Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Jozef Varga # DamuPysy21
Pravda o Modernej nepriamej zastupiteľskej parlamentnej demokracii


Pravda o Modernej nepriamej zastupiteľskej parlamentnej demokracii
Pravda o „Modernej nepriamej zastupiteľskej parlamentnej demokracii“ http://www.youtube.com/watch?v=f-TYS5XKi WQ&feature=youtu.be Musím len súhlasiť s pánom poslancom zo SaS vo veci názoru na spoločenský politický systém na Slovensku či vo svete.


Svet2014-01-024
-
 50% ( 2 people voted )
+

Nepotrestané zločiny proti ľudskosti v EU a USA ...


Nepotrestané zločiny proti ľudskosti v EU a USA ...
Vojenské zoskupenie Varšavskej zmluvy je už minulosťou. Prečo sa nerozpustilo aj NATO, keď padla železná opona medzi západom a východom v roku 1989? A tak verejne vyslovím svoju mienku, názor a presvedčenie V nedávnej minulosti fašistický zločinci velenia NATO, administratívy EU a USA sa dopustili zločinov proti ľudskosti v rôznych krajinách sveta a taktiež, aby ropa sa naďalej predávala za dolár a tiež aby sa tieto fašistické zločinecké organizácie, inštitúcie pod vplyvom a skrytým ovládaním židovských finančných oligarchov, aby sa dostali čim bližšie k Rusku a k Moskve, kde im prekáža Vladimír Putin.. A tak cieľom tejto zločineckej taktiky bolo aj bombardovanie bývalej Juhoslávie (Srbska) a to leteckými silami NATO, respektíve USA z ich európskych vojenských základni, hlavne v Nemecku, keď im pred útokom ich velitelia dodali drogy, ktoré museli letci vojenských bombardovacích lietadiel použiť a zabíjať všetko čo im prišlo do cesty aj civilistov a spojencov. Títo zločinci nikdy neboli za zločin proti ľudskosti na medzinárodnom sude v HAGU súdení a potrestaní.


Svet2013-12-2762
-
 76% ( 23 people voted )
+

Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.


Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.
Dostal som sa k článku, ktorý napísala občianka Slovenska pani S.V. A teraz k článku, ktorý napísala S.V. a ktorý ma veľmi zaujal. Citujem jej článok, respektíve len s časti jej čánku a vážim si ju za jej úprimné a myslím si, že aj pravdivé slova: Denne sa stretávam s matkami, deťmi, otcami, ktorí mi hovoria, ako žijú. A mne sa pri niektorých príbehoch zastavuje dych - nie z nadšenia - ale obrovského smútku, ako trpia, ako sú bez pomoci štátu (ak vynechám tú nízku dávku v hmotnej núdzi) nechaní sami na svoju chorobu, chudobu, sociálne vylúčenie. A napriek tomu, že táto chudoba je skrytá a politici o nej nehovoria, je tu viac stále prítomná. Za posledný týždeň - tri nové prípady, keď rodiny nemajú doslova čo jesť. Mladý chlapec, ktorému sme začali preplácať stravu, keďže niekedy jedol len raz za deň - doniesol so sebou spolubývajúceho z ubytovne. Vidím aj „pozitíva“ biedy - ľudia majú viac otvorené srdcia, viac vidia, kto trpí a nechá ich štát bokom. Aj tento chlapec - podelil sa vždy s jedlom so svojím kamošom na izbe – keďže ten bol na tom ešte biednejšie. Sirota - od piatich rokov vyrastal v detských domovoch. Po odchode z detského domova v 18 rokoch svojho smutného života zanechaný sám na seba. Zháňal si zamestnanie, býval v Domovoch na polceste pod mostom, teraz na ubytovni. Bez rodičov, súrodencov, širokej pomoci rodiny, tak dnes žijú už dospelé deti, ktoré v minulosti stratili rodinu. Teplú stravu už nemal štyri roky a stravu má raz či dvakrát za deň.


Svet2013-12-2224
-
 71% ( 18 people voted )
+

Email ambasáde USA na Slovensku


Email ambasáde USA na Slovensku
Keďže som kritik spoločenských systémov u nás aj vo svete, tak vyslovím verejne moju vôľu občana Slovenska a to americkej ambasáde na Slovensku. Neprajem si, aby USA mali zastupiteľstvo – ambasádu na Slovensku. Dôvod?


Svet2013-12-2023
-
 87% ( 29 people voted )
+

Co si tak koupit k Vánocům domácího špeha?


Co si tak koupit k Vánocům domácího špeha?
Televize, která nás špehuje – ať chceme, nebo ne. Něco takového jsme vždycky pokládali za nepředstavitelnou technologii z žánru sci-fi. Jenže, než jsme se stihli pořádně rozkoukat, tak se fikce stala realitou. Takovou televizi potichu vyrobila společnost LG. Zablokovat odesílání často citlivých osobních údajů neznámým směrem k neznámým účelům...


Svet2013-12-198
-
 43% ( 4 people voted )
+

Milan Kňažko oznámil kandidatúru na post prezidenta SR


Milan Kňažko oznámil kandidatúru na post prezidenta SR
Môže Milan Kňažko, trafikant politického systému nepriamej zastupiteľskej parlamentnej kvázi demokracie kandidovať na post prezidenta SR?, systému ktorý porušoval a porušuje základné ľudské a občianske pravá občanov a voličov na Slovensku, ktoré viedli k časti slovenskej populácie na Slovensku k auto genocíde ?


Svet2013-11-3031
-
 52% ( 19 people voted )
+

Email ustavnému sudu SR


Email ustavnému sudu SR
Informácia zo 7. november 2013 – O tom, či povinné očkovanie detí je v poriadku, rozhodne Ústavný súd. Prijal totiž na ďalšie konanie návrh Krajského súdu v Nitre.


Politika2013-11-0810
-
 56% ( 6 people voted )
+

Kolaps diktátu Bruselu a NWO.


Kolaps diktátu Bruselu a NWO.
Slovensku už nepomôžu žiadne stimuly a politické strany to vedia a neustále klamu svojich voličov a občanov a to bez výnimky všetky politické strany parlamentné aj neparlamentne. Z voličov si urobili ovčanov, bez vlastného názoru či videnia prítomnosti aj budúcnosti Slovensko a iné menšie krajiny Európy stratili ekonomickú, právnu suverenitu už keď sa hlásili k prístupovým rokovaniam o vstupe do EU a neskôr, keď bez súhlasu obyvateľstva politické reprezentácie krajín Európy ratifikovali Lisabonskú zmluvu, aby naplnili Agendu 21 o ktorej politici hovoria pred občanmi len pozitívne a to tak, ako predtým pri vstupe krajín Európy do EU. Som euroskeptik a odporca diktátu Bruselu, kritik politických strán, ktoré si napísali a schválili dôležite základne normy a pravidla spoločenského systému v každej krajine sveta bez súhlasu občanov od 19 storočia dodnes a aj preto mám právo verejne hovoriť, že ľudstvu vládnu zločinecké politické stranícke mafie a demokracia vo svete neexistuje. Je to iba mafiánsky podvod, pokiaľ si občania nebudú môcť prijať a schváliť Ústavy svojich krajín a dôležitý volebný zákon a taktiež zákon o vykonávaní referenda.


Svet2013-11-024
-
 81% ( 16 people voted )
+

Výzva k občanom SR.


Výzva k občanom SR.
Za 23 rokov slobody, nás občanov Slovenska postihlo nešťastie motrokov strednej Európy, kedy sme sa stali lacnou pracovnou silou dnes zadlženej krajiny 40 miliardami € a v nasledujúcich troch rokoch Smer avizoval ďalšie zadlžovanie Slovenska, každý rok o 2,6 % HDP. Ak sa nezobudíme občania Slovenska čo najskôr, tak za 10 rokov možná i skôr Slovensko bude musieť vyhlásiť bankrot a bude musieť vystúpiť z EU. Je aj druhá možnosť zotrvania v EU


Slovensko2013-10-1512
-
 83% ( 25 people voted )
+

Gorily z NR SR po roku 1989 len sľubujú, kradnú, tunelujú štát, zadĺžuju nás. A to beztrestne-!


Gorily z NR SR po roku 1989 len sľubujú, kradnú, tunelujú štát, zadĺžuju nás. A to beztrestne-!
MOŽNÁ SI TO JEŠTĚ PAMATUJEŠ socializmus… Poválečná doba, tzv. socialistická, začínala v krajině zdevastované, místy vybombardované válkou.Infrastruktura byla zničená nebo v lepším případě silně poškozená. Neexistovala, žádná pomoc ze zahraničí !!!! žádné eurofondy ! Ba naopak, západní země nelibě nesly, že není u nás nastolen


Svet2013-09-238
-
 73% ( 12 people voted )
+

Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku


Socializmus verzus korporativizmus na Slovensku
Bohužiaľ musím konštatovať reálnu pravdu právd, že štátne vlastníctvo ČSSR dalo obyvateľstvu ČSSR 1000 krát viac pre ich dôstojný život, než roky tunelovania, rozkrádania štátneho vlastníctva pluralitnými mafiami a zločincami z NR SR a ich priateľmi z biznisu po roku 1989 dodnes. Je to jediné moje presvedčenie za ktoré sa nehanbím.


Svet2013-09-2010
-
 77% ( 21 people voted )
+

Prečo už dávno nie je v Sýrií UNPROFOR?


Prečo už dávno nie je v Sýrií UNPROFOR?
Ozbrojené skupiny v Sýrii otevřeně vyhrožují příslušníkům OSN, kteří pomáhají obyvatelstvu, prohlásila v pátek 6. září náměstkyně generálního tajemníka OSN pro humanitární otázky Valerie Amosová. Při svém videovystoupení na tiskové konferenci v sídle OSN upřesnila, že v Sýrii bylo zabito 11 příslušníků OSN.


Svet2013-09-136
-
 46% ( 3 people voted )
+

Stanovisko predsedu pána Figeľa k vojenskej intervencií USA a Francúzska v Sýrii bez mandátu OSN.


Stanovisko predsedu pána Figeľa k vojenskej intervencií USA a Francúzska v Sýrii bez mandátu OSN.
KDH je vážne znepokojené ohlásenými krokmi USA a ďalších krajín smerujúcimi k vojenskej intervencii voči Sýrii bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN. Prebiehajúci konflikt v Sýrii, ktorý trvá už vyše dva roky, je krvavou drámou pre civilné obyvateľstvo. Jedna aj druhá strana konfliktu sa dopúšťajú ukrutností a porušovania ľudských práv. Obeťami...


Svet2013-09-139
-
 47% ( 5 people voted )
+

Prečo občanom Sýrie nepomôže UNPROFOR?


Prečo občanom Sýrie nepomôže UNPROFOR?
Budem stručný. Chcem prostredníctvom Ruského veľvyslanectva v SR požiadať prezidenta Ruskej federácie pána Putina, aby v rámci svojich kompetencií a taktiež kompetencii Ruskej federácie v OSN urobil všetko čo je v jeho silách na záchranu občanov sýrskej republiky a legálne zvoleného prezidenta Sýrskej republiky Basar al- Assada pred teroristami džihadistov v tento krajine, ktorí brutalným spôsobom vražia v tejto krajine civilné obyvateľstvo nakoľko cítim s občanmi Sýrie a zdieľam utrpenie s občanmi tejto krajiny aj ich prezidentom Basar al- Assadom. Chcem požiadať KDH, NR SR, vládu SR, prezidenta SR, aby SR požiadala OSN, aby boli vyslané do Sýrie vojska UNPROFOR, ktoré by pomohli občanom Sýrie a prezidentovi Bašar al-Assadovi a jeho administratíve sa zbaviť v ich krajine v Sýrii ozbrojencov teroristov džihadistov, ktorí terorizujú tuto krajinu ešte horšie a brutálnejšie, než v minulosti to robilo nacistické gestapo Adolfa Hittlera v Európe.


Svet2013-09-0620
-
 69% ( 16 people voted )
+

Čo by sme nemali vedieť o minulosti EU...


Čo by sme nemali vedieť o minulosti EU...
Ctím a vážim si autorov nižšie uvedenej knihy o minulosti EU. A tak sa pýtam Vás euro poslancov SR, je tato kniha vydaná extrémistami a konšpirátormi ? Je obsah tejto knihy pravdivý alebo sú to lži extrémistov či proti demokratických živlov? Jednotlivé kapitoly PDF sa môžu stiahnuť do vášho PC. S pozdravom Jozef Varga


Svet2013-09-021
-
 64% ( 4 people voted )
+

Protestný email veľvyslancom USA a Francúzska v SR


Protestný email veľvyslancom USA a Francúzska v SR
*** Chcem požiadať administratívu USA a Francúzska, aby sa nerozhodovali na vojenský zákrok proti Sýrií na základe informácii tajných služieb USA, ktoré zlyhali aj v rokoch 2002 až 2003, ak ide o vojenský zákrok bez mandátu OSN voči Iraku, kde sa hromadné zbrane dodnes nikdy nenašli.


Svet2013-09-0111
-
 83% ( 26 people voted )
+

Politické a finančné mafie


Politické a finančné mafie
Ja si nemyslím František, že za tým nie je len osobný vzťah k tebe a združeniu bývalých politických väzňov od pána primatora Popradu Danka... Položme si otázky? Komu najviac prekáža činnosť Svetového združenia bývalých politických väzňov a ich samostatného slobodného kritického myslenia? Kladiem si otázky a položím otázky osloveným: Je primátor Popradu Danko iba bábika Goríl SR v tomto zinscenovanom súdnom spore? Ja si myslím, že ANO. Je ich cieľom postupne zastrašiť a likvidovať kritikov GORÍL v SR, najmä tých odvážnejších kritikov v SR, nakoľko spis Gorila poslúžil pred predčasnými voľbami slovenským politickým stranám ako predvolebná kampaň a nie je už žiaduce rozpitvávať ich činnosť zločinu a korupcie v spoločenskom systéme u nás, ktorý im vyhovuje, pretože obyvateľstvo to už dávno vzdalo a tak si to politické a finančné mafie môžu dovoliť nie len na Slovensku, ale v celom svete? A tak spis gorila potichučky zamietli pod koberec a začína sa hon na čarodejnice, aby ich mohli politické mafie upáliť, aby si aj týmto dobré známym spôsobom minulosti, mohli zabezpečiť moc nad obyvateľstvom aj v budúcnosti? Ja si myslím, že ANO -!!!


Svet2013-08-283
-
 65% ( 7 people voted )
+

Korporatívny fašizmus je integračný a globalizačný proces-!?


Korporatívny fašizmus je integračný a globalizačný proces-!?
Ak ste si nevšimli, tak kapitalizmus po páde železne opony prestal existovať a nahradil ho integračný a globalizačný proces, ktorý vyústil podľa môjho presvedčenia v korporatívny fašizmus, vlastne len do jeho začiatkov, čo ešte nie je pre ľudí tak bolestivé, ale začne byť až po tvrdých reštrikciách, odhadujem tak za 10 - 20 rokov, keď štáty dnes sú zadlžené a vlády jednotlivých krajín sveta nie sú schopne v integračnom procese riešiť zamestnanosť aj z dôvodu nastupujúcich moderných technológii v globalizačnom procese a taktiež zostavovať vyrovnané štátne rozpočty a tak ľudstvo smeruje k najväčšej kríze v dejinách ľudstva, keď bohatí sú stále bohatší a bežní občania stále chudobnejší. Politické mafie sa nám vyhrážajú alebo nás zastrašujú xenofóbiou, extrémizmom, terorizmom, len aby si udržali moc a mohli slúžiť neoliberalizmu a korporatívnemu fašizmu. Je to môj názor, možná, že sa mýlim a budujú lepší svet pre ľudstvo v 21 storočí.


Svet2013-08-2257
-
 71% ( 11 people voted )
+

Fahrenheit 911 / bez cenzúry...


Fahrenheit 911 / bez cenzúry...
Dobrý večer v Markíze. Chcem Vás požiadať ak Vám to cenzúra, poslanci v NR SR a vláda SR nezakáže, aby ste znova uviedli dokument od Michaela Moora FAHRENHEIT 9/11 vo vysielacom a najviac sledovanom čase o 20:00 hodine, keďže len Markíza ma vysielacie právo na tento dokument s českým dabingom a nie titulkami. Tento dokument ste už uviedli dvakrát vo vašej TV v najmenej sledovanom čase a to v nočných hodinách o 1:45 v roku 2006 ako premiéru a v rolu 2008 ako reprízu. Aj preto vás žiadam a prosím uveďte ho s českým dabingom ešte raz a to 11 septembra v roku 2013 a v rolu 2014.


Svet2013-08-214
-
 71% ( 11 people voted )
+

Sú korporácie novým druhom fašizmu v integračnom a globalizačnom procese?


Sú korporácie novým druhom fašizmu v integračnom a globalizačnom procese?
Koniec studenej vojny po páde železnej opony vytvoril priaznivé politické podmienky na zrod skutočne globálnej ekonomiky. Nové technológie znížili náklady na dopravu a umožnili tak vznik globálneho obchodného systému a revolúcia v oblasti informačných technológií zvýšila globálne finančné toky. Tento rozvoj bol mimoriadne dôležitý pre nadnárodné korporácie (NK), ktorým umožnil sledovať a realizovať globálne ekonomické stratégie a operácie. Akú úlohu však v týchto procesoch zohráva národný štát? Nuž tu, že každá krajina sveta je zadlžená v korporatívnom fašizme a vlády idú uťahovať opasky obyvateľstvu, kým korporácie sa nám ľudstvu aj s politikmi smejú, aký sme tupci, že ich volime, odovzdávame im legitímny mandát nám vládnuť a ničiť nám naše životy.


Svet2013-08-1711
-
 57% ( 4 people voted )
+


Nič nie je trvalé, trvalé sú iba zmeny


V krajinách sveta sa zaviedol systém juvenilnej justície bez toho, aby si to povšimla väčšina verejnosti. Pýtam sa, ochráni tento systém ...

2013-11-02
-
 45% ( 1 people voted )
+
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Buďme vděční za internetovou anarchii


Buďme vděční za internetovou anarchii
„Je to hezká teorie, ale v praxi by to nefungovalo.“ Taková je nejčastější odpověď oponenta, když mu libertarián popisuje své ideje mírumilovné a prosperující svobodné společ...
Proč je alkohol nebezpečnější než konopí?
Neexistuje žádný zimní čas. Jen náš, nebo ukrajinský
Daň z Google skončila fiaskom a ešte nie je koniec

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0957 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage