Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Stopa # LekyXole37
Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
História sa zasa opakuje. Zasa Chachol stoji na námestí a teší sa na zmení a sľuby ktoré sa krásne počúvajú z jazykov západných aj domácich pro EU politikov. Sledujem dianie na námestiach a dobre sa bavím nad hlúposťou mladých a naivných Chachlov.


Svet2013-12-0261
-
 81% ( 16 people voted )
+


Gigantický atómový hríb nad Európou zobrazený počas exhibície čínskeho lunárneho roveru


Gigantický atómový hríb nad Európou zobrazený počas exhibície čínskeho lunárneho roveru
V celej histórii ľudstva nájdeme proroctvá a predpovede priamo hovoriace o III. svetovej vojne. Táto vojna bude ako nukleárna tak chemická. A hlavne – agresormi majú byť Rusko a Čína, ktoré podniknú inváziu na západ, nie naopak. Rusko a Putin dnes plnia podobnú úlohu, akú mali pred II. svetovou vojnou Nemecko a Hitler – ide o zdanlivú obranu proti sionizmu/kapitalizmu. Všetci ale sú (a boli) súčasťou plánu. Kde si to človeče stiahol.
Pekný propagandisticky článok hlavne jeho zaver.
Niekto dobre plánuje propagandu. Druhy deň po tom ako sa Putin predviedol na špičkovej tlačovke kde nemal problém odpovedať na rôzne otázky od zahraničných a domácich novinárov.
No uvidíme čo prinesie budúcnosť zatiaľ to bolo v histórii vždy tak že dnešný demokraticky západ prepadol Rusko. Západná kultúra nikdy nezabudla na to ako dostala vyprášenú od Ruského medveďa. Nezabudli na to Švédi, Francúzi, Angličania, Nemci ,ale ani bratia Poliaci. Históriu neprekrútiš. Ani jeden krát vo svojej histórii Rusi ako národ nikoho neprepadli. No za celu históriu Rusi sa Rusky národ musel brániť nejakej agresii či to zo straní Tatárov, Chazarov, Turkov, alebo dnešných demokratov. Neviem o tom aby ešte nejaký ďalší národ tak musel trpieť. Neviem o tom žeby nejaký ďalší národ musel toľko bojovať o svoju existenciu a hlavne tento boj prežil.

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-12-20 10:00:55 b03dde9d

[FOTO, VIDEO] Masové protesty po celé Itálii, které mainstreamová média ignorují							
				[FOTO, VIDEO] Masové protesty po celé Itálii, které mainstreamová média ignorují
O čo tu ide jedny sa tlačia EU do análu to myslím na našich Slovienskych bratov na Ukrajine a iný sa snažia zutekať od spolku cvokov menom EU. Zaujímalo by ma či tie demonštrácie ukazujú opozičný lídri demonštrantom v Kyjeve protestujúcim proti nepodpísaniu asociačnej dohody s EU. Ak to nejaký protestujúci náhodou vidí tak ma zaujíma ako to ten degeš z vybitím mozgom Kličko dokáže vysvetliť Chachlom na námestí Ukrajinských miest.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-12-10 22:32:40 b03dd5cd

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Je to omyl ak si myslíš že za všetkým zlým vidím židov, len sa držím faktov. V Rusku je vyše 5 000 000 Jevrejov a nemám pocit že by sa mali zle v Rusku, alebo že by boli prenasledovaný. Čo sa tyká Ukrajiny plne s tebou súhlasím. No bohužiaľ ani s tebou, alebo so mnou nesúhlasia Ukrajinsky politici typu Kličko či podvodníčka Tymošenkova nebudem riešiť fašistov zo západnej Ukrajiny lebo by som opakoval.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-05 10:29:17 b03dd804

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Jambo a Krovak prezentujem tu svoj názor tak ako mnohý iný aj vy dvaja. Moja reakcia na škatuľkovanie Jambo. Prečo máš pocit krovak že naše videnie sveta je zle, len preto lebo si dovolíme kritizovať tzv. vyvolený národ. Fakta z ktorých čerpám ja sú antisemitské autori su anisemiti aj ked su Jevreji. No fakta z ktorých čerpáš ty sú jedine správne. Vyberáš si a reaguješ na to čo ti sedí a vyhovuje. Prečo si mi neodpovedal prečo jestvuje antisemitizmus a nejestvuje antisefardismu. Zasa pridám fakta. Jacob Schiff pravá ruka Rotschilda odovzdal sumu okolo 100 000 000 dolárov súdruhovi Bronštejnovy na prípravu revolúcie. V objektoch Schiffa v Nev Yorku prebiehala tajne priprava židov na organizovane prevratu v cárskom Rusku. Za pomoci Israela Helphanda títo revolucionári boli prepašovaný do Ruska. Zdroj: Z knihy „Vzpomínky“ Arona Simanoviče jedného z tých ktorí mali na starosti prípravu revolucionárov v objektoch Jacoba Schiffa. Kniha vyšla v 1955 v New Yorku vydalo ho jedno z nakladateľstiev patriace do impéria Rotschildovcov. Záverom tu je citát z Kolumbijskej encyklopédie zo strany 1026 ktorá vyšla v roku 1950. „Musímeho (Rusko) změnit na poušť obývanou bílými negry, kterým zabezpečíme takovou Tyranii o které se nikdy nesnilo ani těm největším despotům Východu. Rozdíl bude jen v tom, že tato Tyranie nebude zprava, ale zleva a nebude bílá, ale rudá. V pravém slova smyslu bude rudá, protože se při tom prolijí takové potoky krve, před kterými zůstanou v šoku a zblednou všechny kapitalistické války. Největší bankéři zpoza oceánu budou pracovat v úzkém kontaktu s námi... Pokud my vyhrajeme revoluci, rozdrtíme Rusko na jeden velký hřbitov a na jeho hrobech upevníme moc sionismu, který se stane tak silným, že před ním poklekne na kolena celý svět. My jim ukážeme, co to je skutečná moc. Cestou teroru a krvavých lázní ruskou inteligenci dovedeme do úplného zničení, do idiotismu, do zvířecího postavení.“ Autor tohto výroku je Lev Davidovič Trockij, Bronštejn. Moje príspevky nie sú o nenávisti voči židom len sa snažím pomenovať aktérov revolučných zmien v Rusku.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-04 22:23:28 b03dde3d

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Jambo to nie je odpoveď ale reakcia. Áno všetci sme ľudia. No náboženstvo nás od prvej chvíle čo sme na zemi rozdeľuje. Pre Žida sme Gojovia menej cenný. Pre Moslimov sme neveriacimi psami. Čo k tomu viac dodať.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-03 23:02:33 b03dd21d

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Krovak definuj mi antisemitizmus. Čo je antisemitizmus. Antisemitizmus je všetko zle čo sa povie na Semitov a čo tak Sefardi prečo neexistuje antisefardizmus. Preto nejestvuje sefartizmus lebo v koncentrákoch umierali hlavne chudobní sefardsky židia nie semiti. Možno nevieš ale Sefardi a Semiti sa nemusia. Každý kto si dovolí otvoriť ústa na Židov je automaticky antisemita takže aj autor ktorí píše o o revolučnom Rusku aj keď sám je Jevrej je považovaný za antisemitu. Pripomeňme si ešte niečo z revolučného a hlavne z porevolučného Ruska a Sovietskeho zväzu. Tzv. sudy troch alebo Revolučný súdny vybor ktorého členmi boli vždy traja, Rusi ich volali vybor troch nebolo v ňom zastúpený nik iný okrem židov. Boli to presne tie súdne vyborí ktoré robili čistky v Sovietskom zväze v 30-tych rokoch. Boli to tie výbory ktoré poslali na smrť 20 000 000 obyvateľov Sovietskeho zväzu jednalo sa hlavne o Rusov, Ukrajincov a Bielorusov. Presne takýto vybor zasadal a rozhodol o popravení inteligencie a dôstojníkov v Katinskom lese. Krovak skús mi dať konkrétne fakta nie emócie. Momentálne sa prezentuješ len emóciami bez faktov.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-12-03 16:23:38 b03dd21d
loading...

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Pre Krovaka
fakty o zložení vlády v porevolučnom Rusku:
Předseda: V.I. Uljanov (matka židovka Blank) Rus (ve skutečnosti, částečně Žid)
Cizí záležitosti: G.V. Čičerin Gruzínec
Národnosti: J. Stalin (Džugašvili) Gruzínec
Agrokultura: Protian Armén
Ekonomická rada: Lotrie (Darin) Žid
Potravinové zásobovaní: A.G. Schlikhter Žid

Armáda a námořnictvo: L.D. Bronstein (Trotcký) Žid

Státní kontrola: K.I. Lander Žid

Statni pozemky: Kaufmann Žid

Práce: V. Schmidt Žid

Sociální podpora: E. Lilina (Knigissen) Žid

Vzdělání: A. Lunačarský Rus (ve skutečnosti žid)

Náboženství: Spitzberg Žid

Ministr vnitra: Apfelbaum (Radomyslski) Žid

- „ - (Zinovjev) Žid

Hygiena: Anvelt Žid

Finance: I.E. Gukovs (a G. Sokolnikov) Židé

Tisk: Voldarski (Goldstein) Žid

Volby: M.S. Uritsky Žid

Spravedlnost: I.Z. Shteinberg Žid

Utečenci: Fenigstein Žid

-“- Savitch (Asistent) Zid

-“- Zazslovski (Asistent) Žid

Z těchto 22 „Sovnarkom“ členů, Wilton sečetl, byli 3 Rusové, 1 Gruzínec, 1 Armén a 17 Židů.Výkonný vybor Čeky

:F. Džeržinský (Předseda) Polák

Y. Peters (Zástupce předsedy) Lotyš
Delafabre Žid
Chklovski Žid
Tsitkine Žid
Kheifiss Žid
Roskirovitch Žid
Zeistine Žid G.
Sverdlov* Žid
Razmirovitch Žid
Biesenski Žid
Kronberg Žid
J. Blumkin (vrah Count Mirbacha) Žid
Khaikina Žid
Alexandrovitch (Blumkinův komplic) Rus
Karlson Lotyš I.
Model Žid
Schaumann Lotyš
Routenberg Žid
Leontovitch Žid
Pines Žid
Jacob Goldine Žid
Sachs Žid
Galperstein Žid
Daybol Lotyš
Kniggisen Žid
Saissoune Armén
Katzis Lotyš
Deylkenen Lotyš
Schillenkuss Žid
Liebert Žid
Janson Lotyš
Vogel Němec
Rivkine Žid
Zakiss Lotyš
Antonof Rus
Z těchto 36-ti nejvyšších úředníků Čeky byl jeden Polák, jeden Němec, jeden Armén, dva Rusové, osm Lotyšů a 23 Židů.
Tudíž Wilton sčítá: „není žádný důvod být překvapený převážnou rolí
Židů v zavraždění Carské rodiny. Spíše pravý opak by byl překvapující.“
Zdroj informácii:
Zdroj: Stránky 184 - 190, Apendix D, Robert Wiltonova „The Last Days of the
Romanovs“, edice 1993 od Institute for Historical Review. Instituce a jejich
Noontide Press můžete zkontaktovat na: P.O. Box 2739, Newport Beach,
CA 92659. Noontide Press: 714-631-1490.


Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-12-03 14:40:06 b03dd20b

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Krovak tu je vysvetlenie z môjho príspevku. Citujem sa : No Ukrajinsky mužík ma krátku pamäť a v roku 1911 bol najatý Ukrajinskými nacionalistami z Ľvova mladý žid menom Michail Bogrov aby zavraždil v Kyjeve Piotra Stolipina odvážneho bojovníka proti Boľševikom a Ukrajinským nacionalistom. Stolipin bol uznávaný politik nie len v cárskom Rusku. Všetci vieme ako dopadla Ukrajina. Žido boľševici sa odvďačili Ukrajincom za vraždu Stolipina a to hladomorom v 30-tych rokoch. Takže máš pocit že som spochybnil Ukrajinsky hladomor. Len som vecný a označil som vinníkov hladomoru. Boli nimi Žido Boľševici. Ako prvý na Ukrajine spustil zaberanie obilia a dobytku súdruh Ježov Ukrajinsky Žid. Ešte jedna informácia. V NKVD za šéfovania Beriju a jeho predchodcov nepracoval vo výkonnej funkcii žiaden Rus. NKVD a ČEKA predchodkyňa NKVD boli multinacionálne organizácie tvorene interbrigadistami z Čiech, Litvy, Estónska, Maďarska, Poľska, ale hlavne Židmi. Jambo máš pravdu nie je nič horšie ako keď sa na krajinu vrhne stádo dravcov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-03 14:07:31 b03dd20b

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Pan Varga viete ako je to s boxom raz ta nechajú vyhrať veľké peniaze a potom niekomu musíte slúžiť. Zvyknete si na vysoký štandard a potom robíte to čo oligarchovia chcú. To je prípad Klička. V histórii je veľa prípadov manipulácie v boxe predane zápasí atď. Zaujímal by ma psychicky stav pána Klička ani jeden špičkoví boxer to nemá v hlave v poriadku tak prečo by mal biť Kličko výnimkou.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-12-03 12:59:29 b03dd20b

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Jambo nie som Ukrajinec som Rus žijúci na Slovensku. Takže presne viem ako dopadne Ukrajina. O Ukrajinské výrobky v EU nikto nezakopne. Čo sa tyká Ruska Rusko potrebuje strategicky Ukrajinu aby sa ´´mierotvorne´´ NATO nedostalo k jeho hraniciam. Rusko zo súcitu nakupuje výrobky z Ukrajiny aby si Ukrajinu ekonomicky pridržalo. V Rusku je dostatok peňazí na nákup výrobkov vyššieho kačestva ako vie ponúknuť Ukrajina, ale to je problém Ruska. Problémom Ukrajiny je západná Ukrajina kde v podstate nežijú ani Ukrajinci. Je to mix národov ako Poliaci, Maďari, Slováci, Česi, Rumuni a Cigáni zabudol som na Rusnakov. Tak ako na Slovensku sú politici predajne suky tak takýchto politikov ma aj Ukrajina v podobe Klička a podvodníčky Tymošenkovej. Neberiem do úvahy Fašistov zo západu Ukrajiny. Ty nie sú s nikým len im momentálne vyhovuje stav ktorí je. Moje prognózy pre Ukrajinu hrozí jej rozpad. Juhovýchod je Rusky a Krym bude navrátený Rusku chvála bohu.

Zdroj
-
 67% ( 8 people voted )
+
2013-12-03 12:51:29 b03dd20b

Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.


Ako Ukrajinsky mužik o rozum prišiel.
Ospravedlňujem sa za slovenčinu a gramatické chybí no nie som Slovak. Takže verím že to prehliadnete Slováci a budete sa snažiť hľadať niečo iné v tomto príspevku ako len gramatické chyby. Pre krovaka pokiaľ je pre teba wikipedia zdrojom historických informácii tak sa pousmejem. Wikipedia je voľna encyklopédia a prispievať do nej môže skoro každý pokiaľ je prispievateľ ideologicky blízky k prevádzkovateľovi encyklopédie. Pandemonium už si dokázal výšku svojej inteligencie urážkami veď u teba to je normálne. Na budúce sa skús zamyslieť skôr ako sa budeš snažiť niekoho uraziť. Takže kto je buran o tom pomlčím. Inač v Ruštine a Ukrajinčine znamená slovíčko vrah po preložení nepriateľ. .

Zdroj
-
 63% ( 9 people voted )
+
2013-12-03 10:17:39 b03dd20b

SPECIÁL 11. ZÁŘÍ: POJISTNÝ PODVOD?


SPECIÁL 11. ZÁŘÍ: POJISTNÝ PODVOD?
Keď som pred 20 timi rokmi tvrdil že USA vedelo o tom že Japonsko pripravuje útok na Pearl Harbor mnohý sa mi smiali. Dnes je to verejne známe že prezident Franklin Delano Roosevelt potrebovalo presvedčiť verejnú mienku o vstupe USA do vojny v Europe. To bol dôvod obetovať tých par starých vojnových lodi a niekoľko stovák námorníkov ktorých v krátkom čase nahradili. Podotýkam elita námorníctva v tom čase bola na lietadlových lodiach ktoré netradične vyplávali v noci z prístavu. V zapätí uzavreli vzdušne sily USA vzdušný priestor nad Pearl Harbor . Vo svojich pamätiach admirál Isoroku Yamamoto priznal svoje prekvapenie aj zdesenie nad tým že v prístave neboli lietadlové lode ktoré boli prioritným cieľom útoku útočných bombardérov. Preto nevidím dôvod prečo by USA nemalo dôvod zopakovať podobný scenár ešte raz. Veď USA si vždy našli zámienku na vstup do vojny alebo rozpútanie nejakej tej vojny.

Zdroj
-
 80% ( 15 people voted )
+
2013-08-01 13:31:32 c35b6ee8
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Od tmy ku svetlu


Od tmy ku svetlu
Volám sa Patrik a tu je môj osobný životný príbeh ako som vyšiel z podsvetia drog, okultizmu a hudby. Video je rozdelené do troch častí.
Biblické zázraky mohli byť javy UFO. Máme na to dôkazy
Päť digitálnych služieb, ktoré robia svet slobodnejším, a prečo
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0463 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles