrytu noci, aby mohol podkopať piliere mesta a nakazí politiku do tej miery, že už nakoniec nemôže klásť odpor. Ešte aj vraha sa možno menej obávať, než zradcu. Zradca, to je pliaga."
Marcus Tullius Cicero


http://realcurrencies.wordpress.com/2013/12/11/rat
ionalizing-usury-the-time-value-hoax/

Ederlezi # RalyNevo34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-11 11:00:25 4079836a
"Pod pojmom demokracia si nemožno predstaviť svojvoľnosť. Pojem sloboda trhu nemožno chápať, ako právo na okradnutie štátu a národného bohatstva."
(ruský prezident Vladimír Putin)
Ederlezi # RalyNevo34
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-11 11:08:31 4079836a
TNT - kde si vzal, že Braňo chce, aby majiteľ firmy zarábal toľko isto ako zamestnanci? Veď on si za to, že pracuje možno 2 krát toľko ako jeho zamestnanci (viac sa fyzicky nedá zvládnuť) môže vyplácať až 5 - násobok mzdy zamestnanca. To je podľa teba voči majiteľovi firmy nespravidlové?
Je kopec podnikateľov, čo pracujú do večera, často aj do noci, lebo z času na čas musia s obchodnými partnermi zájsť na golf, tenis, do bordelu... Keby si sa ich pýtal, tak oni to považujú za prácu.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 11:12:41 4e6212af
Braňo - čistý zisk by som nedelil len medzi za.mestnancov, má plynúť do štátneho rozpočtu. Celá spoločnosť má zásluhu na úspechu firmy, nielen jej zamestnanci. Tí môžu mať svoju pracovitosť zohľadnenú vo zvýšenej mzde
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 11:14:44 4e6212af
frfľoši - neondejte sa a choďte voliť Mezenskú.
Nie je to lepšie, ako keby bol prezidentom Fico? Čakáte, že sa niečo zmení zo dňa na deň nejakou pouličnou revolúciou, alebo čo? Všetko musí dozrieť, hlavne informovanosť a zorientovanie sa ľudí v tomto bahne skôr, ako ich vyženiete demonštrovať. Neinformovaná masa bude vždy zvedená do vedľajšej ulice.
Práve v informovanosti a v aktivizovaní mozgových buniek môže Mezenská zohrať dôležitú úlohu.
Jedine ona, všetci ostatní kandidáti, vrátane "filantropa" sú psychoši z tej istej svorky.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 11:18:31 4e6212af
marsal
asi si necital vsetky moje prispevky.(treba si precitat)v jednom s nich som pisal ako by to bolo s tym 5 nasobnym vyplacanim mzdy pre zamestnavatela.
ten golf a pracovne obedy co pises to plati u vecsich podnikatelov.a zahrnaju to pod pracu preto,lebo si to mozu odratat s dani.tyto velky si nepotrebuju brat velke uveri na 20 rokov a bat sa o kazdu svoju investiciu.ja som pisal skor o malich zamestnavateloch ktory celi den makaju spolu so svojimi ludmi.a potom vecer robia napr. administrativu

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 12:23:58 d991c738
mezenskú voliť nejdem!
snažil som sa o nej čo to zistiť, a na wikipédii a fasbúku nie je nič. okrem vymyslenej pornoaférky a prečítania pamfletu čo je dávno známe, je to ničnehovoriaca príšerka slúžiaca nwo.
nebudem predsa voliť niekoho, kto bude potom proti mne podpisovať zákony.
k podstatným témam sa nevyjadruje. napr. ako budú odškodňovať majiteľov neprávom očipovaných psov, či podpíše nátlak eu o mýte aj pre osobné autá do r. 2016, či zruší povinné vyplácanie mzdy cez židobanky a mnoho ďalších.
na wiki som o nej podstatné veci nenašiel , ale keď som sa spýtal známych povedali mi, že študovala súkromnú čarnogurského právnicku fakultu a otcom jej dcéry (preto jeho meno tají) je istý katolícky farár.

aaa # RuxaQija4
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-11 12:35:08 b2294d65
aaa
tak potom koho volit?75 rocnych drevenych dedkov?velkych podnikatelov ktory budu hrabat pre seba?o frckovi a cernoknažnikovi sa ani nevyjadrujem!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 12:50:22 d991c738
aha este tam je pan neuspesny herec aj politik v jednej osobe.tak koho?

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 12:51:43 d991c738
Na leto aj na zimu,
za každého režimu!
Milan Kňažko, váš prezident.


knazko # PygeDyju82
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-11 12:59:39 b2294d65
Aj ja som mal---ústa pootvorené, pri Mezenskej "intermetzu" v parlamente! No tak ako jedna lastovička...ani leto..tak ..ani predmetná dáma ešte nemá veľa toho pre národ urobené..doteraz! Takže "pomaly chlapci rastú". A snažiťsa "niečo v budúcnosti", presadzovať"správne a prospešné záujmy najširších vrstiev"..aaa to plati viac pre - menej zrelých! Pochybnosti o jej okamžitom prínose--v cele škále prezidenských právomocí je ..opodstatnené.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 16:14:48 58d4289b
aaa - veď som netvrdil, že Mezenská prinesie zásadné konkrétne kroky, hovorím o jej úlohe v oblasti informovania, v oblasti prinútenia ovce začať uvažovať a niečo aj robiť. Čo myslíš, aký by malo následok, keby začala rozvláčať Rotšilda, popierať holokaust a vyvracať ohováračskú kampaň proti Hitlerovi a Stalinovi? Veď by z nej médiá spravili blázna! Mezenská, je - opakujem - jediný kandidát, ktorý môže vytiahnuť špalík spod balvanu, aby sa aspoň pomaly začal kotúľať dole kopcom.
Inak - aj keď sa nezmení paradigma systému, odstránenie domácej korupcie a vysporiadanie sa s našimi domácimi zlodejmi prinesie obrovské hmatateľné výsledky do každodenného života.
Všetko pekne postupne, aj Putinovi a jeho klike trvalo niekoľko rokov, kým sa im podarilo dostať Rusko tam, kde je a hlavne jde smeruje.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 16:29:59 4e6212af
{Práve v informovanosti a v aktivizovaní mozgových buniek môže Mezenská zohrať dôležitú úlohu.Jedine ona, všetci ostatní kandidáti, vrátane "filantropa" sú psychoši z tej istej svorky.} Ty tomu veríš ? A či nevidíš, že hrá divadlo, aby sa dostala vyššie ? To máš rovnaké ako s Kot-lebom. Dostal dobré miesto a už nemá záujem aktívne bojovať proti systému, ktorý ničí ľudí, pretože má dobrý plat na úkor občanov. Má sa dobre a Mezenská na hrade by sa mala ešte lepšie a držala by hubu, alebo by chŕlila ezoterické drísty ako notorik Havel - láska, ľudskosť, pravda. Je naivné veriť, že politik, ktorý dostane viac ako 3000 euro začne bojovať proti systému z ktorého má extrémne zisky. A o tom to je. Mezenská klamala už na začiatku. Tvrdila, že bude reflektovať na kandidatúru až keď dostane 70% podporu občanov. Teraz zas tá pokrytecká žena poberajúca už teraz viac ako 3000 eurový plat hovorí, že ju podporuje 70% ľudí, ktorí ju poznajú. To jej asi povedala nejaká kartárka na kolotočoch. Ide jej o budovanie kariéry, nie o ľudí. Politik, ktorý v tomto systéme dostáva extrémny plat nebude sám sebe škodiť a kritizovať nedostatky systému. Bude riešiť to, čo ľuďom moc nepomôže.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 18:09:33 4e819465
Je naivné veriť, že preplatení politici urobia to, čo ukončí mizériu. Tí za vás poriadky neurobia. Keby tak strašne Mezenská chcela, už dnes by mohla o veľa viac kritizovať zlyhanie tejto anarchie, ktorú nazvali voľným trhom, ale jej stačilo prečítať jeden list občana a každý sa ide z toho zosrať a už má podporu zúfalých. Nič nové a znova to isté, preto zmenu nečakajte.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 18:13:06 4e819465
{a otcom jej dcéry (preto jeho meno tají) je istý katolícky farár} Mezenskú nakladal farár ? ;-))) To som nevedel. Keby mala trochu rešpektu pred občanmi a trochu úcty pred voličmi, netajila by to. Ak je to pravda, chráni človeka, ktorý porušil pravidlá v katolíckej cirkvi. Sú síce hlúpe, ale keď už sa rozhodol vstúpiť do tej primitívnej sumérsko-židovsko-kresťanskej cirkvi, mal by pravidlá požadované ovečkami, ktorým slúži dodržovať, alebo sa nechať za porušenie strestať a nie naďalej kázať.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 18:26:50 4e819465
Ak Mezenská, ktorá sa oháňa rečami o pravde nie je schopná povedať, ktorý katolícky farár ju naložil, lebo ho chce chrániť pred trestom a nechce, aby prišiel o prácu pre porušenie pravidiel v katolíckej sekte, je naivné si myslieť, že nebude ochraňovať svojich blízkych ľudí v politike, ktorí porušia pravidlá aj keď bude o ich zlyhaniach vedieť.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 19:12:58 4e819465
LoL! Tak to do tej Mezenskej nakoniec napumpoval kancľový kanec? Pekne! Kto sa pári s kostolníkom v sutane po kostolných kútoch či v sakristii, nemôže byť normálny. Je evidentne spriahnutá s krucifixom a kádeháckymi krysami. Ale aj tak som nemal v úmysle voliť túto sliepočku.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-11 19:39:48 542f0456
Mezenská je ezoterička s čakrami. Tvrdí, že máva stavy, keď nepotrebuje jesť a je vyživená vesmírom. ;-))) Farár do nej napustil asi aj duchovné sračky a potom sa spojila aj s bláznivou Šuvadovou, ktorá sa stala hviezdou na youtube.

S poslankyňou sa v minulosti duchovne prepojila aj herečka Silvia Šuvadová, ktorá sa v rámci seminára pokúsila poslať poslancom do parlamentu pozitívnu energiu. Obe dámy sa napokon aj stretli. „Obe sme mali zimomriavky, obom sa nám naraz otvorili srdiečka – srdcové čakry,“ povedala Šuvadová s tým, že sa jej to nestáva často. Šuvadová si myslí, že poslankyňa na sebe pracuje a medituje, čím môže nahradiť stravu a dobíja si energiu.

Nečudoval by som sa, keby sa Mezenská chodila radiť s nejakou primitívnou šarlatánskou kartárkou z kolotočov.

ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-11 20:05:43 4e819465
"Mezenská je ezoterička s čakrami. Tvrdí, že máva stavy, keď nepotrebuje jesť a je vyživená vesmírom. ;-))) Farár do nej napustil asi aj duchovné sračky a potom sa spojila aj s bláznivou Šuvadovou, ktorá sa stala hviezdou na youtube.

S poslankyňou sa v minulosti duchovne prepojila aj herečka Silvia Šuvadová, ktorá sa v rámci seminára pokúsila poslať poslancom do parlamentu pozitívnu energiu. Obe dámy sa napokon aj stretli. „Obe sme mali zimomriavky, obom sa nám naraz otvorili srdiečka – srdcové čakry,“ povedala Šuvadová s tým, že sa jej to nestáva často. Šuvadová si myslí, že poslankyňa na sebe pracuje a medituje, čím môže nahradiť stravu a dobíja si energiu.

Nečudoval by som sa, keby sa Mezenská chodila radiť s nejakou primitívnou šarlatánskou kartárkou z kolotočov."

A takoveho cloveka tu propagujete ? :)) A jeste se ji i mnozi zastavate ? :))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 20:12:01 53d0513c
Pre Mezenskú. Dúfam, že to jej čakry dokážu vstrebať: Breatharianismus nebo také inedia (breathe = angl. dýchati, inedia = lat. půst, hladovění) je doporučovaný životní způsob, podle kterého není nutné jíst, pít ani spát, protože lze žít jen ze vzduchu. První známou takovou osobou byla Therese Neumannová (1898-1962) z německého Konnersreuthu, která se údajně pod dobu 36 let živila pouze hostiemi ze svatého přijímání. Cílem je povznést se a stát se spirituální bytostí. Tato představa zřejmě vyšla z postění, které je součástí některých náboženství. Půst má být blahodárný, protože očisťuje tělo i mysl člověka. Přiblíží ho také chudým, hladovějícím a tím se člověk i duchovně povznáší. Logicky z toho podle breathariánů plyne: jestliže je částečný půst prospěšný, pak úplné odmítnutí jídla, pití a spánku musí být ještě daleko lepší. Člověk se může stát spirituální bytostí. Tyto myšlenky propagují i dnes někteří breathariáni v Austrálii i v USA. Australanka Ellen Greve tvrdí, že získává veškeré potřebné živiny z prány = Božího světla = univerzální životní síly. V její knize „Living on light“, se doporučuje 21denní program, který zastaví stárnutí a umožní dosáhnout nesmrtelnosti. Greveová vede na webu Kosmickou Akademii, pořádá semináře za 2000 dolarů a má údajně 5000 následovníků ve světě. Tři z nich sice již zemřeli, ale podle paní Greve je to prý proto, že jsou lidé dnes špatně naprogramováni. Média jim totiž vsugerovala, že lidé mají potřebu jíst. Breathariáni existují i v USA, kde dokonce existuje i Breathariánský Institut, který vede Wiley Brooks. Jeho hlavní argument ve prospěch breatharianismu je: Jestliže je potrava tak důležitá, proč se jí lidské tělo snaží vždy zbavit?

Hodnocení: Na krátkodobý půst jsou mezi lékaři názory rozdílné, představy o vyčištění těla od „strusky“, jedovatých látek půstem ze střeva nebo o zlepšení imunity nebyly prokázány, ale jako motivační úvod do redukčních metod u obézních se půst doporučuje. Dlouhodobý půst může tělo jen poškodit a představy breathariánů o možnosti existovat bez potravy a pití jsou nebezpečným nesmyslem, jak ukazují případy úmrtí. U paní E. Greve ostatně novináři našli plnou spíž jídla. Breatharianismus je jen výnosné šarlatánství, protože naivita lidí je nezměrná a vždy se najdou lidé, kteří kupují knihy a platí drahé kurzy breathariánských guruů. Dýchání lze v oblasti paramedicíny využít i jiným způsobem, jak ukazuje „dýchání léčebné“ a také Grofovo „holotropní dýchání“.

Odkazy: The Skeptic´s Dictionary, www.skepdic.com
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 20:12:24 4e819465
Ty extrémny truľo. Máš alternatívu? Bude lepšie, ak bude prezident Fico, alebo Kiska?
Alebo sme všetci takí tupí a leniví, že sme ti nevyzbierali 15000 podpisov a ukázal všetkým ako sa má prezidentovať.
Lojzo, v Příbrami tiež máte internet ako vidím, tak si láskavo over klebety, ktoré žerieš už predžuté
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 20:56:20 55ede030
{ Máš alternatívu? Bude lepšie, ak bude prezident Fico, alebo Kiska? } Funkcia prezidenta je zbytočná.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 21:00:06 4e819465
{Lojzo, v Příbrami tiež máte internet ako vidím, tak si láskavo over klebety, ktoré žerieš už predžuté} Aké klebety ?

http://www.topky.sk/cl/100535/1370127/Matovicova-p
oslankyna-Mezenska-sokuje--Nasavam-vesmir--nic-nej
em-a-lietam-v-oblakoch-

http://www.cas.sk/clanok/266662/matovicova-poslank
yna-mimo-mezenska-perli-mavam-stavy-ked-nasavam-ve
smir.html

ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 21:05:03 4e819465
Extrémny debil - ty naschval robíš zo seba idiota že sem posuvas samé dôveryhodne zdroje?
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 21:59:11 4e6204a8
Rád by som požiadal autora článku aby kontaktoval skupinu na FB

https://www.facebook.com/pages/Sny-Ne%C5%BEnej-Rev
ol%C3%BAcie/1377409402516772

Sme skupina aktivistov ktorá stratila nádej vo vládu a chce pretlačiť projekty ktoré sú dobre pre Slovensko .
Priniesť Priamu Demokraciu na základe systému Ringi z Japonska , kedy by každý človek s iniciatívou mohol sa podielať pri normotvorbe . Podať svoj návrh , ktorý by ak by prešiel ústavným súdom , a bol by odhlasovaný by bol prijatý .

Vidím že tento človek to myslí dobre a má hlavu plnú iniciatívnych myšlienok . Rád by som bol ak by sa k nám pridal .Naša strana sa iba zakladá , no vidíme ju ako jedinú možnosť ako priniesť reálnu zmenu do tohto prostredia .


Juraj Brandobur # LagaKoca24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 22:02:14 5f66745e
To, že to napísala lúza z topiek a nového času ešte neznamená, že to nie je pravda. Nesnaž sa použiť Ad Hominem. Mezenská to neskrýva: http://pravdu.cz/zajimavosti-sveta/ezoterika-v-pol
itice

„Živí mě vesmír,“ říká Helena Mezenská. Od léta prý nejí a nemá hlad. „Já si myslím, že stoupáme do vyšších dimenzí spolu se Zemí.“ Její jméno v Čechách asi nikomu nic neřekne, ale je to nová poslankyně Národní rady SR. S ezoterickým vnímáním světa se netají, je jí 40 let a má vysokoškolské pedagogické vzdělání. Mezenská se dostala do Národní rady, což je obdoba české Poslanecké sněmovny, za hnutí Obyčajní lúdia a nezávislé osobnosti. Za jejími výroky je cítit breathariánství Henryho Monforta.

Mne stačí, že sa nechala ovplyvniť primitívnym Monfortom.
http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=13639
68536

ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 22:04:15 4e819465
https://www.facebook.com/SilviaSuvadova

Aj Silvia Šuvadová, ktorá sa s ňou stretla ju podporuje.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 22:10:01 4e819465
Šarlatánky s kartami a požierači vzduchu by mali určite podporiť "zhŕňajovu nevestu" ak chcú ešte viac oklamať ľudí o peniaze. To by bola prezidentka. Ani neje...a zo vzduchu žije. Nepotrebovala by ani 3600 eurový plat, ktorý dnes má za drísty o ľudskosti, ktoré dokáže vyprodukovať každá striga s kartami z kolotočov.

Bohatý gazda Zhŕňaj je taký lakomec, že sa ani neožení, aby nemusel ženu živiť a nedopraje to ani svojmu paholkovi. Ten vezme rozum do hrsti a vymyslí lesť - keď ide gazda do mesta, zbadá na krížnych cestách dievčinu, ktorá spieva, že neje-nepije, len zo vzduchu žije. To by bola žena! Robotná a nič by ho nestála! A tak sa gazda ožení a netuší, že so sestrou svojho paholka, ktorá sa živí tak, ako všetci ostatní. Len keď sa mu zazdá, že uňho akoby zo vzduchu opeknela, začne ju podozrievať. Ale čo sa kde skryje, aby ju mohol sledovať, všade na to doplatí, ba takmer príde o život..

ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 22:23:37 4e819465
http://www.topky.sk/cl/10/1370516/Poslanec-Smeru-B
laha-o--vesmirnej--Mezenskej--Je-ako-sialena-posta
va-z-americkeho-hororu-
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 22:29:03 4e819465
Mezenskú by mala navštíviť sociálka. Možno ani svoje dieťa nekŕmi a núti ho nasávať energiu z vesmíru, čo môže mať veľmi negatívne následky na jeho vývoj. Bláznivé ezoteričky treba mať neustále pod dohľadom.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 22:44:25 4e819465
Pre všetkých dementov s prázdnou koncovkou krku:
Pustite si slobodný vysielač - informačná vojna. Je tam rozhovor s Mezenskou a aj jej vyjadrenie k tej ohovaracskej kampani v "nezávislých " médiách, ktoré tu tak oduševnene propagujete vy xuji sprostí.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 22:59:10 4e6204a8
{Je tam rozhovor s Mezenskou a aj jej vyjadrenie k tej ohovaracskej kampani v "nezávislých " médiách, ktoré tu tak oduševnene propagujete vy xuji sprostí. } Tvrdila tam, že nemá ezoterické predstavy ? Ak nemá a médiá klamali, môže požadovať od denníkov opravu...
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 23:19:19 4e819465
Priznávam, že kým som sa neoboznámil s touto diskusiou, netušil som kto je Mezenská. Na základe obsahu diskusie som sa tiež informačne poobzeral a poviem vám, že nepoznajúc tento výkvet o nič neprídete. Ani zďaleka netuším, čím by ma mohol jej kádrový profil obohatiť. Bláznivá ezoterička s titulom M(a)g(o)r, šarlatánka, meditátorka (!) a duševná chuderka s duchovnými vidinami, kostolný matrac tajne vyživovaný gecom modloslužobníka a striedavo i fluidom z vesmíru. To je iba stručný sumár vlastností, za ktoré by takýto duševný mrzák mal byť doživotne na psychiatrii izolovaný od normálnych ľudí. V tejto súvislosti si kladiem otázku z nadpisu iného článku (mimochodom, veľmi primitívneho), ktorá je v tomto prípade namieste - Ako dokáže človek žiť bez mozgu? Tu by dotyčná persona podala exaktný dôkaz osobne. Dostala sa do NR pod hlavičkou Obyčajnej bandy, kde sú iné psychoesá, vrátane ich podareného lídra. Nečudujme sa, keď imponujú jednoduchým vôličom. Lol! Kandidátka, ktorej sa nevyrovná ani to komediantské čudo, ktorému večne padá spodná sánka do tupého úškľabu a kedysi sa to tiež chcelo rozdrapovať v Grázelkováčovom paláci. Politická kultúra všeobecne upadá stratou vlastnej súdnosti, odkedy vypadla z parlamentu štandardná strana, ktorá darovala nevďačným ovciam vlastný košiar (rozumej, vlastnú republiku). Kultivovaných poslancov nahradili rôzne indivíduá - narkomani, buzny, duchovní mantáci, šarlatáni, kostolní blúznivci, socialistickí experimentátori s pravicovými činmi či Obyčajní komedianti. Táto by k nim dokonale zapadla. Parafráza na slávny francúzsky výkrik "starý ujo odchádza, nech žije stará striga" by bola dokonalá coda za touto útrpnou humoreskou...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-01-12 00:35:59 bc7b649f
Zajtra o 11.00 si ju môžeš pozriet na TA3
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 00:56:13 55ede030
vedel som že Davo je debil ale že až taký ako sa tu prezentuje ...to som si nedokázal predstavit....

pri pohlade na množstvo degešových príspevkov som si spomenul na citát Leva Nikolajeviča Tolstoja

Zo všetkých najviac hovorí ten, kto nemá čo povedať.
brano # PelaSedo59
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-12 08:54:57 4df7e017
Zhŕňajova nevesta - politická Oľano kandidátka na prezidentku - Mezenská klame ľuďom do očí a to ešte ani nesedí v prezidentskom kresle.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-12 10:13:38 5f9ae6fe
{ Zo všetkých najviac hovorí ten, kto nemá čo povedať.} Také primitívne a povrchné frázy na mňa neplatia. Keby sem ten tvoj Nikolaj prišiel, dal by som mu príležitosť argumentovať proti tomu, čo tu píšem a potom by sa ukázalo kto nemá čo povedať. To, že veľa hovorím je tým, že mám prehľad a viem, čo povedať k daným témam.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-12 10:17:52 5f9ae6fe

Tak a je to ! - Helena Mezenská (zhŕňajova nevesta žijúca z vesmírnej energie) je náš daľší klamár ako Mečiar,Dzurinda a Fico !
http://moje.hnonline.sk/node/14514
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-12 10:19:38 5f9ae6fe
ExtremeSocialRetard
retardovi je zbytočné čímkolvek argumentovat lebo si každý argument vyloží retardovane...

vieš velké h...o, nie že čo povedat k daným témam, blbosti vie tliachat každý...

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 21:36:59 4df7e017
memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-13 08:50:29 d94b4972
Ja som vám hovoril, že Mezenská je hlúpa ezoterička. Vy to zistíte až neskôr...až keď opadnú tie vaše euforické stavy z jej divadelných prejavov. Dnes ma môžete považovať za blázna, lebo ešte nechápete. Zajtra ak pochopíte ma môžete považovať za génia.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-13 08:56:03 439f05f2
Ani hlúpa , ani ezoterička, ani napumpovaná ani ani..žiadné invektíva si nezaslúži pokiaľ nie sú zdokumentované! Pri hodnotení --už som vyššie písal--sú jedinými kritériami ---prospešnosť ..DOTERAJŠIA--pre túto spoločnosť! A prospešnosť nesmie byť ZNEUŹIVANÁ ! Ako odstrašujúce príklady nech budú ..počet hlasov... istej dámy z Pereša.. dnes súdne stíhaná ,či mimoriadne schopného reprezentanta--hokejového..straníckeho záchrancu--ktorý nevedel rozoznať či je vo vláde, politike, strane, parlamente.A politických "celebrít" za ktoré sa dnes hanbíme je neúrekom.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-14 17:39:42 58d4289b
aaa
Takže Ty budeš voliť Mezensku?

Slobodné či neslobodné voľby zástupcov ľudu vždy budú sofistikovanou, lepšie povedané primitívnou diktatúrou, pokiaľ občania majú len právo voliť a nič viac, ale už nie právo odvolať ústavných činiteľov.

Tým že občania sa zúčastňujú volieb, tak len legitimujú diktatúru v každej krajine sveta, keď si záujmové strany napísali a schválili Ústavu, volebný zákon, zákon o vykonávaní referenda. Deje sa to v celom svete v každej krajine sveta, že nevzdelaní, zastrašení, duchom neslobodní či spolupracujúci jedinci s režimom

ako aj Ty aaa,

keď ideš legitimovať ich režim diktatúry a všetci čo sa pravidelne zúčastňujete volieb a legitimujete ich systém bez možnosti ich odvolania alebo odmietnutia ich zákonov či medzinárodných zmlúv.


Dejiny histórie ľudstva za posledných 200 rokov vo svete boli vždy plánované ľuďmi, rodinami majetných famílii našej planéty. Nič nebolo čo sa odohralo vo svete náhodné a nie je ani dnes. Majú dostatok dobrovoľných komplicov v každej krajine sveta , lepšie povedané v každom čase a priestore a tak to zostane pokiaľ pristupíte na ich hru a budete legitimovať ich systém.


reflex # TugiPusi62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-16 11:21:19 3ec5e27c
Nechodiť k voľbám a nelegitimovať ich systém!!!. Z toho majú strach, že im dôveru bude vyslovovať vo všetkých voľbách len 15 či 20 % spolupracujúcich zlodejov a darebákov

a 80% občanov im nebude a ich mafiánskému systému dôverovať a dávať mu legitimitu v slobodných voľbách.

Toho sa boja najviac!!!

reflex # TugiPusi62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-16 11:34:00 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0928 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne